1 kvalifikacinis

3 užėjimas - 20 vietų   2010-11-07 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 184 194 227 205 213 211 1234 205.67
2. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 170 243 204 195 181 201 1194 199.00
3. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 166 190 160 203 211 223 1153 192.17
4. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 178 201 213 190 154 179 1115 185.83
5. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 173 183 160 191 217 190 1114 185.67
6. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 214 161 198 154 191 179 1097 182.83
7. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 219 176 184 170 147 199 1095 182.50
8. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 199 178 202 154 170 178 1081 180.17
9. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 149 176 212 155 183 191 1066 177.67
10. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 146 153 179 163 199 222 1062 177.00
11. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 172 172 159 188 169 183 1043 173.83
12. Gintaras Žukas NESPLITAS 0 158 179 148 177 216 158 1036 172.67
13. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 208 189 136 159 173 169 1034 172.33
14. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 137 154 231 171 158 164 1015 169.17
15. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 141 160 177 166 163 199 1006 167.67
16. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 148 132 164 183 204 164 995 165.83
17. Danielius Meidus KAROLINOS BK+ 0 179 130 170 157 192 163 991 165.17
18. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 168 144 165 163 157 167 964 160.67
19. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 148 177 164 111 119 208 927 154.50
20. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 131 150 155 132 166 142 876 146.00

2 užėjimas - 20 vietų   2010-11-07 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 236 200 197 165 182 1182 197.00
2. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 214 203 144 182 236 151 1130 188.33
3. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 182 168 205 191 190 188 1124 187.33
4. Lukas Pereckas APOLONAS 0 230 194 187 165 158 169 1103 183.83
5. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 149 200 180 217 191 155 1092 182.00
6. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 201 154 185 133 192 203 1068 178.00
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 163 180 191 175 167 183 1059 176.50
8. Pavelas Nikitinas BOULINGO AKADEMIJA 0 163 155 223 154 181 178 1054 175.67
9. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 147 208 188 146 177 172 1038 173.00
10. Rolandas Čebatoriūnas APOLONAS 0 176 223 166 157 181 125 1028 171.33
11. Dinas Dambrauskas SPA VILNIUS BK Jaunimas 0 190 159 175 193 163 137 1017 169.50
12. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 185 132 195 177 154 150 993 165.50
13. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 162 194 153 152 166 143 970 161.67
14. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS BK 0 180 155 153 141 144 182 955 159.17
15. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 155 149 151 187 132 181 955 159.17
16. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 162 182 176 144 113 160 937 156.17
17. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 180 162 190 172 144 70 918 153.00
18. Rimvydas Večkys SPA VILNIUS BK 0 129 147 152 123 158 178 887 147.83
19. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 130 133 189 128 142 162 884 147.33
20. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 146 131 166 134 124 133 834 139.00

1 užėjimas - 20 vietų   2010-11-07 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 156 226 247 212 214 224 1279 213.17
2. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 245 177 244 175 166 214 1221 203.50
3. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK Moterys 0 184 194 204 190 158 244 1174 195.67
4. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 137 194 193 193 233 223 1173 195.50
5. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK Vyrai I 0 193 208 166 210 201 175 1153 192.17
6. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 213 178 186 219 191 158 1145 190.83
7. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 138 200 202 168 209 182 1099 183.17
8. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 171 164 156 192 202 202 1087 181.17
9. Andrius Greblikas APOLONAS 0 158 205 152 125 254 182 1076 179.33
10. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI Senjorai 0 145 179 216 180 152 201 1073 178.83
11. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 155 192 148 198 160 188 1041 173.50
12. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 178 189 155 188 155 167 1032 172.00
13. Donatas Kuprys KLAIPĖDOS BK 0 179 146 148 154 169 210 1006 167.67
14. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 146 160 170 195 167 149 987 164.50
15. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS BK 0 132 162 200 152 148 174 968 161.33
16. Valdas Ancuta KAROLINOS BK+ 0 140 166 151 177 152 159 945 157.50
17. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 175 115 166 171 152 137 916 152.67
18. Tomas Vanagas KSK KĖGLIAI 0 128 142 150 129 148 197 894 149.00
19. Manfredas Ginetas KLAIPĖDOS BK Jaunimas 0 128 152 143 158 164 138 883 147.17
20. Elvyra Okunevičienė SPA VILNIUS BK Senjorai 0 153 125 141 143 155 120 837 139.50

