2-as kvalifikacinis etapas

Vyrų 2 divizionas 4-18 vietos - Šeštadienis   2015-05-02 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 0 213 257 213 213 196 200 1292 215.33
2. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 197 174 144 212 208 203 1138 189.67
3. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 201 189 170 204 184 188 1136 189.33
4. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 172 176 191 206 186 199 1130 188.33
5. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 160 177 179 225 174 213 1128 188.00
6. Albertas Toločka APOLONAS 0 184 212 149 192 204 178 1119 186.50
7. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 197 221 177 164 179 167 1105 184.17
8. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 191 184 234 156 168 163 1096 182.67
9. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 188 165 170 209 175 180 1087 181.17
10. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 199 173 148 191 160 185 1056 176.00
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 0 185 178 186 189 166 151 1055 175.83
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 131 199 221 158 181 158 1048 174.67
13. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 136 164 158 205 212 152 1027 171.17
14. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 127 196 158 178 150 199 1008 168.00
15. Rimantas Daubara JUNGTINIS BK 0 151 135 151 198 196 175 1006 167.67

Moterų 1-8 vietos, Senjorų 1-12 vietos - Šeštadienis   2015-05-02 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 239 251 211 164 178 185 1228 204.67
2. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 224 188 190 143 227 213 1185 197.50
3. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 177 176 173 211 246 178 1161 193.50
4. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 182 202 186 216 178 181 1145 190.83
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 205 189 210 177 174 186 1141 190.17
6. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 184 189 164 197 198 202 1134 189.00
7. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 170 167 188 231 175 194 1125 187.50
8. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 189 173 177 205 178 186 1108 184.67
9. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 183 145 212 143 215 191 1089 181.50
10. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 136 229 157 200 181 186 1089 181.50
11. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 169 180 148 183 214 185 1079 179.83
12. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 164 177 202 185 173 174 1075 179.17
13. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 157 202 180 203 162 153 1057 176.17
14. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 146 183 168 185 201 172 1055 175.83
15. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 163 139 224 162 158 202 1048 174.67
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 146 179 164 176 182 195 1042 173.67
17. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 176 200 165 152 186 158 1037 172.83
18. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 153 152 159 206 168 161 999 166.50

Vyrų 1 divizionas 1-12 vietos, Vyrų 2 divizionas 1-3 vietos - Šeštadienis   2015-05-02 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 193 185 173 233 254 197 1235 205.83
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 232 213 210 212 160 204 1231 205.17
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 224 167 232 201 185 216 1225 204.17
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 195 206 214 200 194 177 1186 197.67
5. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 207 161 211 202 193 205 1179 196.50
6. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 190 204 157 178 225 208 1162 193.67
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 167 236 188 233 176 156 1156 192.67
8. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 167 187 175 203 222 197 1151 191.83
9. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 212 170 184 183 205 185 1139 189.83
10. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 177 165 164 200 221 207 1134 189.00
11. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 180 174 182 198 199 1130 188.33
12. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 169 203 192 179 184 187 1114 185.67
13. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 164 192 174 189 145 163 1027 171.17
14. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 180 198 161 162 149 166 1016 169.33
15. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 138 189 192 167 169 148 1003 167.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 1 0 193 185 173 233 254 197 1235 205.83 2534 211.17
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 224 167 232 201 185 216 1225 204.17 2491 207.58
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 195 206 214 200 194 177 1186 197.67 2473 206.08
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 232 213 210 212 160 204 1231 205.17 2439 203.25
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 167 187 175 203 222 197 1151 191.83 2387 198.92
6. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 190 204 157 178 225 208 1162 193.67 2386 198.83
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 197 180 174 182 198 199 1130 188.33 2368 197.33
8. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 169 203 192 179 184 187 1114 185.67 2349 195.75
9. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 167 236 188 233 176 156 1156 192.67 2334 194.50
10. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 180 198 161 162 149 166 1016 169.33 2188 182.33
11. Paulius Bagužis APOLONAS 1 0 164 192 174 189 145 163 1027 171.17 2186 182.17
12. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 138 189 192 167 169 148 1003 167.17 2166 180.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 169 180 148 183 214 185 1079 179.83 2315 192.92
2. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 224 188 190 143 227 213 1185 197.50 2259 188.25
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 170 167 188 231 175 194 1125 187.50 2249 187.42
4. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 177 176 173 211 246 178 1161 193.50 2214 184.50
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 157 202 180 203 162 153 1057 176.17 2173 181.08
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 183 145 212 143 215 191 1089 181.50 2157 179.75
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 136 229 157 200 181 186 1089 181.50 2134 177.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 5 239 251 211 164 178 185 1228 204.67 2343 195.25
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 5 182 202 186 216 178 181 1145 190.83 2307 192.25
3. Jurgis Kidykas 300 1 5 164 177 202 185 173 174 1075 179.17 2285 190.42
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 205 189 210 177 174 186 1141 190.17 2253 187.75
5. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 5 189 173 177 205 178 186 1108 184.67 2221 185.08
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 146 183 168 185 201 172 1055 175.83 2206 183.83
7. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 8 184 189 164 197 198 202 1134 189.00 2205 183.75
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 176 200 165 152 186 158 1037 172.83 2176 181.33
9. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 1 0 163 139 224 162 158 202 1048 174.67 2167 180.58
10. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 1 0 146 179 164 176 182 195 1042 173.67 2112 176.00
11. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 153 152 159 206 168 161 999 166.50 2103 175.25
Įkelta per: 0.17 sec.

Pro           www.boulingokamuolys.lt