Antras kvalifikacinis etapas

Antro kvalifikacinio etapo 1 užėjimas / 1-20 vyrų II divizionas   2013-03-10 08:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Akockas 300 0 222 265 267 153 245 247 1399 233.17
2. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 204 264 189 199 204 223 1283 213.83
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 204 237 204 209 227 200 1281 213.50
4. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 186 215 183 215 191 244 1234 205.67
5. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 163 223 159 222 202 246 1215 202.50
6. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 196 257 198 174 214 175 1214 202.33
7. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 203 226 193 187 200 204 1213 202.17
8. Andrius Greblikas APOLONAS 0 226 233 221 200 131 178 1189 198.17
9. Česlovas Raštutis NESPLITAS 0 196 176 204 200 214 187 1177 196.17
10. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 197 178 224 205 191 180 1175 195.83
11. Kęstutis Gumbrys APOLONAS 0 210 151 195 236 204 179 1175 195.83
12. Andrius Navickas APOLONAS 0 176 235 177 173 203 194 1158 193.00
13. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 199 213 191 201 158 192 1154 192.33
14. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 236 150 213 214 166 174 1153 192.17
15. Lukas Žakaris 300 0 171 177 232 204 176 190 1150 191.67
16. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 160 199 181 190 181 219 1130 188.33
17. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 222 178 166 153 231 139 1089 181.50
18. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 144 190 212 150 181 210 1087 181.17
19. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 174 190 188 160 161 173 1046 174.33
20. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 171 194 156 207 164 126 1018 169.67

Antro kvalifikacinio etapo 2 užėjimas / 6-10 moterys / 1-5 jauniai / 1-10 senjorai   2013-03-10 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 199 231 170 221 182 158 1161 193.50
2. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 167 201 158 215 215 199 1155 192.50
3. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK Senjorai 0 227 192 206 181 170 172 1148 191.33
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 183 185 205 190 215 169 1147 191.17
5. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK Senjorai 0 171 239 194 192 177 165 1138 189.67
6. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 193 166 186 164 200 214 1123 187.17
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 180 184 154 207 200 193 1118 186.33
8. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 162 214 198 160 197 176 1107 184.50
9. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 209 150 175 237 178 158 1107 184.50
10. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 183 186 193 179 173 169 1083 180.50
11. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 201 147 180 178 223 152 1081 180.17
12. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 159 189 196 190 197 147 1078 179.67
13. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 159 139 191 170 192 191 1042 173.67
14. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 173 180 167 181 166 168 1035 172.50
15. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 140 120 222 212 168 171 1033 172.17
16. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 155 152 194 194 149 159 1003 167.17
17. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK Senjorai 0 174 167 151 154 172 178 996 166.00
18. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 158 159 156 187 158 170 988 164.67
19. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 135 179 155 191 129 168 957 159.50
20. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 119 142 126 179 120 128 814 135.67

Antro kvalifikacinio etapo 3 užėjimas / 1-5 moterys / 1-15 vyr. I div.   2013-03-10 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 253 214 194 195 269 211 1336 222.67
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 206 259 192 244 202 214 1317 219.50
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 226 182 225 278 173 203 1287 214.50
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 225 194 215 210 171 269 1284 214.00
5. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 217 186 201 216 187 236 1243 207.17
6. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 213 242 227 195 169 195 1241 206.83
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 169 204 200 237 197 223 1230 205.00
8. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 169 203 197 216 224 188 1197 199.50
9. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 169 225 170 234 178 202 1178 196.33
10. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 191 239 178 204 182 182 1176 196.00
11. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 181 196 202 221 184 178 1162 193.67
12. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 146 214 179 221 206 190 1156 192.67
13. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 161 178 184 210 229 192 1154 192.33
14. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 176 162 183 255 200 172 1148 191.33
15. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 183 203 185 193 193 181 1138 189.67
16. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 155 171 174 209 203 222 1134 189.00
17. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 213 181 192 188 139 191 1104 184.00
18. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 168 188 151 204 193 179 1083 180.50
19. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 213 148 138 161 219 168 1047 174.50
20. Zita Pašūnaitė VILNIAUS BK Moterys 0 171 178 179 145 175 180 1028 171.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 225 194 215 210 171 269 1284 214.00 2640 220.00
2. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 253 214 194 195 269 211 1336 222.67 2606 217.17
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 206 259 192 244 202 214 1317 219.50 2579 214.92
4. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 217 186 201 216 187 236 1243 207.17 2574 214.50
5. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 226 182 225 278 173 203 1287 214.50 2558 213.17
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 169 204 200 237 197 223 1230 205.00 2497 208.08
7. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 213 242 227 195 169 195 1241 206.83 2492 207.67
8. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 213 181 192 188 139 191 1104 184.00 2452 204.33
9. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 183 203 185 193 193 181 1138 189.67 2451 204.25
10. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 169 225 170 234 178 202 1178 196.33 2428 202.33
11. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 191 239 178 204 182 182 1176 196.00 2416 201.33
12. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 161 178 184 210 229 192 1154 192.33 2409 200.75
13. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 1 0 176 162 183 255 200 172 1148 191.33 2409 200.75
14. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 146 214 179 221 206 190 1156 192.67 2401 200.08
15. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 1 0 168 188 151 204 193 179 1083 180.50 2326 193.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 169 203 197 216 224 188 1197 199.50 2420 201.67
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 181 196 202 221 184 178 1162 193.67 2314 192.83
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 199 231 170 221 182 158 1161 193.50 2267 188.92
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 183 185 205 190 215 169 1147 191.17 2255 187.92
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 155 171 174 209 203 222 1134 189.00 2255 187.92
6. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 193 166 186 164 200 214 1123 187.17 2226 185.50
7. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 213 148 138 161 219 168 1047 174.50 2190 182.50
8. Zita Pašūnaitė VILNIAUS BK 1 0 171 178 179 145 175 180 1028 171.33 2171 180.92
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 155 152 194 194 149 159 1003 167.17 2114 176.17
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 135 179 155 191 129 168 957 159.50 2042 170.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK 1 0 227 192 206 181 170 172 1148 191.33 2316 193.00
2. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 1 0 171 239 194 192 177 165 1138 189.67 2283 190.25
3. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 0 180 184 154 207 200 193 1118 186.33 2273 189.42
4. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 167 201 158 215 215 199 1155 192.50 2268 189.00
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 159 139 191 170 192 191 1042 173.67 2250 187.50
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 162 214 198 160 197 176 1107 184.50 2249 187.42
7. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 201 147 180 178 223 152 1081 180.17 2230 185.83
8. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 173 180 167 181 166 168 1035 172.50 2213 184.42
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 159 189 196 190 197 147 1078 179.67 2204 183.67
10. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK 1 0 174 167 151 154 172 178 996 166.00 2159 179.92
Įkelta per: 0.26 sec.