Kvalifikacija (1 etapas)

1 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2019-04-20 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 223 192 214 181 190 214 1214 202.33
2. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 200 205 209 168 182 183 1147 191.17
3. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 243 177 165 178 188 189 1140 190.00
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 161 175 201 194 182 177 1090 181.67
5. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 191 139 184 208 151 199 1072 178.67
6. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 216 180 150 157 188 174 1065 177.50
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 161 151 191 174 190 194 1061 176.83
8. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 192 183 173 129 191 189 1057 176.17
9. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 183 165 162 165 174 187 1036 172.67
10. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 194 176 176 130 141 182 999 166.50
11. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 167 159 166 174 178 148 992 165.33
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 139 138 147 180 173 136 913 152.17

2 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2019-04-20 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 237 183 180 236 214 176 1226 204.33
2. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 156 140 220 243 250 208 1217 202.83
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 208 194 204 185 194 223 1208 201.33
4. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Vyrai I 0 145 220 200 199 185 168 1117 186.17
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 161 169 219 185 182 1082 180.33
6. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 175 137 183 225 214 147 1081 180.17
7. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 201 217 139 209 168 140 1074 179.00
8. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 168 202 171 178 180 160 1059 176.50
9. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 175 160 215 173 155 166 1044 174.00
10. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 140 166 243 198 146 150 1043 173.83
11. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 160 187 112 153 201 216 1029 171.50
12. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 190 160 169 151 173 178 1021 170.17
13. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 155 142 150 174 186 165 972 162.00
14. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 151 180 150 162 161 165 969 161.50
15. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 139 153 168 177 163 148 948 158.00
16. GINTARAS Rimka ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 140 160 146 113 147 215 921 153.50

3 Užėjimas (24 vietos) Antradienis   2019-04-23 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 204 193 207 229 184 1187 197.83
2. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 201 187 175 217 202 196 1178 196.33
3. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 165 238 221 180 191 183 1178 196.33
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 199 142 189 206 216 192 1144 190.67
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 193 173 221 154 213 171 1125 187.50
6. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 172 197 193 163 182 201 1108 184.67
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 163 166 132 165 209 189 1024 170.67
8. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 200 127 149 203 172 160 1011 168.50

4 Užėjimas (24 vietos) Ketvirtadienis   2019-04-25 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 210 189 181 176 182 198 1136 189.33
2. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 183 167 201 155 169 221 1096 182.67
3. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 130 178 191 172 214 1069 178.17
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 169 182 166 167 174 198 1056 176.00
5. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 180 153 172 168 199 180 1052 175.33
6. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 156 194 189 151 186 171 1047 174.50
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 174 169 168 160 182 183 1036 172.67
8. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 156 178 180 145 185 182 1026 171.00
9. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 164 213 207 142 141 152 1019 169.83
10. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 140 190 213 145 194 137 1019 169.83
11. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 144 162 182 201 181 139 1009 168.17
12. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 145 171 198 157 152 180 1003 167.17
13. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 207 139 133 192 178 145 994 165.67
14. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 116 190 153 192 156 156 963 160.50
15. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 148 175 150 115 196 151 935 155.83
16. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 123 195 141 127 179 168 933 155.50

5 Užėjimas (24 vietos) Penktadienis   2019-04-26 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 188 246 182 180 278 167 1241 206.83
2. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 195 217 163 205 247 139 1166 194.33
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 175 209 162 172 197 186 1101 183.50
4. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 219 159 183 198 181 154 1094 182.33
5. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 147 185 194 218 147 200 1091 181.83
6. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 214 161 145 163 214 192 1089 181.50
7. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 209 131 175 202 207 156 1080 180.00
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 145 205 204 181 159 174 1068 178.00
9. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 180 203 159 190 167 160 1059 176.50
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 156 161 200 205 172 161 1055 175.83
11. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 147 187 133 186 207 188 1048 174.67
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 180 136 180 180 189 179 1044 174.00
13. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 203 178 206 139 144 164 1034 172.33
14. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 233 168 169 155 145 163 1033 172.17
15. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 224 154 209 131 118 168 1004 167.33
16. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 208 144 211 133 145 158 999 166.50
17. Edita Gedrimaitė GINTARINIS STRAIKAS Moterys 0 172 158 202 144 171 151 998 166.33
18. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 125 202 133 190 159 168 977 162.83
19. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 142 157 173 192 140 160 964 160.67
20. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 202 149 124 153 159 168 955 159.17
21. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 126 150 143 159 195 154 927 154.50
22. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 169 156 140 177 121 144 907 151.17
23. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 228 134 133 150 138 106 889 148.17
24. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 145 133 147 167 119 160 871 145.17

