1 kvalifikacinis etapas

Nr. 1 - 16 vietų   2010-01-09 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 253 170 239 192 160 183 1197 199.50
2. Domas Amolevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 193 228 127 179 222 186 1135 189.17
3. Marius Šiaudkulis Šiaulių BK 0 179 202 180 170 194 199 1124 187.33
4. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 175 187 147 144 225 203 1081 180.17
5. Arnas Amolevičius Jungtinis BK 0 200 156 178 180 168 152 1034 172.33
6. Mindaugas Šlegeris Straikas + 0 162 151 191 147 210 153 1014 169.00
7. Robertas Samulis Jungtinis BK 0 151 149 148 227 157 173 1005 167.50
8. Egidijus Preikša Šiaulių BK Vyrai I 0 160 170 175 160 182 146 993 165.50
9. Žaidėjas Žaidėjas 0 0 0 0.00

Nr. 4 - 16 vietų   2010-01-10 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK Vyrai I 0 246 232 203 195 213 195 1284 214.00
2. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 187 245 169 189 210 196 1196 199.33
3. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 191 201 211 174 224 172 1173 195.50
4. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 130 199 178 225 200 219 1151 191.83
5. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 225 172 195 172 160 194 1118 186.33
6. Erikas Duškinas Straikas + Vyrai I 0 174 165 203 206 182 186 1116 186.00
7. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 205 168 215 148 163 190 1089 181.50
8. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 184 178 200 173 185 156 1076 179.33
9. Edita Eidukevičienė Straikas + Moterys 0 180 177 138 209 150 180 1034 172.33
10. Jūratė Palaimaitė Straikas + Moterys 0 168 167 201 136 192 168 1032 172.00
11. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 166 174 187 159 149 184 1019 169.83
12. Valdas Krukauskas Nesplitas 0 181 178 180 160 154 156 1009 168.17
13. Arvydas Aršauskas Nesplitas 0 152 155 180 168 161 184 1000 166.67
14. Tadas Vaičiūnas Jungtinis BK 0 187 151 202 123 151 176 990 165.00
15. Antanas Silius Šiaulių BK 0 168 164 167 160 165 164 988 164.67
16. Artūras Dailidėnas Nesplitas 0 108 164 132 129 158 138 829 138.17

Nr. 2 - 16 vietų   2010-01-09 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys Vyrai I 0 158 213 276 214 218 222 1301 216.83
2. Domas Amolevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 188 184 187 198 169 205 1131 188.50
3. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys Vyrai I 0 158 181 155 175 226 209 1104 184.00
4. Gintaras Žičkus Šiaulių BK 0 161 179 200 174 161 228 1103 183.83
5. Vilmantas Bagdonavičius Jungtinis BK 0 179 172 188 196 178 163 1076 179.33
6. Valerijus Perminas Klaipėdos būrys 0 156 157 177 150 169 207 1016 169.33
7. Artūras Perminas Klaipėdos BK Jaunimas 0 151 209 173 149 195 136 1013 168.83
8. Audrius Niekis Jungtinis BK 0 118 170 128 181 171 167 935 155.83
9. Darius Švambaris Šiaulių BK 0 158 169 155 181 120 142 925 154.17
10. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK Moterys 0 157 158 144 144 124 194 921 153.50
11. Robertas Samulis Jungtinis BK 0 150 169 144 191 129 133 916 152.67
12. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai Senjorai 0 149 157 143 113 111 178 851 141.83

Nr. 3 - 16 vietų   2010-01-10 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 199 174 221 245 242 212 1293 215.50
2. Erikas Duškinas Straikas + Vyrai I 0 172 156 190 177 243 158 1096 182.67
3. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK Vyrai I 0 202 152 168 222 171 169 1084 180.67
4. Tadas Vaičiūnas Jungtinis BK 0 171 204 165 180 170 180 1070 178.33
5. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK Vyrai I 0 140 156 171 189 212 200 1068 178.00
6. Gediminas Gužys Straikas + 0 200 141 152 180 190 188 1051 175.17
7. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai Senjorai 0 194 139 179 144 159 140 955 159.17
8. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK Senjorai 0 151 149 146 129 173 146 894 149.00

