Kvalifikacija ▪ 1 etapas

1 užėjimas (24 vietos) ▪ Šeštadienis   2020-03-07 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 259 203 230 235 194 214 1335 222.50
2. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 289 224 234 187 210 183 1327 221.17
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 216 215 192 256 235 205 1319 219.83
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 164 212 224 193 231 277 1301 216.83
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 221 187 189 220 203 224 1244 207.33
6. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 175 188 218 175 193 174 1123 187.17
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 238 175 212 141 152 204 1122 187.00
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 148 194 144 172 242 209 1109 184.83
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 194 188 179 161 211 169 1102 183.67
10. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 174 200 163 172 194 161 1064 177.33
11. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 129 157 179 171 226 149 1011 168.50
12. Dalia Dragūnaitė JUNGTINIS BK Moterys 0 136 191 169 134 134 165 929 154.83

2 užėjimas (12 vietų) ▪ Šeštadienis   2020-03-07 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 172 180 204 212 215 198 1181 196.83
2. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 198 182 179 176 201 192 1128 188.00
3. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 0 176 189 162 189 202 187 1105 184.17
4. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 158 183 191 159 167 200 1058 176.33
5. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 185 180 159 170 150 204 1048 174.67
6. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 135 174 175 165 183 179 1011 168.50
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 179 146 190 154 166 157 992 165.33
8. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 174 152 134 147 203 179 989 164.83
9. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 173 146 158 163 163 180 983 163.83
10. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 180 167 128 174 168 156 973 162.17
11. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 159 113 165 163 158 177 935 155.83
12. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 161 152 133 128 176 158 908 151.33

3 užėjimas (24 vietos) ▪ Sekmadienis   2020-03-08 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 234 169 214 234 201 195 1247 207.83
2. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 217 175 215 240 174 179 1200 200.00
3. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 144 204 224 174 181 242 1169 194.83
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 220 155 198 168 240 182 1163 193.83
5. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 185 212 178 203 149 226 1153 192.17
6. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 202 213 188 192 161 186 1142 190.33
7. Nerijus Gerdvilis APOLONAS Vyrai I 0 180 186 214 203 174 185 1142 190.33
8. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 206 197 168 181 191 188 1131 188.50
9. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 191 179 203 167 208 183 1131 188.50
10. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 176 180 148 189 204 203 1100 183.33
11. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 162 204 189 182 171 188 1096 182.67
12. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 204 165 201 152 174 196 1092 182.00
13. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 197 192 193 142 171 191 1086 181.00
14. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 165 162 176 180 192 205 1080 180.00
15. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS Vyrai II 0 188 186 147 171 174 182 1048 174.67
16. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 158 149 139 199 176 209 1030 171.67
17. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 202 162 189 171 167 132 1023 170.50
18. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 145 168 251 131 170 145 1010 168.33
19. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 201 190 140 138 191 146 1006 167.67
20. Dalia Dragūnaitė JUNGTINIS BK Moterys 0 191 173 165 140 133 200 1002 167.00
21. Artūras Smilgys Vyrai II 0 161 135 126 169 205 201 997 166.17
22. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 129 156 168 191 169 178 991 165.17
23. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 147 135 169 142 184 163 940 156.67
24. Robertas Colkevičius Senjorai 0 171 168 133 113 172 168 925 154.17

4 užėjimas (24 vietos) ▪ Pirmadienis   2020-03-09 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 206 187 198 224 246 149 1210 201.67
2. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS Vyrai II 0 191 168 126 268 206 194 1153 192.17
3. Sigitas Žilėnas Senjorai 0 188 213 189 161 182 176 1109 184.83
4. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 156 189 172 197 199 144 1057 176.17
5. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 190 177 178 176 145 173 1039 173.17
6. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 178 206 156 157 168 146 1011 168.50
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 0 143 159 190 221 150 142 1005 167.50
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 176 128 185 157 159 189 994 165.67
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 142 165 183 157 200 145 992 165.33
10. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 165 133 166 151 168 208 991 165.17
11. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 156 183 185 146 176 123 969 161.50
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 148 147 177 200 137 155 964 160.67
13. Darius Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 192 137 180 170 116 159 954 159.00
14. Robertas Colkevičius Senjorai 0 150 162 133 134 172 188 939 156.50
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 144 140 165 153 146 152 900 150.00
16. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 138 0 0 0 0 0 138 138.00

