2 kvalifikacinis užėjimas

2 kvalifikacinis etapas 1 užėjimas   2012-03-04 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vadim Jukovič APOLONAS 0 192 210 211 195 170 189 1167 194.50
2. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 0 212 170 177 170 212 220 1161 193.50
3. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 195 175 177 207 201 197 1152 192.00
4. Artūras Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 190 177 201 214 171 192 1145 190.83
5. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 178 172 179 224 206 181 1140 190.00
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 224 167 201 186 173 168 1119 186.50
7. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 195 170 148 191 209 200 1113 185.50
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BK 0 156 218 171 197 160 181 1083 180.50
9. Česlovas Ignatovičius APOLONAS 0 177 204 219 144 146 178 1068 178.00
10. Andrius Greblikas APOLONAS 0 156 177 190 148 171 222 1064 177.33
11. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS BK 0 172 152 191 208 178 160 1061 176.83
12. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 169 179 141 186 212 167 1054 175.67
13. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 157 181 180 188 178 1050 175.00
14. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 152 143 150 202 172 221 1040 173.33
15. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 173 169 162 201 151 178 1034 172.33
16. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 194 164 150 173 178 163 1022 170.33
17. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 193 122 155 160 213 167 1010 168.33
18. Andrius Navickas APOLONAS 0 161 160 155 180 179 155 990 165.00
19. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 129 166 158 193 164 146 956 159.33
20. Edvinas Tišikas STRAIKAS PLIUS 0 132 156 190 175 144 147 944 157.33

2 kvalifikacinis etapas 2 užėjimas   2012-03-04 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 187 193 188 169 197 187 1121 186.83
2. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 203 177 208 174 162 189 1113 185.50
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 175 196 178 144 181 213 1087 181.17
4. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 214 163 177 170 213 135 1072 178.67
5. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 152 200 155 168 213 180 1068 178.00
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 158 167 199 179 197 155 1055 175.83
7. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 173 156 194 155 215 144 1037 172.83
8. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK Senjorai 0 165 136 213 187 176 159 1036 172.67
9. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 198 194 150 135 212 145 1034 172.33
10. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 198 183 178 131 178 159 1027 171.17
11. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 154 160 208 166 190 143 1021 170.17
12. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 177 154 174 150 158 198 1011 168.50
13. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 162 154 170 170 164 187 1007 167.83
14. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 156 223 146 147 175 157 1004 167.33
15. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 153 171 155 175 152 182 988 164.67
16. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 148 164 166 171 170 141 960 160.00
17. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 144 193 158 156 149 152 952 158.67
18. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 157 170 136 135 203 146 947 157.83
19. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 143 187 151 160 126 141 908 151.33
20. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 109 151 172 142 138 159 871 145.17

2 kvalifikacinis etapas 3 užėjimas   2012-03-04 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 189 243 190 169 223 214 1228 204.67
2. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 201 211 191 243 204 152 1202 200.33
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 173 212 204 204 204 192 1189 198.17
4. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 168 164 179 241 218 188 1158 193.00
5. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 187 159 222 180 202 192 1142 190.33
6. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 195 170 193 206 191 183 1138 189.67
7. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 180 176 156 217 222 183 1134 189.00
8. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 173 125 239 181 191 217 1126 187.67
9. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 208 221 181 194 159 161 1124 187.33
10. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 202 201 210 181 145 175 1114 185.67
11. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 165 216 169 174 165 212 1101 183.50
12. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 170 196 182 199 181 165 1093 182.17
13. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 180 152 148 198 215 194 1087 181.17
14. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 166 168 162 215 166 206 1083 180.50
15. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 178 154 136 194 196 219 1077 179.50
16. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 160 161 189 217 143 198 1068 178.00
17. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 193 183 186 163 169 163 1057 176.17
18. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 213 195 185 135 174 149 1051 175.17
19. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 163 203 170 161 160 180 1037 172.83
20. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 193 168 159 144 180 1024 170.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 195 170 193 206 191 183 1138 189.67 2530 210.83
2. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 189 243 190 169 223 214 1228 204.67 2499 208.25
3. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 201 211 191 243 204 152 1202 200.33 2402 200.17
4. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 1 0 173 212 204 204 204 192 1189 198.17 2366 197.17
5. Lukas Pereckas APOLONAS 1 0 180 176 156 217 222 183 1134 189.00 2345 195.42
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 168 164 179 241 218 188 1158 193.00 2315 192.92
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 202 201 210 181 145 175 1114 185.67 2313 192.75
8. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 160 161 189 217 143 198 1068 178.00 2313 192.75
9. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 163 203 170 161 160 180 1037 172.83 2309 192.42
10. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 213 195 185 135 174 149 1051 175.17 2301 191.75
11. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 193 183 186 163 169 163 1057 176.17 2275 189.58
12. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 173 125 239 181 191 217 1126 187.67 2271 189.25
13. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 187 159 222 180 202 192 1142 190.33 2268 189.00
14. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 1 0 170 196 182 199 181 165 1093 182.17 2255 187.92
15. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 1 0 166 168 162 215 166 206 1083 180.50 2242 186.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 165 216 169 174 165 212 1101 183.50 2269 189.08
2. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 180 152 148 198 215 194 1087 181.17 2265 188.75
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 208 221 181 194 159 161 1124 187.33 2235 186.25
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 180 193 168 159 144 180 1024 170.67 2168 180.67
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 178 154 136 194 196 219 1077 179.50 2166 180.50
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 152 200 155 168 213 180 1068 178.00 2118 176.50
7. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 158 167 199 179 197 155 1055 175.83 2100 175.00
8. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 1 0 154 160 208 166 190 143 1021 170.17 2067 172.25
9. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 153 171 155 175 152 182 988 164.67 2035 169.58
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 1 0 143 187 151 160 126 141 908 151.33 1958 163.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 203 177 208 174 162 189 1113 185.50 2273 189.42
2. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 198 194 150 135 212 145 1034 172.33 2180 181.67
3. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 175 196 178 144 181 213 1087 181.17 2168 180.67
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 156 223 146 147 175 157 1004 167.33 2161 180.08
5. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 198 183 178 131 178 159 1027 171.17 2150 179.17
6. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 162 154 170 170 164 187 1007 167.83 2142 178.50
7. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 173 156 194 155 215 144 1037 172.83 2122 176.83
8. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK 1 0 165 136 213 187 176 159 1036 172.67 2119 176.58
9. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 148 164 166 171 170 141 960 160.00 2031 169.25
10. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 157 170 136 135 203 146 947 157.83 2029 169.08
Įkelta per: 0.28 sec.