×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Skelbiame Lietuvos boulingo federacijos valdybos posėdžių metų priimtus sprendimus:

 1. Įkainiai už Lietuvos boulingo federacijos interneto svetainėje skelbiamą reklamą/logotipus:

Mėnesiai

Trukmė

1

6

12

Kaina (EUR)

10

55

100

2. Nuspręsta, kad Lietuvos boulingo federacijos asmeninio boulingo čempionato 4 Reitinginis turnyras  vyks Oazės boulingo centre (Kaunas). Turnyro organiztorius ir vykdytojas - Lietuvos boulingo federacija.  Buvo patvirtintas turnyro reglamentas (bus paskelbtas vėliau);

3. Nuspręsta, kad  Lietuvos boulingo federacijos asmeninio boulingo čempionato 5 Reitinginis turnyras vyks boulingo centre Strike House (Kaunas) ir bus apjungtas kartu su atranka į  AMF Pasaulio taurę;

4. Patvirtinta Lietuvos jaunių rinktinės sudėtis dalyvauti Europos jaunių boulingo čempionate EYC 2020 - Laurynas Narušis ir Andrej Storožev.

5. Jaunių komandos vadovu paskirtas Raimondas Narušis, kuris buvo įpareigotas tvarkyti visus oficialius procedūrinius dalyvavimo EYC 2020 klausimus, rūpintis kelionės, apgyvendinimo, treniruočių (žaidėjų pasiruošimo) klausimais, o pasibaigus EYC, ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų pateikti LBF laisvos formos ataskaitą;

6. Rinktinės dalyvavimui Europos jaunių boulingo čempionate buvo patvirtinas 1780 EUR LBF  finansavimas ir nuspręsta skirti sportinę aprangą;

7. Nuspręsta, kad atskiru LBF Valdybos balsavimu, po svarstymo, Jaunių rinktinei bus iškelti ir rinktinės vadovui pateikti rinktinei LBF keliami tikslai/uždaviniai.

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, yra perkeltos šios B Lygos varžybos:

1. Iš 2020 m. vasario mėn. 1 d. į 2020 m. sausio mėn. 25 d. 12 val. perkeltos komandų "Klaipėdos būrys 2" ir BK X12 varžybos;

2. Iš 2020 m. vasario mėn. 2 d. į 2020 m. sausio mėn. 12 d. 12 val. perkeltos komandų "Klaipėdos būrys 2"  ir "X12" varžybos.

LBL Komisaras

ETBF Level 1 trenerių kursai

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

 

 

Šių metų sausio 12 d. (sekmadienį) buvo organizuojami vienos dienos trukmės ETBF Level 1 trenerių kursai.

Kursus vedė Andrius Gasparavičius, "Andriaus Gasparavičiaus Boulingo mokyklos" treneris, turintis ETBF Level 3. Vietą  kursams  maloniai suteikė O'Learys boulingas Vilniuje. Kursą išklausė 9 boulingo entuziastai, panorę gilintis į šio sporto paslaptis ir subtilybes. Linkime jiems sėkmės ir pasiryžimo siekiant dar didesnių aukštumų ir pasiekimų.

 

 

ETBF Level 1 clinic 2012.01.12

DĖL B LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš  2020 m. sausio mėn. 26 d. į 2020 m. sausio mėn. 12 d. buvo perkeltos B lygos komandų "Žirmūnai" ir "O'Learys II" varžybos.

LBL Komisaras

DĖL A LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš  2020 m. sausio 18 d. į vasario mėn 09 d. buvo perkeltos A lygos komandų "Klaipėdos būrys 1" ir "Andopas" varžybos.

LBL Komisaras

Lietuvos boulingo federacijos pranešimas

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Skelbiame nuo 2020 m. sausio 1 dienos įsigaliosiantį draudžiamų preaparatų ir priemonių sąrašą, kuriuos paskelbė Pasaulinė antidopingo agentūra.

Puslapis 4 iš 15

Pro           www.boulingokamuolys.lt