4 užėjimas - 20 vietų   2010-11-08 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 172 222 231 214 178 192 1209 201.50
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 225 200 185 203 191 198 1202 200.33
3. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 0 206 194 176 171 210 230 1187 197.83
4. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 169 211 205 202 185 194 1166 194.33
5. Mindaugas Valančius VILNIAUS BK 0 160 154 172 226 267 184 1163 193.83
6. Mindaugas Raulinaitis APOLONAS 0 157 193 181 184 194 201 1110 185.00
7. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 197 172 208 181 161 177 1096 182.67
8. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 160 167 215 221 159 171 1093 182.17
9. Lukas Satkauskas APOLONAS Jaunimas 0 168 209 197 160 158 200 1092 182.00
10. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 0 168 206 197 192 191 138 1092 182.00
11. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 166 159 180 176 189 214 1084 180.67
12. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 148 188 167 165 215 160 1043 173.83
13. Vadim Jukovič APOLONAS 0 161 136 191 189 157 190 1024 170.67
14. Vytis Kaminskas APOLONAS Jaunimas 0 190 164 173 178 139 167 1011 168.50
15. Gintaras Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 0 182 153 202 134 114 211 996 166.00
16. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 106 162 169 139 180 138 894 149.00
17. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BK 0 179 217 118 157 89 132 892 148.67
18. Kęstutis Drūteika BOULINGO AKADEMIJA 0 171 115 116 143 114 170 829 138.17

5 užėjimas - 20 vietų   2010-11-09 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 0 190 191 181 194 213 194 1163 193.83
2. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 182 185 175 171 258 183 1154 192.33
3. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 200 187 202 173 186 205 1153 192.17
4. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 147 203 185 182 206 174 1097 182.83
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 210 215 181 150 164 167 1087 181.17
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 164 140 238 183 180 171 1076 179.33
7. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 0 186 159 189 183 189 156 1062 177.00
8. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 184 150 247 175 163 143 1062 177.00
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 135 190 175 181 177 187 1045 174.17
10. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 190 151 159 183 198 156 1037 172.83
11. Regina Butkevičienė JUNGTINIS BK Senjorai 0 168 192 158 152 208 156 1034 172.33
12. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 142 178 156 210 167 179 1032 172.00
13. Algis Bakonis ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 191 150 165 146 187 171 1010 168.33
14. Romualdas Butkevičius JUNGTINIS BK Senjorai 0 212 120 161 181 169 152 995 165.83
15. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 180 153 137 141 168 205 984 164.00
16. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 156 168 147 153 147 160 931 155.17
17. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 156 183 134 149 129 140 891 148.50
18. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 134 168 151 126 143 168 890 148.33
19. Simonas Bačiulis VILNIAUS BK Jaunimas 0 138 148 137 134 144 127 828 138.00
20. Faustas Bartusevičius VILNIAUS BK Jaunimas 0 92 93 129 167 141 151 773 128.83

6 užėjimas - 20 vietų   2010-11-10 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 161 214 173 245 213 233 1239 206.50
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 207 219 179 223 235 176 1239 206.50
3. Tadas Vaičiūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 178 202 225 164 199 231 1199 199.83
4. Drąsius Kietis STRAIKAS PLIUS 0 191 221 201 206 184 173 1176 196.00
5. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 205 221 191 186 192 168 1163 193.83
6. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 237 215 191 143 208 166 1160 193.33
7. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 213 189 167 160 183 203 1115 185.83
8. Kęstutis Sakalauskas APOLONAS 0 158 145 227 180 177 212 1099 183.17
9. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 225 215 185 187 156 117 1085 180.83
10. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 183 212 191 149 141 176 1052 175.33
11. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 192 172 170 147 170 181 1032 172.00
12. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 169 189 166 132 190 184 1030 171.67
13. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 176 165 159 149 150 179 978 163.00
14. Lukas Satkauskas APOLONAS Jaunimas 0 184 137 154 201 176 119 971 161.83
15. Vytis Kaminskas APOLONAS Jaunimas 0 164 169 159 142 149 180 963 160.50
16. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 180 135 157 150 149 182 953 158.83
17. Gintaras Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 0 142 145 160 219 146 116 928 154.67
18. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 150 123 150 143 159 136 861 143.50
19. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 150 122 131 177 149 127 856 142.67
20. Romas Abramavičius APOLONAS 0 132 164 117 145 149 138 845 140.83

