×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

PREMIERE TAURĖ 2018

Kviečiame į antrąjį LBF asmeninio boulingo čempionato reitinginį turnyrą „Premiere taurė 2018", kuris vyks š. m. spalio 07-14 d dienomis Šiauliuose, boulingo centre „Apollo". Turnyro rėmėjai skiria visų užėjimų 6 partijų vidurkio nugalėtojams ir aukščiausią vienos partijos rezultatą pasiekusiems papildomus prizus , o LBF abiejų vyrų, moterų ir senjorų įskaitų nugalėtojams - naujus boulingo kamuolius!

Vyrai rungtyniaus dviejuose A ir B įskaitose.
Vyrų A įskaitoje žaidžia sportininkai, kurių 2017-2018 m. sezono bendras vidurkis yra didesnis ar lygus 190 ir žaidėjai, kurių vidurkis mažesnis už 190, tačiau pareiškė pageidavimą dalyvauti Vyrų A įskaitoje. 

Vyrų B įskaitoje žaidžia sportininkai, kurių 2017-2018 m. sezono bendras vidurkis yra mažesnis nei 190. Sportininkai, kurių vidurkis yra didesnis nei 190, Vyrų B įskaitoje dalyvauti negali (galima išimtis sportininko prašymu ir LBF Valdybos sprendimu).

Žaidėjai, neturintys LBF licencijos, gali dalyvauti reitinginiame turnyre sumokant vienkartinį turnyro licencijos 5 eurų mokestį ir gali dalyvauti pagal žaidėjo amžių bei lytį Vyrų B įskaitoje, Moterų, Jaunių ar Senjorų įskaitose.

Lietuvos jaunių čempionas ir prizininkai nustatomi pagal užimtas vietas galutinėje 2018-2019 m. sezono reitingų lentelėje.

Į Lietuvos asmeninio boulingo čempionato Finalinį turnyrą gali patekti tik sportininkai, turintys LBF licenciją ir kurie dalyvavo ne mažiau kaip trijuose reitinginiuose turnyruose. Į Lietuvos asmeninio boulingo čempionato Finalinį turnyrą pagal galutinę reitingo lentelę patenka:
Vyrų A ir B įskaita, Senjorų įskaita – po 15 žaidėjų;

Moterų įskaita – 11 žaidėjų.

Registracija el. paštu : biliunasa@gmail.com

Lietuvos boulingo asmeninio čempionato reitinginio turnyro reglamentas

Tepimo diagrama

Rezultatai

REGISTRACIJA

Abiejų vyrų divizionų, moterų ir senjorų nugalėtojų laukia nauji Brunswick Quantum Bias kamuoliai!

 

 premiere

 

Turnyro metu siūlome apsistoti viešbutyje

Hotel Tomas | Svečių apgyvendinimas ir maitinimas.

LAUKIMO SĄRAŠAS

 

Redaguota Šeštadienis, 13 Spalis 2018 18:24

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą.