2 kvalifikacinis etapas

2 kvalifikacinis etapas // 1 užėjimas // vyr. II div. 1-20 vietos //   2012-04-22 08:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 180 238 213 182 248 196 1257 209.50
2. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 224 215 178 229 201 195 1242 207.00
3. Andrius Greblikas APOLONAS 0 197 226 184 207 210 203 1227 204.50
4. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 212 193 193 266 190 170 1224 204.00
5. Vadim Jukovič APOLONAS 0 163 238 222 216 192 188 1219 203.17
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 177 181 165 214 182 248 1167 194.50
7. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 194 173 203 191 154 235 1150 191.67
8. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 167 169 175 196 205 224 1136 189.33
9. Jonas Krenevičius KAROLINOS BK+ 0 204 125 196 170 200 232 1127 187.83
10. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 222 202 181 170 135 177 1087 181.17
11. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 190 182 178 202 179 156 1087 181.17
12. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 229 188 173 165 167 159 1081 180.17
13. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 213 172 213 164 158 154 1074 179.00
14. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 182 161 175 169 186 191 1064 177.33
15. Lukas Žakaris 300 0 188 154 215 164 171 165 1057 176.17
16. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 194 168 160 186 162 186 1056 176.00
17. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 165 217 162 176 167 147 1034 172.33
18. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 123 170 167 161 193 165 979 163.17
19. Irakli Tsuladze KAROLINOS BK+ 0 146 182 137 174 197 141 977 162.83

2 kvalifikacinis etapas // 2 užėjimas // mot. 6-10 // jaun. 1-5 // senj. 1-10 //   2012-04-22 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 233 191 218 233 215 206 1296 216.00
2. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 175 159 169 233 217 203 1156 192.67
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 202 156 169 189 209 221 1146 191.00
4. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 195 180 189 183 213 178 1138 189.67
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 205 178 174 192 203 181 1133 188.83
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 192 222 182 186 157 190 1129 188.17
7. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 212 155 216 183 168 169 1103 183.83
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 165 158 199 216 187 177 1102 183.67
9. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 168 175 190 199 213 157 1102 183.67
10. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 192 170 173 170 192 188 1085 180.83
11. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 170 153 223 168 157 181 1052 175.33
12. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 171 141 187 199 158 189 1045 174.17
13. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 151 201 162 172 174 185 1045 174.17
14. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 187 194 174 168 165 151 1039 173.17
15. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 214 171 144 174 150 170 1023 170.50
16. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 162 189 158 158 171 181 1019 169.83
17. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 168 181 149 155 212 153 1018 169.67
18. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 141 154 139 204 197 171 1006 167.67
19. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 184 148 166 167 173 163 1001 166.83

2 kvalifikacinis etapas // 3 užėjimas // vyr. I div. 1-15 // mot. 1-5 //   2012-04-22 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 214 224 191 210 246 167 1252 208.67
2. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 218 207 177 185 232 224 1243 207.17
3. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 170 234 178 211 180 215 1188 198.00
4. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 189 224 198 175 222 179 1187 197.83
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 212 201 178 231 170 182 1174 195.67
6. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 199 179 192 192 196 202 1160 193.33
7. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 176 233 190 187 193 179 1158 193.00
8. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 191 174 191 225 183 188 1152 192.00
9. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 204 193 175 179 197 200 1148 191.33
10. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 155 199 178 231 225 154 1142 190.33
11. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 217 196 139 204 198 176 1130 188.33
12. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 182 150 183 235 223 150 1123 187.17
13. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 202 182 173 197 180 181 1115 185.83
14. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 192 199 177 150 203 181 1102 183.67
15. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 224 187 150 173 195 165 1094 182.33
16. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 183 162 135 194 215 199 1088 181.33
17. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 203 150 192 189 167 179 1080 180.00
18. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 155 183 165 170 213 153 1039 173.17
19. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 172 181 201 150 199 136 1039 173.17
20. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 194 194 153 151 184 144 1020 170.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 212 201 178 231 170 182 1174 195.67 2526 210.50
2. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 218 207 177 185 232 224 1243 207.17 2478 206.50
3. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 155 199 178 231 225 154 1142 190.33 2465 205.42
4. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 214 224 191 210 246 167 1252 208.67 2464 205.33
5. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 1 0 189 224 198 175 222 179 1187 197.83 2404 200.33
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 170 234 178 211 180 215 1188 198.00 2377 198.08
7. Lukas Pereckas APOLONAS 1 0 191 174 191 225 183 188 1152 192.00 2376 198.00
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 204 193 175 179 197 200 1148 191.33 2372 197.67
9. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 176 233 190 187 193 179 1158 193.00 2359 196.58
10. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 199 179 192 192 196 202 1160 193.33 2340 195.00
11. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 1 0 217 196 139 204 198 176 1130 188.33 2340 195.00
12. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 224 187 150 173 195 165 1094 182.33 2325 193.75
13. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 183 162 135 194 215 199 1088 181.33 2307 192.25
14. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 203 150 192 189 167 179 1080 180.00 2301 191.75
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 172 181 201 150 199 136 1039 173.17 2256 188.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 182 150 183 235 223 150 1123 187.17 2329 194.08
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 192 199 177 150 203 181 1102 183.67 2296 191.33
3. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 202 182 173 197 180 181 1115 185.83 2283 190.25
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 205 178 174 192 203 181 1133 188.83 2275 189.58
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 202 156 169 189 209 221 1146 191.00 2273 189.42
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 192 222 182 186 157 190 1129 188.17 2224 185.33
7. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 1 0 155 183 165 170 213 153 1039 173.17 2196 183.00
8. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 194 194 153 151 184 144 1020 170.00 2180 181.67
9. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS 1 0 187 194 174 168 165 151 1039 173.17 2178 181.50
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 168 175 190 199 213 157 1102 183.67 2174 181.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 233 191 218 233 215 206 1296 216.00 2511 209.25
2. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 175 159 169 233 217 203 1156 192.67 2282 190.17
3. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 195 180 189 183 213 178 1138 189.67 2278 189.83
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 165 158 199 216 187 177 1102 183.67 2250 187.50
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 212 155 216 183 168 169 1103 183.83 2225 185.42
6. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 141 154 139 204 197 171 1006 167.67 2215 184.58
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 1 0 192 170 173 170 192 188 1085 180.83 2196 183.00
8. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 214 171 144 174 150 170 1023 170.50 2193 182.75
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 168 181 149 155 212 153 1018 169.67 2151 179.25
10. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 162 189 158 158 171 181 1019 169.83 2126 177.17
Įkelta per: 0.29 sec.