×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

Pranešimas dėl LBF neeilinės rinkiminės konferencijos

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

2019-10-11

Vilnius

 

DĖL LIETUVOS BOULINGO FEDERACIJOS NEEILINĖS RINKIMINĖS KONFERENCIJOS

                      Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos boulingo federacijos (toliau – LBF) narių konferencijos, vykusios 2019 m. rugsėjo mėn. 7 d., priimtu sprendimu, 2019 m. spalio mėn. 06 d. Kaune vyko neeilinė rinkiminė LBF narių konferencija, kurioje dalyvavo 15 delegatų iš 18 LBF narių (klubų).

Konferencijos metu buvo priimti šie sprendimai:

 1. Patvirtinti naujos redakcijos Lietuvos boulingo federacijos įstatai;
 2. Lietuvos boulingo federacijos prezidentu išrinktas Linas Sasnauskas (iki 2020 metais vyksiančios LBF eilinės rinkiminės konferencijos);
 3. Išrinkta 5 narių Lietuvos boulingo federacijos valdyba, kurią sudarys:
  • Linas Sasnauskas (Lietuvos boulingo federacijos prezidentas, BK “Straikas Plius”, Kaunas);
  • Vaidotas Baranauskas (Jungtinis BK, Kaunas);
  • Vaidas Mitkevičius (Klaipėdos BK, Klaipėda);
  • Raimondas Narušis (BK Apolonas, Vilnius);
  • Eglė Daunoraitė (Boulingo Akademija, Vilnius).
 4. Atsižvelgiant į LBF veiklos ir finansinių rezultatų revizijos eigą ir pasiektus tarpinius rezultatus (dėl veiklos dokumetų trūkumo, LBF ex-prezidento formalizuotos ir nustatyta forma parengtos ir pateiktos veiklos ataskaitos nebuvimo, netinkamai vykdomos buhalterinės apskaitos ir piniginių operacijų bei jų netinkamo fiksavimo ir atvaizdavimo, o taip pat nustatytų kitų trūkumų), buvo priimtas spredimas pratęsti Revizijos komisijos darbą iki bus pilnai atlikta ir užbaigta revizija, o LBF finansinė atskaitomybė bus parengta tinkamai, galės būti svarstoma, tvirtinama ir pateikiama VĮ Registrų centras.
 5. Ieškoti techninių galimybių, spręsti organizavimo ir realizavimo klausimą ir sudaryti galimybes LBF nariams (Klubų vadovams ar jų įgaliotiems asmenims) operatyviai ir interaktyviai susipažinti su visais LBF veiklos, organizaciniais dokumentais ir ataskaitomis.

Taip pat informuojame, kad artimiausiu metu vyks pirmasis naujai išrinktos LBF Valdybos posėdis, kurio metu bus renkamas Valdybos pirmininkas ir sprendžiami kiti, LBF ir boulingo benduomenei aktualūs ir svarbūs klausimai.

Pagarbiai,

Lietuvos boulingo federacijos prezidentas                                                                                                                                Linas Sasnauskas

Redaguota Penktadienis, 11 Spalis 2019 10:37

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.

Pro           www.boulingokamuolys.lt