1 kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 20 vietų. Sekmadienis   2012-04-15 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 181 194 240 199 254 167 1235 205.83
2. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 200 234 168 190 236 189 1217 202.83
3. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 217 169 192 225 223 182 1208 201.33
4. Vadim Jukovič APOLONAS 0 236 212 189 165 184 208 1194 199.00
5. Rolandas Čebatoriūnas APOLONAS 0 174 165 203 162 225 182 1111 185.17
6. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 195 194 152 173 168 205 1087 181.17

2 užėjimas - 20 vietų. Sekmadienis   2012-04-15 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 222 245 163 190 175 215 1210 201.67
2. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 214 212 186 202 189 193 1196 199.33
3. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 191 220 182 200 189 202 1184 197.33
4. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 190 182 218 244 176 156 1166 194.33
5. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 155 202 194 168 213 214 1146 191.00
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 230 193 191 180 162 186 1142 190.33
7. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 181 189 173 208 165 211 1127 187.83
8. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 171 195 172 203 180 200 1121 186.83
9. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 181 169 139 180 254 180 1103 183.83
10. Modestas Matelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 225 173 195 185 169 145 1092 182.00
11. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 223 163 215 159 175 149 1084 180.67
12. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 189 183 160 160 204 168 1064 177.33
13. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 213 176 159 142 186 183 1059 176.50
14. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 138 169 175 170 176 202 1030 171.67
15. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 187 146 167 179 210 136 1025 170.83
16. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 204 117 175 130 170 219 1015 169.17
17. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 169 180 171 130 177 178 1005 167.50
18. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 182 179 188 160 158 135 1002 167.00
19. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 135 170 189 182 134 141 951 158.50
20. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 184 170 116 134 127 198 929 154.83

3 užėjimas - 20 vietų. Sekmadienis   2012-04-15 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 162 193 183 145 200 258 1141 190.17
2. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 174 165 187 201 166 215 1108 184.67
3. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 170 207 185 153 192 200 1107 184.50
4. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 188 204 158 193 149 200 1092 182.00
5. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 139 211 173 211 155 189 1078 179.67
6. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 171 167 206 168 197 160 1069 178.17
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 168 187 148 173 184 187 1047 174.50
8. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 177 168 140 216 170 159 1030 171.67
9. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 130 172 127 232 123 200 984 164.00
10. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 177 177 172 134 132 192 984 164.00
11. Valdas Ancuta KAROLINOS BK+ 0 159 109 177 142 217 161 965 160.83
12. Vaidotas Krencius APOLONAS 0 173 168 188 169 156 110 964 160.67
13. Danielius Meidus KAROLINOS BK+ 0 159 154 154 138 138 176 919 153.17
14. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 112 132 163 182 160 128 877 146.17

4 užėjimas - 20 vietų. Pirmadienis   2012-04-16 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 278 200 172 235 151 183 1219 203.17
2. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 172 222 215 197 169 228 1203 200.50
3. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 179 214 178 204 209 188 1172 195.33
4. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 207 218 208 180 224 131 1168 194.67
5. Jonas Krenevičius KAROLINOS BK+ 0 141 206 212 220 209 168 1156 192.67
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 172 202 168 222 206 170 1140 190.00
7. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 208 146 181 161 235 202 1133 188.83
8. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 202 183 158 170 215 195 1123 187.17
9. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 211 219 182 158 189 163 1122 187.00
10. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 145 138 175 197 251 197 1103 183.83
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 156 148 196 162 194 187 1043 173.83
12. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 168 164 165 173 184 167 1021 170.17
13. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 146 161 192 144 167 173 983 163.83
14. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 171 124 192 158 115 184 944 157.33
15. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 174 161 150 139 115 150 889 148.17

