1 kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 24 vietos (60% iš kitų miestų)   2010-03-14 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dainius Bulota Karolinos BK+ 0 180 187 158 167 184 189 1065 177.50
2. Mindaugas Šlegeris Straikas + 0 187 188 177 172 173 155 1052 175.33
3. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK Moterys 0 179 176 132 221 150 191 1049 174.83
4. Donatas Sekreckis Straikas + Vyrai I 0 180 191 115 170 175 214 1045 174.17
5. Raimundas Pocius Jungtinis BK 0 140 199 172 188 176 158 1033 172.17
6. Edita Eidukevičienė Straikas + Moterys 0 168 171 178 181 178 152 1028 171.33
7. Vilmantas Bagdonavičius Jungtinis BK 0 175 180 182 191 142 157 1027 171.17
8. Tomas Čibinskas Straikas + Vyrai I 0 180 162 171 166 186 153 1018 169.67
9. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 146 166 178 164 186 162 1002 167.00
10. Eugenijus Stankevičius KSK Kėgliai Senjorai 0 191 148 142 175 147 182 985 164.17
11. Vilius Sukonas Klaipėdos BK 0 126 144 158 160 169 187 944 157.33
12. Danielius Meidus Karolinos BK+ 0 114 178 128 191 192 131 934 155.67
13. Paulius Bagužis Panevėžio BK 0 146 148 146 169 147 176 932 155.33
14. Viktorija Mikalauskaitė Straikas + Moterys 0 144 113 137 148 199 172 913 152.17
15. Gediminas Gužys Straikas + 0 142 178 147 136 125 163 891 148.50
16. Kazys Požėra KSK Kėgliai Senjorai 0 194 128 153 116 126 136 853 142.17
17. Sonata Sukonienė Klaipėdos BK Moterys 0 116 150 155 148 119 94 782 130.33

2 užėjimas - 40 vietų (60% iš kitų miestų)   2010-03-14 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Justinas Andrejauskas Žirmūnų BSK 0 155 148 244 194 224 227 1192 198.67
2. Sergejus Malevičius Boulingo akademija Vyrai I 0 168 220 175 213 210 181 1167 194.50
3. Sergejus Fiodorovas Žirmūnų BSK 0 164 211 201 155 181 203 1115 185.83
4. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 214 124 195 200 203 177 1113 185.50
5. Nerijus Gerdvilis Žirmūnų BSK 0 184 170 194 202 149 166 1065 177.50
6. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 173 213 152 157 168 201 1064 177.33
7. Algirdas Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 176 181 173 130 193 188 1041 173.50
8. Vilius Sukonas Klaipėdos BK 0 182 138 150 198 181 157 1006 167.67
9. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 135 157 181 232 137 157 999 166.50
10. Andrius Greblikas Apolonas 0 167 161 152 148 222 140 990 165.00
11. Artūras Fiodorovas Žirmūnų BSK Jaunimas 0 157 175 150 145 181 180 988 164.67
12. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 179 150 205 179 156 118 987 164.50
13. Sergej Zubrecov Boulingo akademija Senjorai 0 179 161 156 188 162 131 977 162.83
14. Marius Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 139 166 178 181 140 164 968 161.33
15. Donatas Sekreckis Straikas + Vyrai I 0 164 156 168 163 121 191 963 160.50
16. Jūratė Palaimaitė Straikas + Moterys 0 155 166 179 184 144 132 960 160.00
17. Dailius Raščius Apolonas 0 133 174 170 121 151 184 933 155.50
18. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas Moterys 0 144 120 172 178 146 165 925 154.17

3 užėjimas - 40 vietų   2010-03-16 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Šarūnas Gelžinis Apolonas Vyrai I 0 190 211 187 247 177 199 1211 201.83
2. Egidijus Preikša Šiaulių BK Vyrai I 0 183 178 207 245 167 211 1191 198.50
3. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 226 195 176 183 174 212 1166 194.33
4. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 167 200 179 170 256 167 1139 189.83
5. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 160 216 150 197 223 181 1127 187.83
6. Žanas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 223 169 180 157 175 218 1122 187.00
7. Andrius Greblikas Apolonas 0 158 144 186 203 198 212 1101 183.50
8. Arvydas Musteikis Apolonas Senjorai 0 167 221 146 178 182 199 1093 182.17
9. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 144 175 235 209 147 146 1056 176.00
10. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 160 199 178 168 179 153 1037 172.83
11. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 151 181 162 159 161 199 1013 168.83