6 Užėjimas (32 vietos) Šeštadienis   2019-04-27 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 205 256 234 169 199 168 1231 205.17
2. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 219 206 190 200 190 213 1218 203.00
3. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 178 172 229 205 231 194 1209 201.50
4. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 162 222 186 199 198 217 1184 197.33
5. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 189 199 174 235 201 1178 196.33
6. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 190 189 190 208 200 186 1163 193.83
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 169 129 199 224 166 255 1142 190.33
8. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 217 161 186 193 193 191 1141 190.17
9. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 170 219 195 196 194 164 1138 189.67
10. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 220 192 138 204 191 176 1121 186.83
11. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 218 162 178 215 158 174 1105 184.17
12. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 168 213 169 200 188 167 1105 184.17
13. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 186 193 153 206 200 161 1099 183.17
14. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 162 154 199 227 177 169 1088 181.33
15. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 131 180 176 181 245 173 1086 181.00
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 158 181 236 161 197 150 1083 180.50
17. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 201 187 184 169 187 154 1082 180.33
18. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 177 155 182 173 194 173 1054 175.67
19. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 190 177 168 180 167 172 1054 175.67
20. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 183 158 156 158 192 189 1036 172.67
21. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 162 159 169 149 200 187 1026 171.00
22. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 171 176 143 166 156 213 1025 170.83
23. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 138 189 209 135 151 199 1021 170.17
24. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 155 157 167 168 223 147 1017 169.50
25. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 130 181 166 183 181 167 1008 168.00
26. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 168 168 169 188 126 179 998 166.33
27. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 158 161 155 159 167 188 988 164.67
28. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 152 180 129 169 179 179 988 164.67
29. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 159 144 137 199 191 147 977 162.83
30. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 198 121 159 156 164 151 949 158.17
31. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 131 140 183 138 166 147 905 150.83
32. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 146 121 145 134 143 131 820 136.67

