Kvalifikacija (2 etapas)

Antras kvalifikacinis etapas Moterys; Senjorai; 12 vieta Vyrų B   2019-03-17 09:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 199 174 246 224 234 195 1272 212.00
2. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 193 201 189 229 236 206 1254 209.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 165 194 174 221 240 249 1243 207.17
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 248 183 165 213 224 198 1231 205.17
5. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 184 195 192 201 215 241 1228 204.67
6. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 225 249 227 176 176 172 1225 204.17
7. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 178 252 220 188 170 200 1208 201.33
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 209 159 189 217 202 213 1189 198.17
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 192 210 184 204 182 159 1131 188.50
10. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 192 203 191 214 157 171 1128 188.00
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 199 205 178 176 223 139 1120 186.67
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 153 191 176 211 172 212 1115 185.83
13. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 165 203 203 193 197 153 1114 185.67
14. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 192 165 169 172 203 211 1112 185.33
15. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 164 198 143 185 190 230 1110 185.00
16. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 195 178 192 216 146 183 1110 185.00
17. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 145 201 164 231 162 195 1098 183.00
18. Erikas Duškinas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 156 165 193 154 173 193 1034 172.33
19. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 161 169 165 177 157 166 995 165.83
20. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 169 179 170 153 126 142 939 156.50

Antras kvalifikacinis etapas Vyrai A 1-9 vietos; Vyrai B 1-11 vietos   2019-03-17 12:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 239 203 214 256 289 267 1468 244.67
2. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 258 214 238 194 245 231 1380 230.00
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 278 265 222 218 171 207 1361 226.83
4. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 218 265 192 199 237 212 1323 220.50
5. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 257 258 246 185 203 172 1321 220.17
6. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 244 232 197 235 204 194 1306 217.67
7. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 196 190 206 223 202 225 1242 207.00
8. Evaldas Liubertas NESPLITAS Vyrai II 0 207 195 219 167 200 209 1197 199.50
9. Rapolas Šlajus Vyrai II 0 183 199 207 217 215 169 1190 198.33
10. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 194 179 237 185 227 161 1183 197.17
11. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 186 223 197 190 175 202 1173 195.50
12. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 177 190 189 225 185 204 1170 195.00
13. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 162 176 186 199 203 225 1151 191.83
14. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 195 156 226 202 167 205 1151 191.83
15. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 238 173 158 188 190 179 1126 187.67
16. Albertas Toločka APOLONAS Vyrai II 0 234 180 165 146 174 205 1104 184.00
17. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 163 188 209 170 187 170 1087 181.17
18. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 130 156 189 159 126 190 950 158.33
19. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
20. Paulius Bagdonas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 239 203 214 256 289 267 1468 244.67 2957 246.42
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 278 265 222 218 171 207 1361 226.83 2727 227.25
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 258 214 238 194 245 231 1380 230.00 2702 225.17
4. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 218 265 192 199 237 212 1323 220.50 2661 221.75
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 244 232 197 235 204 194 1306 217.67 2587 215.58
6. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 194 179 237 185 227 161 1183 197.17 2493 207.75
7. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 238 173 158 188 190 179 1126 187.67 2384 198.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 257 258 246 185 203 172 1321 220.17 2503 208.58
2. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 196 190 206 223 202 225 1242 207.00 2456 204.67
3. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 195 156 226 202 167 205 1151 191.83 2438 203.17
4. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 199 174 246 224 234 195 1272 212.00 2436 203.00
5. Evaldas Liubertas NESPLITAS 1 0 207 195 219 167 200 209 1197 199.50 2405 200.42
6. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 1 0 163 188 209 170 187 170 1087 181.17 2387 198.92
7. Rapolas Šlajus 1 0 183 199 207 217 215 169 1190 198.33 2373 197.75
8. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 1 0 186 223 197 190 175 202 1173 195.50 2368 197.33
9. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 1 0 162 176 186 199 203 225 1151 191.83 2352 196.00
10. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 177 190 189 225 185 204 1170 195.00 2337 194.75
11. Albertas Toločka APOLONAS 1 0 234 180 165 146 174 205 1104 184.00 2274 189.50
12. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 1 0 130 156 189 159 126 190 950 158.33 2120 176.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 193 201 189 229 236 206 1254 209.00 2443 203.58
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 248 183 165 213 224 198 1231 205.17 2437 203.08
3. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 192 165 169 172 203 211 1112 185.33 2306 192.17
4. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 192 203 191 214 157 171 1128 188.00 2280 190.00
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 195 178 192 216 146 183 1110 185.00 2240 186.67
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 199 205 178 176 223 139 1120 186.67 2221 185.08
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 145 201 164 231 162 195 1098 183.00 2211 184.25
8. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 161 169 165 177 157 166 995 165.83 2150 179.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 165 194 174 221 240 249 1243 207.17 2570 214.17
2. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 225 249 227 176 176 172 1225 204.17 2467 205.58
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 165 203 203 193 197 153 1114 185.67 2431 202.58
4. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 184 195 192 201 215 241 1228 204.67 2408 200.67
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 209 159 189 217 202 213 1189 198.17 2399 199.92
6. Timofej  Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 178 252 220 188 170 200 1208 201.33 2389 199.08
7. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 164 198 143 185 190 230 1110 185.00 2332 194.33
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 192 210 184 204 182 159 1131 188.50 2311 192.58
9. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 153 191 176 211 172 212 1115 185.83 2300 191.67
10. Erikas Duškinas STRAIKAS PLIUS 1 0 156 165 193 154 173 193 1034 172.33 2217 184.75
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 169 179 170 153 126 142 939 156.50 2103 175.25
Įkelta per: 0.24 sec.