12. Raimondas Narušis Apolonas 0 152 140 181 209 135 193 1010 168.33
13. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 151 206 179 146 137 191 1010 168.33
14. Raimundas Pocius Jungtinis BK 0 133 164 171 180 200 162 1010 168.33
15. Tadas Vaičiūnas Jungtinis BK 0 164 161 198 160 153 169 1005 167.50
16. Česlovas Ignatovičius Apolonas 0 199 168 137 174 152 168 998 166.33
17. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 133 171 169 197 161 163 994 165.67
18. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 157 147 165 184 168 165 986 164.33
19. Violeta Musteikienė Apolonas Moterys 0 154 172 178 176 143 160 983 163.83
20. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 137 174 151 168 183 162 975 162.50
21. Valdas Krukauskas Nesplitas 0 153 183 135 145 156 197 969 161.50
22. Arūnas Varnelis Žirmūnų BSK 0 168 157 184 189 139 131 968 161.33
23. Arnoldas Jurgelevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 145 154 164 139 180 157 939 156.50
24. Drąsius Kietis Straikas + 0 158 165 152 122 181 153 931 155.17
25. Janina Skabickienė Straikas + Senjorai 8 130 160 162 146 172 155 925 154.17
26. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai Senjorai 0 163 130 147 154 187 131 912 152.00
27. Kristina Čenytė Apolonas Moterys 0 124 159 133 151 134 124 825 137.50

4 užėjimas - 40 vietų   2010-03-18 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Čibinskas Straikas + Vyrai I 0 185 127 225 258 149 278 1222 203.67
2. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 201 246 202 191 178 187 1205 200.83
3. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 173 197 181 204 175 205 1135 189.17
4. Dainius Žaltauskas Boulingo akademija Vyrai I 0 179 209 178 183 185 195 1129 188.17
5. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 189 137 198 170 188 233 1115 185.83
6. Česlovas Ignatovičius Apolonas 0 190 224 134 159 212 196 1115 185.83
7. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK Vyrai I 0 143 197 196 165 220 193 1114 185.67
8. Tomas Jonaitis Klaipėdos būrys 0 199 156 178 156 223 195 1107 184.50
9. Dovydas Dusevičius Žirmūnų BSK 0 167 166 207 220 173 161 1094 182.33
10. Kęstutis Gudauskas Straikas + Vyrai I 0 196 192 184 168 199 144 1083 180.50
11. Dailius Raščius Apolonas 0 199 157 204 164 171 172 1067 177.83
12. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 178 194 170 147 178 198 1065 177.50
13. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 168 170 215 204 137 168 1062 177.00
14. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK Vyrai I 0 187 174 208 184 142 167 1062 177.00
15. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 171 192 139 153 190 211 1056 176.00
16. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 153 203 200 180 156 163 1055 175.83
17. Audrius Leleika Žirmūnų BSK 0 181 205 159 153 151 200 1049 174.83
18. Andrius Drazdys Žirmūnų BSK 0 138 212 183 179 171 164 1047 174.50
19. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK Vyrai I 0 173 190 158 150 158 204 1033 172.17
20. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK Vyrai I 0 181 180 155 180 145 179 1020 170.00
21. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 169 149 179 176 160 179 1012 168.67
22. Gintaras Rimka Žirmūnų BSK 0 194 172 176 154 131 179 1006 167.67
23. Arnoldas Jurgelevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 155 169 209 174 152 140 999 166.50
24. Algirdas Jagnieškus Klaipėdos būrys Vyrai I 0 179 176 164 160 147 160 986 164.33
25. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 138 175 126 195 175 158 967 161.17
26. Janina Skabickienė Straikas + Senjorai 8 121 148 125 176 174 185 929 154.83
27. Robertas Samulis Jungtinis BK 0 150 111 176 148 140 203 928 154.67
28. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 180 140 132 133 125 211 921 153.50
29. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 136 169 155 147 124 181 912 152.00
30. Kristina Čenytė Apolonas Moterys 0 126 163 151 172 148 135 895 149.17
31. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija Moterys 0 149 170 133 153 119 128 852 142.00

