×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

DĖL ATSAKYMO PATEIKIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Skelbiame Lietuvos boulingo federacijos Valdybos pirmininko atsakymą į Vilniaus sportinio boulingo klubo vadovo pateiktą paklausimą, kuris taip buvo išsiuntinėtas Boulingo klubų vadovams ir paskelbtas viešai asmeniniame Vilniaus sportinio boulingo klubo vadovo facebook profilyje.

Atsakymas Vilniaus sportinio boulingo klubo vadovui pateiktas ir el. paštu.

Atsakymas

DĖL NAUJO LYGŲ SEZONO

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

Informuojame, kad, pasibaigus komandų registracijos į Lietuvos boulingo lygą laikui, šios dienos duomenimis, Lietuvos boulingo lygose numato dalyvauti:

A lyga - 8 komados;

B lyga  - 14 komandų;

C lyga - 16 komandų.

Šiuo metu yra rengiamas Lygų rungtynių grafikas, kuris bus pateiktas suderinimui kiekvienos komandos, dalyvausiančios Lygų varžybose, kapitonui.

 

Lietuvos boulingo lygos komisaras

 

LIETUVOS BOULINGO LYGOS NUOSTATAI

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Skelbiame Lietuvos boulingo federacijos Valdybos 2020-08-20/08-21 e-posėdžio protokolą Nr. 10, o taip pat minėto e-posėdžio metu patvirtintus atnaujintos redakcijos Lietuvos boulingo lygos nuostatus.

Valdybos posėdžio protokolas

LIETUVOS BOULINGO LYGOS NUOSTATAI

Vadovaujantis Lietuvos boulingo federacijos įstatais ir Lietuvos boulingo lygos nuostatais, skelbiami 2020-2021 m. sezono:

A Lygos reglamentas

B Lygos reglamentas

C Lygos reglamentas

REZULTATŲ LENTELĖS PAVYZDYS

Pastaba - Lygų reglamentai gali būti koreguojami atsižvelgiant į paraiškų dalyvauti Lygose skaičių, o taip įvertinus kitas reikšmingas aplinkybes.

DĖL NAUJO LBF NARIO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Informuojame, kad atsižvelgiant į VŠĮ "Boulingo klubas "Klaipėda"" prašymą bei vadovaujantis Lietuvos boulingo federacijos įstatų 41 punktu, Lietuvos boulingo federacijos Valdyba savo protokoliniu nutarimu patenkino VŠĮ "Boulingo klubas "Klaipėda"" prašymą priimti klubą į Lietuvos boulingo federacijos narius.

Lietuvos bulingo federacijos ir boulingo bedruomenės vardu sveikiname naują LBF narį. 

Linkime būti aktyviu boulingo bendruomenės nariu.

DĖL LIETUVOS BOULINGO LYGŲ REGLAMENTO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Skelbiame susipažinimui Lietuvos boulingo A, B ir C lygų 2020 - 2021 m. sezono reglamentų projektus bei Žaidimo schemą.

A Lygos reglamentas

B Lygos reglamentas

C Lygos reglamentas

Rungtynių schema

DĖL LIETUVOS BOULINGO LYGŲ

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Boulingo klubų ir Lygų komandų kapitonų dėmesiui.

Informuojame, kad, atsižvelgiant į numatomą Lietuvos boulingo lygų formato keitimą ir atnaujinimą, šiuo metu yra rengiami naujos redakcijos Lietuvos boulingo lygos nuostatai, A, B ir C lygų reglamentų projektai, kurie bus paskelbti artimiausiu metu.

Iki bus patvirtinti ir paskelbti minėti norminiai dokumentai, klubų vadovų ir komandų kapitonų prašome užtikrinti ir ne vėliau kaip ki 2020-08-24 dienos (imtinai), el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  pateikti komandų paraiškas dėl dalyvavimo Lygose, nurodant komandų sudėtis (pateikiant žaidėjų registracijos paraiškas).

Žaidėjų registracijos komandose galutinis terminas - 2020-09-06.

Atkreipiame Jūsų dėmėsį į tai, kad numatoma, jog naujajame sezone bus tik du žaidėjų komandose registravimo laikotarpiai (jie bus nemokami):

a) pradinis iki 2020-09-06;

b) papildomas nuo 2020-12-20 iki 2021-01-03.

 

Tuo pačiu informuojame, kad iki naujojo sezono pradžios, klubai privalo įvykdyti visus neįvykdytus finansinius įsipareigojimus Lietuvos boulingo federacijai, o taip pat sumokėti 2020-2021 m. sezono startinius mokesčius.

Neįvykdžius senų finansinių įsipareigojimų ar prievolės sumokėti naujojo sezono startinių mokesčių, Lietuvos boulingo federacija pasilieka teisę imtis teisėtų veiksmų ir priemonių, kad užtikrinti klubų finansinę drausmę.

Lietuvos boulingo lygose žaisti bus registruojami tik licencijuoti LBF žaidėjai ir legionieriai.

Lygų startiniai mokesčiai, iki atskiro LBF Valdybos sprendimo, lieka nepakitę ir privalo būti sumokėti iki 2020-08-24:

A Lyga - 400 EUR;

B Lyga - 330 EUR;

C lyga - 245 EUR.

 

Kilus klausimams prašome kreiptis el.paštu info@lbf-bowling.lt arba This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., arba telefonu +370 698 18781

 

 

Puslapis 2 iš 18

Pro           www.boulingokamuolys.lt