Lyga B

Lygos pogrupiai

Pogrupio statistika
Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. Glosendas4bowling 12 304 240 44988 187.45
2. STIHL 12 256 240 42918 178.83
3. ONIKSAS 12 248 240 43370 180.71
4. Altekra 12 242 240 44775 186.56
5. Rokynė 12 185 240 44026 183.44
6. Saulmega 12 155 240 43039 179.33
7. Senjorai 12 122 240 40759 169.83

Rungtynių tvarkaraščiai

Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
2023-09-23 09:00 Amerigo ONIKSAS  29 : 7  Senjorai Rezultatai
2023-09-23 09:00 Žirmūnai Altekra  26 : 10  Rokynė Rezultatai
2023-09-23 09:00 BK Lūna STIHL  14 : 22  Saulmega Rezultatai
2023-09-30 09:00 Žirmūnai Rokynė  24 : 12  Senjorai Rezultatai
2023-10-01 09:00 Žirmūnai Altekra  32 : 4  Senjorai Rezultatai
2023-10-07 09:00 Amerigo ONIKSAS  24 : 12  STIHL Rezultatai
2023-10-08 09:00 Amerigo ONIKSAS  26 : 10  Saulmega Rezultatai
2023-10-14 09:00 Žirmūnai Altekra  12 : 24  Glosendas4bowling Rezultatai
2023-10-15 09:00 Žirmūnai Rokynė  5 : 31  Glosendas4bowling Rezultatai
2023-10-21 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  30 : 6  Saulmega Rezultatai
2023-10-22 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  26 : 10  STIHL Rezultatai
2023-10-28 09:00 Žirmūnai Rokynė  11 : 25  ONIKSAS Rezultatai
2023-10-29 09:00 Žirmūnai Altekra  22 : 14  ONIKSAS Rezultatai
2023-11-18 09:00 Oazė Saulmega  24 : 12  Altekra Rezultatai
2023-11-18 09:00 BK Lūna STIHL  34 : 2  Rokynė Rezultatai
2023-11-18 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  29 : 7  ONIKSAS Rezultatai
2023-11-19 09:00 Oazė Saulmega  8 : 28  Rokynė Rezultatai
2023-11-19 09:00 BK Lūna STIHL  28 : 8  Altekra Rezultatai
2023-11-19 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  30 : 6  Senjorai Rezultatai
2023-12-09 09:00 Amerigo Senjorai  12 : 24  STIHL Rezultatai
2023-12-17 09:00 Amerigo Senjorai  18 : 18  Saulmega Rezultatai
2024-01-14 09:00 Žirmūnai Rokynė  6 : 30  Altekra Rezultatai
2024-01-20 09:00 Amerigo Senjorai  16 : 20  ONIKSAS Rezultatai
2024-02-03 09:00 Amerigo ONIKSAS  21 : 15  Glosendas4bowling Rezultatai
2024-02-04 09:00 Amerigo Senjorai  9 : 27  Glosendas4bowling Rezultatai
2024-02-04 09:00 Oazė Saulmega  10 : 26  STIHL Rezultatai
2024-02-17 09:00 Žirmūnai Rokynė  20 : 16  STIHL Rezultatai
2024-02-17 09:00 Žirmūnai Altekra  26 : 10  Saulmega Rezultatai
2024-02-18 09:00 Žirmūnai Rokynė  29 : 7  Saulmega Rezultatai
2024-02-18 09:00 Žirmūnai Altekra  26 : 10  STIHL Rezultatai
2024-03-09 09:00 BK Lūna STIHL  26 : 10  ONIKSAS Rezultatai
2024-03-09 09:00 Oazė Saulmega  26 : 10  Senjorai Rezultatai
2024-03-09 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  28 : 8  Altekra Rezultatai
2024-03-10 09:00 BK Lūna STIHL  26 : 10  Senjorai Rezultatai
2024-03-10 10:00 O'Learys Glosendas4bowling  28 : 8  Rokynė Rezultatai
2024-03-23 09:00 Oazė Saulmega  8 : 28  ONIKSAS Rezultatai
2024-04-06 09:00 Amerigo ONIKSAS  26 : 10  Altekra Rezultatai
2024-04-06 09:00 Amerigo Senjorai  12 : 24  Rokynė Rezultatai
2024-04-06 09:00 BK Lūna STIHL  30 : 6  Glosendas4bowling Rezultatai
2024-04-07 09:00 Amerigo ONIKSAS  18 : 18  Rokynė Rezultatai
2024-04-07 09:00 Amerigo Senjorai  6 : 30  Altekra Rezultatai
2024-04-07 09:00 Oazė Saulmega  6 : 30  Glosendas4bowling Rezultatai
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Pogrupio statistika
Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. Kauno Grūdai 11 282 220 42814 194.61
2. YIT Lietuva 12 262 240 45860 191.08
3. Toyota 12 222 240 45130 188.04
4. Klaipėdos Būrys 2 12 213 236 44358 187.96
5. Klaipėdos Būrys 1 12 180 240 43583 181.60
6. Judex Spauda 11 172 220 40495 184.07
7. Amber Strike 2 10 109 200 35725 178.63

