"JUDEX SPAUDA" Taurė 2020

Turnyro etapai
Kvalifikacija ▪ 1 etapas
Kvalifikacija ▪ 2 etapas
Atkrintamasis ▪ 1 etapas
Atkrintamasis ▪ 2 etapas
Atkrintamasis ▪ 3 etapas
Dėl 3 - 4 vietų
Finalai

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Laurynas Narušis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
2. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
3. Raimondas Narušis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
4. Šarūnas Milinauskas Mėgėjai 0 0 0.00 0.00
5. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 0 0.00 0.00
6. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS 0 0 0.00 0.00
7. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 0 0 0.00 0.00
8. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 0 0.00 0.00
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
10. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 0 0 0.00 0.00
11. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
12. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
13. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
14. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 0 0.00 0.00
15. Andrius Gasparavičius APOLONAS 0 0 0.00 0.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Deividas Vilbikas APOLONAS 0 0 0.00 0.00
2. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 0 0.00 0.00
3. Emilis Smilgevičius APOLONAS 0 0 0.00 0.00
4. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
5. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
6. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
7. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
8. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
9. Julius Sipavičius STRAIKAS PLIUS 0 0 0.00 0.00
10. Kastytis Vitkus 0 0 0.00 0.00
11. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS 0 0 0.00 0.00
12. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 0 0 0.00 0.00
13. Mindaugas Matutis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
14. Darius Drižys NESPLITAS 0 0 0.00 0.00
15. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
16. Paulius Kvauka KLAIPĖDOS BŪRYS 0 0 0.00 0.00
17. Karolis Murauskas APOLONAS 0 0 0.00 0.00
18. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 0 0.00 0.00
19. Erikas Jansonas APOLONAS 0 0 0.00 0.00
20. Albertas Toločka APOLONAS 0 0 0.00 0.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 0 0.00 0.00
2. Daina Daubarienė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
3. Dalia Dragūnaitė 0 0 0.00 0.00
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
5. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS 0 0 0.00 0.00
6. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
7. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
8. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
9. Marija Jagnieškutė APOLONAS 0 0 0.00 0.00
10. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 0 0 0.00 0.00
11. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 0 0 0.00 0.00
12. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
13. Edita Bikienė STRAIKAS PLIUS 0 0 0.00 0.00
14. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
15. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
16. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00
17. Violeta Musteikienė APOLONAS 0 0 0.00 0.00
18. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 0 0 0.00 0.00
19. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 0 0 0.00 0.00
20. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 0 0 0.00 0.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 0 0 0.00 0.00
2. Laurynas Narušis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
3. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 0 0 0.00 0.00
4. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 0 0 0.00 0.00