1 kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis   2011-11-20 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 253 191 164 176 233 203 1220 203.33
2. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 247 194 161 172 148 217 1139 189.83
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 177 179 236 163 173 180 1108 184.67
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 157 198 149 186 194 189 1073 178.83
5. Tomas Januška VILNIAUS BK 0 147 142 219 163 148 188 1007 167.83
6. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 198 187 151 128 166 163 993 165.50
7. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 165 203 164 140 155 114 941 156.83
8. Lukas Žakaris 300 0 136 199 138 114 172 150 909 151.50
9. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS BK 0 173 160 138 148 133 151 903 150.50

2 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis   2011-11-20 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 204 231 160 200 199 267 1261 210.17
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 196 179 189 201 188 215 1168 194.67
3. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 199 224 197 166 158 202 1146 191.00
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 171 169 190 227 174 170 1101 183.50
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 169 170 167 210 133 215 1064 177.33
6. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 208 139 169 163 191 175 1045 174.17
7. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 174 202 192 178 161 134 1041 173.50
8. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 163 189 159 223 155 151 1040 173.33
9. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 157 182 153 150 188 203 1033 172.17
10. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 182 172 176 139 149 191 1009 168.17
11. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 145 205 140 181 172 160 1003 167.17
12. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 164 137 159 155 189 191 995 165.83
13. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 169 190 145 165 169 157 995 165.83
14. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 168 175 165 172 146 168 994 165.67
15. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 153 157 169 153 165 192 989 164.83
16. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 145 138 188 156 201 157 985 164.17
17. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 177 169 166 164 139 156 971 161.83
18. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 171 132 148 169 147 157 924 154.00
19. Tomas Januška VILNIAUS BK 0 148 179 151 126 158 156 918 153.00
20. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 169 121 153 141 162 156 902 150.33

3 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis   2011-11-20 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 195 220 220 188 191 201 1215 202.50
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 190 210 226 194 189 175 1184 197.33
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 179 192 203 181 173 177 1105 184.17
4. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 154 203 189 166 190 198 1100 183.33
5. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 179 187 180 186 189 169 1090 181.67
6. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 138 193 167 170 173 211 1052 175.33
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 191 151 200 173 156 179 1050 175.00
8. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 185 153 172 184 174 170 1038 173.00
9. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 184 161 171 113 184 224 1037 172.83
10. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 172 168 191 166 178 157 1032 172.00
11. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 178 193 148 172 166 146 1003 167.17
12. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 224 183 125 186 141 137 996 166.00
13. Kęstutis Gumbrys APOLONAS 0 156 186 178 136 182 124 962 160.33
14. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 152 159 146 168 174 162 961 160.17
15. Vaidotas Krencius APOLONAS 0 143 153 177 143 159 170 945 157.50
16. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 151 182 145 156 139 137 910 151.67
17. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 156 159 139 192 104 156 906 151.00
18. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 126 163 149 170 153 145 906 151.00
19. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 186 149 154 135 141 141 906 151.00
20. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 116 124 102 128 113 124 707 117.83

4 užėjimas - 20 vietų - sekmadienis   2011-11-20 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 147 147 189 234 238 190 1145 190.83
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 201 178 212 172 192 178 1133 188.83
3. Danielius Meidus KAROLINOS BK+ 0 139 183 204 219 180 188 1113 185.50
4. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 167 180 182 179 188 199 1095 182.50
5. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 180 167 165 153 191 226 1082 180.33
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 143 187 188 176 189 196 1079 179.83
7. Justas Gudeliauskas APOLONAS 0 163 191 149 244 166 149 1062 177.00
8. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 164 176 187 153 181 179 1040 173.33
9. Darius Bagdonas KAROLINOS BK+ 0 161 164 193 162 132 213 1025 170.83
10. Kęstutis Sakalauskas APOLONAS 0 154 191 145 177 149 195 1011 168.50
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 189 184 146 163 151 170 1003 167.17
12. Andrius Greblikas APOLONAS 0 156 132 188 157 186 183 1002 167.00
13. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 168 159 155 198 158 994 165.67
14. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 167 147 167 148 187 137 953 158.83
15. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS Moterys 0 168 157 174 166 136 150 951 158.50