Rungtynių tvarkaraščiai

Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
2023-09-24 09:00 Oazė YIT Lietuva  12 : 24  Kauno Grūdai Rezultatai
2023-09-24 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  30 : 6  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2023-09-30 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  19 : 17  Judex Spauda Rezultatai
2023-09-30 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  12 : 24  Toyota Rezultatai
2023-10-01 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  24 : 12  Toyota Rezultatai
2023-10-01 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  16 : 20  Judex Spauda Rezultatai
2023-10-07 09:00 Oazė Judex Spauda  31 : 5  Amber Strike 2 Rezultatai
2023-10-21 09:00 Oazė YIT Lietuva  30 : 6  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2023-10-21 09:00 Oazė Kauno Grūdai  30 : 6  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2023-10-22 09:00 Oazė YIT Lietuva  28 : 8  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2023-10-22 09:00 Oazė Kauno Grūdai  36 : 0  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2023-10-28 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  12 : 24  YIT Lietuva Rezultatai
2023-10-29 09:00 Oazė Judex Spauda  6 : 30  Toyota Rezultatai
2023-10-29 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  10 : 26  Kauno Grūdai Rezultatai
2023-11-25 09:00 Oazė Judex Spauda  10 : 26  Kauno Grūdai Rezultatai
2023-11-25 09:00 Oazė Toyota  8 : 28  YIT Lietuva Rezultatai
2023-11-25 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  28 : 8  Amber Strike 2 Rezultatai
2023-11-26 09:00 Oazė Judex Spauda  18 : 18  YIT Lietuva Rezultatai
2023-11-26 09:00 Oazė Toyota  10 : 26  Kauno Grūdai Rezultatai
2023-11-26 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  30 : 6  Amber Strike 2 Rezultatai
2023-12-09 09:00 Oazė Toyota  30 : 6  Amber Strike 2 Rezultatai
2024-01-14 09:00 Oazė Kauno Grūdai  28 : 8  YIT Lietuva Rezultatai
2024-01-27 09:00 Oazė Kauno Grūdai  24 : 12  Judex Spauda Rezultatai
2024-01-27 09:00 Oazė YIT Lietuva  30 : 6  Toyota Rezultatai
2024-01-27 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  32 : 4  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2024-01-28 09:00 Oazė Kauno Grūdai  22 : 14  Toyota Rezultatai
2024-01-28 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  12 : 24  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2024-02-03 09:00 Oazė Toyota  30 : 6  Judex Spauda Rezultatai
2024-02-11 09:00 Oazė YIT Lietuva  22 : 14  Judex Spauda Rezultatai
2024-02-17 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  34 : 2  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2024-03-02 09:00 Oazė Judex Spauda  28 : 8  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2024-03-02 09:00 Oazė Toyota  4 : 32  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2024-03-03 09:00 Oazė Toyota  28 : 8  Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
2024-03-03 09:00 Oazė Judex Spauda  10 : 26  Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
2024-03-23 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  27 : 9  YIT Lietuva Rezultatai
2024-03-23 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  10 : 26  Kauno Grūdai Rezultatai
2024-03-24 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 2  11 : 25  YIT Lietuva Rezultatai
2024-03-24 10:30 Apollo, Klaipėda Klaipėdos Būrys 1  22 : 14  Kauno Grūdai Rezultatai
2024-04-07 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  10 : 26  Toyota Rezultatai
2024-04-13 09:00 Oazė YIT Lietuva  28 : 8  Amber Strike 2 Rezultatai
2024-04-14 09:00 Oazė Kauno Grūdai  0 : 0  Amber Strike 2 Dar neįvyko
2024-04-27 10:30 Apollo, Klaipėda Amber Strike 2  0 : 0  Judex Spauda Dar neįvyko
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra

Pro