Kvalifikacija (1 etapas)

1 Užėjimas (20 vietų) Sekmadienis   2019-11-03 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 200 225 236 193 245 199 1298 216.33
2. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 204 187 159 245 257 212 1264 210.67
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 235 209 204 155 225 216 1244 207.33
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 243 193 212 181 183 158 1170 195.00
5. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 187 219 179 169 198 192 1144 190.67
6. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 184 216 169 196 183 177 1125 187.50
7. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 156 181 187 196 190 179 1089 181.50
8. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 194 199 165 206 164 160 1088 181.33
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 192 203 182 184 181 145 1087 181.17
10. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 171 174 201 165 181 182 1074 179.00
11. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 181 170 170 191 182 178 1072 178.67
12. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 171 215 193 130 165 192 1066 177.67
13. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 156 169 211 143 188 191 1058 176.33
14. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 159 166 175 180 180 173 1033 172.17
15. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 151 201 167 143 179 189 1030 171.67
16. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 160 137 212 138 163 191 1001 166.83
17. Kastytis Vitkus Vyrai II 0 151 121 150 191 172 192 977 162.83
18. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 133 204 123 127 169 210 966 161.00
19. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 174 144 173 174 155 107 927 154.50
20. Daina Daubarienė JUNGTINIS BK Moterys 0 145 123 105 139 155 151 818 136.33

2 Užėjimas (20 vietų) Sekmadienis   2019-11-03 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 220 185 249 193 267 204 1318 219.67
2. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 202 225 207 219 174 207 1234 205.67
3. Paulius Kvauka KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 278 156 215 205 183 192 1229 204.83
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 221 193 214 172 192 201 1193 198.83
5. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai I 0 237 197 168 224 163 170 1159 193.17
6. Julius Sipavičius STRAIKAS PLIUS Vyrai II 0 183 196 178 178 183 196 1114 185.67
7. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 182 225 203 176 157 171 1114 185.67
8. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 146 182 168 180 243 191 1110 185.00
9. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 154 174 173 180 141 195 1017 169.50

3 Užėjimas (20 vietų) Antradienis   2019-11-05 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 247 185 278 232 183 214 1339 223.17
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 155 199 249 223 212 258 1296 216.00
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 244 175 237 192 225 203 1276 212.67
4. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 176 225 144 230 235 183 1193 198.83
5. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 211 189 220 180 177 188 1165 194.17
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 185 187 199 202 166 178 1117 186.17
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 216 173 205 186 177 155 1112 185.33
8. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 213 161 174 151 199 157 1055 175.83
9. Audrius Leleika Senjorai 0 151 190 172 181 152 184 1030 171.67
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 163 179 169 173 135 201 1020 170.00
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 152 150 213 181 129 137 962 160.33

4 Užėjimas (20 vietų) Ketvirtadienis   2019-11-07 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 202 204 248 195 235 244 1328 221.33
2. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Vyrai I 0 160 164 223 193 257 226 1223 203.83
3. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 208 179 178 179 232 232 1208 201.33
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 215 211 206 194 158 170 1154 192.33
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 227 182 224 179 159 149 1120 186.67
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 133 180 190 223 162 200 1088 181.33
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 164 215 159 170 177 170 1055 175.83
8. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 180 213 182 172 135 168 1050 175.00
9. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 190 151 212 186 144 153 1036 172.67
10. Česlovas Raštutis KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 158 157 160 205 222 119 1021 170.17
11. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 140 193 170 210 155 115 983 163.83

5 Užėjimas (20 vietų) Penktadienis   2019-11-08 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 168 202 204 205 175 211 1165 194.17
2. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 266 184 147 181 236 146 1160 193.33
3. Paulius Kvauka KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 166 206 203 185 168 203 1131 188.50
4. Vaclovas Mitkus PORTO BOULINGAS Senjorai 5 172 174 186 183 218 181 1114 185.67
5. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 7 197 233 135 209 147 176 1097 182.83
6. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 141 190 180 190 211 160 1072 178.67
7. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 155 157 176 179 231 162 1060 176.67
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 179 156 185 191 194 149 1054 175.67
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 158 168 167 147 157 196 993 165.50
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 144 180 176 137 177 175 989 164.83
11. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 150 141 154 183 190 150 968 161.33
12. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 186 151 155 157 144 138 931 155.17