Nr. 5 - 16 vietų   2010-01-12 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas Straikas + Vyrai I 0 190 176 190 279 230 179 1244 207.33
2. Raimundas Pocius Jungtinis BK 0 201 176 206 144 215 215 1157 192.83
3. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 197 183 200 195 186 179 1140 190.00
4. Donatas Lengvinas Klaipėdos BK Vyrai I 0 192 165 158 188 200 223 1126 187.67
5. Laimontas Dinius Šiaulių BK 0 205 171 184 166 193 195 1114 185.67
6. Darius Švambaris Šiaulių BK 0 152 181 223 179 168 199 1102 183.67
7. Tomas Čibinskas Straikas + Vyrai I 0 180 204 171 179 154 200 1088 181.33
8. Jūratė Palaimaitė Straikas + Moterys 0 173 183 176 172 159 185 1048 174.67
9. Leta Anužienė Klaipėdos BK Moterys 0 164 143 204 178 189 167 1045 174.17
10. Marius Šiaudkulis Šiaulių BK 0 161 181 138 157 192 204 1033 172.17
11. Edita Eidukevičienė Straikas + Moterys 0 139 150 197 169 211 163 1029 171.50
12. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK Vyrai I 0 114 223 171 190 147 175 1020 170.00
13. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 178 170 159 156 141 180 984 164.00
14. Janina Skabickienė Straikas + Senjorai 8 125 161 181 151 182 176 976 162.67
15. Darius Jonutis Šiaulių BK 0 127 125 236 157 157 172 974 162.33
16. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK Moterys 0 166 159 140 169 155 139 928 154.67

Nr. 6 - 20 vietų   2010-01-12 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK Vyrai I 0 228 254 171 199 200 248 1300 216.67
2. Laimonas Senkus Šiaulių BK Vyrai I 0 182 205 225 159 207 214 1192 198.67
3. Dovydas Dusevičius Žirmūnų BSK 0 217 182 195 237 167 182 1180 196.67
4. Marius Šiaudkulis Šiaulių BK 0 186 210 166 188 178 212 1140 190.00
5. Rokas Melnikavičius Šiaulių BK 0 220 177 159 219 175 168 1118 186.33
6. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 158 176 179 186 187 197 1083 180.50
7. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 158 190 156 199 202 175 1080 180.00
8. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK Moterys 0 160 178 157 147 176 231 1049 174.83
9. Nijolė Žukienė Nesplitas Moterys 0 164 146 214 169 168 187 1048 174.67
10. Arvydas Aršauskas Nesplitas 0 134 201 176 165 189 171 1036 172.67
11. Justinas Ilisevičius Panevėžio BK 0 186 157 160 192 148 191 1034 172.33
12. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 138 167 156 194 164 206 1025 170.83
13. Valdas Krukauskas Nesplitas 0 176 152 158 170 159 191 1006 167.67
14. Artūras Dailidėnas Nesplitas 0 145 174 177 169 163 172 1000 166.67
15. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 166 181 158 160 160 160 985 164.17
16. Marius Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 175 165 163 174 136 168 981 163.50
17. Gintaras Žukas Nesplitas 0 179 176 124 188 167 134 968 161.33
18. Eitvydas Raštutis Panevėžio BK Jaunimas 0 156 194 188 155 109 160 962 160.33
19. Jurijus Kanapeckas Nesplitas 0 172 167 186 139 168 127 959 159.83
20. Algirdas Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 173 140 153 134 159 176 935 155.83

Nr. 7 - 16 vietų   2010-01-13 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys Vyrai I 0 226 234 170 236 136 134 1136 189.33
2. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK Moterys 0 179 198 189 184 167 178 1095 182.50
3. Donatas Lengvinas Klaipėdos BK Vyrai I 0 185 187 182 169 183 188 1094 182.33
4. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 172 179 181 175 182 179 1068 178.00
5. Daiva Perminienė Klaipėdos BK Moterys 0 161 169 177 147 207 181 1042 173.67
6. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK Moterys 0 142 154 166 189 164 140 955 159.17
7. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 169 158 146 157 167 141 938 156.33

