Lyga B

Lygos pogrupiai

Pogrupio statistika
Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. ŽBSK 18 164 432 80320 185.93
2. Vilkmergė 18 161 428 79915 186.72
3. Lucky Strike 18 153 432 80553 186.47
4. Apollo 2 16 138 384 72511 188.83
5. STIHL 14 90 336 60077 178.80
6. SPA Vilnius 1 14 89 336 60889 181.22
7. Pietų Megrame 14 60 336 59301 176.49
8. Žirmūnai 14 38 336 57315 170.58

Rungtynių tvarkaraščiai

Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-04-22 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  4 :  10 Vilkmergė Rezultatai
18-04-22 10:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  4 :  10 STIHL Rezultatai
18-04-22 10:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  10 :  4 Pietų Megrame Rezultatai
18-04-22 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  8 :  6 ŽBSK Rezultatai
18-04-21 13:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  4 :  10 Pietų Megrame Rezultatai
18-04-21 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  2 :  12 STIHL Rezultatai
18-04-21 10:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  10 :  4 Apollo 2 Rezultatai
18-04-21 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  10 :  4 Vilkmergė Rezultatai
18-03-18 13:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  14 :  0 STIHL Rezultatai
18-03-18 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  10 :  4 Pietų Megrame Rezultatai
18-03-18 10:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  8 :  6 Apollo 2 Rezultatai
18-03-18 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  14 :  0 Žirmūnai Rezultatai
18-03-17 13:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  10 :  4 STIHL Rezultatai
18-03-17 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  14 :  0 Žirmūnai Rezultatai
18-03-17 10:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  8 :  6 Pietų Megrame Rezultatai
18-03-17 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  8 :  6 SPA Vilnius 1 Rezultatai
18-03-04 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  4 :  10 Lucky Strike Rezultatai
18-03-03 12:00 BK Lūna STIHL  10 :  4 Lucky Strike Rezultatai
18-02-25 11:00 BK Lūna STIHL  2 :  12 Apollo 2 Rezultatai
18-02-24 11:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  8 :  6 Vilkmergė Rezultatai
18-02-18 13:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  12 :  2 SPA Vilnius 1 Rezultatai
18-02-18 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  12 :  2 Žirmūnai Rezultatai
18-02-17 13:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  8 :  6 SPA Vilnius 1 Rezultatai
18-02-17 10:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  4 :  10 Žirmūnai Rezultatai
18-02-17 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  6 :  8 Apollo 2 Rezultatai
18-01-21 13:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  4 :  10 SPA Vilnius 1 Rezultatai
18-01-21 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  12 :  2 Lucky Strike Rezultatai
18-01-21 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  4 :  10 STIHL Rezultatai
17-12-17 13:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  0 :  14 Lucky Strike Rezultatai
17-12-17 12:00 BK Lūna STIHL  6 :  8 ŽBSK Rezultatai
