II kvalifikacinis etapas

II kvalifikacinis etapas   2012-12-09 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 210 214 235 236 222 206 1323 220.50
2. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 246 181 189 213 195 247 1271 211.83
3. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 183 246 181 227 268 162 1267 211.17
4. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 247 204 184 167 243 200 1245 207.50
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 211 190 247 211 199 1228 204.67
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 187 179 268 182 211 180 1207 201.17
7. Andrius Greblikas APOLONAS 0 201 170 221 244 193 167 1196 199.33
8. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 187 215 215 199 197 173 1186 197.67
9. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 200 161 245 185 185 188 1164 194.00
10. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 0 216 206 168 205 169 195 1159 193.17
11. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 167 208 206 190 180 207 1158 193.00
12. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 206 168 180 216 214 170 1154 192.33
13. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 186 189 218 170 206 184 1153 192.17
14. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 213 167 212 154 224 182 1152 192.00
15. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 183 213 187 196 191 180 1150 191.67
16. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 194 203 212 166 194 180 1149 191.50
17. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 228 201 168 162 199 182 1140 190.00
18. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 0 178 221 150 202 174 203 1128 188.00
19. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 194 231 158 155 212 172 1122 187.00
20. Lukas Žakaris 300 0 194 187 171 209 165 195 1121 186.83
21. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 164 208 160 227 156 182 1097 182.83
22. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 204 149 198 204 170 164 1089 181.50
23. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 178 160 167 211 167 181 1064 177.33
24. Sergej Šaripkov GINTARINIS STRAIKAS 0 190 175 157 179 202 159 1062 177.00
25. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 203 187 164 204 150 150 1058 176.33
26. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 148 192 200 205 139 146 1030 171.67
27. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 171 175 134 176 195 173 1024 170.67
28. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 164 186 158 182 145 185 1020 170.00
29. Sigitas Surblys KLAIPĖDOS BK 0 189 157 171 168 168 167 1020 170.00
30. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 156 135 178 158 160 223 1010 168.33
31. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 177 155 164 157 191 146 990 165.00
32. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS Moterys 0 154 116 176 128 153 158 885 147.50

II kvalifikacinis etapas   2012-12-08 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 231 225 221 255 278 226 1436 239.33
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 224 200 279 159 250 225 1337 222.83
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 197 243 194 257 216 203 1310 218.33
4. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 201 225 236 227 202 204 1295 215.83
5. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 220 215 177 200 205 243 1260 210.00
6. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 180 225 215 216 193 194 1223 203.83
7. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 207 179 177 230 234 183 1210 201.67
8. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 201 190 216 213 167 222 1209 201.50
9. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 162 167 199 208 278 1205 200.83
10. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 224 204 190 197 196 175 1186 197.67
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 225 182 179 215 182 187 1170 195.00
12. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 187 180 202 173 213 210 1165 194.17
13. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 176 193 188 187 204 202 1150 191.67
14. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 156 210 231 206 147 199 1149 191.50
15. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 183 223 213 188 163 160 1130 188.33
16. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 164 210 205 158 182 204 1123 187.17
17. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 201 189 210 184 157 181 1122 187.00
18. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 171 214 233 168 163 164 1113 185.50
19. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 170 215 199 198 178 150 1110 185.00
20. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 200 161 202 225 155 152 1095 182.50
21. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 166 176 145 216 174 210 1087 181.17
22. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 150 191 206 197 150 178 1072 178.67
23. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 174 155 201 159 188 184 1061 176.83
24. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK Senjorai 0 166 172 204 162 178 179 1061 176.83
25. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 178 148 171 177 213 160 1047 174.50
26. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 145 204 171 177 168 162 1027 171.17
27. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 169 172 168 156 168 127 960 160.00
28. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 125 137 155 159 157 151 884 147.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 197 243 194 257 216 203 1310 218.33 2681 223.42
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 231 225 221 255 278 226 1436 239.33 2677 223.08
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 224 200 279 159 250 225 1337 222.83 2629 219.08
4. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 201 225 236 227 202 204 1295 215.83 2624 218.67
5. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 1 0 220 215 177 200 205 243 1260 210.00 2588 215.67
6. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 191 162 167 199 208 278 1205 200.83 2546 212.17
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 201 190 216 213 167 222 1209 201.50 2534 211.17
8. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 180 225 215 216 193 194 1223 203.83 2522 210.17
9. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 224 204 190 197 196 175 1186 197.67 2517 209.75
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 176 193 188 187 204 202 1150 191.67 2479 206.58
11. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 183 223 213 188 163 160 1130 188.33 2461 205.08
12. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 187 180 202 173 213 210 1165 194.17 2454 204.50
13. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 171 214 233 168 163 164 1113 185.50 2452 204.33
14. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 1 0 164 210 205 158 182 204 1123 187.17 2367 197.25
15. Valdas Krukauskas NESPLITAS 1 0 166 176 145 216 174 210 1087 181.17 2360 196.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 211 190 247 211 199 1228 204.67 2393 199.42
2. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 187 179 268 182 211 180 1207 201.17 2331 194.25
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 213 167 212 154 224 182 1152 192.00 2315 192.92
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 206 168 180 216 214 170 1154 192.33 2272 189.33
5. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 228 201 168 162 199 182 1140 190.00 2261 188.42
6. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 171 175 134 176 195 173 1024 170.67 2221 185.08
7. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 204 149 198 204 170 164 1089 181.50 2205 183.75
8. Kristina Čenytė APOLONAS 1 0 203 187 164 204 150 150 1058 176.33 2100 175.00
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 164 186 158 182 145 185 1020 170.00 2088 174.00
10. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS 1 0 154 116 176 128 153 158 885 147.50 1897 158.08
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 207 179 177 230 234 183 1210 201.67 2395 199.58
2. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 156 210 231 206 147 199 1149 191.50 2374 197.83
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 225 182 179 215 182 187 1170 195.00 2320 193.33
4. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 201 189 210 184 157 181 1122 187.00 2292 191.00
5. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 170 215 199 198 178 150 1110 185.00 2230 185.83
6. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 1 0 150 191 206 197 150 178 1072 178.67 2223 185.25
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 174 155 201 159 188 184 1061 176.83 2212 184.33
8. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 1 0 166 172 204 162 178 179 1061 176.83 2192 182.67
9. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 169 172 168 156 168 127 960 160.00 2189 182.42
10. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 145 204 171 177 168 162 1027 171.17 2166 180.50
Įkelta per: 0.16 sec.

Pro           www.boulingokamuolys.lt