Pirmas kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis - 70% iš kitų miestų   2013-03-03 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 165 184 211 225 249 184 1218 203.00
2. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 227 221 140 172 201 233 1194 199.00
3. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 201 195 159 201 199 223 1178 196.33
4. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK Senjorai 0 136 197 201 224 203 207 1168 194.67
5. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 189 180 213 187 207 191 1167 194.50
6. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 186 166 157 174 215 188 1086 181.00
7. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 165 214 140 206 170 168 1063 177.17
8. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 159 124 181 187 190 181 1022 170.33
9. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 144 149 168 188 188 163 1000 166.67
10. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 189 160 182 149 148 171 999 166.50
11. Raimundas Lavickas SPA VILNIUS BK 0 140 160 167 185 172 157 981 163.50
12. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 188 145 154 176 163 146 972 162.00
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 164 150 158 160 155 174 961 160.17
14. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 191 157 142 161 137 161 949 158.17
15. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 145 189 144 151 124 178 931 155.17
16. Romas Abramavičius BOULINGO AKADEMIJA 0 167 146 132 131 110 149 835 139.17

2 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis - 70% iš kitų miestų   2013-03-03 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 187 219 289 195 254 204 1348 224.67
2. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 150 164 238 171 222 255 1200 200.00
3. Lukas Žakaris 300 0 255 158 188 222 168 205 1196 199.33
4. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 212 192 227 212 159 182 1184 197.33
5. Giedrius Šalkus 300 0 181 210 186 206 206 172 1161 193.50
6. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK Senjorai 0 211 213 183 168 222 148 1145 190.83
7. Artūras Smilgevičius NESPLITAS 0 203 201 187 179 150 218 1138 189.67
8. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 200 171 156 205 174 231 1137 189.50
9. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 146 181 235 170 180 212 1124 187.33
10. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 232 175 176 184 181 159 1107 184.50
11. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 201 194 171 172 184 179 1101 183.50
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 155 216 181 160 167 221 1100 183.33
13. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 178 200 168 149 191 212 1098 183.00
14. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 210 144 190 160 186 205 1095 182.50
15. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 135 189 161 163 185 235 1068 178.00
16. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK Senjorai 0 163 191 172 170 190 175 1061 176.83
17. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 195 211 159 146 178 164 1053 175.50
18. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK 0 172 181 155 151 173 181 1013 168.83
19. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 115 166 185 166 184 195 1011 168.50
20. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 141 167 156 173 154 163 954 159.00

3 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis   2013-03-03 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 174 214 212 244 224 194 1262 210.33
2. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 185 169 222 237 234 205 1252 208.67
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 215 225 221 172 163 227 1223 203.83
4. Andrius Greblikas APOLONAS 0 183 209 182 209 196 213 1192 198.67
5. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 188 173 207 204 184 234 1190 198.33
6. Andrius Navickas APOLONAS 0 180 210 170 224 190 193 1167 194.50
7. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 199 201 213 155 210 171 1149 191.50
8. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 206 202 189 168 216 162 1143 190.50
9. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 228 192 153 176 203 190 1142 190.33
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 160 245 182 137 217 171 1112 185.33
11. Romas Abramavičius BOULINGO AKADEMIJA 0 223 203 202 196 122 166 1112 185.33
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 175 191 177 201 175 192 1111 185.17
13. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 160 183 148 213 172 216 1092 182.00
14. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 205 166 180 193 175 172 1091 181.83
15. Modestas Matelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 183 203 192 197 162 138 1075 179.17
16. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 170 156 174 204 167 188 1059 176.50
17. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 203 147 144 185 185 185 1049 174.83
18. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 160 161 186 141 172 184 1004 167.33
19. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 200 159 147 154 158 158 976 162.67
20. Rolandas Bružas KSK KĖGLIAI 0 114 130 168 117 116 138 783 130.50

