2 kvalifikacinis

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2011-10-30 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 0 175 180 279 208 161 245 1248 208.00
2. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 223 196 137 153 215 222 1146 191.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 150 186 176 211 245 165 1133 188.83
4. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 179 187 169 167 214 213 1129 188.17
5. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 221 188 205 186 148 179 1127 187.83
6. Vilius Sukonas KLAIPĖDOS BK 0 166 209 186 208 155 199 1123 187.17
7. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 197 179 172 195 200 178 1121 186.83
8. Lukas Žakaris 300 0 191 200 176 172 193 182 1114 185.67
9. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 0 196 156 155 213 202 182 1104 184.00
10. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 126 186 182 201 213 191 1099 183.17
11. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 158 215 202 157 161 203 1096 182.67
12. Gintaras Žičkus 300 0 188 191 191 194 153 175 1092 182.00
13. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 188 203 173 172 184 170 1090 181.67
14. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 165 178 170 165 234 167 1079 179.83
15. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 163 214 160 172 182 178 1069 178.17
16. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 158 172 200 194 177 167 1068 178.00
17. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 168 132 199 198 167 190 1054 175.67
18. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 231 145 175 161 170 168 1050 175.00
19. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 208 182 190 180 139 151 1050 175.00
20. Mindaugas Valančius VILNIAUS BK 0 165 191 158 170 172 190 1046 174.33
21. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 171 172 149 183 192 179 1046 174.33
22. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 174 180 193 178 142 172 1039 173.17
23. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 174 204 151 168 146 195 1038 173.00
24. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 181 156 169 137 179 213 1035 172.50
25. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 192 140 147 174 188 182 1023 170.50
26. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 149 180 169 188 167 165 1018 169.67
27. Tomas Januška VILNIAUS BK 0 180 172 164 154 134 203 1007 167.83
28. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 169 162 197 167 126 177 998 166.33
29. Aurimas Keraitis VILNIAUS BK 0 162 170 158 152 167 185 994 165.67
30. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 145 146 136 198 146 214 985 164.17

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2011-10-30 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 192 145 201 200 269 208 1215 202.50
2. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 167 192 210 200 221 180 1170 195.00
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 233 168 191 169 202 199 1162 193.67
4. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 188 220 186 167 187 200 1148 191.33
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 151 202 198 221 215 160 1147 191.17
6. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 198 142 222 159 204 200 1125 187.50
7. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 166 182 190 194 218 163 1113 185.50
8. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 177 153 189 206 214 172 1111 185.17
9. Lukas Pereckas APOLONAS Vyrai I 0 173 192 214 152 195 182 1108 184.67
10. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 197 178 176 168 219 170 1108 184.67
11. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 213 170 178 161 202 182 1106 184.33
12. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 183 214 166 203 177 163 1106 184.33
13. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 197 203 134 177 172 208 1091 181.83
14. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 186 187 160 190 190 177 1090 181.67
15. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 198 170 163 169 200 176 1076 179.33
16. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 158 214 157 155 175 215 1074 179.00
17. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 172 176 149 169 214 178 1058 176.33
18. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 157 157 178 158 232 166 1048 174.67
19. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 172 181 150 207 172 159 1041 173.50
20. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 151 142 160 178 201 199 1031 171.83
21. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 149 169 132 195 204 173 1022 170.33
22. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 159 162 165 189 163 182 1020 170.00
23. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 149 155 197 205 159 151 1016 169.33
24. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 200 163 187 178 152 136 1016 169.33
25. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 163 147 183 161 179 169 1002 167.00
26. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 160 181 161 140 173 179 994 165.67
27. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 162 145 177 179 159 992 165.33
28. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 189 126 146 182 153 178 974 162.33
29. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 159 155 181 168 147 158 968 161.33
30. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 151 144 195 168 141 146 945 157.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 233 168 191 169 202 199 1162 193.67 2372 197.67
2. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 1 0 197 178 176 168 219 170 1108 184.67 2333 194.42
3. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 1 0 167 192 210 200 221 180 1170 195.00 2330 194.17
4. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 151 142 160 178 201 199 1031 171.83 2310 192.50
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 151 202 198 221 215 160 1147 191.17 2304 192.00
6. Lukas Pereckas APOLONAS 1 0 173 192 214 152 195 182 1108 184.67 2304 192.00
7. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 188 220 186 167 187 200 1148 191.33 2293 191.08
8. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 166 182 190 194 218 163 1113 185.50 2271 189.25
9. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 186 187 160 190 190 177 1090 181.67 2270 189.17
10. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 1 0 198 142 222 159 204 200 1125 187.50 2269 189.08
11. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 213 170 178 161 202 182 1106 184.33 2246 187.17
12. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 172 181 150 207 172 159 1041 173.50 2223 185.25
13. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 1 0 198 170 163 169 200 176 1076 179.33 2215 184.58
14. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 1 0 157 157 178 158 232 166 1048 174.67 2191 182.58
15. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 149 169 132 195 204 173 1022 170.33 2171 180.92
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 192 145 201 200 269 208 1215 202.50 2319 193.25
2. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 177 153 189 206 214 172 1111 185.17 2229 185.75
3. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 158 214 157 155 175 215 1074 179.00 2212 184.33
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 197 203 134 177 172 208 1091 181.83 2193 182.75
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 162 145 177 179 159 992 165.33 2169 180.75
6. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 149 155 197 205 159 151 1016 169.33 2154 179.50
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 159 155 181 168 147 158 968 161.33 2144 178.67
8. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 159 162 165 189 163 182 1020 170.00 2072 172.67
9. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 151 144 195 168 141 146 945 157.50 2015 167.92
10. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 1 0 189 126 146 182 153 178 974 162.33 2011 167.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 197 179 172 195 200 178 1121 186.83 2263 188.58
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 150 186 176 211 245 165 1133 188.83 2254 187.83
3. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 126 186 182 201 213 191 1099 183.17 2192 182.67
4. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 158 172 200 194 177 167 1068 178.00 2159 179.92
5. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 231 145 175 161 170 168 1050 175.00 2155 179.58
6. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 174 204 151 168 146 195 1038 173.00 2148 179.00
7. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 181 156 169 137 179 213 1035 172.50 2129 177.42
8. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 1 0 169 162 197 167 126 177 998 166.33 2113 176.08
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 149 180 169 188 167 165 1018 169.67 2097 174.75
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 0 145 146 136 198 146 214 985 164.17 2084 173.67
Įkelta per: 0.65 sec.