5 užėjimas - 28 vietos   2010-03-19 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dainius Žaltauskas Boulingo akademija Vyrai I 0 259 201 222 184 150 182 1198 199.67
2. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 202 179 172 208 156 215 1132 188.67
3. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 145 208 191 234 171 178 1127 187.83
4. Drąsius Kietis Straikas + 0 204 214 159 180 193 172 1122 187.00
5. Kęstutis Gudauskas Straikas + Vyrai I 0 213 178 181 165 188 184 1109 184.83
6. Edita Eidukevičienė Straikas + Moterys 0 162 173 173 184 221 190 1103 183.83
7. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 164 214 190 181 161 188 1098 183.00
8. Mindaugas Šlegeris Straikas + 0 219 190 136 180 203 167 1095 182.50
9. Faustas Matiukas Žirmūnų BSK 0 201 196 164 156 204 165 1086 181.00
10. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 184 187 201 141 194 155 1062 177.00
11. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 170 154 157 179 183 214 1057 176.17
12. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 215 144 215 132 178 173 1057 176.17
13. Daiva Selenienė Klaipėdos BK Moterys 0 170 192 168 166 158 192 1046 174.33
14. Pavelas Nikitinas Žirmūnų BSK 0 166 188 136 190 179 186 1045 174.17
15. Valdas Krukauskas Nesplitas 0 186 165 173 170 177 168 1039 173.17
16. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 157 153 179 255 125 168 1037 172.83
17. Jonas Šilgalis Apolonas Senjorai 0 182 190 178 149 150 180 1029 171.50
18. Laima Spancernienė Jungtinis BK Moterys 0 160 212 159 177 170 142 1020 170.00
19. Arvydas Aršauskas Nesplitas 0 144 157 148 186 150 209 994 165.67
20. Algirdas Pereckas Apolonas Vyrai I 0 204 158 176 145 166 143 992 165.33
21. Arnas Amolevičius Jungtinis BK 0 169 161 164 188 155 145 982 163.67
22. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 176 168 141 152 160 162 959 159.83
23. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 202 171 169 146 129 137 954 159.00
24. Raimondas Narušis Apolonas 0 140 98 160 178 183 180 939 156.50
25. Danielius Meidus Karolinos BK+ 0 126 141 170 145 182 162 926 154.33
26. Artūras Selenis Klaipėdos BK 0 144 146 167 114 189 155 915 152.50
27. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 128 118 159 152 168 170 895 149.17
28. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai Senjorai 0 131 178 149 181 134 120 893 148.83

6 užėjimas - 40 vietų   2010-03-20 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys Vyrai I 0 194 201 234 160 215 213 1217 202.83
2. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 163 200 169 191 240 216 1179 196.50
3. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 235 212 130 186 195 209 1167 194.50
4. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK Vyrai I 0 226 187 183 187 205 176 1164 194.00
5. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 167 187 175 205 142 255 1131 188.50
6. Mindaugas Valančius Klaipėdos būrys Vyrai I 0 169 210 152 212 161 188 1092 182.00
7. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK Senjorai 0 192 169 161 183 190 194 1089 181.50
8. Jonas Šilgalis Apolonas Senjorai 0 186 191 204 159 175 163 1078 179.67
9. Michail Voločko Klaipėdos BK Vyrai I 0 161 189 169 178 174 206 1077 179.50
10. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 166 160 203 181 171 196 1077 179.50
11. Domas Amolevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 177 194 176 190 188 149 1074 179.00
12. Dovydas Dusevičius Žirmūnų BSK 0 175 191 189 145 183 190 1073 178.83
13. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 159 148 181 190 202 184 1064 177.33
14. Andrius Pocius Klaipėdos BK Vyrai I 0 195 191 166 177 180 147 1056 176.00
15. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 154 153 168 179 180 215 1049 174.83
16. Drąsius Kietis Straikas + 0 168 178 153 200 165 181 1045 174.17
17. Saulius Šimkonis Kauno kėglių klubas 0 167 173 167 213 170 155 1045 174.17
18. Donatas Kuprys Klaipėdos BK 0 136 163 174 172 168 208 1021 170.17
19. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 211 143 117 143 224 181 1019 169.83
20. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK Moterys 0 213 155 156 151 180 156 1011 168.50
21. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 163 158 165 202 158 145 991 165.17
22. Algirdas Pereckas Apolonas Vyrai I 0 152 149 187 167 183 145 983 163.83
23. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK Vyrai I 0 158 195 147 178 123 178 979 163.17
24. Arūnas Varnelis Žirmūnų BSK 0 189 144 144 190 158 151 976 162.67
25. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 164 200 151 171 132 154 972 162.00
26. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 200 148 144 156 181 143 972 162.00
27. Erikas Duškinas Straikas + Vyrai I 0 138 141 132 165 222 151 949 158.17
28. Deividas Misevičius Kosminiai kėgliai Jaunimas 0 172 136 197 129 149 165 948 158.00
29. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 189 147 123 185 162 138 944 157.33
30. Sergej Zubrecov Boulingo akademija Senjorai 0 139 201 133 167 139 164 943 157.17
31. Paulius Petronis Klaipėdos būrys 0 137 163 162 155 157 166 940 156.67
32. Valdas Ancuta Karolinos BK+ 0 122 194 145 141 183 148 933 155.50
33. Algirdas Jagnieškus Klaipėdos būrys Vyrai I 0 203 174 115 143 148 148 931 155.17
34. Nijolė Jagnieškienė Klaipėdos būrys Senjorai 8 159 142 157 159 205 99 921 153.50
35. Rolandas Čebatoriūnas Apolonas 0 173 156 115 171 116 166 897 149.50
36. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys Senjorai 0 109 165 155 136 155 174 894 149.00

7 užėjimas - 24 vietos   2010-03-20 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK Vyrai I 0 170 207 151 211 161 178 1078 179.67
2. Žanas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 222 170 169 179 186 150 1076 179.33
3. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK Vyrai I 0 191 189 183 204 157 151 1075 179.17
4. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 211 215 173 155 150 170 1074 179.00
5. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas Senjorai 0 156 161 203 168 188 195 1071 178.50
6. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 212 158 147 200 166 187 1070 178.33
7. Paulius Petronis Klaipėdos būrys 0 184 159 157 215 170 178 1063 177.17
8. Andrius Navickas Apolonas 0 143 210 191 195 124 199 1062 177.00
9. Raimondas Narušis Apolonas 0 210 145 135 187 168 203 1048 174.67
10. Valerijus Perminas Klaipėdos būrys 0 225 132 161 172 170 166 1026 171.00
11. Erikas Duškinas Straikas + Vyrai I 0 181 169 155 153 179 167 1004 167.33
12. Jonas Krenevičius Karolinos BK+ 0 120 185 155 207 170 163 1000 166.67
13. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 178 160 156 158 157 190 999 166.50
14. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija Moterys 0 163 171 182 153 170 138 977 162.83
15. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys Vyrai I 0 160 193 138 156 155 160 962 160.33
16. Dainius Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 155 183 140 146 190 145 959 159.83
17. Artūras Perminas Klaipėdos BK Jaunimas 0 139 109 177 150 206 165 946 157.67
18. Arnas Amolevičius Jungtinis BK 0 148 144 131 165 181 170 939 156.50
19. Gintaras Rimka Žirmūnų BSK 0 113 170 140 201 120 193 937 156.17
20. Deivis Ginetas Klaipėdos BK Vyrai I 0 136 165 166 153 171 139 930 155.00
21. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK Moterys 0 122 150 156 168 180 148 924 154.00
22. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 131 190 133 142 147 174 917 152.83
23. Jūratė Palaimaitė Straikas + Moterys 0 143 139 154 165 165 138 904 150.67
24. Arūnas Varnelis Žirmūnų BSK 0 158 139 148 143 157 122 867 144.50

8 užėjimas - 24 vietos (tik peržaidimams)   2010-03-20 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domas Amolevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 219 191 241 173 170 196 1190 198.33
2. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 199 179 186 216 185 181 1146 191.00
3. Sergejus Malevičius Boulingo akademija Vyrai I 0 159 218 181 225 173 189 1145 190.83
4. Andrius Pocius Klaipėdos BK Vyrai I 0 189 156 152 213 210 212 1132 188.67
5. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK Vyrai I 0 196 214 182 172 191 142 1097 182.83
6. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 150 229 190 179 160 186 1094 182.33
7. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 196 156 185 198 157 197 1089 181.50
8. Marius Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 171 190 177 185 177 149 1049 174.83
9. Valdas Krukauskas Nesplitas 0 127 141 173 206 191 210 1048 174.67
10. Violeta Musteikienė Apolonas Moterys 0 212 163 163 159 167 176 1040 173.33
11. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas Moterys 0 170 184 146 188 147 192 1027 171.17
12. Daiva Selenienė Klaipėdos BK Moterys 0 188 144 207 131 166 179 1015 169.17
13. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 106 145 176 181 238 168 1014 169.00
14. Michail Voločko Klaipėdos BK Vyrai I 0 129 227 167 173 155 159 1010 168.33
15. Algirdas Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 190 139 193 170 134 182 1008 168.00
16. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 161 146 166 203 150 180 1006 167.67
17. Arvydas Aršauskas Nesplitas 0 151 177 161 181 152 172 994 165.67
18. Paulius Bagužis Panevėžio BK 0 149 158 160 189 146 155 957 159.50
19. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys Senjorai 0 132 146 159 194 152 155 938 156.33
20. Vilmantas Bagdonavičius Jungtinis BK 0 149 166 164 171 117 162 929 154.83
21. Audrius Dusevičius Žirmūnų BSK 0 163 130 159 175 139 160 926 154.33
22. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 118 121 172 190 141 116 858 143.00
23. Artūras Selenis Klaipėdos BK 0 124 110 152 153 146 167 852 142.00
24. Rolandas Čebatoriūnas Apolonas 0 133 115 104 161 155 122 790 131.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Tomas Čibinskas Straikas + 2 0 185 127 225 258 149 278 1222 203.67 1222 203.67
2. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys 1 0 194 201 234 160 215 213 1217 202.83 1217 202.83
3. Šarūnas Gelžinis Apolonas 1 0 190 211 187 247 177 199 1211 201.83 1211 201.83
4. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK 2 0 201 246 202 191 178 187 1205 200.83 1205 200.83
5. Dainius Žaltauskas Boulingo akademija 2 0 259 201 222 184 150 182 1198 199.67 1198 199.67
6. Egidijus Preikša Šiaulių BK 1 0 183 178 207 245 167 211 1191 198.50 1191 198.50
7. Domas Amolevičius Jungtinis BK 2 0 219 191 241 173 170 196 1190 198.33 1190 198.33
8. Sergejus Malevičius Boulingo akademija 2 0 168 220 175 213 210 181 1167 194.50 1167 194.50
9. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK 2 0 226 187 183 187 205 176 1164 194.00 1164 194.00
10. Kristijonas Sergejevas Straikas + 2 0 167 200 179 170 256 167 1139 189.83 1139 189.83
11. Andrius Gasparavičius Apolonas 2 0 173 197 181 204 175 205 1135 189.17 1135 189.17
12. Andrius Pocius Klaipėdos BK 2 0 189 156 152 213 210 212 1132 188.67 1132 188.67
13. Linas Sasnauskas Straikas + 2 0 167 187 175 205 142 255 1131 188.50 1131 188.50
14. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK 2 0 160 216 150 197 223 181 1127 187.83 1127 187.83
15. Žanas Sergejevas Straikas + 2 0 223 169 180 157 175 218 1122 187.00 1122 187.00
16. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK 2 0 143 197 196 165 220 193 1114 185.67 1114 185.67
17. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK 2 0 214 124 195 200 203 177 1113 185.50 1113 185.50
18. Kęstutis Gudauskas Straikas + 2 0 213 178 181 165 188 184 1109 184.83 1109 184.83
19. Mindaugas Valančius Klaipėdos būrys 1 0 169 210 152 212 161 188 1092 182.00 1092 182.00
20. Michail Voločko Klaipėdos BK 2 0 161 189 169 178 174 206 1077 179.50 1077 179.50
21. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK 2 0 191 189 183 204 157 151 1075 179.17 1075 179.17
22. Donatas Sekreckis Straikas + 2 0 180 191 115 170 175 214 1045 174.17 1045 174.17
23. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK 2 0 173 190 158 150 158 204 1033 172.17 1033 172.17
24. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK 1 0 181 180 155 180 145 179 1020 170.00 1020 170.00
25. Erikas Duškinas Straikas + 2 0 181 169 155 153 179 167 1004 167.33 1004 167.33