4 užėjimas - 20 vietų - pirmadienis   2013-03-04 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 221 184 245 205 214 244 1313 218.83
2. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 214 181 224 225 224 217 1285 214.17
3. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 246 179 197 258 201 170 1251 208.50
4. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 231 190 204 223 193 169 1210 201.67
5. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 164 213 197 224 202 179 1179 196.50
6. Modestas Matelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 164 162 190 221 222 168 1127 187.83
7. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 183 175 213 179 179 197 1126 187.67
8. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 192 237 155 188 181 151 1104 184.00
9. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 156 153 159 155 202 258 1083 180.50
10. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 176 213 145 144 188 197 1063 177.17
11. Jolanta Kontvainienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 171 150 169 191 160 183 1024 170.67
12. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 184 148 172 147 154 170 975 162.50
13. Faustas Bartusevičius BOULINGO AKADEMIJA Jaunimas 0 135 141 156 158 149 147 886 147.67

5 užėjimas - 20 vietų - antradienis   2013-03-05 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 219 236 263 223 159 202 1302 217.00
2. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 182 213 221 208 192 210 1226 204.33
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 179 143 173 264 258 182 1199 199.83
4. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 204 224 205 211 157 184 1185 197.50
5. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 202 215 153 212 168 232 1182 197.00
6. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 189 189 183 195 199 223 1178 196.33
7. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 181 204 188 201 222 152 1148 191.33
8. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 172 214 191 182 186 184 1129 188.17
9. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 209 175 197 188 166 150 1085 180.83
10. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 163 144 230 189 167 174 1067 177.83
11. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 165 212 178 183 159 166 1063 177.17
12. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 203 204 162 178 185 129 1061 176.83
13. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK Senjorai 0 145 211 227 163 146 149 1041 173.50
14. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 160 184 167 192 147 155 1005 167.50
15. Aurelija Keturkaitė VILNIAUS BK Senjorai 8 188 141 137 180 178 180 1004 167.33
16. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 176 146 123 183 139 151 918 153.00

6 užėjimas - 20 vietų - antradienis   2013-03-05 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 198 263 180 259 199 202 1301 216.83
2. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 232 179 208 209 202 187 1217 202.83
3. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 233 169 213 212 162 206 1195 199.17
4. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 175 157 205 236 199 202 1174 195.67
5. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 186 184 199 202 222 180 1173 195.50
6. Dainius Bulota VILNIAUS BK 0 232 158 169 196 192 204 1151 191.83
7. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 203 187 218 159 171 204 1142 190.33
8. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 170 188 179 186 215 189 1127 187.83
9. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 178 205 171 181 195 178 1108 184.67
10. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 211 151 171 214 194 158 1099 183.17
11. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 122 203 173 150 223 220 1091 181.83
12. Jolanta Kontvainienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 169 212 157 177 216 145 1076 179.33
13. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 190 137 165 225 178 179 1074 179.00
14. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK Senjorai 0 171 160 192 180 183 185 1071 178.50
15. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 167 161 213 192 171 160 1064 177.33
16. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 163 154 203 199 201 132 1052 175.33
17. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 206 150 172 160 180 176 1044 174.00
18. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 157 166 186 202 169 156 1036 172.67
19. Danielius Meidus VILNIAUS BK 0 128 175 167 180 172 201 1023 170.50

7 užėjimas - 20 vietų - trečiadienis   2013-03-06 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 192 203 204 253 199 204 1255 209.17
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 190 188 214 239 193 185 1209 201.50
3. Česlovas Raštutis NESPLITAS 0 211 229 184 178 196 204 1202 200.33
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 202 224 203 177 193 192 1191 198.50
5. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 170 213 242 191 170 184 1170 195.00
6. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK Senjorai 0 220 170 212 203 167 191 1163 193.83
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 159 214 201 222 176 183 1155 192.50
8. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 226 202 162 177 194 190 1151 191.83
9. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 227 211 184 159 162 204 1147 191.17
10. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 200 180 167 159 236 202 1144 190.67
11. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 213 185 171 179 195 201 1144 190.67
12. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 214 193 174 160 200 162 1103 183.83
13. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 206 196 177 164 169 171 1083 180.50
14. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 201 236 163 170 139 171 1080 180.00
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 193 147 158 173 188 208 1067 177.83
16. Zita Pašūnaitė VILNIAUS BK Moterys 0 155 187 150 200 145 211 1048 174.67
17. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 168 187 199 160 170 162 1046 174.33
18. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 145 142 171 187 177 181 1003 167.17
19. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 164 159 132 208 126 190 979 163.17
20. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 138 148 153 150 139 148 876 146.00