Nr. 8 - 16 vietų   2010-01-13 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 151 115 191 279 204 257 1197 199.50
2. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 194 148 152 234 215 232 1175 195.83
3. Nerijus Gerdvilis Žirmūnų BSK 0 229 186 194 180 203 182 1174 195.67
4. Sergejus Fiodorovas Žirmūnų BSK 0 236 166 198 166 224 174 1164 194.00
5. Algis Bakonis Panevėžio BK Senjorai 0 191 157 189 247 176 203 1163 193.83
6. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys Senjorai 0 186 193 190 146 197 193 1105 184.17
7. Žanas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 203 179 194 193 137 191 1097 182.83
8. Artūras Fiodorovas Žirmūnų BSK Jaunimas 0 195 135 169 161 211 181 1052 175.33
9. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 175 186 176 159 156 188 1040 173.33
10. Paulius Bagužis Panevėžio BK 0 190 197 161 156 159 146 1009 168.17
11. Drąsius Kietis Straikas + 0 176 151 168 184 124 185 988 164.67
12. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 113 162 154 171 116 216 932 155.33

Nr. 9 - 16 vietų   2010-01-14 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Michail Voločko Klaipėdos BK Vyrai I 0 142 210 234 156 234 192 1168 194.67
2. Sigitas Baužys Klaipėdos BK 0 228 183 161 213 161 174 1120 186.67
3. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas Moterys 0 151 201 221 177 187 165 1102 183.67
4. Mindaugas Jucevičius Apolonas 0 156 153 200 174 191 211 1085 180.83
5. Vilius Sukonas Klaipėdos BK 0 192 163 189 182 204 155 1085 180.83
6. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK Vyrai I 0 142 191 179 188 165 184 1049 174.83
7. Leta Anužienė Klaipėdos BK Moterys 0 148 171 174 169 198 181 1041 173.50
8. Žilvinas Čenkus Apolonas 0 180 128 161 154 227 169 1019 169.83
9. Arnoldas Jurgelevičius Jungtinis BK Vyrai I 0 181 188 158 192 141 125 985 164.17
10. Sergej Vasiljev Klaipėdos BK Vyrai I 0 149 178 133 188 172 158 978 163.00
11. Deivis Ginetas Klaipėdos BK Vyrai I 0 164 148 179 142 149 187 969 161.50
12. Sonata Sukonienė Klaipėdos BK Moterys 0 146 103 161 125 129 134 798 133.00

Nr. 10 - 16 vietų   2010-01-14 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus Šiaulių BK Vyrai I 0 179 185 248 201 172 194 1179 196.50
2. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK Vyrai I 0 196 182 193 215 170 209 1165 194.17
3. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 199 210 160 168 244 181 1162 193.67
4. Vilius Sukonas Klaipėdos BK 0 176 153 158 184 192 232 1095 182.50
5. Arnas Amolevičius Jungtinis BK 0 182 177 178 195 176 168 1076 179.33
6. Michail Voločko Klaipėdos BK Vyrai I 0 176 187 168 133 248 159 1071 178.50
7. Sergej Vasiljev Klaipėdos BK Vyrai I 0 184 167 170 186 196 166 1069 178.17
8. Gintaras Žičkus Šiaulių BK 0 168 209 138 129 168 225 1037 172.83
9. Žilvinas Bagdonavičius Jungtinis BK 0 173 121 170 163 199 168 994 165.67
10. Kazys Požėra KSK Kėgliai Senjorai 0 170 208 173 139 144 145 979 163.17
11. Eugenijus Stankevičius KSK Kėgliai Senjorai 0 145 177 158 143 151 156 930 155.00
12. Antanas Silius Šiaulių BK 0 135 121 167 170 179 122 894 149.00