26. Arnoldas Jurgelevičius Jungtinis BK 2 0 155 169 209 174 152 140 999 166.50 999 166.50
27. Algirdas Pereckas Apolonas 2 0 204 158 176 145 166 143 992 165.33 992 165.33
28. Algirdas Jagnieškus Klaipėdos būrys 2 0 179 176 164 160 147 160 986 164.33 986 164.33
29. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys 1 0 160 193 138 156 155 160 962 160.33 962 160.33
30. Dainius Drūteika Boulingo akademija 1 0 155 183 140 146 190 145 959 159.83 959 159.83
31. Deivis Ginetas Klaipėdos BK 1 0 136 165 166 153 171 139 930 155.00 930 155.00
32. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija 2 0 180 140 132 133 125 211 921 153.50 921 153.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Edita Eidukevičienė Straikas + 2 0 162 173 173 184 221 190 1103 183.83 1103 183.83
2. Daiva Perminienė Klaipėdos BK 2 0 150 229 190 179 160 186 1094 182.33 1094 182.33
3. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK 2 0 166 160 203 181 171 196 1077 179.50 1077 179.50
4. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK 1 0 179 176 132 221 150 191 1049 174.83 1049 174.83
5. Daiva Selenienė Klaipėdos BK 2 0 170 192 168 166 158 192 1046 174.33 1046 174.33
6. Violeta Musteikienė Apolonas 2 0 212 163 163 159 167 176 1040 173.33 1040 173.33
7. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas 2 0 170 184 146 188 147 192 1027 171.17 1027 171.17
8. Laima Spancernienė Jungtinis BK 1 0 160 212 159 177 170 142 1020 170.00 1020 170.00
9. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK 1 0 213 155 156 151 180 156 1011 168.50 1011 168.50
10. Nijolė Žukienė Nesplitas 2 0 133 171 169 197 161 163 994 165.67 994 165.67
11. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija 2 0 163 171 182 153 170 138 977 162.83 977 162.83
12. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK 2 0 164 200 151 171 132 154 972 162.00 972 162.00
13. Jūratė Palaimaitė Straikas + 2 0 155 166 179 184 144 132 960 160.00 960 160.00
14. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK 2 0 202 171 169 146 129 137 954 159.00 954 159.00
15. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK 1 0 122 150 156 168 180 148 924 154.00 924 154.00
16. Viktorija Mikalauskaitė Straikas + 1 0 144 113 137 148 199 172 913 152.17 913 152.17
17. Kristina Čenytė Apolonas 2 0 126 163 151 172 148 135 895 149.17 895 149.17
18. Sonata Sukonienė Klaipėdos BK 1 0 116 150 155 148 119 94 782 130.33 782 130.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Arvydas Musteikis Apolonas 1 0 167 221 146 178 182 199 1093 182.17 1093 182.17
2. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK 1 0 192 169 161 183 190 194 1089 181.50 1089 181.50
3. Jonas Šilgalis Apolonas 2 0 186 191 204 159 175 163 1078 179.67 1078 179.67
4. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas 1 0 156 161 203 168 188 195 1071 178.50 1071 178.50
5. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys 2 0 173 213 152 157 168 201 1064 177.33 1064 177.33
6. Algis Bakonis Panevėžio BK 2 0 157 153 179 255 125 168 1037 172.83 1037 172.83
7. Romualdas Skabickas Straikas + 2 0 160 199 178 168 179 153 1037 172.83 1037 172.83
8. Antanas Čenys Apolonas 2 0 211 143 117 143 224 181 1019 169.83 1019 169.83
9. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys 2 0 106 145 176 181 238 168 1014 169.00 1014 169.00
10. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK 2 0 178 160 156 158 157 190 999 166.50 999 166.50
11. Eugenijus Stankevičius KSK Kėgliai 1 0 191 148 142 175 147 182 985 164.17 985 164.17
12. Sergej Zubrecov Boulingo akademija 2 0 179 161 156 188 162 131 977 162.83 977 162.83
13. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys 2 0 132 146 159 194 152 155 938 156.33 938 156.33
14. Janina Skabickienė Straikas + 2 8 130 160 162 146 172 155 925 154.17 925 154.17
15. Nijolė Jagnieškienė Klaipėdos būrys 1 8 159 142 157 159 205 99 921 153.50 921 153.50
16. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai 2 0 163 130 147 154 187 131 912 152.00 912 152.00
17. Kazys Požėra KSK Kėgliai 1 0 194 128 153 116 126 136 853 142.17 853 142.17
Įkelta per: 0.32 sec.