×

Dėmesio

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 404

Europos Senjorų boulingo čempionatas

Lietuvos boulingo federacijai ir visiems boulingo gerbėjams šiandien ypatinga diena. Jūratė Palaimaitė  Europos senjorų čempionate iškovojo net du medalius - Sidabras (All event) ir Bronza (Masters).

Didelis AČIŪ Tau, Jūrate, už šį Lietuvos boulingui istorinį pasiekimą. Didžiuojamės Tavimi.

Birželio 24 atidarymo ceremonija Airijos sostinėje Dubline prasideda Europos Senjorų boulingo čempionatas ESBC 2017, kuris tęsis iki liepos 2 dienos.

Čempionate Lietuvai atstovaus:

Jūratė Palaimaitė (Straikas plius Kaunas)

Janina Skabickienė (Straikas plius Kaunas)

Daiva Selenienė (Klaipėdos BK)

Violeta Musteikienė (Apolonas Vilnius)

Estela Baranauskienė (Jungtinis BK Kaunas)

Romualdas Skabickas (Straikas plius Kaunas)

Artūras Selenis (Klaipėdos BK)

Arvydas Musteikis (Apolonas Vilnius)

Vaidotas Baranauskas (Jungtinis BK Kaunas)

Komandos kapitonas Vaidotas Baranauskas

Čempionate iš viso dalyvaus 843 sportininkai (565 vyrai ir 278 moterys) iš 22 valstybių. Gausiausiai bus atstovaujamos Suomija ir Norvegija po 149. Bus varžomasi vienetų, dvejetų, trejetų, visų rungčių įskaitose bei Masters finale, taip pat dalyviai bus suskirstyti pagal amžių trijose A, B, C kategorijose. Čempionatas bus vykdomas penkiuose boulingo centruose. Jau žinoma takelių tepimo programa tepimas 41 pėdos ilgio, 24,72 ml tepalo.

Lietuviai savo pasirodymą pradeda sekmadienį dvejetų ir trejetų rungtyse. Visą informaciją apie ESBC galima rasti ir rezultatus sekti oficialiame čempionato puslapyje:

Lietuvos sportininkų žaidimo tvarkaraštis

Iki šiol Lietuvos atstovų geriausias pasiektas rezultatas Europos senjorų čempionatuose 2016 metais Danijoje vykusiame čempionate Jūratė Palaimaitė po visų rungčių (All events) moterų įskaitoje A grupėje užėmė 6 vietą (tarp 69 dalyvių, bendras18 partijų vidurkis 197,78) ir pateko į Masters finalus, kur irgi liko šešta.

Puikios nuotaikos, gero bendravimo, nepamirštamų įspūdžių ir aukštų rezultatų !!!