Nr. 12 - 16 vietų   2010-01-15 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Egidijus Preikša Šiaulių BK Vyrai I 0 226 203 119 217 227 225 1217 202.83
2. Šarūnas Gelžinis Apolonas Vyrai I 0 170 200 192 216 200 193 1171 195.17
3. Audrius Biliūnas Šiaulių BK 0 158 207 181 270 136 189 1141 190.17
4. Laima Spancernienė Jungtinis BK Moterys 0 212 190 154 179 159 220 1114 185.67
5. Tomas Čibinskas Straikas + Vyrai I 0 145 197 223 195 136 194 1090 181.67
6. Matas Labanauskas Šiaulių BK 0 157 226 186 126 146 164 1005 167.50
7. Darius Švambaris Šiaulių BK 0 198 171 133 180 133 182 997 166.17
8. Antanas Silius Šiaulių BK 0 171 171 168 161 173 139 983 163.83
9. Romualdas Skabickas Straikas + Senjorai 0 148 181 163 134 149 181 956 159.33
10. Ugnius Petkevičius Šiaulių BK 0 148 155 167 171 187 125 953 158.83
11. Janina Skabickienė Straikas + Senjorai 8 127 146 143 184 153 176 929 154.83
12. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija Moterys 0 117 165 131 159 168 153 893 148.83

Nr. 13 - 16 vietų   2010-01-15 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Drąsius Kietis Straikas + 0 205 171 173 180 211 235 1175 195.83
2. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 228 197 160 203 186 173 1147 191.17
3. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 180 170 145 191 230 202 1118 186.33
4. Daiva Selenienė Klaipėdos BK Moterys 0 184 184 178 183 202 183 1114 185.67
5. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 181 183 165 222 180 166 1097 182.83
6. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 168 190 181 157 203 185 1084 180.67
7. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija Moterys 0 175 174 154 193 212 163 1071 178.50
8. Mindaugas Raulinaitis Žirmūnų BSK 0 200 193 148 166 161 200 1068 178.00
9. Algirdas Pereckas Apolonas Vyrai I 0 158 184 181 137 236 159 1055 175.83
10. Arvydas Musteikis Apolonas Senjorai 0 171 169 156 183 134 230 1043 173.83
11. Paulius Bagužis Panevėžio BK 0 168 193 167 180 174 158 1040 173.33
12. Violeta Musteikienė Apolonas Moterys 0 120 181 151 221 171 193 1037 172.83
13. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 202 144 177 170 184 153 1030 171.67
14. Gintaras Žičkus Šiaulių BK 0 127 203 181 166 169 152 998 166.33
15. Artūras Selenis Klaipėdos BK 0 182 159 176 174 125 120 936 156.00
16. Kristina Čenytė Apolonas Moterys 0 160 183 173 143 138 118 915 152.50

Nr. 14 - 20 vietų   2010-01-16 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kristijonas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 197 194 193 238 213 235 1270 211.67
2. Justinas Andrejauskas Žirmūnų BSK 0 183 195 202 190 243 191 1204 200.67
3. Sergejus Malevičius Boulingo akademija Vyrai I 0 193 170 183 198 233 178 1155 192.50
4. Tomas Jonaitis Klaipėdos būrys 0 203 219 210 163 184 175 1154 192.33
5. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK Senjorai 0 199 193 246 146 178 186 1148 191.33
6. Žanas Sergejevas Straikas + Vyrai I 0 203 193 226 148 174 176 1120 186.67
7. Drąsius Kietis Straikas + 0 166 155 201 170 191 211 1094 182.33
8. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 204 172 155 221 173 162 1087 181.17
9. Andrius Pocius Klaipėdos BK Vyrai I 0 170 193 185 154 199 178 1079 179.83
10. Kęstutis Dulkys Klaipėdos būrys 0 168 192 183 151 185 199 1078 179.67
11. Marius Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 186 145 194 209 204 123 1061 176.83
12. Antanas Čenys Apolonas Senjorai 0 215 149 170 167 175 162 1038 173.00
13. Dainius Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 159 222 169 166 135 178 1029 171.50
14. Andrius Greblikas Apolonas 0 142 179 160 168 195 177 1021 170.17
15. Algirdas Motiejūnas Žirmūnų BSK 0 127 183 176 165 138 196 985 164.17
16. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 126 155 149 187 197 154 968 161.33
17. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK Moterys 0 158 142 172 192 127 156 947 157.83
18. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 125 133 132 168 143 161 862 143.67