5 užėjimas (24 vietos) ▪ Pirmadienis   2020-03-09 16:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 147 217 201 185 209 226 1185 197.50
2. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 192 198 203 185 246 156 1180 196.67
3. Sigitas Žilėnas Senjorai 0 220 178 216 188 192 147 1141 190.17
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 198 179 167 200 190 168 1102 183.67
5. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 189 189 147 209 147 188 1069 178.17
6. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 244 160 140 182 210 132 1068 178.00
7. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 193 140 182 190 173 175 1053 175.50
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 0 159 180 183 179 149 199 1049 174.83
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 167 192 216 134 175 165 1049 174.83
10. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 173 185 190 165 181 155 1049 174.83
11. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 171 147 152 167 177 214 1028 171.33
12. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 166 180 195 172 141 172 1026 171.00
13. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 0 147 141 230 200 137 165 1020 170.00
14. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 149 158 175 160 177 169 988 164.67
15. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 167 128 174 156 156 203 984 164.00
16. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 149 155 169 143 169 183 968 161.33
17. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 168 145 139 182 162 164 960 160.00
18. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 159 165 160 169 145 159 957 159.50
19. Dalia Dragūnaitė JUNGTINIS BK Moterys 0 192 145 154 141 180 134 946 157.67
20. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 146 157 156 160 158 163 940 156.67
21. Darius Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 124 181 144 169 149 167 934 155.67
22. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 168 134 133 135 113 190 873 145.50
23. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 173 152 136 0 0 0 461 153.67
24. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 126 0 0 0 0 0 126 126.00

6 užėjimas (24 vietos) ▪ Pirmadienis   2020-03-09 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS Vyrai II 0 245 203 200 186 174 229 1237 206.17
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 249 203 210 191 181 171 1205 200.83
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 236 138 235 234 157 155 1155 192.50
4. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 168 175 155 171 210 178 1057 176.17
5. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 215 181 199 170 138 135 1038 173.00
6. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 161 179 177 188 145 187 1037 172.83
7. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 142 137 154 160 185 235 1013 168.83
8. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 146 142 171 160 173 194 986 164.33
9. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 158 149 131 185 167 174 964 160.67

7 užėjimas (24 vietos) ▪ Antradienis   2020-03-10 10:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 196 197 212 190 188 258 1241 206.83
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 237 168 176 161 219 213 1174 195.67
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 200 201 178 173 211 198 1161 193.50
4. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 224 181 211 230 187 122 1155 192.50
5. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 171 204 192 179 163 192 1101 183.50
6. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS Vyrai II 0 202 183 147 214 151 177 1074 179.00
7. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 182 139 164 132 198 204 1019 169.83
8. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 189 168 176 161 163 160 1017 169.50

8 užėjimas (24 vietos) ▪ Antradienis   2020-03-10 13:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 190 196 153 257 202 203 1201 200.17
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 161 181 189 188 170 189 1078 179.67
3. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 160 165 196 188 189 179 1077 179.50
4. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 175 164 164 177 166 209 1055 175.83
5. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 149 213 192 170 156 161 1041 173.50
6. Robertas Colkevičius Senjorai 0 199 161 158 185 186 150 1039 173.17
7. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS Vyrai II 0 144 160 169 186 135 218 1012 168.67
8. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 134 124 248 190 153 159 1008 168.00
9. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 177 154 138 167 170 171 977 162.83

9 užėjimas (24 vietos) ▪ Trečiadienis   2020-03-11 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 267 161 256 191 212 215 1302 217.00
2. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 170 229 178 192 224 248 1241 206.83
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 189 200 204 213 216 210 1232 205.33
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 235 191 192 199 181 220 1218 203.00
5. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 214 191 194 219 174 183 1175 195.83
6. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 182 211 170 156 208 177 1104 184.00
7. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS Vyrai II 0 178 161 203 179 191 183 1095 182.50
8. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 219 192 126 164 209 174 1084 180.67
9. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 166 197 181 159 201 167 1071 178.50
10. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 115 180 170 213 203 169 1050 175.00
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 173 173 189 181 149 162 1027 171.17
12. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 0 177 170 166 131 183 178 1005 167.50
13. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 144 165 152 149 183 158 951 158.50
14. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 155 138 122 144 166 184 909 151.50
15. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 204 157 195 144 0 0 700 175.00