6 Užėjimas (20 vietų) Penktadienis   2019-11-08 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 203 171 263 204 253 214 1308 218.00
2. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 201 192 179 141 224 206 1143 190.50
3. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 176 153 175 209 217 189 1119 186.50
4. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 181 191 190 166 200 168 1096 182.67
5. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 179 168 157 162 225 203 1094 182.33
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 146 169 164 194 183 187 1043 173.83
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 188 161 175 152 140 209 1025 170.83
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 150 197 189 157 167 139 999 166.50
9. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 156 164 160 172 177 160 989 164.83
10. Darius Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 193 176 170 161 148 130 978 163.00
11. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 114 181 194 164 152 131 936 156.00
12. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 169 147 125 146 156 159 902 150.33
13. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 147 149 141 160 103 162 862 143.67
14. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 114 118 192 161 130 131 846 141.00

7 Užėjimas (20 vietų) Šeštadienis   2019-11-09 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 236 213 181 224 234 205 1293 215.50
2. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 5 201 232 229 198 218 191 1269 211.50
3. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 222 213 209 192 211 168 1215 202.50
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 186 204 187 190 174 207 1148 191.33
5. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 5 171 249 186 188 165 174 1133 188.83
6. Algirdas Jagnieškus APOLONAS Vyrai I 0 192 163 204 161 173 213 1106 184.33
7. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 173 180 171 212 192 170 1098 183.00
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 192 148 169 182 211 178 1080 180.00
9. Karolis Murauskas APOLONAS Vyrai II 0 188 234 146 141 184 169 1062 177.00
10. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 144 143 227 168 234 144 1060 176.67
11. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai I 0 190 162 178 162 166 183 1041 173.50
12. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 125 223 186 208 143 146 1031 171.83
13. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 167 181 144 160 174 202 1028 171.33
14. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 162 157 157 166 175 201 1018 169.67
15. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 183 171 134 182 163 179 1012 168.67
16. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 135 181 154 186 192 128 976 162.67
17. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 164 130 168 146 192 169 969 161.50
18. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 160 169 129 177 153 176 964 160.67
19. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 122 134 126 185 197 147 911 151.83

8 Užėjimas (20 vietų) Šeštadienis   2019-11-09 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 168 221 234 214 212 183 1232 205.33
2. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 194 194 161 192 168 191 1100 183.33
3. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Moterys 0 147 220 187 183 209 148 1094 182.33
4. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 141 136 160 234 188 226 1085 180.83
5. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 146 166 245 213 141 172 1083 180.50
6. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 171 154 129 162 197 245 1058 176.33
7. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 155 200 167 146 169 220 1057 176.17
8. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 142 152 218 168 191 182 1053 175.50
9. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 162 194 146 174 169 202 1047 174.50
10. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 161 200 122 176 187 168 1014 169.00
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 188 200 149 143 162 164 1006 167.67
12. Emilis Smilgevičius APOLONAS Vyrai II 0 186 160 121 148 182 172 969 161.50
13. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 215 136 137 173 151 156 968 161.33
14. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 191 173 198 168 182 0 912 182.40
15. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 138 162 160 168 165 115 908 151.33
16. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 160 156 140 161 140 131 888 148.00
17. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 145 128 172 141 144 157 887 147.83
18. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 5 152 104 107 183 166 165 877 146.17
19. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 176 141 126 150 138 129 860 143.33
20. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 100 149 144 175 133 146 847 141.17

9 Užėjimas (20 vietų) Šeštadienis   2019-11-09 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 5 272 164 260 197 260 220 1373 228.83
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 212 191 182 182 274 186 1227 204.50
3. Evaldas Liubertas NESPLITAS Vyrai II 0 217 222 185 209 191 159 1183 197.17
4. Šarūnas Milinauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Vyrai I 0 159 170 201 189 205 215 1139 189.83
5. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 205 224 172 156 173 203 1133 188.83
6. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 181 189 161 164 223 1102 183.67
7. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 193 178 178 159 189 183 1080 180.00
8. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 188 147 191 186 150 193 1055 175.83
9. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 199 193 149 194 190 130 1055 175.83
10. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Senjorai 5 184 194 143 153 194 183 1051 175.17
11. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 97 127 212 226 155 214 1031 171.83
12. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BK Senjorai 5 154 175 195 171 142 162 999 166.50
13. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 182 169 161 184 162 108 966 161.00
14. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 123 145 137 175 201 172 953 158.83
15. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 167 132 191 140 147 174 951 158.50
16. Kastytis Vitkus Vyrai II 0 142 141 184 172 148 157 944 157.33
17. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 139 129 178 188 157 147 938 156.33
18. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai I 0 170 151 161 152 148 154 936 156.00
19. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS Moterys 0 172 183 143 141 131 109 879 146.50
20. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 5 113 124 167 149 130 88 771 128.50