Nr. 15 - 20 vietų, iš jų peržaidimui - 10   2010-01-16 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius Apolonas Vyrai I 0 244 226 191 191 199 189 1240 206.67
2. Raimondas Narušis Apolonas 0 182 200 207 233 188 209 1219 203.17
3. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK Vyrai I 0 203 175 193 212 171 212 1166 194.33
4. Lukas Pereckas Apolonas Jaunimas 0 209 251 173 158 178 193 1162 193.67
5. Arūnas Varnelis Žirmūnų BSK 0 191 199 181 209 186 176 1142 190.33
6. Linas Sasnauskas Straikas + Vyrai I 0 205 168 208 182 159 214 1136 189.33
7. Arvydas Musteikis Apolonas Senjorai 0 165 199 219 157 194 167 1101 183.50
8. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 212 225 176 163 187 131 1094 182.33
9. Mindaugas Skuminas Klaipėdos būrys 0 172 209 160 186 181 172 1080 180.00
10. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 138 193 188 159 229 156 1063 177.17
11. Algirdas Pereckas Apolonas Vyrai I 0 183 140 224 191 202 117 1057 176.17
12. Ignas Vildžiūnas Apolonas Jaunimas 0 172 187 179 143 179 159 1019 169.83
13. Saulius Šimkonis Kauno kėglių klubas 0 201 187 171 165 136 152 1012 168.67
14. Violeta Musteikienė Apolonas Moterys 0 159 187 134 156 166 174 976 162.67
15. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK Senjorai 0 185 167 143 199 143 135 972 162.00
16. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas Senjorai 0 129 169 155 158 177 153 941 156.83
17. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys Senjorai 0 170 166 138 177 149 139 939 156.50
18. Viktorija Mikalauskaitė Straikas + Moterys 0 170 158 162 175 135 135 935 155.83
19. Nijolė Jagnieškienė Klaipėdos būrys Senjorai 8 167 158 138 155 137 157 912 152.00
20. Marija Jagnieškutė Klaipėdos būrys Jaunimas 8 143 211 161 149 119 89 872 145.33