5 užėjimas - 20 vietų. Antradienis   2012-04-17 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 201 221 198 168 222 1176 196.00
2. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 172 207 180 223 177 202 1161 193.50
3. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 246 226 206 160 146 171 1155 192.50
4. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 198 169 220 167 205 192 1151 191.83
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 172 179 219 187 195 196 1148 191.33
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 173 156 223 182 234 1147 191.17
7. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 137 257 185 210 136 188 1113 185.50
8. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 193 160 213 203 126 203 1098 183.00
9. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 174 186 175 184 214 161 1094 182.33
10. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 230 155 173 181 154 192 1085 180.83
11. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 201 178 149 196 174 171 1069 178.17
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 166 168 203 153 177 184 1051 175.17
13. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 142 149 193 179 182 202 1047 174.50
14. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 151 186 178 142 171 202 1030 171.67
15. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 160 182 158 194 156 163 1013 168.83
16. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 161 186 179 173 165 113 977 162.83

6 užėjimas - 20 vietų. Trečiadienis   2012-04-18 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 169 218 181 202 236 215 1221 203.50
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 170 242 186 184 202 217 1201 200.17
3. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 196 223 177 208 162 200 1166 194.33
4. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 190 166 209 233 171 192 1161 193.50
5. Lukas Žakaris 300 0 201 208 174 159 188 201 1131 188.50
6. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 225 155 180 206 175 187 1128 188.00
7. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 183 197 193 210 199 145 1127 187.83
8. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 149 182 178 217 157 238 1121 186.83
9. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 183 181 202 133 225 192 1116 186.00
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 169 175 199 192 200 168 1103 183.83
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 201 145 213 164 167 185 1075 179.17
12. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 208 171 209 149 169 161 1067 177.83
13. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 158 190 181 186 170 180 1065 177.50
14. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 138 246 157 192 169 146 1048 174.67
15. Romanas Vaitiekūnas APOLONAS 0 200 187 124 185 148 196 1040 173.33
16. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 207 189 163 162 182 134 1037 172.83
17. Andrius Greblikas APOLONAS 0 164 158 171 188 158 167 1006 167.67
18. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 181 176 177 157 127 158 976 162.67
19. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 123 160 170 171 214 130 968 161.33
20. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 125 186 139 149 127 210 936 156.00

7 užėjimas - 20 vietų. Trečiadienis   2012-04-18 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 220 202 234 235 180 208 1279 213.17
2. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 206 222 227 233 191 145 1224 204.00
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 172 174 214 235 193 223 1211 201.83
4. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 248 159 212 146 226 202 1193 198.83
5. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 195 203 208 167 216 181 1170 195.00
6. Vadim Jukovič APOLONAS 0 204 183 155 213 168 215 1138 189.67
7. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 181 181 213 178 175 170 1098 183.00
8. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 195 196 221 153 170 159 1094 182.33
9. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 213 192 183 169 173 160 1090 181.67
10. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 161 157 184 236 178 164 1080 180.00
11. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 204 158 164 202 187 159 1074 179.00
12. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 182 167 209 168 173 169 1068 178.00
13. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 206 189 168 157 191 157 1068 178.00
14. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 188 176 122 187 190 178 1041 173.50
15. Zita Pašūnaitė KAROLINOS BK+ Moterys 0 131 192 169 199 154 167 1012 168.67
16. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 191 143 168 174 160 172 1008 168.00
17. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 163 141 129 169 172 204 978 163.00
18. Danielius Meidus KAROLINOS BK+ 0 159 187 115 140 186 186 973 162.17
19. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 183 140 152 184 153 142 954 159.00
20. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 122 144 222 127 156 166 937 156.17

8 užėjimas - 20 vietų. Ketvirtadienis   2012-04-19 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 268 220 204 234 173 224 1323 220.50
2. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 230 223 233 212 189 166 1253 208.83
3. Andrius Greblikas APOLONAS 0 194 227 230 191 221 182 1245 207.50
4. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 203 181 215 190 211 237 1237 206.17
5. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 232 172 161 200 267 199 1231 205.17
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 170 204 201 173 216 224 1188 198.00
7. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 168 209 198 193 181 221 1170 195.00
8. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 189 221 204 176 166 205 1161 193.50
9. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 156 176 163 202 196 226 1119 186.50
10. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 209 150 177 178 213 190 1117 186.17
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 192 167 148 176 213 211 1107 184.50
12. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 202 170 187 210 206 125 1100 183.33
13. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 157 160 193 191 199 195 1095 182.50
14. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 201 199 170 169 165 178 1082 180.33
15. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 173 155 179 182 226 154 1069 178.17
16. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 180 180 172 154 204 169 1059 176.50
17. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 175 172 163 176 179 174 1039 173.17
18. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 147 211 146 165 160 196 1025 170.83
19. Kęstutis Gumbrys APOLONAS 0 206 156 136 150 164 181 993 165.50