7 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2019-04-27 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 199 223 189 215 209 192 1227 204.50
2. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 195 146 223 225 206 231 1226 204.33
3. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 211 211 228 127 193 185 1155 192.50
4. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 173 191 224 173 182 211 1154 192.33
5. Kąstytis Vitkus Vyrai II 0 206 139 183 214 207 173 1122 187.00
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 213 167 224 142 192 176 1114 185.67
7. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 190 191 178 160 189 198 1106 184.33
8. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 185 185 192 181 176 185 1104 184.00
9. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 156 209 163 160 192 221 1101 183.50
10. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 173 152 203 242 183 146 1099 183.17
11. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 177 172 179 164 181 224 1097 182.83
12. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 175 193 161 182 199 176 1086 181.00
13. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 180 172 214 152 172 184 1074 179.00
14. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 171 153 196 169 191 185 1065 177.50
15. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 168 179 163 214 168 173 1065 177.50
16. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 167 168 162 189 187 185 1058 176.33
17. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 195 181 143 187 146 192 1044 174.00
18. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 157 151 169 170 181 182 1010 168.33
19. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 162 211 152 155 170 160 1010 168.33
20. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 172 199 162 140 192 145 1010 168.33
21. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 163 151 191 180 163 158 1006 167.67
22. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 157 183 156 137 163 198 994 165.67
23. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 169 171 165 158 177 134 974 162.33
24. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 151 168 168 152 120 163 922 153.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 3 0 188 246 182 180 278 167 1241 206.83 1241 206.83
2. Laurynas Narušis APOLONAS 2 7 199 223 189 215 209 192 1227 204.50 1227 204.50
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 201 187 175 217 202 196 1178 196.33 1178 196.33
4. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 165 238 221 180 191 183 1178 196.33 1178 196.33
5. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 2 0 190 189 190 208 200 186 1163 193.83 1163 193.83
6. Donatas Lengvinas NESPLITAS 3 0 173 191 224 173 182 211 1154 192.33 1154 192.33
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 169 129 199 224 166 255 1142 190.33 1142 190.33
8. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 170 219 195 196 194 164 1138 189.67 1138 189.67
9. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 220 192 138 204 191 176 1121 186.83 1121 186.83
10. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 1 0 145 220 200 199 185 168 1117 186.17 1117 186.17
11. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 213 167 224 142 192 176 1114 185.67 1114 185.67
12. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 183 167 201 155 169 221 1096 182.67 1096 182.67
13. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 216 180 150 157 188 174 1065 177.50 1065 177.50
14. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 168 179 163 214 168 173 1065 177.50 1065 177.50
15. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 167 168 162 189 187 185 1058 176.33 1058 176.33
16. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 175 160 215 173 155 166 1044 174.00 1044 174.00
17. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 3 0 140 190 213 145 194 137 1019 169.83 1019 169.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 195 146 223 225 206 231 1226 204.33 1226 204.33
2. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 2 0 237 183 180 236 214 176 1226 204.33 1226 204.33
3. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 2 0 156 140 220 243 250 208 1217 202.83 1217 202.83
4. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 223 192 214 181 190 214 1214 202.33 1214 202.33
5. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 162 222 186 199 198 217 1184 197.33 1184 197.33
6. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK 1 0 211 211 228 127 193 185 1155 192.50 1155 192.50
7. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 2 0 217 161 186 193 193 191 1141 190.17 1141 190.17
8. Kąstytis Vitkus 1 0 206 139 183 214 207 173 1122 187.00 1122 187.00
9. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 2 0 172 197 193 163 182 201 1108 184.67 1108 184.67
10. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 6 0 185 185 192 181 176 185 1104 184.00 1104 184.00
11. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 186 193 153 206 200 161 1099 183.17 1099 183.17
12. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 173 152 203 242 183 146 1099 183.17 1099 183.17
13. Mantas Trakimavičius GINTARINIS STRAIKAS 2 0 214 161 145 163 214 192 1089 181.50 1089 181.50
14. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 2 0 131 180 176 181 245 173 1086 181.00 1086 181.00
15. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 1 0 175 137 183 225 214 147 1081 180.17 1081 180.17
16. Andrej Storožev APOLONAS 2 7 209 131 175 202 207 156 1080 180.00 1080 180.00
17. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 192 183 173 129 191 189 1057 176.17 1057 176.17
18. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 2 0 180 153 172 168 199 180 1052 175.33 1052 175.33
19. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 144 162 182 201 181 139 1009 168.17 1009 168.17
20. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 142 157 173 192 140 160 964 160.67 964 160.67
21. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 148 175 150 115 196 151 935 155.83 935 155.83
22. Mindaugas Matutis APOLONAS 1 0 146 121 145 134 143 131 820 136.67 820 136.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 205 256 234 169 199 168 1231 205.17 1231 205.17
2. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 208 194 204 185 194 223 1208 201.33 1208 201.33
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 204 193 207 229 184 1187 197.83 1187 197.83
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 180 189 199 174 235 201 1178 196.33 1178 196.33
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 3 0 156 209 163 160 192 221 1101 183.50 1101 183.50
6. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 2 0 162 154 199 227 177 169 1088 181.33 1088 181.33
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 161 169 219 185 182 1082 180.33 1082 180.33
8. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 171 153 196 169 191 185 1065 177.50 1065 177.50
9. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 190 177 168 180 167 172 1054 175.67 1054 175.67
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 162 211 152 155 170 160 1010 168.33 1010 168.33
11. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 163 151 191 180 163 158 1006 167.67 1006 167.67
12. Edita Gedrimaitė GINTARINIS STRAIKAS 1 0 172 158 202 144 171 151 998 166.33 998 166.33
13. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 2 0 152 180 129 169 179 179 988 164.67 988 164.67
14. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 159 144 137 199 191 147 977 162.83 977 162.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 2 7 199 223 189 215 209 192 1227 204.50 1227 204.50
2. Andrej Storožev APOLONAS 2 7 209 131 175 202 207 156 1080 180.00 1080 180.00
3. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 159 144 137 199 191 147 977 162.83 977 162.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 219 206 190 200 190 213 1218 203.00 1218 203.00
2. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 195 217 163 205 247 139 1166 194.33 1166 194.33
3. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 5 200 205 209 168 182 183 1147 191.17 1147 191.17
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 199 142 189 206 216 192 1144 190.67 1144 190.67
5. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 243 177 165 178 188 189 1140 190.00 1140 190.00
6. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 175 209 162 172 197 186 1101 183.50 1101 183.50
7. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 3 0 177 172 179 164 181 224 1097 182.83 1097 182.83
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 2 0 219 159 183 198 181 154 1094 182.33 1094 182.33
9. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 147 185 194 218 147 200 1091 181.83 1091 181.83
10. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 2 0 175 193 161 182 199 176 1086 181.00 1086 181.00
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 180 172 214 152 172 184 1074 179.00 1074 179.00
12. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 191 139 184 208 151 199 1072 178.67 1072 178.67
13. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 7 0 161 151 191 174 190 194 1061 176.83 1061 176.83
14. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 2 0 180 203 159 190 167 160 1059 176.50 1059 176.50
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 13 156 161 200 205 172 161 1055 175.83 1055 175.83
16. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 147 187 133 186 207 188 1048 174.67 1048 174.67
17. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 10 180 136 180 180 189 179 1044 174.00 1044 174.00
18. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 1 0 203 178 206 139 144 164 1034 172.33 1034 172.33
19. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 164 213 207 142 141 152 1019 169.83 1019 169.83
20. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 116 190 153 192 156 156 963 160.50 963 160.50
21. GINTARAS Rimka ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 140 160 146 113 147 215 921 153.50 921 153.50
22. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 2 8 169 156 140 177 121 144 907 151.17 907 151.17
Įkelta per: 0.21 sec.