×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

LBL KOMISARO SPRENDIMAS DĖL NUOBAUDOS SKYRIMO

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

LIETUVOS BOULINGO LYGOS
KOMISARAS

SPRENDIMAS
DĖL NUOBAUDOS SKYRIMO

2019 m. gruodžio 9 d. Nr. 19/01

                        Vadovaudamasis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 10 punktu ir siekdamas užtikrinti tinkamą Lietuvos boulingo federacijos norminių dokumentų ir nustatytų taisyklių laikymąsi bei sklandų Lietuvos boulingo lygos varžybų organizavimą ir vykdymą:


1. S k i r i u Lietuvos boulingo B lygos komandai „Amber strike 2“ 150 eurų baudą už neatvykimą į numatytas boulingo lygos varžybas š.m. gruodžio 07 d.


2. N u s t a t a u, kad remiantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 10 punktu, baudą sumoka klubas, kuriam atstovauja komanda, t.y. Boulingo klubas "Gintarinis straikas“.

Lygos komisaras                                                                                                                                          Tomas Čepulis

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2019-12-07 į 2019-12-14  buvo perkeltos B lygos komandų "Judex spauda" ir "Klaipėdos būrys 2" varžybos.

LBL Komisaras

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Informuojame, kad Lietuvos sporto medicinos centrui buvo pateiktas Lietuvos boulingo federacijos (toliau - LBF) 2019-2020 metų sezonui licencijuotų sportininkų sąrašas.

Visi LBF licencijuoti sportininkai galės lankytis pas Lietuvos sporto medicinos centro specialistus (dėl traumos, reabilitacijos, procedūrų ar gydymo ir t.t.), jei periodiškai tikrinsis savo sveikatą pas sporto gydytoją.

Daugiau informacijos : http://lsmc.lt/

Siekiant užtikrinti tinkamą medicininių, sveikatinimo ar reabilitacijos paslaugų kokybę ir savalaikiškumą, LBF licencijuotų sportininkų sąrašas Lietuvos sporto medicinos centrui bus atnaujinamas kiekvienais metais.

 

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2020-01-25 į 2020-01-04  buvo perkeltos B lygos komandų Toyota ir Lucky Strike varžybos.

LBL Komisaras

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2020-01-11 į 2019-12-02 (19 h.) buvo perkeltos B lygos komandų YIT Lietuva ir Toyota varžybos.

LBL Komisaras

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2019-11-30 į 2019-11-24 buvo perkeltos B lygos komandų Žirmūnai ir Lucky Strike varžybos.

LBL Komisaras

Puslapis 5 iš 15

Pro           www.boulingokamuolys.lt