Kvalifikacija (2 etapas)

1-12 vietos Moterys; 1-12 vietos Senjorai   2018-09-23 09:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 158 205 202 244 214 179 1202 200.33
2. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 219 194 184 144 217 234 1192 198.67
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 211 173 211 204 216 171 1186 197.67
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 226 191 187 167 183 206 1160 193.33
5. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 203 198 214 198 185 157 1155 192.50
6. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 188 169 203 169 201 212 1142 190.33
7. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 176 213 190 165 211 180 1135 189.17
8. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 150 216 154 159 215 194 1088 181.33
9. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 185 210 110 148 212 182 1047 174.50
10. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 157 199 184 179 157 162 1038 173.00
11. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 178 165 189 211 141 153 1037 172.83
12. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 171 172 144 164 174 208 1033 172.17
13. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 187 147 149 157 171 213 1024 170.67
14. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 138 153 198 218 144 173 1024 170.67
15. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 167 182 160 184 178 150 1021 170.17
16. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 202 158 178 177 163 141 1019 169.83
17. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 204 144 148 185 161 165 1007 167.83
18. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 131 144 176 153 174 196 974 162.33
19. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 134 146 196 178 181 136 971 161.83
20. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 158 157 162 160 167 150 954 159.00
21. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 135 151 169 169 165 164 953 158.83
22. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 193 151 189 136 142 131 942 157.00
23. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 147 142 182 158 148 933 155.50
24. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 161 178 163 165 113 137 917 152.83

1-9 vietos Vyrai A; 1-15 vietos Vyrai B   2018-09-23 12:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 226 165 236 236 236 268 1367 227.83
2. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 209 198 222 255 233 237 1354 225.67
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 266 217 210 213 273 174 1353 225.50
4. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 226 216 259 219 206 212 1338 223.00
5. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 216 220 193 205 191 233 1258 209.67
6. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 206 217 225 192 235 170 1245 207.50
7. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 199 203 236 204 203 185 1230 205.00
8. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 182 178 255 234 190 167 1206 201.00
9. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 183 188 197 193 214 228 1203 200.50
10. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 192 212 193 209 191 202 1199 199.83
11. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 221 267 190 158 176 174 1186 197.67
12. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 258 227 148 212 167 174 1186 197.67
13. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 254 204 149 204 166 180 1157 192.83
14. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 198 184 214 201 154 173 1124 187.33
15. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 182 162 194 214 204 161 1117 186.17
16. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 168 187 185 205 170 185 1100 183.33
17. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 207 182 156 227 176 148 1096 182.67
18. Donatas  Sekreckis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 195 143 176 203 183 194 1094 182.33
19. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 231 162 123 178 216 176 1086 181.00
20. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 193 172 182 204 175 159 1085 180.83
21. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 178 171 190 180 173 130 1022 170.33
22. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 207 167 133 169 159 176 1011 168.50
23. Edvinas Špačkauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 168 136 133 177 176 184 974 162.33
24. Rimvydas Balžekas Vyrai II 0 224 139 148 171 168 112 962 160.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 226 216 259 219 206 212 1338 223.00 2711 225.92
2. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 266 217 210 213 273 174 1353 225.50 2674 222.83
3. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 209 198 222 255 233 237 1354 225.67 2639 219.92
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 226 165 236 236 236 268 1367 227.83 2623 218.58
5. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 216 220 193 205 191 233 1258 209.67 2571 214.25
6. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BK 1 0 199 203 236 204 203 185 1230 205.00 2467 205.58
7. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 192 212 193 209 191 202 1199 199.83 2457 204.75
8. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 198 184 214 201 154 173 1124 187.33 2342 195.17
9. Edvinas Špačkauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 168 136 133 177 176 184 974 162.33 2241 186.75
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 182 178 255 234 190 167 1206 201.00 2571 214.25
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 206 217 225 192 235 170 1245 207.50 2452 204.33
3. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 1 0 182 162 194 214 204 161 1117 186.17 2369 197.42
4. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 254 204 149 204 166 180 1157 192.83 2357 196.42
5. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 183 188 197 193 214 228 1203 200.50 2336 194.67
6. Donatas  Sekreckis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 195 143 176 203 183 194 1094 182.33 2302 191.83
7. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 221 267 190 158 176 174 1186 197.67 2296 191.33
8. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 258 227 148 212 167 174 1186 197.67 2291 190.92
9. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 168 187 185 205 170 185 1100 183.33 2285 190.42
10. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 207 182 156 227 176 148 1096 182.67 2232 186.00
11. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 178 171 190 180 173 130 1022 170.33 2190 182.50
12. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 193 172 182 204 175 159 1085 180.83 2182 181.83
13. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 231 162 123 178 216 176 1086 181.00 2135 177.92
14. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK 1 0 207 167 133 169 159 176 1011 168.50 2090 174.17
15. Rimvydas Balžekas 1 0 224 139 148 171 168 112 962 160.33 1994 166.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 211 173 211 204 216 171 1186 197.67 2328 194.00
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 226 191 187 167 183 206 1160 193.33 2317 193.08
3. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 203 198 214 198 185 157 1155 192.50 2266 188.83
4. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 219 194 184 144 217 234 1192 198.67 2251 187.58
5. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 157 199 184 179 157 162 1038 173.00 2132 177.67
6. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 167 182 160 184 178 150 1021 170.17 2072 172.67
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 204 144 148 185 161 165 1007 167.83 2069 172.42
8. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 1 0 185 210 110 148 212 182 1047 174.50 2057 171.42
9. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 134 146 196 178 181 136 971 161.83 1968 164.00
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 135 151 169 169 165 164 953 158.83 1907 158.92
11. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 158 157 162 160 167 150 954 159.00 1904 158.67
12. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 147 142 182 158 148 933 155.50 1898 158.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 209 198 222 255 233 237 1354 225.67 2639 219.92
2. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 147 142 182 158 148 933 155.50 1898 158.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 158 205 202 244 214 179 1202 200.33 2306 192.17
2. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 1 0 188 169 203 169 201 212 1142 190.33 2255 187.92
3. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 150 216 154 159 215 194 1088 181.33 2240 186.67
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 176 213 190 165 211 180 1135 189.17 2184 182.00
5. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 178 165 189 211 141 153 1037 172.83 2175 181.25
6. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 187 147 149 157 171 213 1024 170.67 2165 180.42
7. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 202 158 178 177 163 141 1019 169.83 2153 179.42
8. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 171 172 144 164 174 208 1033 172.17 2133 177.75
9. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 138 153 198 218 144 173 1024 170.67 2116 176.33
10. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 131 144 176 153 174 196 974 162.33 2115 176.25
11. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 193 151 189 136 142 131 942 157.00 2032 169.33
12. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 1 0 161 178 163 165 113 137 917 152.83 1986 165.50
Įkelta per: 0.18 sec.

Pro           www.boulingokamuolys.lt