2 kvalifikacinis

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2010-11-14 08:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 255 177 216 225 209 172 1254 209.00
2. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 190 178 185 177 245 152 1127 187.83
3. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 221 174 181 169 178 201 1124 187.33
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 203 148 207 202 185 173 1118 186.33
5. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 179 202 213 185 180 158 1117 186.17
6. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 184 218 191 193 181 148 1115 185.83
7. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 173 137 214 187 213 183 1107 184.50
8. Artūras Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 157 204 149 211 178 207 1106 184.33
9. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 0 148 221 187 184 168 189 1097 182.83
10. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 171 181 190 189 188 177 1096 182.67
11. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 181 177 146 210 202 176 1092 182.00
12. Andrius Greblikas APOLONAS 0 198 160 200 204 183 137 1082 180.33
13. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BK 0 179 192 202 157 179 164 1073 178.83
14. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 188 175 213 159 168 167 1070 178.33
15. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 160 204 170 193 148 190 1065 177.50
16. Mindaugas Valančius VILNIAUS BK 0 159 154 180 182 187 200 1062 177.00
17. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 194 161 187 174 188 157 1061 176.83
18. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 155 171 163 187 181 198 1055 175.83
19. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 192 176 167 147 166 193 1041 173.50
20. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 156 162 147 158 190 194 1007 167.83

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2010-11-14 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 220 171 169 192 212 203 1167 194.50
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 183 185 168 191 191 192 1110 185.00
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 162 192 190 168 218 170 1100 183.33
4. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 189 197 208 137 203 159 1093 182.17
5. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 164 156 212 177 195 181 1085 180.83
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 193 186 172 183 194 156 1084 180.67
7. Paulius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Jaunimas 0 169 190 165 160 139 255 1078 179.67
8. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 166 188 178 196 179 157 1064 177.33
9. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 166 165 171 175 180 203 1060 176.67
10. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 141 198 214 162 196 145 1056 176.00
11. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 158 226 166 172 149 177 1048 174.67
12. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 176 178 185 145 184 176 1044 174.00
13. Lukas Satkauskas APOLONAS Jaunimas 0 135 158 236 140 176 184 1029 171.50
14. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 139 158 163 235 154 180 1029 171.50
15. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 191 216 157 116 171 175 1026 171.00
16. Ieva Tumilevičiūtė APOLONAS Moterys 0 144 174 174 181 185 163 1021 170.17
17. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 192 124 223 185 133 159 1016 169.33
18. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 170 177 170 174 138 173 1002 167.00
19. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 141 164 167 189 174 166 1001 166.83
20. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 155 201 165 101 175 175 972 162.00

2 kvalifikacinio etapo 3 užėjimas   2010-11-14 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 192 247 198 160 193 238 1228 204.67
2. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 229 189 224 145 204 227 1218 203.00
3. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 194 194 209 169 215 181 1162 193.67
4. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK Moterys 0 204 185 181 182 181 222 1155 192.50
5. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 163 154 209 247 158 219 1150 191.67
6. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 179 178 234 186 183 183 1143 190.50
7. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 171 215 176 210 187 182 1141 190.17
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 190 191 179 178 214 173 1125 187.50
9. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 183 188 156 164 209 206 1106 184.33
10. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 193 197 181 163 189 164 1087 181.17
11. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 156 163 163 196 229 172 1079 179.83
12. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 184 170 179 189 167 180 1069 178.17
13. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 153 178 179 201 143 212 1066 177.67
14. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 199 130 166 211 175 175 1056 176.00
15. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 179 148 208 173 189 156 1053 175.50
16. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 167 181 195 189 156 150 1038 173.00
17. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 153 191 161 151 215 148 1019 169.83
18. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 181 172 169 184 149 1011 168.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 1 0 192 247 198 160 193 238 1228 204.67 2507 208.92
2. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 1 0 229 189 224 145 204 227 1218 203.00 2416 201.33
3. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 163 154 209 247 158 219 1150 191.67 2389 199.08
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 190 191 179 178 214 173 1125 187.50 2383 198.58
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 179 178 234 186 183 183 1143 190.50 2382 198.50
6. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 171 215 176 210 187 182 1141 190.17 2362 196.83
7. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 199 130 166 211 175 175 1056 176.00 2341 195.08
8. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 183 188 156 164 209 206 1106 184.33 2325 193.75
9. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 1 0 156 163 163 196 229 172 1079 179.83 2300 191.67
10. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 193 197 181 163 189 164 1087 181.17 2274 189.50
11. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 153 191 161 151 215 148 1019 169.83 2228 185.67
12. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK 1 0 179 148 208 173 189 156 1053 175.50 2215 184.58
13. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 167 181 195 189 156 150 1038 173.00 2205 183.75
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK 1 0 204 185 181 182 181 222 1155 192.50 2329 194.08
2. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 1 0 194 194 209 169 215 181 1162 193.67 2307 192.25
3. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 153 178 179 201 143 212 1066 177.67 2228 185.67
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 183 185 168 191 191 192 1110 185.00 2208 184.00
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 162 192 190 168 218 170 1100 183.33 2207 183.92
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 193 186 172 183 194 156 1084 180.67 2203 183.58
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 181 172 169 184 149 1011 168.50 2200 183.33
8. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 1 0 184 170 179 189 167 180 1069 178.17 2193 182.75
9. Ieva Tumilevičiūtė APOLONAS 1 0 144 174 174 181 185 163 1021 170.17 2129 177.42
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 192 124 223 185 133 159 1016 169.33 2110 175.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 220 171 169 192 212 203 1167 194.50 2333 194.42
2. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 0 191 216 157 116 171 175 1026 171.00 2263 188.58
3. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 1 0 164 156 212 177 195 181 1085 180.83 2239 186.58
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 166 165 171 175 180 203 1060 176.67 2194 182.83
5. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 176 178 185 145 184 176 1044 174.00 2174 181.17
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 189 197 208 137 203 159 1093 182.17 2164 180.33
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 1 0 170 177 170 174 138 173 1002 167.00 2152 179.33
8. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 139 158 163 235 154 180 1029 171.50 2102 175.17
9. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 1 0 141 164 167 189 174 166 1001 166.83 2093 174.42
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 0 155 201 165 101 175 175 972 162.00 2063 171.92
Įkelta per: 0.23 sec.