Nr. 16 - 20 vietų tik peržaidimui   2010-01-16 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Dulkys Klaipėdos būrys 0 180 165 163 181 255 267 1211 201.83
2. Rolandas Reika Klaipėdos BK 0 211 171 179 212 192 202 1167 194.50
3. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK Vyrai I 0 162 175 191 234 192 211 1165 194.17
4. Andrius Pocius Klaipėdos BK Vyrai I 0 191 175 168 244 177 201 1156 192.67
5. Sergejus Malevičius Boulingo akademija Vyrai I 0 189 197 175 211 212 171 1155 192.50
6. Tomas Jonaitis Klaipėdos būrys 0 176 196 199 172 180 180 1103 183.83
7. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK Senjorai 0 175 149 190 219 201 166 1100 183.33
8. Rolandas Šmidtas Nesplitas 0 165 192 171 182 178 207 1095 182.50
9. Andrius Greblikas Apolonas 0 205 166 223 162 163 152 1071 178.50
10. Audrius Niekis Jungtinis BK 0 186 187 173 172 147 183 1048 174.67
11. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK Moterys 0 169 172 180 184 148 168 1021 170.17
12. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 201 147 155 143 198 168 1012 168.67
13. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys Vyrai I 0 177 182 172 193 154 117 995 165.83
14. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys Senjorai 0 162 188 160 162 125 175 972 162.00
15. Vilmantas Bagdonavičius Jungtinis BK 0 146 171 186 176 151 136 966 161.00
16. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys Senjorai 0 153 159 168 131 169 172 952 158.67
17. Kristina Čenytė Apolonas Moterys 8 161 154 150 133 162 171 931 155.17
18. Dainius Drūteika Boulingo akademija Vyrai I 0 167 132 148 151 137 180 915 152.50
19. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK Moterys 0 137 145 126 208 156 139 911 151.83
20. Artūras Selenis Klaipėdos BK 0 150 166 122 131 117 188 874 145.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Saulius Saudargas Klaipėdos būrys 2 0 158 213 276 214 218 222 1301 216.83 1301 216.83
2. Žilvinas Perminas Klaipėdos BK 1 0 228 254 171 199 200 248 1300 216.67 1300 216.67
3. Vytautas Gykis Žirmūnų BSK 2 0 199 174 221 245 242 212 1293 215.50 1293 215.50
4. Vakaris Žumbakys Žirmūnų BSK 2 0 246 232 203 195 213 195 1284 214.00 1284 214.00
5. Kristijonas Sergejevas Straikas + 2 0 197 194 193 238 213 235 1270 211.67 1270 211.67
6. Kęstutis Gudauskas Straikas + 1 0 190 176 190 279 230 179 1244 207.33 1244 207.33
7. Andrius Gasparavičius Apolonas 2 0 244 226 191 191 199 189 1240 206.67 1240 206.67
8. Egidijus Preikša Šiaulių BK 2 0 226 203 119 217 227 225 1217 202.83 1217 202.83
9. Laimonas Senkus Šiaulių BK 2 0 182 205 225 159 207 214 1192 198.67 1192 198.67
10. Linas Sasnauskas Straikas + 2 0 194 148 152 234 215 232 1175 195.83 1175 195.83
11. Šarūnas Gelžinis Apolonas 1 0 170 200 192 216 200 193 1171 195.17 1171 195.17
12. Michail Voločko Klaipėdos BK 2 0 142 210 234 156 234 192 1168 194.67 1168 194.67
13. Deimantas Kukuris Žirmūnų BSK 1 0 203 175 193 212 171 212 1166 194.33 1166 194.33
14. Mindaugas Gaučys Jungtinis BK 2 0 162 175 191 234 192 211 1165 194.17 1165 194.17
15. Vytautas Pekarskis Jungtinis BK 1 0 196 182 193 215 170 209 1165 194.17 1165 194.17
16. Andrius Pocius Klaipėdos BK 2 0 191 175 168 244 177 201 1156 192.67 1156 192.67
17. Sergejus Malevičius Boulingo akademija 2 0 193 170 183 198 233 178 1155 192.50 1155 192.50
18. Domas Amolevičius Jungtinis BK 2 0 193 228 127 179 222 186 1135 189.17 1135 189.17
19. Donatas Lengvinas Klaipėdos BK 2 0 192 165 158 188 200 223 1126 187.67 1126 187.67
20. Žanas Sergejevas Straikas + 2 0 203 193 226 148 174 176 1120 186.67 1120 186.67
21. Erikas Duškinas Straikas + 2 0 174 165 203 206 182 186 1116 186.00 1116 186.00
22. Algimantas Stonkus Klaipėdos būrys 2 0 158 181 155 175 226 209 1104 184.00 1104 184.00
23. Tomas Čibinskas Straikas + 2 0 145 197 223 195 136 194 1090 181.67 1090 181.67