5 užėjimas - 20 vietų - pirmadienis   2011-11-21 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 0 197 189 245 171 148 215 1165 194.17
2. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 183 210 180 227 174 168 1142 190.33
3. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 153 156 202 246 162 195 1114 185.67
4. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 196 180 175 146 171 183 1051 175.17
5. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 192 164 134 210 139 209 1048 174.67
6. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 167 167 175 189 179 169 1046 174.33
7. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 170 173 156 200 169 161 1029 171.50
8. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 147 156 162 155 214 159 993 165.50
9. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 173 146 204 145 170 152 990 165.00
10. Gintaras Žičkus 300 0 106 130 139 173 189 190 927 154.50
11. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 128 124 149 184 151 174 910 151.67

6 užėjimas - 20 vietų - pirmadienis   2011-11-21 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 221 204 164 214 207 179 1189 198.17
2. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 171 204 215 171 199 183 1143 190.50
3. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 160 135 167 263 185 212 1122 187.00
4. Rasa Degutytė JUNGTINIS BK Moterys 0 188 198 187 155 218 146 1092 182.00
5. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 214 235 123 178 159 180 1089 181.50
6. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 204 159 163 178 200 166 1070 178.33
7. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 190 170 137 202 213 147 1059 176.50
8. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 173 168 147 171 228 167 1054 175.67
9. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 159 201 163 192 156 155 1026 171.00
10. Gintaras Žičkus 300 0 178 184 182 136 175 170 1025 170.83
11. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 190 151 160 195 148 180 1024 170.67
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 177 152 127 153 176 130 915 152.50

7 užėjimas - 20 vietų - ketvirtadienis   2011-11-24 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 237 276 247 171 189 226 1346 224.33
2. Justas Atkočius KOSMINIAI KĖGLIAI 0 202 179 181 186 246 215 1209 201.50
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 139 199 164 196 189 210 1097 182.83
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 221 168 186 165 153 199 1092 182.00
5. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 163 203 168 167 180 210 1091 181.83
6. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 168 157 184 154 217 201 1081 180.17
7. Vytis Kaminskas APOLONAS 0 171 212 202 188 159 147 1079 179.83
8. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 205 192 122 133 174 221 1047 174.50
9. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 165 162 212 180 150 168 1037 172.83
10. Lukas Satkauskas APOLONAS 0 235 177 154 152 134 170 1022 170.33
11. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 199 182 147 163 158 168 1017 169.50
12. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 152 156 140 147 216 188 999 166.50
13. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 183 172 125 144 152 222 998 166.33
14. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 213 128 177 168 156 147 989 164.83
15. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 168 169 164 166 144 171 982 163.67
16. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 126 168 157 166 192 164 973 162.17
17. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 189 148 148 155 166 115 921 153.50
18. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 157 167 145 132 162 130 893 148.83
19. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 168 167 141 115 134 153 878 146.33
20. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 146 146 134 138 140 124 828 138.00

8 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2011-11-25 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Justas Atkočius KOSMINIAI KĖGLIAI 0 168 194 181 164 211 211 1129 188.17
2. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK 0 161 159 190 198 176 226 1110 185.00
3. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 135 244 169 188 184 180 1100 183.33
4. Valerijus Bulotas ŠIAULIŲ BK 0 175 153 188 177 144 154 991 165.17
5. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 146 169 148 177 169 140 949 158.17
6. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 143 150 166 155 161 168 943 157.17

9 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2011-11-25 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 168 202 196 214 257 212 1249 208.17
2. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 236 174 198 145 180 190 1123 187.17
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 196 179 167 185 191 201 1119 186.50
4. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 147 220 163 157 214 192 1093 182.17
5. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 200 155 181 174 156 174 1040 173.33
6. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 146 174 186 169 159 196 1030 171.67
7. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 203 161 128 199 182 155 1028 171.33
8. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 158 170 187 188 161 146 1010 168.33
9. Justas Atkočius KOSMINIAI KĖGLIAI 0 153 175 202 154 137 180 1001 166.83
10. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 178 166 141 153 184 174 996 166.00
11. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 144 152 174 139 184 164 957 159.50
12. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 155 144 172 136 168 140 915 152.50