7 užėjimas - 20 vietų   2010-11-11 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 198 181 214 191 172 195 1151 191.83
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 168 177 156 225 179 235 1140 190.00
3. Andrius Drazdys ŽIRMŪNŲ BSK 0 179 178 214 160 175 213 1119 186.50
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 177 221 188 174 168 179 1107 184.50
5. Audrius Taraškevičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 183 189 176 192 195 152 1087 181.17
6. Sigitas Žilėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 167 191 201 166 179 179 1083 180.50
7. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 218 191 194 169 132 179 1083 180.50
8. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 0 169 195 175 177 193 152 1061 176.83
9. Gintaras Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 0 199 195 125 166 154 213 1052 175.33
10. Paulius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Jaunimas 0 200 161 166 151 220 152 1050 175.00
11. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK Senjorai 0 179 157 170 158 191 189 1044 174.00
12. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 156 169 188 197 134 195 1039 173.17
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 164 201 217 116 178 163 1039 173.17
14. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Jaunimas 0 149 156 180 192 164 129 970 161.67
15. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 156 176 170 141 146 152 941 156.83
16. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 121 149 200 166 149 145 930 155.00
17. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 148 155 157 152 139 141 892 148.67
18. Simonas Bačiulis VILNIAUS BK Jaunimas 0 102 111 126 116 134 159 748 124.67
19. Faustas Bartusevičius VILNIAUS BK Jaunimas 0 107 136 122 115 112 114 706 117.67
20. Česlovas Ignatovičius APOLONAS 0 101 148 145 129 523 130.75

8 užėjimas - 20 vietų   2010-11-12 10:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 237 204 182 178 202 195 1198 199.67
2. Lukas Žakaris ŠIAULIŲ BK 0 186 180 201 211 180 190 1148 191.33
3. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 190 189 189 213 168 180 1129 188.17
4. Paulius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Jaunimas 0 166 166 200 180 195 220 1127 187.83
5. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 213 186 179 217 156 172 1123 187.17
6. Osvaldas Česonis VILNIAUS BK 0 173 177 143 203 180 232 1108 184.67
7. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 148 202 178 213 199 168 1108 184.67
8. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 149 182 190 172 161 230 1084 180.67
9. Romas Abramavičius APOLONAS 0 221 146 172 195 173 164 1071 178.50
10. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK Vyrai I 0 190 204 146 136 191 192 1059 176.50
11. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 192 187 150 166 154 201 1050 175.00
12. Dailius Raščius APOLONAS 0 206 145 175 158 165 199 1048 174.67
13. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 169 160 176 181 195 164 1045 174.17
14. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 144 191 166 198 183 156 1038 173.00
15. Kęstutis Klimavičius VILNIAUS BK 0 139 211 161 211 158 151 1031 171.83
16. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 0 151 142 210 178 167 176 1024 170.67
17. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 137 149 232 203 147 140 1008 168.00
18. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 202 161 151 141 215 138 1008 168.00
19. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 0 171 167 168 192 133 148 979 163.17
20. Paulius Pečiulevičius APOLONAS 0 132 141 147 133 137 142 832 138.67

9 užėjimas - 20 vietų   2010-11-12 13:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK Vyrai I 0 191 183 213 171 227 170 1155 192.50
2. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 162 169 201 209 228 174 1143 190.50
3. Paulius Petronis VILNIAUS BK 0 198 209 200 183 188 163 1141 190.17
4. Artūras Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 186 264 152 179 184 175 1140 190.00
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 146 213 189 190 189 164 1091 181.83
6. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 145 247 128 187 203 172 1082 180.33
7. Audrius Niekis JUNGTINIS BK 0 190 145 188 178 212 168 1081 180.17
8. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 168 145 187 181 192 203 1076 179.33
9. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 207 175 169 164 181 1076 179.33
10. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 164 156 213 145 187 208 1073 178.83
11. Arvydas Damaševičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 120 185 252 145 200 158 1060 176.67
12. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 179 170 167 165 206 168 1055 175.83
13. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 185 166 157 199 114 205 1026 171.00
14. Vidas Pukėnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 155 192 192 178 132 173 1022 170.33
15. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 146 158 179 169 192 146 990 165.00
16. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 158 137 141 172 179 201 988 164.67
17. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS BK 0 194 175 150 185 124 155 983 163.83
18. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK Senjorai 0 161 148 136 223 147 149 964 160.67
19. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 160 137 158 145 195 155 950 158.33
20. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 109 195 179 139 159 146 927 154.50

