2 kvalifikacinis etapas

2 kvalifikacinio etapo 1 užėjimas   2010-01-17 08:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 198 265 223 224 158 235 1303 217.17
2. Sigitas Baužys Klaipėdos BK 0 209 156 211 227 221 173 1197 199.50
3. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 196 214 171 192 209 186 1168 194.67
4. Dovydas Dusevičius Žirmūnų BSK 0 188 214 185 198 209 166 1160 193.33
5. Raimondas Narušis Apolonas 0 161 212 203 205 183 186 1150 191.67
6. Tomas Jonaitis Klaipėdos būrys 0 231 192 175 192 216 136 1142 190.33
7. Raimundas Pocius Jungtinis BK 0 210 158 201 222 148 189 1128 188.00
8. Rokas Melnikavičius Šiaulių BK 0 177 219 169 190 218 144 1117 186.17
9. Marius Šiaudkulis Šiaulių BK 0 141 191 213 188 183 200 1116 186.00
10. Nerijus Gerdvilis Žirmūnų BSK 0 197 168 168 193 203 183 1112 185.33
11. Justinas Andrejauskas Žirmūnų BSK 0 143 210 155 189 166 223 1086 181.00
12. Drąsius Kietis Straikas + 0 204 191 163 216 152 158 1084 180.67
13. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 177 185 160 156 222 182 1082 180.33
14. Arūnas Varnelis Žirmūnų BSK 0 218 184 211 144 161 150 1068 178.00
15. Kęstutis Dulkys Klaipėdos būrys 0 190 144 192 157 158 197 1038 173.00
16. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 175 186 166 169 183 152 1031 171.83
17. Sergejus Fiodorovas Žirmūnų BSK 0 182 163 189 159 167 153 1013 168.83
18. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 145 199 155 174 128 186 987 164.50
19. Darius Švambaris Šiaulių BK 0 186 113 124 178 184 188 973 162.17
20. Gintaras Žičkus Šiaulių BK 0 151 150 138 156 181 125 901 150.17

2 kvalifikacinio etapo 2 užėjimas   2010-01-17 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 225 222 179 215 201 151 1193 198.83
2. Laima Spancernienė Jungtinis BK Moterys 0 180 166 207 192 201 170 1116 186.00
3. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas Moterys 0 166 213 199 165 159 201 1103 183.83
4. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 209 175 199 144 194 169 1090 181.67
5. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija Moterys 0 202 181 137 202 149 212 1083 180.50
6. Leta Anužienė Klaipėdos BK Moterys 0 189 160 154 204 184 192 1083 180.50
7. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 137 180 244 193 181 148 1083 180.50
8. Daiva Selenienė Klaipėdos BK Moterys 0 160 235 189 190 138 167 1079 179.83
9. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 167 173 191 189 164 183 1067 177.83
10. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 186 207 175 177 134 161 1040 173.33
11. Jūratė Palaimaitė Straikas + Moterys 0 173 181 188 141 142 195 1020 170.00
12. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK Moterys 0 192 162 179 144 154 183 1014 169.00
13. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK Senjorai 0 182 147 157 153 211 158 1008 168.00
14. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 166 193 194 181 160 112 1006 167.67
15. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 159 170 155 160 164 193 1001 166.83
16. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK Senjorai 0 140 160 150 144 182 200 976 162.67
17. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 172 134 158 168 169 153 954 159.00
18. Arvydas Musteikis Apolonas Senjorai 0 123 147 184 168 154 172 948 158.00
19. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 124 137 145 129 204 196 935 155.83

