2 kvalifikacinis etapas

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2010-03-21 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 158 224 224 191 194 190 1181 196.83
2. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 205 155 169 188 223 200 1140 190.00
3. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 202 192 182 180 181 195 1132 188.67
4. Dainius Bulota Karolinos BK+ 0 168 178 218 187 179 180 1110 185.00
5. Justinas Andrejauskas Žirmūnų BSK 0 158 161 187 194 193 189 1082 180.33
6. Mindaugas Šlegeris Straikas + 0 160 174 165 192 197 188 1076 179.33
7. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 172 182 188 179 199 153 1073 178.83
8. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 158 196 222 151 166 178 1071 178.50
9. Dovydas Dusevičius Žirmūnų BSK 0 220 143 157 158 226 164 1068 178.00
10. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas Senjorai 0 213 176 203 153 163 156 1064 177.33
11. Tomas Jonaitis Klaipėdos būrys 0 206 171 233 120 172 161 1063 177.17
12. Audrius Leleika Žirmūnų BSK 0 209 205 176 161 165 143 1059 176.50
13. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 176 162 193 178 165 182 1056 176.00
14. Andrius Greblikas Apolonas 0 174 151 215 147 195 174 1056 176.00
15. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK Senjorai 0 171 170 174 118 169 249 1051 175.17
16. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 144 180 192 188 155 192 1051 175.17
17. Faustas Matiukas Žirmūnų BSK 0 195 162 164 193 151 170 1035 172.50
18. Sergejus Fiodorovas Žirmūnų BSK 0 185 157 171 159 169 182 1023 170.50
19. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 194 137 185 126 182 193 1017 169.50
20. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 134 162 170 190 191 166 1013 168.83
21. Dailius Raščius Apolonas 0 152 211 155 194 115 175 1002 167.00
22. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 177 171 159 165 174 156 1002 167.00
23. Česlovas Ignatovičius Apolonas 0 202 140 149 167 157 162 977 162.83
24. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 152 169 148 142 182 182 975 162.50
25. Andrius Navickas Apolonas 0 186 164 124 180 146 168 968 161.33
26. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 153 147 212 208 130 118 968 161.33
27. Arvydas Musteikis Apolonas Senjorai 0 175 142 165 171 125 166 944 157.33
28. Paulius Petronis Klaipėdos būrys 0 166 129 189 150 131 168 933 155.50
29. Nerijus Gerdvilis Žirmūnų BSK 0 134 144 169 160 148 160 915 152.50
30. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 162 135 156 138 148 168 907 151.17
31. Drąsius Kietis Straikas + 0 119 172 163 164 144 145 907 151.17

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2010-03-21 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 187 189 248 186 168 224 1202 200.33
2. Laima Spancernienė Jungtinis BK Moterys 0 188 195 199 200 200 201 1183 197.17
3. Žanas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 235 206 179 204 172 187 1183 197.17
4. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 185 146 254 176 238 162 1161 193.50
5. Tomas Čibinskas Straikas + Vyrai I 0 195 164 165 223 220 193 1160 193.33
6. Egidijus Preikša Šiaulių BK Vyrai I 0 191 186 197 196 174 214 1158 193.00
7. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK Vyrai I 0 182 211 203 178 192 186 1152 192.00
8. Domas Amolevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 182 160 155 191 237 203 1128 188.00
9. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 176 182 173 157 232 202 1122 187.00
10. Artūras Fiodorovas Žirmūnų BSK Jaunimas 0 222 171 209 201 175 133 1111 185.17
11. Edita Eidukevičienė Straikas + Moterys 0 165 154 199 184 184 222 1108 184.67
12. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 208 149 163 188 195 200 1103 183.83
13. Artūras Perminas Klaipėdos BK Jaunimas 0 157 196 165 236 160 188 1102 183.67
14. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK Vyrai I 0 196 173 175 189 176 183 1092 182.00
15. Sergejus Malevičius Boulingo akademija Vyrai I 0 180 185 209 181 173 163 1091 181.83
16. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK Moterys 0 169 184 203 201 136 182 1075 179.17
17. Violeta Musteikienė Apolonas Moterys 0 155 214 197 148 140 217 1071 178.50
18. Daiva Selenienė Klaipėdos BK Moterys 0 169 183 207 157 200 154 1070 178.33
19. Šarūnas Gelžinis Apolonas Vyrai I 0 172 131 176 199 233 158 1069 178.17
20. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 214 178 180 172 170 152 1066 177.67
21. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK Moterys 0 175 165 134 197 196 172 1039 173.17
22. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 137 181 159 179 183 188 1027 171.17
23. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 160 176 164 138 179 209 1026 171.00
24. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 180 202 192 151 133 167 1025 170.83
25. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 182 186 159 151 144 196 1018 169.67
26. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys Vyrai I 0 143 165 150 172 184 202 1016 169.33
27. Dainius Žaltauskas Boulingo akademija Vyrai I 0 149 201 178 152 180 153 1013 168.83
28. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 168 176 182 127 155 161 969 161.50
29. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas Moterys 0 142 168 180 170 155 138 953 158.83
30. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 152 180 148 154 170 142 946 157.67
31. Deividas Misevičius Kosminiai kėgliai Jaunimas 0 168 133 125 143 177 176 922 153.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Tomas Čibinskas Straikas + 1 0 195 164 165 223 220 193 1160 193.33 2382 198.50
2. Egidijus Preikša Šiaulių BK 1 0 191 186 197 196 174 214 1158 193.00 2349 195.75
3. Kristijonas Sergejevas Straikas + 1 0 187 189 248 186 168 224 1202 200.33 2341 195.08
4. Domas Amolevičius Jungtinis BK 1 0 182 160 155 191 237 203 1128 188.00 2318 193.17
5. Žanas Sergejevas Straikas + 1 0 235 206 179 204 172 187 1183 197.17 2305 192.08
6. Andrius Gasparavičius Apolonas 1 0 185 146 254 176 238 162 1161 193.50 2296 191.33
7. Šarūnas Gelžinis Apolonas 1 0 172 131 176 199 233 158 1069 178.17 2280 190.00
8. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK 1 0 182 211 203 178 192 186 1152 192.00 2266 188.83
9. Sergejus Malevičius Boulingo akademija 1 0 180 185 209 181 173 163 1091 181.83 2258 188.17
10. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK 1 0 196 173 175 189 176 183 1092 182.00 2256 188.00
11. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK 1 0 176 182 173 157 232 202 1122 187.00 2249 187.42
12. Linas Sasnauskas Straikas + 1 0 208 149 163 188 195 200 1103 183.83 2234 186.17
13. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys 1 0 143 165 150 172 184 202 1016 169.33 2233 186.08
14. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK 1 0 137 181 159 179 183 188 1027 171.17 2232 186.00
15. Dainius Žaltauskas Boulingo akademija 1 0 149 201 178 152 180 153 1013 168.83 2211 184.25
16. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK 1 0 180 202 192 151 133 167 1025 170.83 2138 178.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Edita Eidukevičienė Straikas + 1 0 165 154 199 184 184 222 1108 184.67 2211 184.25
2. Laima Spancernienė Jungtinis BK 1 0 188 195 199 200 200 201 1183 197.17 2203 183.58
3. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK 1 0 214 178 180 172 170 152 1066 177.67 2143 178.58
4. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK 1 0 169 184 203 201 136 182 1075 179.17 2124 177.00
5. Daiva Selenienė Klaipėdos BK 1 0 169 183 207 157 200 154 1070 178.33 2116 176.33
6. Daiva Perminienė Klaipėdos BK 1 0 182 186 159 151 144 196 1018 169.67 2112 176.00
7. Violeta Musteikienė Apolonas 1 0 155 214 197 148 140 217 1071 178.50 2111 175.92
8. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK 1 0 175 165 134 197 196 172 1039 173.17 2050 170.83
9. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas 1 0 142 168 180 170 155 138 953 158.83 1980 165.00
10. Nijolė Žukienė Nesplitas 1 0 168 176 182 127 155 161 969 161.50 1963 163.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Antanas Čenys Apolonas 1 0 202 192 182 180 181 195 1132 188.67 2151 179.25
2. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK 1 0 171 170 174 118 169 249 1051 175.17 2140 178.33
3. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas 1 0 213 176 203 153 163 156 1064 177.33 2135 177.92
4. Algis Bakonis Panevėžio BK 1 0 158 196 222 151 166 178 1071 178.50 2108 175.67
5. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys 1 0 134 162 170 190 191 166 1013 168.83 2077 173.08
6. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK 1 0 144 180 192 188 155 192 1051 175.17 2050 170.83
7. Arvydas Musteikis Apolonas 1 0 175 142 165 171 125 166 944 157.33 2037 169.75
8. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys 1 0 194 137 185 126 182 193 1017 169.50 2031 169.25
9. Romualdas Skabickas Straikas + 1 0 162 135 156 138 148 168 907 151.17 1944 162.00
Įkelta per: 0.25 sec.