10 užėjimas - 20 vietų   2010-11-12 16:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 179 170 194 227 207 212 1189 198.17
2. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 0 235 193 186 180 213 178 1185 197.50
3. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 164 204 189 236 178 191 1162 193.67
4. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 237 179 206 190 189 161 1162 193.67
5. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 163 183 189 212 182 218 1147 191.17
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 172 185 158 182 203 234 1134 189.00
7. Šarūnas Gelžinis APOLONAS Vyrai I 0 175 159 178 232 208 182 1134 189.00
8. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 165 188 221 186 166 183 1109 184.83
9. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 181 238 159 184 170 162 1094 182.33
10. Nijolė Žukienė NESPLITAS Moterys 0 180 168 162 171 201 173 1055 175.83
11. Ieva Tumilevičiūtė APOLONAS Moterys 0 198 188 161 154 137 205 1043 173.83
12. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 143 181 180 170 187 179 1040 173.33
13. Audrius Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 146 148 181 169 178 216 1038 173.00
14. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 223 176 184 170 131 148 1032 172.00
15. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 142 155 160 146 218 192 1013 168.83
16. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 159 148 139 175 170 189 980 163.33
17. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 177 184 176 155 150 132 974 162.33
18. Vytis Kaminskas APOLONAS Jaunimas 0 182 157 135 156 115 186 931 155.17
19. Gytis Dailidėnas NESPLITAS Jaunimas 0 165 170 158 133 145 159 930 155.00
20. Tomas Zigmantaitis NESPLITAS 0 103 148 155 139 159 156 860 143.33

11 užėjimas - 20 vietų   2010-11-13 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 222 244 156 205 225 206 1258 209.67
2. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 219 206 223 180 177 214 1219 203.17
3. Algirdas Pereckas APOLONAS 0 199 208 182 222 190 210 1211 201.83
4. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 168 228 234 204 214 154 1202 200.33
5. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 196 205 221 226 161 178 1187 197.83
6. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 212 193 182 224 178 168 1157 192.83
7. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 169 193 212 234 150 192 1150 191.67
8. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 171 168 212 179 223 186 1139 189.83
9. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BK 0 178 179 203 183 224 165 1132 188.67
10. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 179 185 206 181 202 1119 186.50
11. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 157 192 204 176 176 193 1098 183.00
12. Marius Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 155 193 192 188 211 156 1095 182.50
13. Lukas Pereckas APOLONAS 0 129 201 210 170 176 146 1032 172.00
14. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 166 167 135 212 168 172 1020 170.00
15. Vadim Jukovič APOLONAS 0 159 151 172 174 165 190 1011 168.50
16. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 191 147 188 149 158 172 1005 167.50
17. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 168 167 182 164 149 173 1003 167.17
18. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 128 146 157 183 212 148 974 162.33
19. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI Senjorai 0 134 162 169 144 158 152 919 153.17
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 105 126 138 177 124 173 843 140.50

12 užėjimas - 20 vietų   2010-11-13 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 239 191 175 227 216 173 1221 203.50
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 157 204 179 204 242 181 1167 194.50
3. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 190 202 191 204 179 177 1143 190.50
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 180 191 170 214 152 233 1140 190.00
5. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 200 168 188 212 189 167 1124 187.33
6. Andrius Greblikas APOLONAS 0 188 183 191 167 211 183 1123 187.17
7. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 126 178 209 201 169 190 1073 178.83
8. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 145 200 182 221 134 189 1071 178.50
9. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 150 169 193 223 156 157 1048 174.67
10. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 190 168 168 190 169 157 1042 173.67
11. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 169 164 176 169 181 169 1028 171.33
12. Audrius Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 203 138 182 165 177 133 998 166.33
13. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK Senjorai 0 163 177 154 149 160 161 964 160.67
14. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 148 153 154 145 184 129 913 152.17
15. Žygimantas Žurauskas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 107 171 110 165 164 161 878 146.33
16. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 169 125 105 182 141 123 845 140.83
17. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 153 136 106 113 155 138 801 133.50

