1-as kvalifikacinis etapas

9 užėjimas (20 vietų) - Ketvirtadienis (ATŠAUKTAS)   2015-04-30 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

8 užėjimas (20 vietų) - Ketvirtadienis   2015-04-30 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 201 201 163 231 161 238 1195 199.17
2. Rimantas Daubara JUNGTINIS BK 0 201 174 187 207 190 222 1181 196.83
3. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 180 211 193 197 149 185 1115 185.83
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 194 193 197 177 192 159 1112 185.33
5. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 179 206 137 214 186 182 1104 184.00
6. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 167 195 199 149 197 196 1103 183.83
7. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 172 140 196 201 162 200 1071 178.50
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 154 204 179 206 146 182 1071 178.50
9. Ervinas Richteris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 179 169 157 173 186 167 1031 171.83
10. Albertas Toločka APOLONAS 0 196 162 164 156 205 147 1030 171.67
11. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 172 188 123 177 182 163 1005 167.50
12. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 172 155 171 188 161 156 1003 167.17
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 168 151 157 194 157 168 995 165.83
14. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 187 159 179 176 153 136 990 165.00
15. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 181 174 184 155 157 129 980 163.33
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 148 125 199 178 156 140 946 157.67

1 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis (ATŠAUKTAS)   2015-04-26 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

2 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2015-04-26 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 200 196 159 230 197 228 1210 201.67
2. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 199 178 182 177 187 203 1126 187.67
3. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 187 166 189 185 183 205 1115 185.83
4. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 173 144 180 166 230 211 1104 184.00
5. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 205 226 165 163 178 147 1084 180.67
6. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 199 176 172 180 180 169 1076 179.33
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 155 144 198 155 182 211 1045 174.17
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 132 191 169 180 175 191 1038 173.00
9. Domantas Čepulis SPA VILNIUS Jaunimas 5 158 172 167 151 210 178 1036 172.67
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 171 186 199 161 132 172 1021 170.17
11. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 173 175 179 158 160 171 1016 169.33
12. Diana Vapsvė APOLONAS Moterys 0 138 190 154 210 156 163 1011 168.50

3 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2015-04-26 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 178 215 204 173 222 181 1173 195.50
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 211 193 213 195 179 149 1140 190.00
3. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 164 219 195 170 176 185 1109 184.83
4. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 215 167 202 202 158 153 1097 182.83
5. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 158 201 146 180 255 146 1086 181.00
6. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 161 166 168 186 166 222 1069 178.17
7. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 206 157 208 170 164 159 1064 177.33
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 216 158 170 150 175 185 1054 175.67
9. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 170 137 163 137 160 136 903 150.50
10. Domantas Čepulis SPA VILNIUS Jaunimas 5 161 174 113 151 149 109 857 142.83

4 užėjimas (20 vietų) - Pirmadienis (ATŠAUKTAS)   2015-04-27 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

5 užėjimas (20 vietų) - Trečiadienis   2015-04-29 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 204 218 160 161 256 267 1266 211.00
2. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 159 203 185 221 234 237 1239 206.50
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 201 217 223 201 213 181 1236 206.00
4. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 177 209 182 246 204 208 1226 204.33
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 191 167 182 194 211 179 1124 187.33
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 190 204 160 234 185 140 1113 185.50
7. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 180 165 168 170 221 196 1100 183.33
8. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 204 179 163 179 185 182 1092 182.00
9. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 168 169 214 179 176 181 1087 181.17
10. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 184 204 162 182 141 200 1073 178.83
11. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 171 157 198 190 185 165 1066 177.67
12. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 148 167 202 157 210 168 1052 175.33
13. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 8 140 132 174 152 189 184 971 161.83
14. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 158 176 150 144 147 113 888 148.00

6 užėjimas (20 vietų) - Trečiadienis   2015-04-29 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 223 184 227 188 235 1238 206.33
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 183 201 203 232 193 196 1208 201.33
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 154 227 165 183 239 181 1149 191.50
4. Rimantas Daubara JUNGTINIS BK 0 180 191 178 174 207 181 1111 185.17
5. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 172 171 185 191 187 197 1103 183.83
6. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 173 176 180 211 176 170 1086 181.00
7. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 197 188 153 175 139 204 1056 176.00
8. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 132 189 158 175 175 212 1041 173.50
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 175 162 188 154 180 178 1037 172.83
10. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 170 191 140 215 159 158 1033 172.17
11. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 177 209 136 180 167 162 1031 171.83
12. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 191 139 181 175 138 172 996 166.00
13. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 135 145 166 189 145 211 991 165.17
14. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 200 146 212 153 141 138 990 165.00
15. Nikita Rancev APOLONAS Jaunimas 5 162 163 155 152 181 149 962 160.33
16. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 164 139 174 159 137 154 927 154.50