9 užėjimas - 20 vietų. Penktadienis   2012-04-20 10:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Lukas Žakaris 300 0 146 176 220 229 201 258 1230 205.00
2. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 193 192 185 225 205 215 1215 202.50
3. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 188 201 204 154 176 257 1180 196.67
4. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 204 246 180 201 134 182 1147 191.17
5. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 180 193 191 165 139 171 1039 173.17
6. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 162 154 197 159 197 164 1033 172.17
7. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 178 193 191 141 160 169 1032 172.00
8. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 159 175 157 177 148 189 1005 167.50

10 užėjimas - 20 vietų. Penktadienis   2012-04-20 13:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 216 212 183 207 218 181 1217 202.83
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 179 191 222 218 173 211 1194 199.00
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 173 220 180 203 225 184 1185 197.50
4. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 164 204 172 222 188 207 1157 192.83
5. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 196 251 181 156 205 168 1157 192.83
6. Gintaras Žičkus 300 0 227 176 173 185 177 208 1146 191.00
7. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS Moterys 0 187 229 186 201 168 168 1139 189.83
8. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 181 183 195 162 225 190 1136 189.33
9. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 149 193 168 191 209 203 1113 185.50
10. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 190 167 183 202 216 154 1112 185.33
11. Modestas Matelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 176 162 180 199 181 166 1064 177.33
12. Irakli Tsuladze KAROLINOS BK+ 0 193 144 210 169 177 170 1063 177.17
13. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 155 214 188 181 156 162 1056 176.00
14. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 179 172 177 164 171 181 1044 174.00
15. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 193 125 180 169 191 1037 172.83
16. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 145 187 183 145 140 209 1009 168.17
17. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 158 144 145 160 162 176 945 157.50
18. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 160 174 163 142 134 149 922 153.67

11 užėjimas - 20 vietų. Penktadienis   2012-04-20 16:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 214 171 176 257 193 206 1217 202.83
2. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 152 209 188 206 204 212 1171 195.17
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 213 199 207 202 169 174 1164 194.00
4. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 188 175 238 166 186 174 1127 187.83
5. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 191 182 224 171 201 147 1116 186.00
6. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 167 209 162 226 166 182 1112 185.33
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 143 213 175 211 148 221 1111 185.17
8. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 169 202 169 182 192 192 1106 184.33
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 181 181 171 217 157 189 1096 182.67
10. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 164 207 191 155 184 191 1092 182.00
11. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 118 231 171 181 159 165 1025 170.83
12. Zita Pašūnaitė KAROLINOS BK+ Moterys 0 194 159 172 170 191 133 1019 169.83
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 205 123 172 175 184 159 1018 169.67
14. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 141 154 173 139 205 202 1014 169.00
15. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 168 133 176 212 152 148 989 164.83
16. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 177 148 200 138 183 142 988 164.67
17. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 154 162 181 162 175 148 982 163.67
18. Valdas Ancuta KAROLINOS BK+ 0 154 154 177 167 189 137 978 163.00
19. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 153 165 152 156 189 141 956 159.33
20. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 139 142 163 127 181 133 885 147.50

