Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 422

Europos Senjorų boulingo čempionatas ESBC

Birželio 22 – 29 dienomis Bolonijoje Italijoje vyks Europos Senjorų boulingo čempionatas ESBC 2019. Čempionate Lietuvą atstovaus:

Moterys

Jūratė Palaimaitė (Straikas plius Kaunas)

Janina Skabickienė (Straikas plius Kaunas)

Daiva Selenienė (Klaipėdos BK)

Estela Baranauskienė (Jungtinis BK Kaunas)

Leta Anužienė (Klaipėdos BK)

Asta Dambrauskienė (Boulingo Akademija Vilnius)

Daina Daubarienė (Jungtinis BK Kaunas)

Aurelija Keturkaitė (Boulingo Akademija Vilnius)

Vyrai

Romualdas Skabickas (Straikas plius Kaunas)

Artūras Selenis (Klaipėdos BK)

Vaidotas Baranauskas (Jungtinis BK Kaunas)

Rimantas Daubaras (Jungtinis BK Kaunas)

Albinas Dambrauskas (Boulingo Akademija Vilnius)

Audrius Leleika (Žirmūnų BSK Vilnius)

Saulius Gedgaudas (Kauno Kėglių Klubas)

Komandos kapitonas Vaidotas Baranauskas

Čempionate iš viso dalyvaus daugiau nei 700 sportininkai iš 15 valstybių. Bus varžomasi vienetų, dvejetų, trejetų, visų rungčių įskaitose bei Masters finale, taip pat dalyviai bus suskirstyti pagal amžių trijose A, B, C kategorijose. Čempionatas bus vykdomas dviejuose boulingo centruose. Vyrai varžysis ant takelių medine danga, tepimas 42 pėdų ilgio. Moterys – ant sintetinių dangų, tepimas 40 pėdų ilgio.

Lietuvos atstovai savo pasirodymą pradeda sekmadienį – moterų vienetų rungtyje. Visą informaciją apie ESBC 2019 galima rasti ir rezultatus sekti oficialiame čempionato puslapyje

Iki šiol Lietuvos atstovų geriausias pasiektas rezultatas Europos senjorų čempionatuose buvo pasiektas 2017 metais Airijoje vykusiame čempionate, kur Jūratė Palaimaitė po visų rungčių (All events) moterų įskaitoje A grupėje pirmąkart Europos čempionatų istorijoje užlipo ant apdovanojimų pakylos, užimdama 2 vietą. Patekusi į Masters finalus, Jūratė iškovojo antrąjį medalį – užėmė garbingą trečiąją vietą.

Pernai vykusiame Europos Senjorų čempionate Austrijos sostinėje Vienoje geriausiai pasirodė Leta Anužienė, bendroje moterų įskaitoje (All Event) A grupėje užėmusi 12 vietą. Vienetų rungtyje Leta užėmė aukštą septintą vietą.

Redaguota Antradienis, 11 Birželis 2019 10:48

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.