10 užėjimas (12 vietų) ▪ Trečiadienis   2020-03-11 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 236 148 236 202 257 205 1284 214.00
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 187 185 200 200 187 200 1159 193.17
3. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 199 152 196 203 187 203 1140 190.00
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 200 161 193 225 166 164 1109 184.83
5. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 181 198 174 186 160 182 1081 180.17
6. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 167 192 188 202 139 190 1078 179.67
7. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 192 187 205 173 155 157 1069 178.17
8. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 0 157 190 206 188 168 137 1046 174.33
9. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 143 209 158 167 167 201 1045 174.17
10. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 163 144 203 167 162 183 1022 170.33
11. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 194 157 142 162 176 153 984 164.00
12. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 164 138 185 116 177 161 941 156.83

11 užėjimas (24 vietos) ▪ Ketvirtadienis   2020-03-12 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 258 172 157 240 268 149 1244 207.33
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 186 205 172 238 226 195 1222 203.67
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 190 127 207 254 150 278 1206 201.00
4. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 175 192 213 209 214 167 1170 195.00
5. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 201 182 164 218 181 192 1138 189.67
6. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 187 219 167 191 178 165 1107 184.50
7. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 211 187 165 171 145 195 1074 179.00
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 182 200 168 127 208 185 1070 178.33
9. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 175 181 175 143 194 166 1034 172.33
10. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 177 167 146 154 149 183 976 162.67
11. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 177 189 134 155 166 141 962 160.33
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 184 153 138 156 165 160 956 159.33
13. Dalia Dragūnaitė JUNGTINIS BK Moterys 0 170 167 128 152 138 151 906 151.00
14. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 172 180 141 0 0 0 493 164.33

12 užėjimas (24 vietos) ▪ Penktadienis   2020-03-13 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
2. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
5. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
6. Vaclovas Mitkus PORTO BOULINGAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
7. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
8. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
9. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
10. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
11. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

13 užėjimas (24 vietos) ▪ Penktadienis   2020-03-13 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
2. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
3. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
4. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
5. Vaclovas Mitkus PORTO BOULINGAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
6. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
7. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
9. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
10. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
11. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
12. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
13. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
15. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