12 užėjimas - 20 vietų. Šeštadienis   2012-04-21 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 158 193 191 226 187 257 1212 202.00
2. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 197 208 230 206 182 166 1189 198.17
3. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 172 215 214 188 181 192 1162 193.67
4. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 181 213 193 189 199 165 1140 190.00
5. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 186 164 169 211 200 196 1126 187.67
6. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 151 200 190 220 197 168 1126 187.67
7. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 190 223 171 160 191 172 1107 184.50
8. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 181 147 213 204 166 193 1104 184.00
9. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 174 172 213 145 202 196 1102 183.67
10. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 174 179 179 196 174 194 1096 182.67
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 166 182 171 185 189 191 1084 180.67
12. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 183 170 202 155 202 154 1066 177.67
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 154 187 228 154 179 161 1063 177.17
14. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 174 175 166 169 182 190 1056 176.00
15. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 187 175 145 170 189 187 1053 175.50
16. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 179 198 176 131 178 162 1024 170.67
17. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 178 139 192 156 166 157 988 164.67
18. Lukas Satkauskas APOLONAS 0 165 180 171 183 137 140 976 162.67
19. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 112 98 122 114 169 148 763 127.17
20. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 126 126 113 149 121 105 740 123.33

13 užėjimas - 20 vietų. Šeštadienis   2012-04-21 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 224 159 183 207 188 245 1206 201.00
2. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 189 178 184 235 170 204 1160 193.33
3. Irakli Tsuladze KAROLINOS BK+ 0 189 169 158 201 213 200 1130 188.33
4. Rolandas Čebatoriūnas APOLONAS 0 184 204 174 164 182 202 1110 185.00
5. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 191 232 182 195 179 130 1109 184.83
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 177 189 182 205 173 177 1103 183.83
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 183 144 194 222 169 183 1095 182.50
8. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 141 156 193 183 211 209 1093 182.17
9. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 189 202 159 178 179 183 1090 181.67
10. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 202 175 168 155 188 199 1087 181.17
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 191 165 189 182 176 169 1072 178.67
12. Vaidotas Krencius APOLONAS 0 173 159 133 178 200 213 1056 176.00
13. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 175 173 191 159 168 190 1056 176.00
14. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 151 176 168 201 166 171 1033 172.17
15. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 193 191 146 146 174 174 1024 170.67
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 170 209 180 149 168 144 1020 170.00
17. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 185 160 172 136 170 168 991 165.17
18. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 138 177 157 164 181 132 949 158.17
19. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 131 141 148 177 146 119 862 143.67
20. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 191 108 149 120 124 150 842 140.33