7 užėjimas (20 vietų) - Ketvirtadienis   2015-04-30 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

10 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2015-05-01 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 247 188 243 204 183 213 1278 213.00
2. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 213 195 194 199 201 204 1206 201.00
3. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 225 171 170 176 204 211 1157 192.83
4. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 254 191 171 168 192 166 1142 190.33
5. Albertas Toločka APOLONAS 0 194 173 172 242 200 156 1137 189.50
6. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 163 176 200 197 174 218 1128 188.00
7. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 163 150 205 196 207 192 1113 185.50
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 146 222 168 220 199 154 1109 184.83
9. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 200 183 142 173 218 182 1098 183.00
10. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 189 164 173 154 205 192 1077 179.50
11. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 176 178 173 183 171 1060 176.67
12. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK Moterys 0 134 211 165 165 180 200 1055 175.83
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 210 158 151 192 176 161 1048 174.67
14. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 0 224 168 171 164 153 167 1047 174.50
15. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 158 195 180 197 166 146 1042 173.67
16. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Jaunimas 5 157 167 117 156 190 249 1036 172.67
17. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 180 170 151 169 172 179 1021 170.17
18. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 167 165 132 159 203 176 1002 167.00
19. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 152 153 210 137 160 157 969 161.50
20. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 122 137 124 156 156 157 852 142.00

11 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2015-05-01 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 192 221 181 234 193 278 1299 216.50
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 214 169 174 176 178 251 1162 193.67
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 155 226 217 173 168 1141 190.17
4. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 220 213 169 176 191 166 1135 189.17
5. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 167 183 204 202 171 200 1127 187.83
6. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 192 188 221 177 173 168 1119 186.50
7. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 205 167 166 191 214 174 1117 186.17
8. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 199 194 165 161 204 180 1103 183.83
9. Ervinas Richteris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 182 133 192 215 160 203 1085 180.83
10. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 157 198 162 196 167 202 1082 180.33
11. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 213 175 147 158 214 168 1075 179.17
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 162 191 168 175 198 176 1070 178.33
13. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 161 144 222 187 161 1055 175.83
14. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 206 192 164 170 160 161 1053 175.50
15. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 172 171 156 167 149 173 988 164.67
16. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 141 174 135 191 157 155 953 158.83
17. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 0 0 0 0.00

12 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2015-05-01 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 221 178 194 225 244 225 1287 214.50
2. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 203 224 224 188 215 181 1235 205.83
3. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 224 189 154 169 194 220 1150 191.67
4. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 158 201 182 187 178 233 1139 189.83
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 165 172 235 203 158 183 1116 186.00
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 228 168 199 159 171 184 1109 184.83
7. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 0 208 201 157 216 168 159 1109 184.83
8. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 190 173 205 169 179 187 1103 183.83
9. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 177 244 151 163 200 162 1097 182.83
10. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 199 168 142 192 193 202 1096 182.67
11. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 227 147 172 182 191 171 1090 181.67
12. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 170 152 190 163 200 184 1059 176.50
13. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 189 171 167 126 213 181 1047 174.50
14. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 185 183 166 177 160 167 1038 173.00
15. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 191 198 211 118 148 164 1030 171.67
16. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 165 170 183 193 147 152 1010 168.33
17. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 8 185 153 158 167 174 133 970 161.67
18. Nikita Rancev APOLONAS Jaunimas 5 173 130 141 165 179 113 901 150.17