14 užėjimas (24 vietos) ▪ Šeštadienis   2020-03-14 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
2. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
3. Artūras Smilgys Vyrai II 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
4. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
6. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
7. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
8. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
10. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
12. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
13. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
15. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
16. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
17. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
18. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
19. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
20. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS Vyrai II 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
21. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
22. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 4 0 259 203 230 235 194 214 1335 222.50 1335 222.50
2. Laurynas Narušis APOLONAS 4 0 289 224 234 187 210 183 1327 221.17 1327 221.17
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 3 0 216 215 192 256 235 205 1319 219.83 1319 219.83
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 5 0 164 212 224 193 231 277 1301 216.83 1301 216.83
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 7 0 221 187 189 220 203 224 1244 207.33 1244 207.33
6. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 3 0 170 229 178 192 224 248 1241 206.83 1241 206.83
7. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK 4 0 206 187 198 224 246 149 1210 201.67 1210 201.67
8. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 190 127 207 254 150 278 1206 201.00 1206 201.00
9. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 2 0 214 191 194 219 174 183 1175 195.83 1175 195.83
10. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 237 168 176 161 219 213 1174 195.67 1174 195.67
11. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 3 0 144 204 224 174 181 242 1169 194.83 1169 194.83
12. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 5 0 224 181 211 230 187 122 1155 192.50 1155 192.50
13. Nerijus Gerdvilis APOLONAS 1 0 180 186 214 203 174 185 1142 190.33 1142 190.33
14. Raimondas Narušis APOLONAS 4 0 199 152 196 203 187 203 1140 190.00 1140 190.00
15. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 148 194 144 172 242 209 1109 184.83 1109 184.83
16. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 0 187 219 167 191 178 165 1107 184.50 1107 184.50
17. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 165 162 176 180 192 205 1080 180.00 1080 180.00
18. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 5 0 171 147 152 167 177 214 0 0 0 0 0 0 1028 171.33 1028 171.33
19. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 189 168 176 161 163 160 1017 169.50 1017 169.50
20. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 3 0 204 157 195 144 0 0 700 175.00 700 175.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 2 0 196 197 212 190 188 258 1241 206.83 1241 206.83
2. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 4 0 245 203 200 186 174 229 1237 206.17 1237 206.17
3. Erikas Jansonas APOLONAS 3 0 202 213 188 192 161 186 1142 190.33 1142 190.33
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 2 0 200 161 193 225 166 164 1109 184.83 1109 184.83
5. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS 3 0 178 161 203 179 191 183 1095 182.50 1095 182.50
6. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 1 0 181 198 174 186 160 182 1081 180.17 1081 180.17
7. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 2 0 211 187 165 171 145 195 1074 179.00 1074 179.00
8. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 2 0 157 190 206 188 168 137 1046 174.33 1046 174.33
9. Artūras Smilgys 2 0 161 135 126 169 205 201 997 166.17 997 166.17
10. Mindaugas Matutis APOLONAS 2 0 174 152 134 147 203 179 989 164.83 989 164.83
11. Darius Drižys NESPLITAS 2 0 192 137 180 170 116 159 954 159.00 954 159.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 2 0 187 185 200 200 187 200 1159 193.17 1159 193.17
2. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 3 0 198 182 179 176 201 192 1128 188.00 1128 188.00
3. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 2 0 194 188 179 161 211 169 1102 183.67 1102 183.67
4. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 4 0 171 204 192 179 163 192 1101 183.50 1101 183.50
5. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 3 0 162 204 189 182 171 188 1096 182.67 1096 182.67
6. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 3 0 244 160 140 182 210 132 1068 178.00 1068 178.00
7. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 2 0 163 144 203 167 162 183 1022 170.33 1022 170.33
8. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 201 190 140 138 191 146 1006 167.67 1006 167.67
9. Dalia Dragūnaitė JUNGTINIS BK 4 0 191 173 165 140 133 200 1002 167.00 1002 167.00
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 149 158 175 160 177 169 988 164.67 988 164.67
11. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 167 128 174 156 156 203 984 164.00 984 164.00
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 2 0 148 147 177 200 137 155 964 160.67 964 160.67
13. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS 4 0 159 113 165 163 158 177 935 155.83 935 155.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 4 0 289 224 234 187 210 183 1327 221.17 1327 221.17
2. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 2 0 157 190 206 188 168 137 1046 174.33 1046 174.33
3. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 167 128 174 156 156 203 984 164.00 984 164.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 5 0 217 175 215 240 174 179 1200 200.00 1200 200.00
2. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 172 180 204 212 215 198 1181 196.83 1181 196.83
3. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 192 198 203 185 246 156 1180 196.67 1180 196.67
4. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 175 192 213 209 214 167 1170 195.00 1170 195.00
5. Sigitas Žilėnas 2 0 220 178 216 188 192 147 1141 190.17 1141 190.17
6. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 206 197 168 181 191 188 1131 188.50 1131 188.50
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 191 179 203 167 208 183 1131 188.50 1131 188.50
8. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 175 188 218 175 193 174 1123 187.17 1123 187.17
9. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS 4 0 176 189 162 189 202 187 1105 184.17 1105 184.17
10. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 5 0 204 165 201 152 174 196 1092 182.00 1092 182.00
11. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 4 0 182 200 168 127 208 185 1070 178.33 1070 178.33
12. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 189 189 147 209 147 188 1069 178.17 1069 178.17
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 0 156 189 172 197 199 144 1057 176.17 1057 176.17
14. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 193 140 182 190 173 175 1053 175.50 1053 175.50
15. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 0 159 180 183 179 149 199 1049 174.83 1049 174.83
16. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 4 0 149 213 192 170 156 161 1041 173.50 1041 173.50
17. Robertas Colkevičius 3 0 199 161 158 185 186 150 1039 173.17 1039 173.17
18. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 142 137 154 160 185 235 1013 168.83 1013 168.83
19. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 2 0 194 157 142 162 176 153 984 164.00 984 164.00
20. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 0 144 140 165 153 146 152 900 150.00 900 150.00
Įkelta per: 0.20 sec.

Pro           www.boulingokamuolys.lt