2 kvalifikacinio etapo 3 užėjimas   2010-01-17 14:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 246 180 179 279 255 153 1292 215.33
2. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 204 266 201 161 208 190 1230 205.00
3. Šarūnas Gelžinis Apolonas Vyrai I 0 202 188 187 181 236 203 1197 199.50
4. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK Vyrai I 0 237 148 196 168 190 257 1196 199.33
5. Kęstutis Gudauskas Straikas + Vyrai I 0 193 214 203 192 178 203 1183 197.17
6. Laimonas Senkus Šiaulių BK Vyrai I 0 166 164 200 199 205 244 1178 196.33
7. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 189 207 232 190 176 175 1169 194.83
8. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 188 204 181 178 214 171 1136 189.33
9. Egidijus Preikša Šiaulių BK Vyrai I 0 186 186 186 166 190 206 1120 186.67
10. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK Vyrai I 0 162 223 194 173 180 188 1120 186.67
11. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys Vyrai I 0 166 154 190 156 214 235 1115 185.83
12. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK Vyrai I 0 181 168 200 156 177 225 1107 184.50
13. Michail Voločko Klaipėdos BK Vyrai I 0 158 143 211 191 214 176 1093 182.17
14. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 136 215 168 187 196 187 1089 181.50
15. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 185 183 220 157 157 169 1071 178.50
16. Artūras Fiodorovas Žirmūnų BSK Jaunimas 0 246 127 170 163 162 148 1016 169.33
17. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK Vyrai I 0 156 169 159 184 177 168 1013 168.83
18. Artūras Perminas Klaipėdos BK Jaunimas 0 197 146 171 143 165 176 998 166.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Kristijonas Sergejevas Straikas + 1 0 246 180 179 279 255 153 1292 215.33 2562 213.50
2. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK 1 0 237 148 196 168 190 257 1196 199.33 2496 208.00
3. Kęstutis Gudauskas Straikas + 1 0 193 214 203 192 178 203 1183 197.17 2427 202.25
4. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys 1 0 166 154 190 156 214 235 1115 185.83 2416 201.33
5. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK 1 0 181 168 200 156 177 225 1107 184.50 2391 199.25
6. Laimonas Senkus Šiaulių BK 1 0 166 164 200 199 205 244 1178 196.33 2370 197.50
7. Šarūnas Gelžinis Apolonas 1 0 202 188 187 181 236 203 1197 199.50 2368 197.33
8. Egidijus Preikša Šiaulių BK 1 0 186 186 186 166 190 206 1120 186.67 2337 194.75
9. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK 1 0 189 207 232 190 176 175 1169 194.83 2334 194.50
10. Andrius Gasparavičius Apolonas 1 0 136 215 168 187 196 187 1089 181.50 2329 194.08
11. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK 1 0 162 223 194 173 180 188 1120 186.67 2286 190.50
12. Michail Voločko Klaipėdos BK 1 0 158 143 211 191 214 176 1093 182.17 2261 188.42
13. Linas Sasnauskas Straikas + 1 0 185 183 220 157 157 169 1071 178.50 2246 187.17
14. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK 1 0 156 169 159 184 177 168 1013 168.83 2178 181.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė Jungtinis BK 1 0 180 166 207 192 201 170 1116 186.00 2230 185.83
2. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas 1 0 166 213 199 165 159 201 1103 183.83 2205 183.75
3. Daiva Selenienė Klaipėdos BK 1 0 160 235 189 190 138 167 1079 179.83 2193 182.75
4. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija 1 0 202 181 137 202 149 212 1083 180.50 2154 179.50
5. Leta Anužienė Klaipėdos BK 1 0 189 160 154 204 184 192 1083 180.50 2128 177.33
6. Daiva Perminienė Klaipėdos BK 1 0 137 180 244 193 181 148 1083 180.50 2125 177.08
7. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK 1 0 166 193 194 181 160 112 1006 167.67 2101 175.08
8. Jūratė Palaimaitė Straikas + 1 0 173 181 188 141 142 195 1020 170.00 2068 172.33
9. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK 1 0 192 162 179 144 154 183 1014 169.00 2063 171.92
10. Nijolė Žukienė Nesplitas 1 0 172 134 158 168 169 153 954 159.00 2002 166.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Algis Bakonis Panevėžio BK 1 0 225 222 179 215 201 151 1193 198.83 2356 196.33
2. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys 1 0 209 175 199 144 194 169 1090 181.67 2195 182.92
3. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK 1 0 182 147 157 153 211 158 1008 168.00 2156 179.67
4. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK 1 0 186 207 175 177 134 161 1040 173.33 2116 176.33
5. Antanas Čenys Apolonas 1 0 167 173 191 189 164 183 1067 177.83 2105 175.42
6. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK 1 0 140 160 150 144 182 200 976 162.67 2076 173.00
7. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys 1 0 159 170 155 160 164 193 1001 166.83 2064 172.00
8. Arvydas Musteikis Apolonas 1 0 123 147 184 168 154 172 948 158.00 2049 170.75
9. Romualdas Skabickas Straikas + 1 0 124 137 145 129 204 196 935 155.83 1919 159.92
Įkelta per: 0.27 sec.