24. Gintas Bendoraitis Žirmūnų BSK 2 0 205 168 215 148 163 190 1089 181.50 1089 181.50
25. Kęstutis Drūteika Boulingo akademija 2 0 204 172 155 221 173 162 1087 181.17 1087 181.17
26. Sergej Vasiljev Klaipėdos BK 2 0 184 167 170 186 196 166 1069 178.17 1069 178.17
27. Algirdas Pereckas Apolonas 2 0 183 140 224 191 202 117 1057 176.17 1057 176.17
28. Ričardas Daukėlas Šiaulių BK 2 0 142 191 179 188 165 184 1049 174.83 1049 174.83
29. Dainius Drūteika Boulingo akademija 2 0 159 222 169 166 135 178 1029 171.50 1029 171.50
30. Arnoldas Jurgelevičius Jungtinis BK 1 0 181 188 158 192 141 125 985 164.17 985 164.17
31. Deivis Ginetas Klaipėdos BK 1 0 164 148 179 142 149 187 969 161.50 969 161.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė Jungtinis BK 1 0 212 190 154 179 159 220 1114 185.67 1114 185.67
2. Daiva Selenienė Klaipėdos BK 1 0 184 184 178 183 202 183 1114 185.67 1114 185.67
3. Ieva Tumilevičiūtė Apolonas 1 0 151 201 221 177 187 165 1102 183.67 1102 183.67
4. Inga Malinauskienė Klaipėdos BK 2 0 179 198 189 184 167 178 1095 182.50 1095 182.50
5. Rūta Tumilevičiūtė Boulingo akademija 2 0 175 174 154 193 212 163 1071 178.50 1071 178.50
6. Ingrida Daukėlienė Šiaulių BK 2 0 160 178 157 147 176 231 1049 174.83 1049 174.83
7. Nijolė Žukienė Nesplitas 2 0 164 146 214 169 168 187 1048 174.67 1048 174.67
8. Jūratė Palaimaitė Straikas + 2 0 173 183 176 172 159 185 1048 174.67 1048 174.67
9. Leta Anužienė Klaipėdos BK 2 0 164 143 204 178 189 167 1045 174.17 1045 174.17
10. Daiva Perminienė Klaipėdos BK 2 0 161 169 177 147 207 181 1042 173.67 1042 173.67
11. Violeta Musteikienė Apolonas 2 0 120 181 151 221 171 193 1037 172.83 1037 172.83
12. Edita Eidukevičienė Straikas + 2 0 180 177 138 209 150 180 1034 172.33 1034 172.33
13. Gintvilė Dambravaitė Žirmūnų BSK 2 0 169 172 180 184 148 168 1021 170.17 1021 170.17
14. Vitalija Lingevičienė Klaipėdos BK 2 0 142 154 166 189 164 140 955 159.17 955 159.17
15. Rita Zaveckienė Klaipėdos BK 2 0 158 142 172 192 127 156 947 157.83 947 157.83
16. Viktorija Mikalauskaitė Straikas + 1 0 170 158 162 175 135 135 935 155.83 935 155.83
17. Kristina Čenytė Apolonas 2 8 161 154 150 133 162 171 931 155.17 931 155.17
18. Iveta Šimulynaitė Žirmūnų BSK 1 0 125 133 132 168 143 161 862 143.67 862 143.67
19. Sonata Sukonienė Klaipėdos BK 1 0 146 103 161 125 129 134 798 133.00 798 133.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Algis Bakonis Panevėžio BK 2 0 191 157 189 247 176 203 1163 193.83 1163 193.83
2. Stasys Dirkstys Klaipėdos BK 1 0 199 193 246 146 178 186 1148 191.33 1148 191.33
3. Vytautas Šiaučiulis Klaipėdos būrys 2 0 186 193 190 146 197 193 1105 184.17 1105 184.17
4. Arvydas Musteikis Apolonas 2 0 165 199 219 157 194 167 1101 183.50 1101 183.50
5. Romualdas Varnelis Žirmūnų BSK 2 0 175 149 190 219 201 166 1100 183.33 1100 183.33
6. Valentas Vaičiūnas Jungtinis BK 2 0 184 178 200 173 185 156 1076 179.33 1076 179.33
7. Timofej Muravjov Klaipėdos būrys 2 0 138 193 188 159 229 156 1063 177.17 1063 177.17
8. Antanas Čenys Apolonas 2 0 215 149 170 167 175 162 1038 173.00 1038 173.00
9. Romualdas Skabickas Straikas + 2 0 178 170 159 156 141 180 984 164.00 984 164.00
10. Kazys Požėra KSK Kėgliai 1 0 170 208 173 139 144 145 979 163.17 979 163.17
11. Janina Skabickienė Straikas + 2 8 125 161 181 151 182 176 976 162.67 976 162.67
12. Algimantas Jagnieškus Klaipėdos būrys 2 0 162 188 160 162 125 175 972 162.00 972 162.00
13. Vitalijus Gylys Kosminiai kėgliai 2 0 194 139 179 144 159 140 955 159.17 955 159.17
14. Leonas Grižas Kauno kėglių klubas 1 0 129 169 155 158 177 153 941 156.83 941 156.83
15. Eugenijus Stankevičius KSK Kėgliai 1 0 145 177 158 143 151 156 930 155.00 930 155.00
16. Nijolė Jagnieškienė Klaipėdos būrys 1 8 167 158 138 155 137 157 912 152.00 912 152.00
Įkelta per: 0.34 sec.