8 užėjimas - 20 vietų - trečiadienis   2013-03-06 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 219 191 184 257 216 175 1242 207.00
2. Lukas Žakaris 300 0 188 213 160 248 222 195 1226 204.33
3. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 236 204 200 162 199 220 1221 203.50
4. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 183 187 213 199 150 227 1159 193.17
5. Giedrius Šalkus 300 0 207 137 181 156 266 195 1142 190.33
6. Nerijus Akockas 300 0 169 156 188 223 183 221 1140 190.00
7. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 233 162 183 199 199 158 1134 189.00
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 180 191 258 175 140 183 1127 187.83
9. Tomas Januška VILNIAUS BK 0 203 176 166 186 191 180 1102 183.67
10. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 202 218 183 164 170 164 1101 183.50
11. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 216 155 190 205 176 141 1083 180.50
12. Andrius Navickas APOLONAS 0 205 191 180 148 147 174 1045 174.17
13. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 148 235 138 158 182 182 1043 173.83
14. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 156 145 185 193 165 186 1030 171.67
15. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 138 157 133 178 209 170 985 164.17
16. Faustas Bartusevičius BOULINGO AKADEMIJA Jaunimas 0 124 190 138 170 180 153 955 159.17
17. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 139 167 147 173 149 162 937 156.17
18. Lukas Leleika BOULINGO AKADEMIJA Jaunimas 0 157 142 194 156 133 138 920 153.33
19. Robertas Kampanas BOULINGO AKADEMIJA Jaunimas 0 166 155 88 97 179 115 800 133.33
20. Vaidas Vasilionokas BOULINGO AKADEMIJA Jaunimas 0 99 110 119 102 105 119 654 109.00

9 užėjimas - 20 vietų - ketvirtadienis   2013-03-07 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 223 170 216 236 277 234 1356 226.00
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 202 191 210 238 228 1271 211.83
3. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 243 187 186 225 162 267 1270 211.67
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 221 204 211 233 202 1250 208.33
5. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 177 267 224 205 177 193 1243 207.17
6. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 187 199 183 220 212 206 1207 201.17
7. Andrius Greblikas APOLONAS 0 228 173 187 190 191 232 1201 200.17
8. Gintaras Žičkus 300 0 200 168 233 168 174 216 1159 193.17
9. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 188 169 175 188 230 206 1156 192.67
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 171 174 186 182 165 267 1145 190.83
11. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 209 173 175 179 197 181 1114 185.67
12. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 188 180 144 233 193 175 1113 185.50
13. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 233 154 176 178 196 1103 183.83
14. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 151 192 201 190 182 169 1085 180.83
15. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK Senjorai 0 175 205 158 195 139 159 1031 171.83
16. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 151 138 191 148 222 165 1015 169.17
17. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 161 172 166 124 197 171 991 165.17
18. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 141 147 150 145 159 158 900 150.00
19. Rolandas Bružas KSK KĖGLIAI 0 154 116 116 193 126 160 865 144.17
20. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 96 126 157 137 198 149 863 143.83

10 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2013-03-08 10:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Lukas Žakaris 300 0 197 247 172 180 237 268 1301 216.83
2. Nerijus Akockas 300 0 192 224 209 257 201 212 1295 215.83
3. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 208 185 177 239 248 192 1249 208.17
4. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 225 165 223 224 167 236 1240 206.67
5. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 189 219 237 219 183 192 1239 206.50
6. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 257 199 178 177 216 187 1214 202.33
7. Giedrius Šalkus 300 0 206 196 223 208 167 176 1176 196.00
8. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 159 167 228 170 193 239 1156 192.67
9. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 185 199 188 224 185 166 1147 191.17
10. Irakli Tsuladze VILNIAUS BK 0 178 161 202 178 185 234 1138 189.67
11. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 186 206 212 178 161 172 1115 185.83
12. Modestas Matelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 223 162 161 157 200 204 1107 184.50
13. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 160 143 211 200 171 219 1104 184.00
14. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 200 206 174 192 169 153 1094 182.33
15. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 161 207 133 181 184 224 1090 181.67
16. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 178 158 197 174 184 179 1070 178.33
17. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 183 170 203 178 157 152 1043 173.83
18. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 199 150 200 164 163 165 1041 173.50
19. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 173 157 146 212 180 160 1028 171.33
20. Andrej Macijevski KOSMINIAI KĖGLIAI 0 164 133 121 215 182 183 998 166.33

