Atkrintamasis etapas

Vyrai A (3-8 vietos)   2019-04-28 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 224 266 236 168 894 223.50
2. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 179 199 197 178 753 188.25
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 201 192 169 0 562 187.33
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 168 190 177 0 535 178.33
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 150 190 0 0 340 170.00
6. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Vyrai I 0 170 121 0 0 291 145.50

Vyrai B (3-8 vietos)   2019-04-28 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 237 198 160 171 766 191.50
2. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 202 181 198 152 733 183.25
3. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 222 170 188 0 580 193.33
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 157 226 159 0 542 180.67
5. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 183 193 0 0 376 188.00
6. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 155 171 0 0 326 163.00

Moterys (3-6 vietos)   2019-04-28 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 158 213 192 203 766 191.50
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 172 181 202 144 699 174.75
3. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 157 204 193 0 554 184.67
4. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 179 132 0 0 311 155.50

Senjorai (3-8 vietos)   2019-04-28 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 170 210 184 194 758 189.50
2. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 205 213 140 178 736 184.00
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 191 154 188 0 533 177.67
4. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 194 154 163 0 511 170.33
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 203 138 0 0 341 170.50
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 158 170 0 0 328 164.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 224 266 236 168 894 223.50
2. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 179 199 197 178 753 188.25
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 201 192 169 0 562 187.33
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 168 190 177 0 535 178.33
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 150 190 0 0 340 170.00
6. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 1 0 170 121 0 0 291 145.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 237 198 160 171 766 191.50
2. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 202 181 198 152 733 183.25
3. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 222 170 188 0 580 193.33
4. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 157 226 159 0 542 180.67
5. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 183 193 0 0 376 188.00
6. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 1 0 155 171 0 0 326 163.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 158 213 192 203 766 191.50
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 172 181 202 144 699 174.75
3. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 157 204 193 0 554 184.67
4. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 179 132 0 0 311 155.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 Suma Vidurkis
1. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 170 210 184 194 758 189.50
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 205 213 140 178 736 184.00
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 191 154 188 0 533 177.67
4. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 5 194 154 163 0 511 170.33
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 203 138 0 0 341 170.50
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 158 170 0 0 328 164.00
Įkelta per: 0.25 sec.