13 užėjimas - 20 vietų   2010-11-13 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 210 211 209 225 202 228 1285 214.17
2. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 0 224 188 184 235 203 203 1237 206.17
3. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 0 141 164 200 215 208 208 1136 189.33
4. Valdas Krukauskas NESPLITAS 0 216 189 169 187 181 176 1118 186.33
5. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 233 179 168 181 182 172 1115 185.83
6. Ieva Tumilevičiūtė APOLONAS Moterys 0 172 186 191 190 177 192 1108 184.67
7. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 193 169 204 169 177 194 1106 184.33
8. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 0 175 209 184 177 136 217 1098 183.00
9. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 126 213 157 190 174 214 1074 179.00
10. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 180 191 186 201 142 149 1049 174.83
11. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 191 167 155 177 184 164 1038 173.00
12. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 188 162 158 203 166 150 1027 171.17
13. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 156 157 173 175 193 171 1025 170.83
14. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 201 188 138 158 154 157 996 166.00
15. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 148 180 128 169 169 177 971 161.83
16. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 0 136 167 138 182 153 150 926 154.33
17. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK Moterys 0 131 152 192 123 184 135 917 152.83
18. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS Moterys 0 150 164 139 152 165 118 888 148.00
19. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 151 116 146 167 169 132 881 146.83
20. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 173 142 167 190 838 167.60
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 2 0 210 211 209 225 202 228 1285 214.17 1285 214.17
2. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 2 0 156 226 247 212 214 224 1279 213.17 1279 213.17
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 222 244 156 205 225 206 1258 209.67 1258 209.67
4. Gintas Bendoraitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 161 214 173 245 213 233 1239 206.50 1239 206.50
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 207 219 179 223 235 176 1239 206.50 1239 206.50
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 245 177 244 175 166 214 1221 203.50 1221 203.50
7. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 239 191 175 227 216 173 1221 203.50 1221 203.50
8. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 219 206 223 180 177 214 1219 203.17 1219 203.17
9. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 172 222 231 214 178 192 1209 201.50 1209 201.50
10. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 225 200 185 203 191 198 1202 200.33 1202 200.33
11. Tomas Čibinskas STRAIKAS PLIUS 3 0 237 204 182 178 202 195 1198 199.67 1198 199.67
12. Sergejus Malevičius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 196 205 221 226 161 178 1187 197.83 1187 197.83
13. Deivis Ginetas KLAIPĖDOS BK 1 0 137 194 193 193 233 223 1173 195.50 1173 195.50
14. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 157 204 179 204 242 181 1167 194.50 1167 194.50
15. Donatas Lengvinas KLAIPĖDOS BK 1 0 164 204 189 236 178 191 1162 193.67 1162 193.67
16. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 237 215 191 143 208 166 1160 193.33 1160 193.33
17. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 212 193 182 224 178 168 1157 192.83 1157 192.83
18. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 2 0 191 183 213 171 227 170 1155 192.50 1155 192.50
19. Erikas Duškinas JUNGTINIS BK 1 0 193 208 166 210 201 175 1153 192.17 1153 192.17
20. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 3 0 198 181 214 191 172 195 1151 191.83 1151 191.83
21. Saulius Saudargas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 190 202 191 204 179 177 1143 190.50 1143 190.50
22. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 180 191 170 214 152 233 1140 190.00 1140 190.00
23. Šarūnas Gelžinis APOLONAS 1 0 175 159 178 232 208 182 1134 189.00 1134 189.00
24. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 213 189 167 160 183 203 1115 185.83 1115 185.83
25. Mindaugas Gaučys JUNGTINIS BK 2 0 193 169 204 169 177 194 1106 184.33 1106 184.33
26. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 160 167 215 221 159 171 1093 182.17 1093 182.17
27. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 3 0 225 215 185 187 156 117 1085 180.83 1085 180.83
28. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 164 156 213 145 187 208 1073 178.83 1073 178.83
29. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 183 212 191 149 141 176 1052 175.33 1052 175.33
30. Domas Amolevičius JUNGTINIS BK 2 0 156 157 173 175 193 171 1025 170.83 1025 170.83
31. Ričardas Daukėlas ŠIAULIŲ BK 2 0 137 149 232 203 147 140 1008 168.00 1008 168.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 179 170 194 227 207 212 1189 198.17 1189 198.17
2. Jolanta Kreičmonienė JUNGTINIS BK 1 0 184 194 204 190 158 244 1174 195.67 1174 195.67
3. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 237 179 206 190 189 161 1162 193.67 1162 193.67
4. Edita Eidukevičienė STRAIKAS PLIUS 2 0 213 178 186 219 191 158 1145 190.83 1145 190.83
5. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 2 0 200 168 188 212 189 167 1124 187.33 1124 187.33
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 179 185 206 181 202 1119 186.50 1119 186.50
7. Ieva Tumilevičiūtė APOLONAS 2 0 172 186 191 190 177 192 1108 184.67 1108 184.67
8. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 177 221 188 174 168 179 1107 184.50 1107 184.50
9. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 157 192 204 176 176 193 1098 183.00 1098 183.00
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 181 238 159 184 170 162 1094 182.33 1094 182.33
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS 3 0 210 215 181 150 164 167 1087 181.17 1087 181.17
12. Rūta Tumilevičiūtė BOULINGO AKADEMIJA 3 0 185 166 157 199 114 205 1026 171.00 1026 171.00
13. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 1 0 166 167 135 212 168 172 1020 170.00 1020 170.00
14. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 137 154 231 171 158 164 1015 169.17 1015 169.17
15. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK 2 0 191 147 188 149 158 172 1005 167.50 1005 167.50
16. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 2 0 148 132 164 183 204 164 995 165.83 995 165.83
17. Kristina Čenytė APOLONAS 2 0 159 148 139 175 170 189 980 163.33 980 163.33
18. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS BK 2 0 131 152 192 123 184 135 917 152.83 917 152.83
19. Gintvilė Dambravaitė APOLONAS 3 0 150 164 139 152 165 118 888 148.00 888 148.00
20. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 131 150 155 132 166 142 876 146.00 876 146.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jonas Šilgalis APOLONAS 2 0 224 188 184 235 203 203 1237 206.17 1237 206.17
2. Antanas Čenys APOLONAS 2 0 169 211 205 202 185 194 1166 194.33 1166 194.33
3. Vytautas Šiaučiulis VILNIAUS BK 2 0 182 185 175 171 258 183 1154 192.33 1154 192.33
4. Edmundas Levandavičius KOSMINIAI KĖGLIAI 2 0 169 193 212 234 150 192 1150 191.67 1150 191.67
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 2 0 172 185 158 182 203 234 1134 189.00 1134 189.00
6. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 214 203 144 182 236 151 1130 188.33 1130 188.33
7. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 2 0 168 206 197 192 191 138 1092 182.00 1092 182.00
8. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 0 146 213 189 190 189 164 1091 181.83 1091 181.83
9. Eugenijus Stankevičius KSK KĖGLIAI 1 0 145 179 216 180 152 201 1073 178.83 1073 178.83
10. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 145 200 182 221 134 189 1071 178.50 1071 178.50
11. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 0 149 176 212 155 183 191 1066 177.67 1066 177.67
12. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 179 170 167 165 206 168 1055 175.83 1055 175.83
13. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 0 135 190 175 181 177 187 1045 174.17 1045 174.17
14. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 191 167 155 177 184 164 1038 173.00 1038 173.00
15. Regina Butkevičienė JUNGTINIS BK 1 0 168 192 158 152 208 156 1034 172.33 1034 172.33
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 178 189 155 188 155 167 1032 172.00 1032 172.00
17. Algis Bakonis ŠIAULIŲ BK 1 0 191 150 165 146 187 171 1010 168.33 1010 168.33
18. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 201 188 138 158 154 157 996 166.00 996 166.00
19. Romualdas Butkevičius JUNGTINIS BK 1 0 212 120 161 181 169 152 995 165.83 995 165.83
20. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS BK 3 0 163 177 154 149 160 161 964 160.67 964 160.67
21. Petras Deršonas SPA VILNIUS BK 1 0 161 148 136 223 147 149 964 160.67 964 160.67
22. Vitalijus Gylys KOSMINIAI KĖGLIAI 2 0 134 162 169 144 158 152 919 153.17 919 153.17
23. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 169 125 105 182 141 123 845 140.83 845 140.83
24. Elvyra Okunevičienė SPA VILNIUS BK 1 0 153 125 141 143 155 120 837 139.50 837 139.50
Įkelta per: 0.34 sec.