11 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2013-03-08 13:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 185 207 196 268 191 212 1259 209.83
2. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 225 163 211 210 237 196 1242 207.00
3. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 209 235 151 243 205 163 1206 201.00
4. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 192 226 183 202 155 247 1205 200.83
5. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 172 220 192 211 192 212 1199 199.83
6. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 207 214 202 169 194 204 1190 198.33
7. Lukas Satkauskas APOLONAS 0 187 170 222 225 190 159 1153 192.17
8. Zita Pašūnaitė VILNIAUS BK Moterys 0 185 182 193 186 198 199 1143 190.50
9. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 182 170 175 179 245 189 1140 190.00
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 194 172 225 182 174 179 1126 187.67
11. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 189 194 183 191 165 199 1121 186.83
12. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 162 159 183 187 224 193 1108 184.67
13. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK Senjorai 0 144 191 162 179 208 198 1082 180.33
14. Dainius Bulota VILNIAUS BK 0 159 200 174 180 156 175 1044 174.00
15. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 162 149 160 182 150 192 995 165.83
16. Romas Abramavičius BOULINGO AKADEMIJA 0 116 168 128 153 133 139 837 139.50

12 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2013-03-08 16:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Navickas APOLONAS 0 237 206 192 174 196 205 1210 201.67
2. Kęstutis Gumbrys APOLONAS 0 225 214 211 177 171 208 1206 201.00
3. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 185 168 223 165 202 233 1176 196.00
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 153 175 225 202 222 197 1174 195.67
5. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 142 212 167 172 215 265 1173 195.50
6. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 217 172 185 174 224 164 1136 189.33
7. Irakli Tsuladze VILNIAUS BK 0 203 190 205 182 192 164 1136 189.33
8. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 160 190 212 147 229 189 1127 187.83
9. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK Senjorai 0 181 188 202 200 168 161 1100 183.33
10. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 192 145 151 207 192 211 1098 183.00
11. Romanas Vaitiekūnas APOLONAS 0 186 167 159 160 213 176 1061 176.83
12. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 186 179 168 168 173 137 1011 168.50
13. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 115 161 182 189 190 172 1009 168.17
14. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 172 156 164 148 178 162 980 163.33
15. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 178 142 174 191 157 138 980 163.33
16. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 147 172 163 160 140 194 976 162.67
17. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 157 169 176 156 157 152 967 161.17
18. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 157 161 170 152 145 147 932 155.33
19. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 127 133 158 181 162 146 907 151.17
20. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK Senjorai 0 161 157 96 171 162 141 888 148.00

13 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis - 70% iš kitų miestų   2013-03-09 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 201 216 243 226 239 213 1338 223.00
2. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 163 275 236 201 183 203 1261 210.17
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 200 224 186 212 243 180 1245 207.50
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 199 189 212 213 165 174 1152 192.00
5. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 181 163 212 199 196 192 1143 190.50
6. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 173 202 194 182 199 174 1124 187.33
7. Irakli Tsuladze VILNIAUS BK 0 214 165 183 188 199 172 1121 186.83
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 179 146 191 180 179 241 1116 186.00
9. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 187 162 181 217 196 160 1103 183.83
10. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 187 201 174 215 158 137 1072 178.67
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 135 128 189 216 214 176 1058 176.33
12. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 164 184 175 169 191 161 1044 174.00
13. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 178 130 214 162 181 175 1040 173.33
14. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 191 171 212 179 132 152 1037 172.83
15. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 179 158 183 177 156 179 1032 172.00
16. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 179 196 115 145 179 188 1002 167.00
17. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 150 165 166 169 157 170 977 162.83
18. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 143 153 173 161 161 182 973 162.17
19. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 131 173 160 117 145 150 876 146.00
20. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 111 99 149 152 150 175 836 139.33