17-12-17 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  14 :  0 SPA Vilnius 1 Rezultatai
17-12-16 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  9 :  5 Lucky Strike Rezultatai
17-12-16 10:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  0 :  14 Apollo 2 Rezultatai
17-12-10 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  0 :  14 Vilkmergė Rezultatai
17-12-09 12:00 BK Lūna STIHL  0 :  14 Vilkmergė Rezultatai
17-12-09 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  2 :  12 ŽBSK Rezultatai
17-11-26 12:00 BK Lūna STIHL  14 :  0 Žirmūnai Rezultatai
17-11-26 11:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  4 :  10 Lucky Strike Rezultatai
17-11-26 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  12 :  2 ŽBSK Rezultatai
17-11-26 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  2 :  12 SPA Vilnius 1 Rezultatai
17-11-25 13:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  14 :  0 Lucky Strike Rezultatai
17-11-25 12:00 BK Lūna STIHL  10 :  4 SPA Vilnius 1 Rezultatai
17-11-25 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  12 :  2 Apollo 2 Rezultatai
17-11-25 09:30 OAZĖ, Kaunas Pietų Megrame  6 :  8 Žirmūnai Rezultatai
17-11-05 14:30 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  6 :  8 Vilkmergė Rezultatai
17-10-29 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  2 :  12 ŽBSK Rezultatai
17-10-29 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  12 :  2 STIHL Rezultatai
17-10-29 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  10 :  4 Pietų Megrame Rezultatai
17-10-28 11:00 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  0 :  14 ŽBSK Rezultatai
17-10-28 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  10 :  4 Pietų Megrame Rezultatai
17-10-28 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  14 :  0 STIHL Rezultatai
17-10-09 18:30 ŽIRMŪNAI Žirmūnai  4 :  10 Vilkmergė Rezultatai
17-09-24 12:00 BK Lūna STIHL  10 :  4 Pietų Megrame Rezultatai
17-09-24 11:00 SPA Vilnius SPA Vilnius 1  12 :  2 Žirmūnai Rezultatai
17-09-24 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  4 :  10 ŽBSK Rezultatai
17-09-24 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  12 :  2 Apollo 2 Rezultatai
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-05-13 13:00 ŽIRMŪNAI ŽBSK  12 :  2 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-05-13 10:00 ŽIRMŪNAI Vilkmergė  10 :  4 Straikas +2 Rezultatai
18-05-12 10:00 APOLLO Vilniuje Apollo 2  8 :  6 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
18-05-12 09:00 AMERIGO Vilniuje Lucky Strike  6 :  8 Judex Spauda Rezultatai
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-05-20 10:00 APOLLO Klaipėdoje Lucky Strike  10 :  4 ŽBSK Rezultatai
18-05-19 13:30 APOLLO Klaipėdoje Lucky Strike  4 :  10 Vilkmergė Rezultatai
Pogrupio statistika
Vieta Komandos pavadinimas Sužaista rungtynių Pelnyti taškai Sužaistos partijos Numušti kėgliai Vidurkis
1. Klaipėdos Būrys 2 18 147 428 81899 191.35
2. Judex Spauda 16 130 384 72160 187.92
3. Straikas +2 16 128 384 72748 189.45
4. Klaipėdos Būrys 1 16 115 384 71669 186.64
5. X 12 14 109 336 63319 188.45
6. YIT Kausta 14 82 336 61311 182.47
7. KBK 14 78 336 61211 182.18
8. Amber Strike 2 14 54 336 58420 173.87

Rungtynių tvarkaraščiai

Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-04-22 11:00 HONOLULU X 12  8 :  6 Judex Spauda Rezultatai
18-04-22 11:00 HONOLULU KBK  12 :  2 YIT Kausta Rezultatai
18-04-22 10:00 CITY boulingas Straikas +2  12 :  2 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-04-22 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  10 :  4 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
18-04-21 12:00 HONOLULU KBK  8 :  6 Judex Spauda Rezultatai
18-04-21 12:00 HONOLULU X 12  12 :  2 YIT Kausta Rezultatai
18-04-21 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  2 :  12 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-04-21 10:00 CITY boulingas Straikas +2  10 :  4 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
18-03-18 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  4 :  10 X 12 Rezultatai
18-03-18 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  8 :  6 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
18-03-18 10:00 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  10 :  4 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-03-17 15:00 HONOLULU KBK  4 :  10 Straikas +2 Rezultatai
18-03-17 12:00 HONOLULU X 12  12 :  2 Straikas +2 Rezultatai
18-03-17 12:00 HONOLULU KBK  12 :  2 Amber Strike 2 Rezultatai
18-03-17 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  10 :  4 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-03-17 10:00 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  8 :  6 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
18-03-03 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  10 :  4 YIT Kausta Rezultatai
18-03-01 19:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  6 :  8 X 12 Rezultatai
18-02-27 19:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  8 :  6 KBK Rezultatai
18-02-18 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  10 :  4 KBK Rezultatai
18-02-18 09:30 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  10 :  4 Straikas +2 Rezultatai
18-02-17 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  4 :  10 X 12 Rezultatai
18-02-17 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  2 :  12 Judex Spauda Rezultatai
18-02-03 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  4 :  10 Straikas +2 Rezultatai
18-01-21 10:00 CITY boulingas Straikas +2  10 :  4 Amber Strike 2 Rezultatai
18-01-21 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  6 :  8 Judex Spauda Rezultatai
18-01-20 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  6 :  8 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
18-01-17 19:00 HONOLULU X 12  14 :  0 KBK Rezultatai
17-12-17 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  14 :  0 Amber Strike 2 Rezultatai
17-12-17 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  10 :  4 KBK Rezultatai
17-12-16 15:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  6 :  8 Straikas +2 Rezultatai
17-12-16 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  8 :  6 Straikas +2 Rezultatai
17-12-16 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  14 :  0 Amber Strike 2 Rezultatai
17-12-16 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  12 :  2 KBK Rezultatai
17-12-09 13:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  12 :  2 X 12 Rezultatai
17-12-09 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  2 :  12 KBK Rezultatai
17-12-09 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  12 :  2 X 12 Rezultatai
17-11-28 19:00 HONOLULU KBK  2 :  12 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
17-11-26 12:00 HONOLULU X 12  5 :  9 Klaipėdos Būrys 1 Rezultatai
17-11-26 12:00 HONOLULU KBK  4 :  10 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
17-11-26 09:30 CITY boulingas Straikas +2  4 :  10 Judex Spauda Rezultatai
17-11-26 09:30 OAZĖ, Kaunas YIT Kausta  10 :  4 Amber Strike 2 Rezultatai
17-11-25 12:00 HONOLULU X 12  4 :  10 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
17-11-25 10:00 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  12 :  2 Amber Strike 2 Rezultatai
17-11-25 09:30 CITY boulingas Straikas +2  10 :  4 YIT Kausta Rezultatai
17-11-05 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  14 :  0 Judex Spauda Rezultatai
17-11-04 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  10 :  4 Judex Spauda Rezultatai
17-10-29 15:00 HONOLULU X 12  10 :  4 Amber Strike 2 Rezultatai
17-10-29 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  8 :  6 YIT Kausta Rezultatai
17-10-28 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  14 :  0 YIT Kausta Rezultatai
17-10-28 10:00 CITY boulingas Straikas +2  12 :  2 X 12 Rezultatai
17-10-21 10:00 CITY boulingas Straikas +2  10 :  4 KBK Rezultatai
17-09-28 19:00 HONOLULU KBK  4 :  10 X 12 Rezultatai
17-09-24 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  6 :  8 Klaipėdos Būrys 2 Rezultatai
17-09-24 10:00 APOLLO Klaipėdoje Amber Strike 2  8 :  6 Straikas +2 Rezultatai
17-09-24 09:30 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  10 :  4 YIT Kausta Rezultatai
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-05-13 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 2  10 :  4 Apollo 2 Rezultatai
18-05-13 09:30 OAZĖ, Kaunas Judex Spauda  2 :  12 Lucky Strike Rezultatai
18-05-12 12:00 HONOLULU Klaipėdos Būrys 1  4 :  10 ŽBSK Rezultatai
18-05-12 09:30 CITY boulingas Straikas +2  10 :  4 Vilkmergė Rezultatai
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
Įrašų nėra
Rungtynių laikas Boulingo centras Rezultatai Statusas
18-05-20 13:30 APOLLO Klaipėdoje Klaipėdos Būrys 2  3 :  11 Vilkmergė Rezultatai
18-05-19 10:00 APOLLO Klaipėdoje Klaipėdos Būrys 2  10 :  4 ŽBSK Rezultatai