REZERVINIS - 10 Užėjimas (20 vietų) Šeštadienis   2019-11-09 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 5 233 232 219 185 243 185 1297 216.17
2. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS Vyrai I 0 206 223 237 189 200 223 1278 213.00
3. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 200 193 173 210 206 219 1201 200.17
4. Paulius Kvauka KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 217 203 222 163 205 160 1170 195.00
5. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 213 181 189 187 175 160 1105 184.17
6. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 170 161 190 202 185 187 1095 182.50
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 140 178 175 167 182 231 1073 178.83
8. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 165 145 170 185 158 249 1072 178.67
9. Emilis Smilgevičius APOLONAS Vyrai II 0 154 219 164 207 186 127 1057 176.17
10. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 194 193 179 145 165 180 1056 176.00
11. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 150 157 159 196 206 177 1045 174.17
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 136 141 158 167 197 177 976 162.67
13. Kastytis Vitkus Vyrai II 0 138 168 159 195 146 144 950 158.33
14. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 135 161 191 144 176 142 949 158.17
15. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 143 165 138 164 146 179 935 155.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 3 5 272 164 260 197 260 220 1373 228.83 1373 228.83
2. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 247 185 278 232 183 214 1339 223.17 1339 223.17
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 3 0 202 204 248 195 235 244 1328 221.33 1328 221.33
4. Donatas Lengvinas VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 3 0 203 171 263 204 253 214 1308 218.00 1308 218.00
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 155 199 249 223 212 258 1296 216.00 1296 216.00
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 236 213 181 224 234 205 1293 215.50 1293 215.50
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 244 175 237 192 225 203 1276 212.67 1276 212.67
8. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 235 209 204 155 225 216 1244 207.33 1244 207.33
9. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 1 0 160 164 223 193 257 226 1223 203.83 1223 203.83
10. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 222 213 209 192 211 168 1215 202.50 1215 202.50
11. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 221 193 214 172 192 201 1193 198.83 1193 198.83
12. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 176 225 144 230 235 183 1193 198.83 1193 198.83
13. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 2 0 237 197 168 224 163 170 1159 193.17 1159 193.17
14. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 187 219 179 169 198 192 1144 190.67 1144 190.67
15. Šarūnas Milinauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 159 170 201 189 205 215 1139 189.83 1139 189.83
16. Algirdas Jagnieškus APOLONAS 1 0 192 163 204 161 173 213 1106 184.33 1106 184.33
17. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 2 0 171 174 201 165 181 182 1074 179.00 1074 179.00
18. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 1 0 180 213 182 172 135 168 1050 175.00 1050 175.00
19. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 2 0 190 162 178 162 166 183 1041 173.50 1041 173.50
20. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 97 127 212 226 155 214 1031 171.83 1031 171.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 200 225 236 193 245 199 1298 216.33 1298 216.33
2. Paulius Kvauka KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 278 156 215 205 183 192 1229 204.83 1229 204.83
3. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 2 0 208 179 178 179 232 232 1208 201.33 1208 201.33
4. Evaldas Liubertas NESPLITAS 1 0 217 222 185 209 191 159 1183 197.17 1183 197.17
5. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 2 0 211 189 220 180 177 188 1165 194.17 1165 194.17
6. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 266 184 147 181 236 146 1160 193.33 1160 193.33
7. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK 2 0 205 224 172 156 173 203 1133 188.83 1133 188.83
8. Julius Sipavičius STRAIKAS PLIUS 1 0 183 196 178 178 183 196 1114 185.67 1114 185.67
9. Mindaugas Matutis APOLONAS 2 0 194 194 161 192 168 191 1100 183.33 1100 183.33
10. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 1 7 197 233 135 209 147 176 1097 182.83 1097 182.83
11. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 3 0 170 161 190 202 185 187 1095 182.50 1095 182.50
12. Deividas Vilbikas APOLONAS 2 0 141 136 160 234 188 226 1085 180.83 1085 180.83
13. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 3 0 165 145 170 185 158 249 1072 178.67 1072 178.67
14. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 181 170 170 191 182 178 1072 178.67 1072 178.67
15. Karolis Murauskas APOLONAS 1 0 188 234 146 141 184 169 1062 177.00 1062 177.00
16. Emilis Smilgevičius APOLONAS 2 0 154 219 164 207 186 127 1057 176.17 1057 176.17
17. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 3 0 194 193 179 145 165 180 1056 176.00 1056 176.00
18. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 199 193 149 194 190 130 1055 175.83 1055 175.83
19. Česlovas Raštutis KLAIPĖDOS BK 1 0 158 157 160 205 222 119 1021 170.17 1021 170.17
20. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 1 0 140 193 170 210 155 115 983 163.83 983 163.83
21. Darius Drižys NESPLITAS 1 0 193 176 170 161 148 130 978 163.00 978 163.00
22. Kastytis Vitkus 3 0 151 121 150 191 172 192 977 162.83 977 162.83
23. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 2 5 152 104 107 183 166 165 877 146.17 877 146.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 212 191 182 182 274 186 1227 204.50 1227 204.50
2. Rūta Ryliškienė VILNIAUS SPORTINIO BOULINGO KLUBAS 2 0 201 192 179 141 224 206 1143 190.50 1143 190.50
3. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 1 0 184 216 169 196 183 177 1125 187.50 1125 187.50
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 227 182 224 179 159 149 1120 186.67 1120 186.67
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 185 187 199 202 166 178 1117 186.17 1117 186.17
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 216 173 205 186 177 155 1112 185.33 1112 185.33
7. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 3 0 213 181 189 187 175 160 1105 184.17 1105 184.17
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 171 215 193 130 165 192 1066 177.67 1066 177.67
9. Marija Jagnieškutė APOLONAS 2 0 142 152 218 168 191 182 1053 175.50 1053 175.50
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 2 0 162 194 146 174 169 202 1047 174.50 1047 174.50
11. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 2 0 164 130 168 146 192 169 969 161.50 969 161.50
12. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 1 0 215 136 137 173 151 156 968 161.33 968 161.33
13. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 1 0 174 144 173 174 155 107 927 154.50 927 154.50
14. Lidija Stankūnaitė MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS 2 0 122 134 126 185 197 147 911 151.83 911 151.83
15. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 147 149 141 160 103 162 862 143.67 862 143.67
16. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 176 141 126 150 138 129 860 143.33 860 143.33
17. Daina Daubarienė JUNGTINIS BK 1 0 145 123 105 139 155 151 818 136.33 818 136.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 3 5 272 164 260 197 260 220 1373 228.83 1373 228.83
2. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 1 7 197 233 135 209 147 176 1097 182.83 1097 182.83
3. Astijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 2 5 152 104 107 183 166 165 877 146.17 877 146.17
4. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 176 141 126 150 138 129 860 143.33 860 143.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 243 193 212 181 183 158 1170 195.00 1170 195.00
2. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 168 202 204 205 175 211 1165 194.17 1165 194.17
3. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 13 186 204 187 190 174 207 1148 191.33 1148 191.33
4. Antanas Pakinkis MARIJAMPOLĖS BOULINGO KLUBAS 2 5 171 249 186 188 165 174 1133 188.83 1133 188.83
5. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 3 5 176 153 175 209 217 189 1119 186.50 1119 186.50
6. Vaclovas Mitkus PORTO BOULINGAS 1 5 172 174 186 183 218 181 1114 185.67 1114 185.67
7. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS 2 0 182 225 203 176 157 171 1114 185.67 1114 185.67
8. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 1 0 146 182 168 180 243 191 1110 185.00 1110 185.00
9. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 4 0 181 191 190 166 200 168 1096 182.67 1096 182.67
10. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 179 168 157 162 225 203 1094 182.33 1094 182.33
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 192 203 182 184 181 145 1087 181.17 1087 181.17
12. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 146 166 245 213 141 172 1083 180.50 1083 180.50
13. Nijolė Žukienė NESPLITAS 3 8 140 178 175 167 182 231 1073 178.83 1073 178.83
14. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 155 157 176 179 231 162 1060 176.67 1060 176.67
15. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 5 0 156 169 211 143 188 191 1058 176.33 1058 176.33
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 4 10 188 147 191 186 150 193 1055 175.83 1055 175.83
17. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 146 169 164 194 183 187 1043 173.83 1043 173.83
18. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 190 151 212 186 144 153 1036 172.67 1036 172.67
19. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 3 8 159 166 175 180 180 173 1033 172.17 1033 172.17
20. Audrius Leleika 1 0 151 190 172 181 152 184 1030 171.67 1030 171.67
21. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 163 179 169 173 135 201 1020 170.00 1020 170.00
22. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 2 0 161 200 122 176 187 168 1014 169.00 1014 169.00
23. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BK 1 5 154 175 195 171 142 162 999 166.50 999 166.50
Įkelta per: 0.33 sec.