13 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2015-05-01 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 195 175 237 237 211 1236 206.00
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 201 222 186 211 187 217 1224 204.00
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 189 166 203 163 297 1220 203.33
4. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 181 214 217 211 181 174 1178 196.33
5. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 159 197 223 161 196 236 1172 195.33
6. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 228 173 209 171 188 194 1163 193.83
7. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 232 168 200 198 205 156 1159 193.17
8. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 0 193 178 168 212 203 200 1154 192.33
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 203 193 181 177 202 195 1151 191.83
10. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 168 204 214 179 160 212 1137 189.50
11. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 194 168 192 190 188 205 1137 189.50
12. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 178 194 181 177 145 245 1120 186.67
13. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Jaunimas 5 184 227 205 194 130 175 1115 185.83
14. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 208 135 166 190 212 163 1074 179.00
15. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 144 180 190 170 212 172 1068 178.00
16. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 159 171 156 212 186 173 1057 176.17
17. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 12 211 137 181 119 207 200 1055 175.83
18. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 145 167 172 163 159 163 969 161.50
19. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 140 130 119 161 135 122 807 134.50
20. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 135 157 141 146 157 736 147.20
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 2 0 192 221 181 234 193 278 1299 216.50 1299 216.50
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 221 178 194 225 244 225 1287 214.50 1287 214.50
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 204 218 160 161 256 267 1266 211.00 1266 211.00
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 181 223 184 227 188 235 1238 206.33 1238 206.33
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 2 0 181 195 175 237 237 211 1236 206.00 1236 206.00
6. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 2 0 203 224 224 188 215 181 1235 205.83 1235 205.83
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 201 222 186 211 187 217 1224 204.00 1224 204.00
8. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 183 201 203 232 193 196 1208 201.33 1208 201.33
9. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 3 0 181 214 217 211 181 174 1178 196.33 1178 196.33
10. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 159 197 223 161 196 236 1172 195.33 1172 195.33
11. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 228 173 209 171 188 194 1163 193.83 1163 193.83
12. Paulius Bagužis APOLONAS 2 0 232 168 200 198 205 156 1159 193.17 1159 193.17
13. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 202 155 226 217 173 168 1141 190.17 1141 190.17
14. Nerijus Akockas 300 1 0 163 176 200 197 174 218 1128 188.00 1128 188.00
15. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 180 211 193 197 149 185 1115 185.83 1115 185.83
16. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 190 204 160 234 185 140 1113 185.50 1113 185.50
17. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 228 168 199 159 171 184 1109 184.83 1109 184.83
18. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 215 167 202 202 158 153 1097 182.83 1097 182.83
19. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 205 226 165 163 178 147 1084 180.67 1084 180.67
20. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK 1 0 161 166 168 186 166 222 1069 178.17 1069 178.17
21. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 179 176 178 173 183 171 1060 176.67 1060 176.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 201 217 223 201 213 181 1236 206.00 1236 206.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 191 167 182 194 211 179 1124 187.33 1124 187.33
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 2 0 165 172 235 203 158 183 1116 186.00 1116 186.00
4. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 208 135 166 190 212 163 1074 179.00 1074 179.00
5. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 144 180 190 170 212 172 1068 178.00 1068 178.00
6. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 1 0 134 211 165 165 180 200 1055 175.83 1055 175.83
7. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 206 192 164 170 160 161 1053 175.50 1053 175.50
8. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 3 0 155 144 198 155 182 211 1045 174.17 1045 174.17
9. Diana Vapsvė APOLONAS 1 0 138 190 154 210 156 163 1011 168.50 1011 168.50
10. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 172 155 171 188 161 156 1003 167.17 1003 167.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jurgis Kidykas 300 2 5 200 196 159 230 197 228 1210 201.67 1210 201.67
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 5 214 169 174 176 178 251 1162 193.67 1162 193.67
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 203 193 181 177 202 195 1151 191.83 1151 191.83
4. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 158 201 182 187 178 233 1139 189.83 1139 189.83
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 199 178 182 177 187 203 1126 187.67 1126 187.67
6. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 3 0 192 188 221 177 173 168 1119 186.50 1119 186.50
7. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 2 5 187 166 189 185 183 205 1115 185.83 1115 185.83
8. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 5 163 150 205 196 207 192 1113 185.50 1113 185.50
9. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 194 193 197 177 192 159 1112 185.33 1112 185.33
10. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 173 144 180 166 230 211 1104 184.00 1104 184.00
11. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 8 154 204 179 206 146 182 1071 178.50 1071 178.50
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 162 191 168 175 198 176 1070 178.33 1070 178.33
13. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 2 8 140 132 174 152 189 184 971 161.83 971 161.83
14. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 141 174 135 191 157 155 953 158.83 953 158.83
15. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 122 137 124 156 156 157 852 142.00 852 142.00
Įkelta per: 0.19 sec.

Pro           www.boulingokamuolys.lt