14 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis - 70% iš kitų miestų   2013-03-09 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 212 236 188 232 240 223 1331 221.83
2. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 219 179 200 232 175 203 1208 201.33
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 177 165 203 212 232 196 1185 197.50
4. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 225 177 194 219 183 183 1181 196.83
5. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 167 172 189 208 201 215 1152 192.00
6. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 178 216 195 165 202 191 1147 191.17
7. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 157 187 205 197 195 201 1142 190.33
8. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 233 202 179 181 190 154 1139 189.83
9. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 216 211 182 151 195 178 1133 188.83
10. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK Senjorai 0 182 147 213 257 148 181 1128 188.00
11. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 174 198 180 202 179 188 1121 186.83
12. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 165 157 193 197 184 207 1103 183.83
13. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 178 143 190 172 192 220 1095 182.50
14. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 154 194 192 182 173 186 1081 180.17
15. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 190 169 214 160 170 158 1061 176.83
16. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 170 152 174 185 204 156 1041 173.50
17. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 164 163 177 182 174 168 1028 171.33
18. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 165 165 157 143 210 175 1015 169.17
19. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 153 151 182 169 181 170 1006 167.67
20. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 168 153 157 167 146 214 1005 167.50

15 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis - 70% iš kitų miestų   2013-03-09 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 213 223 268 161 216 225 1306 217.67
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 192 187 193 237 235 223 1267 211.17
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 197 204 206 213 203 215 1238 206.33
4. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 191 212 207 163 202 245 1220 203.33
5. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 170 222 200 189 221 206 1208 201.33
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 236 203 203 185 199 144 1170 195.00
7. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 200 180 202 216 158 186 1142 190.33
8. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 182 225 199 148 161 225 1140 190.00
9. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 172 181 176 214 212 158 1113 185.50
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 169 246 161 210 159 161 1106 184.33
11. Andrius Greblikas APOLONAS 0 129 157 180 270 165 201 1102 183.67
12. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 197 163 164 168 179 204 1075 179.17
13. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 196 154 195 186 147 196 1074 179.00
14. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 217 161 155 190 153 188 1064 177.33
15. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 166 123 187 184 188 192 1040 173.33
16. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 189 156 121 146 216 160 988 164.67
17. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 148 154 179 184 167 132 964 160.67
18. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 163 174 149 144 158 149 937 156.17
19. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 157 125 191 143 187 131 934 155.67
20. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 158 196 144 123 135 144 900 150.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 223 170 216 236 277 234 1356 226.00 1356 226.00
2. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 2 0 187 219 289 195 254 204 1348 224.67 1348 224.67
3. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 212 236 188 232 240 223 1331 221.83 1331 221.83
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 221 184 245 205 214 244 1313 218.83 1313 218.83
5. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 202 202 191 210 238 228 1271 211.83 1271 211.83
6. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 243 187 186 225 162 267 1270 211.67 1270 211.67
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 192 187 193 237 235 223 1267 211.17 1267 211.17
8. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 2 0 174 214 212 244 224 194 1262 210.33 1262 210.33
9. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 2 0 163 275 236 201 183 203 1261 210.17 1261 210.17
10. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 3 0 192 203 204 253 199 204 1255 209.17 1255 209.17
11. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 2 0 246 179 197 258 201 170 1251 208.50 1251 208.50
12. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 179 221 204 211 233 202 1250 208.33 1250 208.33
13. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 200 224 186 212 243 180 1245 207.50 1245 207.50
14. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 3 0 177 267 224 205 177 193 1243 207.17 1243 207.17
15. Raimondas Narušis APOLONAS 3 0 225 165 223 224 167 236 1240 206.67 1240 206.67
16. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 189 219 237 219 183 192 1239 206.50 1239 206.50
17. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 2 0 191 212 207 163 202 245 1220 203.33 1220 203.33
18. Valdas Krukauskas NESPLITAS 3 0 257 199 178 177 216 187 1214 202.33 1214 202.33
19. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 231 190 204 223 193 169 1210 201.67 1210 201.67
20. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 172 220 192 211 192 212 1199 199.83 1199 199.83
21. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 202 224 203 177 193 192 1191 198.50 1191 198.50
22. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 185 168 223 165 202 233 1176 196.00 1176 196.00
23. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 153 175 225 202 222 197 1174 195.67 1174 195.67
24. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 1 0 186 184 199 202 222 180 1173 195.50 1173 195.50
25. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 236 203 203 185 199 144 1170 195.00 1170 195.00
26. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 1 0 233 162 183 199 199 158 1134 189.00 1134 189.00
27. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 3 0 170 188 179 186 215 189 1127 187.83 1127 187.83
28. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 173 202 194 182 199 174 1124 187.33 1124 187.33
29. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 192 237 155 188 181 151 1104 184.00 1104 184.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 215 225 221 172 163 227 1223 203.83 1223 203.83
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 199 189 212 213 165 174 1152 192.00 1152 192.00
3. Zita Pašūnaitė VILNIAUS BK 2 0 185 182 193 186 198 199 1143 190.50 1143 190.50
4. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 2 0 206 202 189 168 216 162 1143 190.50 1143 190.50
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 2 0 174 198 180 202 179 188 1121 186.83 1121 186.83
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 2 0 175 191 177 201 175 192 1111 185.17 1111 185.17
7. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 2 0 162 159 183 187 224 193 1108 184.67 1108 184.67
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 169 246 161 210 159 161 1106 184.33 1106 184.33
9. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 233 154 176 178 196 1103 183.83 1103 183.83
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 151 192 201 190 182 169 1085 180.83 1085 180.83
11. Jolanta Kontvainienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 169 212 157 177 216 145 1076 179.33 1076 179.33
12. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 2 0 196 154 195 186 147 196 1074 179.00 1074 179.00
13. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS 2 0 173 157 146 212 180 160 1028 171.33 1028 171.33
14. Kristina Čenytė APOLONAS 2 0 159 124 181 187 190 181 1022 170.33 1022 170.33
15. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 3 0 179 196 115 145 179 188 1002 167.00 1002 167.00
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 2 0 191 157 142 161 137 161 949 158.17 949 158.17
17. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 139 167 147 173 149 162 937 156.17 937 156.17
18. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 1 0 96 126 157 137 198 149 863 143.83 863 143.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 3 0 170 222 200 189 221 206 1208 201.33 1208 201.33
2. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 189 189 183 195 199 223 1178 196.33 1178 196.33
3. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK 1 0 136 197 201 224 203 207 1168 194.67 1168 194.67
4. Silvinas Sakalauskas VILNIAUS BK 3 0 220 170 212 203 167 191 1163 193.83 1163 193.83
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 0 159 214 201 222 176 183 1155 192.50 1155 192.50
6. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 199 201 213 155 210 171 1149 191.50 1149 191.50
7. Edmundas Levandavičius VILNIAUS BK 2 0 211 213 183 168 222 148 1145 190.83 1145 190.83
8. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 200 180 202 216 158 186 1142 190.33 1142 190.33
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 183 175 213 179 179 197 1126 187.67 1126 187.67
10. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 172 181 176 214 212 158 1113 185.50 1113 185.50
11. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 2 0 232 175 176 184 181 159 1107 184.50 1107 184.50
12. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 3 0 160 143 211 200 171 219 1104 184.00 1104 184.00
13. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 155 216 181 160 167 221 1100 183.33 1100 183.33
14. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 2 0 144 191 162 179 208 198 1082 180.33 1082 180.33
15. Nijolė Žukienė NESPLITAS 3 8 178 158 197 174 184 179 1070 178.33 1070 178.33
16. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 8 193 147 158 173 188 208 1067 177.83 1067 177.83
17. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 190 169 214 160 170 158 1061 176.83 1061 176.83
18. Antanas Čenys APOLONAS 3 0 206 150 172 160 180 176 1044 174.00 1044 174.00
19. Vitalijus Gylys VILNIAUS BK 3 0 145 211 227 163 146 149 1041 173.50 1041 173.50
20. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 153 151 182 169 181 170 1006 167.67 1006 167.67
21. Aurelija Keturkaitė VILNIAUS BK 1 8 188 141 137 180 178 180 1004 167.33 1004 167.33
22. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 200 159 147 154 158 158 976 162.67 976 162.67
Įkelta per: 0.40 sec.