×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

#100SportoŽvaigždžių

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

Pranešame, kad Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus kviečia dalyvauti Lietuvos sporto žvaigždžių šimtuko (#100SportoŽvaigždžių) rinkimuose.

Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2019 metų sportininkus, pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų pasiekimų, suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai ir federacijai pagarsinti savo geriausią sportininkę bei sportininką. Kiekvienos sporto šakos gerbėjai turės galimybę dalyvauti renkant geriausius.

Lietuvos boulingo federacija nominavo Lauryną Narušį.

Balsuoti už Lauryną galima paspaudus šią nuorodą: https://www.lrt.lt/projektai/100sportozvaigzdziu

Lietuvos buolingo federacija

Įvertinkite įrašą
(4 Balsai)

Svarbu! Vykdant sveikatos apsaugos ministro įsakymą Prekybos ir laisvalaiko centras Mega stabdo boulingo "Strike House" veiklą.  

Turnyro vykdymas laikinai stabdomas.  Dėl tolimesnių veiksmų informuosime atskiru pranešimu. 

 

Skelbiame registraciją  į Lietuvos nacionalinės atrankos į Qubica AMF Pasaulio taurės turnyrą ir Lietuvos boulingo asmeninio čempionato V-ąjį reitinginį turnyrą.

Turnyro organizatorius - Lietuvos boulingo federacija.

Turnyro vykdytojas - Klubas „Straikas plius“

Turnyro komisaras - Linas Sasnauskas

Turnyro vyr. teisėjas - Aidas Daniūnas (+370 676 09335)

QUBICA AMF WORLD CUP atrankos turnyro įskaitos - vyrų ir moterų (Privaloma LBF licencija).

V-ojo LBF LBČ RT turnyro reitingų skaičiavimas:

Turnyrui pasibaigus atskirai skaičiuojami LBF 2019-2020 metų sezono reitingai Vyrų A, Vyrų B, Moterų įskaitose – pagal užimtas vietas po II kvalifikacijos, Senjorų, Jaunių įskaitoms pagal I kvalifikacijos metu pasiektą rezultatą (numuštų kėglių skaičių, įvertinant LBF nustatytus handikapus).

Turnyro pradžia - 2020-03-07;

Turnyro pabaiga  - 2020-03-15.

Registracija į turnyrą - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Turnyro vieta - Strike House boulingo ir biliardo centras, Islandijos pl. 32, Kaunas, PLC „Mega“. 

 SVARBU:

1. Kvalifikacija žaidžiama iš 12 partijų, todėl minimalus startinis mokestis yra didesnis (viso - 70 eur).

2. Peržaidimo kaina (6 partijų) išliko ta pati - 30 eur.

3. Visos įskaitos (Vyrų A, B, Moterų, Senjorų, Jaunių) gauna reitinginius taškus, daiktinius ir piniginius prizus, kurie tikimasi jog bus didesni, nes didesni startiniai mokesčiai.

4. Visi norintys gali kovoti dėl atstovavimo Lietuvą pasaulio taurėje (remiantis preliminaria informacija QUBICA AMF World CUP turėtų vykti Kuveite).


AMF LNA NUOSTATAI

AMF Worldcup 2020 nacionalinės atrankos / 5 RT reglamentas

UŽĖJIMAI 

TEPIMAS

REZULTATAI


Dėmesio:  buvo klaidingai nurodyta 7-o užėjimo pradžia. Užėjimas numatytas 2020-03-10 d. 10:30 val. 

 

 

DĖL C LYGOS VARŽYBŲ PERKĖLIMO

Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)
Vadovaujantis Lietuvos boulingo lygos varžybų nuostatų 55 punkto b dalimi, informuojame, kad, komandų abipusiu sutarimu ir prašymu, iš 2020 m. kovo 21 d. į vasario 23 d. yra perkeliamos C lygos komandų SPA Vilnius 2 ir Stihl varžybos.
 
LBL Komisaras

LBF VALDYBOS NUTARIMAS DĖL ESBC2020

Įvertinkite įrašą
(2 Balsai)

Informuojame, kad atsižvelgiant į tai, jog nuo šių metų buvo pradėti rengti oficialūs ETBF Senjorų boulingo čempionatai, kuriuose yra limituotas dalyvių skaičius iš kiekvienos šalies, o taip įvertinant tai, jog Lietuva savo komandos (atstovų) šiose varžybose neturėjo, LBF Valdyba e-posėdžių metu priėmė sprendimą paskutinį kartą skirti simbolinį finansavimą ESBC dalyviams, taikant tokį formatą:

"Skirti finansavimą lygų 4 startinių mokesčių (pagal ETBF Senjorų europos čempionatą į kurį LBF nesiuntė dalyvių) dydžiui, numatytą pinigų sumą lygiomis dalimis skiriant 4 ESBC 2020 geriausiai pasirodžiusiems senjorams".
LBF Valdyba
Įvertinkite įrašą
(0 Balsai)

Pranešame, kad Lietuvos boulingo federacijos Valdyba 2020-02-11 e-posėdžio nutarimu Nr. 1 patvirtino LBF Rinktinių sudarymo ir dalyvavimo čempionatuose taisykles.

TAISYKLĖS

LBF Generalinis sekretorius

Europos moterų boulingo čempionatas (EWC2020)

Įvertinkite įrašą
(1 Balsas)

Informuojame, kad ETBF ir varžybų organizatoriai paskelbė informaciją apie Europos moterų boulingo čempionatą (EWC 2020), kuris vyks šių metų birželio mėn. 02 -14 dienomis Danijoje, Aalborge.

Visą informaciją apie Europos moterų boulingo čempionatą (EWC 2020) ir jo eigą bus galima rasti adresu: https://ewc2020.etbfchampionships.eu/

Artimiausiu metu Lietuvos boulingo federacijos valdyba paskelbs nacionalinių rinktinių formavimo taisykles ir atrankos kriterijus (bus paskelbta atskiru pranešimu).

Lietuvos boulingo federacijos 

Generalinis sekretorius

Puslapis 2 iš 14

Pro           www.boulingokamuolys.lt