10 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2011-11-25 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 165 266 191 204 238 199 1263 210.50
2. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 226 205 163 227 192 214 1227 204.50
3. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 165 189 211 195 191 260 1211 201.83
4. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 257 187 169 187 212 189 1201 200.17
5. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 181 174 168 183 257 193 1156 192.67
6. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 183 201 153 225 198 184 1144 190.67
7. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 182 216 187 201 190 157 1133 188.83
8. Lukas Žakaris 300 0 216 279 146 155 165 168 1129 188.17
9. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 159 254 138 179 189 188 1107 184.50
10. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 166 233 165 168 204 167 1103 183.83
11. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 175 161 198 157 162 243 1096 182.67
12. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 186 138 172 200 216 173 1085 180.83
13. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 172 137 175 176 176 234 1070 178.33
14. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 184 173 161 165 181 204 1068 178.00
15. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 180 121 166 151 211 208 1037 172.83
16. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 201 209 138 144 158 165 1015 169.17
17. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 170 124 160 179 171 176 980 163.33
18. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 154 141 180 154 176 154 959 159.83
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 126 172 103 155 132 144 832 138.67

11 užėjimas - 20 vietų - penktadienis   2011-11-25 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 169 153 222 207 184 213 1148 191.33
2. Česlovas Raštutis ŠIAULIŲ BK 0 206 264 178 154 159 181 1142 190.33
3. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 0 183 169 179 234 209 161 1135 189.17
4. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 173 167 166 198 186 235 1125 187.50
5. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 145 211 172 179 204 188 1099 183.17
6. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 190 208 216 169 165 147 1095 182.50
7. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 215 182 169 146 198 179 1089 181.50
8. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 147 184 180 203 162 198 1074 179.00
9. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 169 201 185 115 214 183 1067 177.83
10. Stasys Dirkstys KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 159 173 174 177 176 199 1058 176.33
11. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 190 190 159 167 180 172 1058 176.33
12. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 131 175 181 165 220 182 1054 175.67
13. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 165 181 199 169 205 126 1045 174.17
14. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 168 125 193 201 178 167 1032 172.00
15. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 210 150 138 163 161 192 1014 169.00
16. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 155 179 146 179 181 168 1008 168.00
17. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 172 167 202 158 136 167 1002 167.00
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 138 195 178 147 172 171 1001 166.83
19. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 156 190 213 166 139 127 991 165.17
20. Gintaras Žičkus 300 0 200 164 173 134 142 135 948 158.00

12 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis   2011-11-26 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 155 169 233 217 200 184 1158 193.00
2. Romualdas Butkevičius JUNGTINIS BK Senjorai 0 202 191 184 190 199 148 1114 185.67
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 186 186 154 174 198 204 1102 183.67
4. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 195 153 132 180 209 232 1101 183.50
5. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 181 187 214 175 172 171 1100 183.33
6. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 170 161 199 186 149 233 1098 183.00
7. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 203 161 150 198 160 198 1070 178.33
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 177 164 196 201 155 176 1069 178.17
9. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 186 191 149 179 187 172 1064 177.33
10. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 178 185 164 189 183 161 1060 176.67
11. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 204 171 193 156 153 156 1033 172.17
12. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 192 178 169 135 160 196 1030 171.67
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 156 198 147 157 189 166 1013 168.83
14. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 181 184 160 167 139 167 998 166.33
15. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 146 191 190 156 137 173 993 165.50
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 119 195 148 171 122 220 975 162.50
17. Regina Butkevičienė JUNGTINIS BK Senjorai 8 121 205 122 176 191 145 960 160.00
18. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 177 169 146 156 158 147 953 158.83
19. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 163 174 135 133 140 197 942 157.00
20. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 137 153 126 168 149 147 880 146.67

13 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis   2011-11-26 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 199 261 231 191 197 221 1300 216.67
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 223 168 226 179 217 182 1195 199.17
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 145 237 182 180 205 1142 190.33
4. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 169 195 174 156 193 197 1084 180.67
5. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 175 210 146 198 178 174 1081 180.17
6. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 142 162 176 202 170 227 1079 179.83
7. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 176 184 189 180 180 163 1072 178.67
8. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 185 145 199 189 173 178 1069 178.17
9. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 199 162 183 135 171 205 1055 175.83
10. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 163 205 195 171 149 171 1054 175.67
11. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 178 161 220 150 160 184 1053 175.50
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 143 192 177 158 155 211 1036 172.67
13. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 202 204 150 173 129 170 1028 171.33
14. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 171 191 143 160 172 189 1026 171.00
15. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 180 138 167 207 155 177 1024 170.67
16. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 178 169 164 160 179 161 1011 168.50
17. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 155 166 180 155 170 156 982 163.67
18. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 124 156 178 154 161 185 958 159.67
19. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 182 150 122 170 159 167 950 158.33
20. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 219 116 152 148 134 136 905 150.83