14 užėjimas - 20 vietų. Šeštadienis   2012-04-21 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 255 188 256 251 223 179 1352 225.33
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 235 181 227 199 205 177 1224 204.00
3. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 197 223 202 212 203 172 1209 201.50
4. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 182 215 240 224 158 159 1178 196.33
5. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 230 213 204 168 181 161 1157 192.83
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 197 164 194 178 194 1120 186.67
7. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 220 173 202 159 176 178 1108 184.67
8. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 155 202 167 189 203 165 1081 180.17
9. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 171 202 217 164 153 1073 178.83
10. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 170 183 212 189 148 170 1072 178.67
11. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 190 145 159 177 204 182 1057 176.17
12. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 188 191 186 138 145 197 1045 174.17
13. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 132 190 205 165 168 183 1043 173.83
14. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 173 174 168 173 167 169 1024 170.67
15. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 163 187 142 171 164 184 1011 168.50
16. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 178 205 138 145 179 161 1006 167.67
17. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 133 167 173 173 127 201 974 162.33
18. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 148 132 171 158 167 170 946 157.67
19. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 148 149 135 163 130 159 884 147.33
20. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 144 160 109 141 109 120 783 130.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 255 188 256 251 223 179 1352 225.33 1352 225.33
2. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 2 0 268 220 204 234 173 224 1323 220.50 1323 220.50
3. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 181 194 240 199 254 167 1235 205.83 1235 205.83
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 232 172 161 200 267 199 1231 205.17 1231 205.17
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 235 181 227 199 205 177 1224 204.00 1224 204.00
6. Lukas Pereckas APOLONAS 2 0 206 222 227 233 191 145 1224 204.00 1224 204.00
7. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 169 218 181 202 236 215 1221 203.50 1221 203.50
8. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 3 0 278 200 172 235 151 183 1219 203.17 1219 203.17
9. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 214 171 176 257 193 206 1217 202.83 1217 202.83
10. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 2 0 200 234 168 190 236 189 1217 202.83 1217 202.83
11. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 158 193 191 226 187 257 1212 202.00 1212 202.00
12. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 2 0 222 245 163 190 175 215 1210 201.67 1210 201.67
13. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 2 0 170 242 186 184 202 217 1201 200.17 1201 200.17
14. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 2 0 197 208 230 206 182 166 1189 198.17 1189 198.17
15. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 188 201 204 154 176 257 1180 196.67 1180 196.67
16. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 182 215 240 224 158 159 1178 196.33 1178 196.33
17. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 152 209 188 206 204 212 1171 195.17 1171 195.17
18. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 196 223 177 208 162 200 1166 194.33 1166 194.33
19. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 1 0 190 182 218 244 176 156 1166 194.33 1166 194.33
20. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 190 166 209 233 171 192 1161 193.50 1161 193.50
21. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 2 0 204 246 180 201 134 182 1147 191.17 1147 191.17
22. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 155 202 194 168 213 214 1146 191.00 1146 191.00
23. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 190 167 183 202 216 154 1112 185.33 1112 185.33
24. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA 2 0 189 202 159 178 179 183 1090 181.67 1090 181.67
25. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 230 155 173 181 154 192 1085 180.83 1085 180.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 224 159 183 207 188 245 1206 201.00 1206 201.00
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 179 191 222 218 173 211 1194 199.00 1194 199.00
3. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 207 218 208 180 224 131 1168 194.67 1168 194.67
4. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 189 178 184 235 170 204 1160 193.33 1160 193.33
5. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 196 251 181 156 205 168 1157 192.83 1157 192.83
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 230 193 191 180 162 186 1142 190.33 1142 190.33
7. Agnė Vaitkuvienė APOLONAS 3 0 187 229 186 201 168 168 1139 189.83 1139 189.83
8. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 181 189 173 208 165 211 1127 187.83 1127 187.83
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 2 0 157 160 193 191 199 195 1095 182.50 1095 182.50
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 191 165 189 182 176 169 1072 178.67 1072 178.67
11. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 2 0 155 214 188 181 156 162 1056 176.00 1056 176.00
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 3 0 187 146 167 179 210 136 1025 170.83 1025 170.83
13. Zita Pašūnaitė KAROLINOS BK+ 2 0 194 159 172 170 191 133 1019 169.83 1019 169.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 2 0 193 192 185 225 205 215 1215 202.50 1215 202.50
2. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 3 0 197 223 202 212 203 172 1209 201.50 1209 201.50
3. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 195 203 208 167 216 181 1170 195.00 1170 195.00
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 172 179 219 187 195 196 1148 191.33 1148 191.33
5. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 181 213 193 189 199 165 1140 190.00 1140 190.00
6. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 208 146 181 161 235 202 1133 188.83 1133 188.83
7. Antanas Čenys APOLONAS 3 0 151 200 190 220 197 168 1126 187.67 1126 187.67
8. Arvydas Musteikis APOLONAS 2 0 211 219 182 158 189 163 1122 187.00 1122 187.00
9. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 3 0 143 213 175 211 148 221 1111 185.17 1111 185.17
10. Jonas Šilgalis APOLONAS 2 0 190 223 171 160 191 172 1107 184.50 1107 184.50
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 169 202 169 182 192 192 1106 184.33 1106 184.33
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 174 179 179 196 174 194 1096 182.67 1096 182.67
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 0 201 145 213 164 167 185 1075 179.17 1075 179.17
14. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 154 187 228 154 179 161 1063 177.17 1063 177.17
15. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 3 0 188 176 122 187 190 178 1041 173.50 1041 173.50
16. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 0 178 193 191 141 160 169 1032 172.00 1032 172.00
17. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 179 198 176 131 178 162 1024 170.67 1024 170.67
18. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 163 187 142 171 164 184 1011 168.50 1011 168.50
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 8 185 160 172 136 170 168 991 165.17 991 165.17
20. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 2 8 139 142 163 127 181 133 885 147.50 885 147.50
Įkelta per: 0.20 sec.