RT-5 - Klaipėdos taurė 2016

Turnyro etapai
1 kvalifikacinis etapas

Bendra turnyro statistika

Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 6 1274 212.33 100.00
2. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1265 210.83 80.00
3. Kristijonas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 6 1332 222.00 70.00
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 6 1264 210.67 62.00
5. Raimondas Narušis APOLONAS 6 1223 203.83 57.00
6. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1279 213.17 53.00
7. Nerijus Akockas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 6 1211 201.83 49.00
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 6 1282 213.67 46.00
9. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 6 1208 201.33 43.00
10. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1247 207.83 37.00
11. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 6 1223 203.83 35.00
12. Andrius Gasparavičius APOLONAS 6 1236 206.00 33.00
13. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1200 200.00 31.00
14. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 6 1188 198.00 29.00
15. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 6 1161 193.50 27.00
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 6 1160 193.33 24.00
17. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1159 193.17 23.00
18. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 6 1150 191.67 22.00
19. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 6 1138 189.67 21.00
20. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 6 1122 187.00 20.00
21. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 6 1114 185.67 18.00
22. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1079 179.83 17.00
23. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 6 1044 174.00 16.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 6 1177 196.17 100.00
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 6 1126 187.67 80.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 6 1105 184.17 70.00
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 6 1127 187.83 62.00
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 6 1123 187.17 57.00
6. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 6 1096 182.67 53.00
7. Inga Remeikienė KLAIPĖDOS BK 6 1102 183.67 49.00
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1118 186.33 46.00
9. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 6 1078 179.67 43.00
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 6 1073 178.83 37.00
11. Ingrida Kurmytė ŽIRMŪNŲ BSK 6 1068 178.00 35.00
12. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 6 1068 178.00 33.00
13. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 6 1038 173.00 31.00
14. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 6 1034 172.33 29.00
15. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1033 172.17 27.00
16. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 6 1006 167.67 24.00
17. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 6 1005 167.50 23.00
18. Marija Jagnieškutė APOLONAS 6 972 162.00 22.00
19. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 6 958 159.67 21.00
20. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 6 872 145.33 20.00
21. Birutė Dvelytė ŽIRMŪNŲ BSK 6 862 143.67 18.00
22. Edita Gedrimaitė PORTO BOULINGAS 6 803 133.83 17.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
Vieta Vardas pavardė Klubas Partijos Taškai Vidurkis Reitingas
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 6 1132 188.67 100.00
2. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1136 189.33 80.00
3. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1178 196.33 70.00
4. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 6 1148 191.33 62.00
5. Remigijus Nausėda GINTARINIS STRAIKAS 6 1163 193.83 57.00
6. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 6 1187 197.83 53.00
7. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 6 1159 193.17 49.00
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 6 1131 188.50 46.00
9. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 6 1159 193.17 43.00
10. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 6 1161 193.50 37.00
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 6 1175 195.83 35.00
12. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 6 1163 193.83 33.00
13. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 6 1121 186.83 31.00
14. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1109 184.83 29.00
15. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 6 1109 184.83 27.00
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 6 1106 184.33 24.00
17. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 6 1084 180.67 23.00
18. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 6 1066 177.67 22.00
19. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 6 1041 173.50 21.00
20. Raimondas Martinkus GINTARINIS STRAIKAS 6 1035 172.50 20.00
21. Antanas Čenys APOLONAS 6 1016 169.33 18.00
22. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 6 991 165.17 17.00
23. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 3 379 126.33 16.00