14 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis   2011-11-26 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 170 192 202 206 212 189 1171 195.17
2. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 176 209 162 201 190 205 1143 190.50
3. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 0 189 207 173 190 163 201 1123 187.17
4. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 179 180 225 149 157 232 1122 187.00
5. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 212 149 153 212 210 184 1120 186.67
6. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 182 167 209 186 209 146 1099 183.17
7. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 171 178 187 184 170 205 1095 182.50
8. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 221 171 155 181 168 182 1078 179.67
9. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 170 203 202 133 170 185 1063 177.17
10. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 204 191 186 161 155 155 1052 175.33
11. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 162 155 166 213 197 1049 174.83
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 206 179 165 175 150 169 1044 174.00
13. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 166 171 179 152 193 180 1041 173.50
14. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 171 183 153 153 226 151 1037 172.83
15. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 143 132 156 213 189 160 993 165.50
16. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 225 152 127 148 147 169 968 161.33
17. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 155 169 209 132 138 160 963 160.50
18. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 141 170 132 214 160 137 954 159.00
19. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 164 166 134 137 124 125 850 141.67
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 135 144 134 180 137 117 847 141.17

15 užėjimas - 20 vietų - šeštadienis   2011-11-26 20:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 194 212 216 213 179 168 1182 197.00
2. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 190 203 210 188 200 185 1176 196.00
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 183 210 181 174 232 192 1172 195.33
4. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 0 181 179 159 213 176 222 1130 188.33
5. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK Vyrai I 0 180 152 196 236 180 170 1114 185.67
6. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 223 163 184 202 150 183 1105 184.17
7. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 160 194 180 196 194 179 1103 183.83
8. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 182 169 186 167 192 200 1096 182.67
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 172 190 162 201 198 142 1065 177.50
10. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 155 185 169 179 211 163 1062 177.00
11. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 175 183 138 151 223 138 1008 168.00
12. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 154 167 202 148 174 147 992 165.33
13. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 161 159 131 211 179 144 985 164.17
14. Rolandas Čebatoriūnas APOLONAS 0 144 140 146 210 176 160 976 162.67
15. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 138 141 168 167 182 171 967 161.17
16. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 127 128 177 153 199 145 929 154.83
17. Artūras Dailidėnas NESPLITAS 0 131 161 142 210 151 123 918 153.00
18. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 136 145 154 168 144 152 899 149.83
19. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 145 178 183 119 135 139 899 149.83
20. Paulius Pečiulevičius APOLONAS 0 151 154 163 145 120 132 865 144.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 2 0 237 276 247 171 189 226 1346 224.33 1346 224.33
2. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 199 261 231 191 197 221 1300 216.67 1300 216.67
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 165 266 191 204 238 199 1263 210.50 1263 210.50
4. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 204 231 160 200 199 267 1261 210.17 1261 210.17
5. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 3 0 168 202 196 214 257 212 1249 208.17 1249 208.17
6. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 226 205 163 227 192 214 1227 204.50 1227 204.50
7. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 2 0 257 187 169 187 212 189 1201 200.17 1201 200.17
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 223 168 226 179 217 182 1195 199.17 1195 199.17
9. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 1 0 221 204 164 214 207 179 1189 198.17 1189 198.17
10. Lukas Pereckas APOLONAS 3 0 194 212 216 213 179 168 1182 197.00 1182 197.00
11. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 2 0 190 203 210 188 200 185 1176 196.00 1176 196.00
12. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 183 210 181 174 232 192 1172 195.33 1172 195.33
13. Andrius Gasparavičius APOLONAS 3 0 196 179 189 201 188 215 1168 194.67 1168 194.67
14. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 3 0 199 224 197 166 158 202 1146 191.00 1146 191.00
15. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 183 201 153 225 198 184 1144 190.67 1144 190.67
16. Ignas Vildžiūnas BOULINGO AKADEMIJA 2 0 176 209 162 201 190 205 1143 190.50 1143 190.50
17. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 160 135 167 263 185 212 1122 187.00 1122 187.00
18. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 196 179 167 185 191 201 1119 186.50 1119 186.50
19. Sergejus Malevičius VILNIAUS BK 2 0 180 152 196 236 180 170 1114 185.67 1114 185.67
20. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 2 0 160 194 180 196 194 179 1103 183.83 1103 183.83
21. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 154 203 189 166 190 198 1100 183.33 1100 183.33
22. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 145 211 172 179 204 188 1099 183.17 1099 183.17
23. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 182 167 209 186 209 146 1099 183.17 1099 183.17
24. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 170 161 199 186 149 233 1098 183.00 1098 183.00
25. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 1 0 163 203 168 167 180 210 1091 181.83 1091 181.83
26. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 221 171 155 181 168 182 1078 179.67 1078 179.67
27. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 157 198 149 186 194 189 1073 178.83 1073 178.83
28. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 1 0 190 170 137 202 213 147 1059 176.50 1059 176.50
29. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 178 161 220 150 160 184 1053 175.50 1053 175.50
30. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 196 180 175 146 171 183 1051 175.17 1051 175.17
31. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 206 179 165 175 150 169 1044 174.00 1044 174.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 182 216 187 201 190 157 1133 188.83 1133 188.83
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 139 199 164 196 189 210 1097 182.83 1097 182.83
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 3 0 221 168 186 165 153 199 1092 182.00 1092 182.00
4. Rasa Degutytė JUNGTINIS BK 1 0 188 198 187 155 218 146 1092 182.00 1092 182.00
5. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 143 187 188 176 189 196 1079 179.83 1079 179.83
6. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 2 0 172 137 175 176 176 234 1070 178.33 1070 178.33
7. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 2 0 156 162 155 166 213 197 1049 174.83 1049 174.83
8. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 3 0 167 167 175 189 179 169 1046 174.33 1046 174.33
9. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 163 189 159 223 155 151 1040 173.33 1040 173.33
10. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 2 0 165 162 212 180 150 168 1037 172.83 1037 172.83
11. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 2 0 170 173 156 200 169 161 1029 171.50 1029 171.50
12. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 3 0 172 167 202 158 136 167 1002 167.00 1002 167.00
13. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 3 0 178 166 141 153 184 174 996 166.00 996 166.00
14. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 2 0 213 128 177 168 156 147 989 164.83 989 164.83
15. Vestina Kudrešovaitė APOLONAS 1 0 168 157 174 166 136 150 951 158.50 951 158.50
16. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 182 150 122 170 159 167 950 158.33 950 158.33
17. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS 1 0 127 128 177 153 199 145 929 154.83 929 154.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 2 0 170 192 202 206 212 189 1171 195.17 1171 195.17
2. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 181 174 168 183 257 193 1156 192.67 1156 192.67
3. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 147 147 189 234 238 190 1145 190.83 1145 190.83
4. Romualdas Butkevičius JUNGTINIS BK 1 0 202 191 184 190 199 148 1114 185.67 1114 185.67
5. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 181 187 214 175 172 171 1100 183.33 1100 183.33
6. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 147 184 180 203 162 198 1074 179.00 1074 179.00
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS 3 8 177 164 196 201 155 176 1069 178.17 1069 178.17
8. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 0 169 170 167 210 133 215 1064 177.33 1064 177.33
9. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 170 203 202 133 170 185 1063 177.17 1063 177.17
10. Stasys Dirkstys KLAIPĖDOS BK 1 0 159 173 174 177 176 199 1058 176.33 1058 176.33
11. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 2 0 191 151 200 173 156 179 1050 175.00 1050 175.00
12. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 2 0 185 153 172 184 174 170 1038 173.00 1038 173.00
13. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 171 183 153 153 226 151 1037 172.83 1037 172.83
14. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 204 171 193 156 153 156 1033 172.17 1033 172.17
15. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 2 0 182 172 176 139 149 191 1009 168.17 1009 168.17
16. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 145 205 140 181 172 160 1003 167.17 1003 167.17
17. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 0 168 175 165 172 146 168 994 165.67 994 165.67
18. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 143 132 156 213 189 160 993 165.50 993 165.50
19. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 119 195 148 171 122 220 975 162.50 975 162.50
20. Regina Butkevičienė JUNGTINIS BK 1 8 121 205 122 176 191 145 960 160.00 960 160.00
21. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 2 0 143 150 166 155 161 168 943 157.17 943 157.17
22. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 8 155 144 172 136 168 140 915 152.50 915 152.50
Įkelta per: 0.37 sec.