Kvalifikacija • 2 etapas

Vyrai A: 1-12 vietos ٭ Moterys: 1-9 vietos ٭ Senjorai: 1-11 vietos   2019-02-10 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Jonaitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 175 194 225 241 225 191 1251 208.50
2. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 224 220 214 207 207 176 1248 208.00
3. Nerijus Gerdvilis APOLONAS Vyrai I 0 226 197 187 227 178 227 1242 207.00
4. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 221 180 189 253 192 197 1232 205.33
5. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 179 211 191 188 196 256 1221 203.50
6. Sigitas Žilėnas Senjorai 0 181 205 175 210 232 184 1187 197.83
7. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 168 199 206 209 195 201 1178 196.33
8. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 155 211 184 225 190 206 1171 195.17
9. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 198 185 205 201 170 211 1170 195.00
10. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 152 206 175 159 203 254 1149 191.50
11. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 157 164 214 175 215 222 1147 191.17
12. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 171 188 189 211 161 224 1144 190.67
13. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 194 180 213 192 188 173 1140 190.00
14. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 215 191 171 183 185 180 1125 187.50
15. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 199 155 161 201 192 202 1110 185.00
16. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 176 217 188 159 193 176 1109 184.83
17. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 157 189 199 149 213 194 1101 183.50
18. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 182 195 167 185 189 182 1100 183.33
19. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 206 203 194 176 151 160 1090 181.67
20. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 161 182 163 194 181 200 1081 180.17
21. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 173 178 212 190 156 161 1070 178.33
22. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 141 189 190 153 216 157 1046 174.33
23. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 160 147 165 171 140 256 1039 173.17
24. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 185 196 179 150 143 181 1034 172.33
25. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 157 158 136 166 224 192 1033 172.17
26. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 159 195 164 155 139 199 1011 168.50
27. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 185 157 174 128 184 179 1007 167.83
28. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 148 161 172 186 171 167 1005 167.50
29. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 179 178 181 140 154 169 1001 166.83
30. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 166 166 160 139 146 150 927 154.50
31. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 179 135 114 126 210 131 895 149.17
32. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 143 133 151 141 150 168 886 147.67

Vyrai B: 1-16 vietos ٭   2019-02-10 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dainius Žaltauskas Vyrai II 0 254 217 163 213 257 187 1291 215.17
2. Albertas Toločka APOLONAS Vyrai II 0 219 172 206 234 224 195 1250 208.33
3. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 223 197 180 224 181 214 1219 203.17
4. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 242 213 236 140 158 201 1190 198.33
5. Dailius Raščius KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 192 173 231 226 189 178 1189 198.17
6. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 169 203 205 192 211 197 1177 196.17
7. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 182 172 225 226 183 180 1168 194.67
8. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 175 231 204 211 156 160 1137 189.50
9. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 155 169 165 209 221 212 1131 188.50
10. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 214 180 147 205 198 162 1106 184.33
11. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 138 117 191 180 221 241 1088 181.33
12. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 5 184 198 182 173 159 175 1071 178.50
13. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 161 164 204 221 172 147 1069 178.17
14. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 162 181 154 141 222 169 1029 171.50
15. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Vyrai II 0 135 200 150 182 156 200 1023 170.50
16. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 133 163 156 153 161 143 909 151.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 168 199 206 209 195 201 1178 196.33 2563 213.58
2. Tomas Jonaitis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 175 194 225 241 225 191 1251 208.50 2524 210.33
3. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 221 180 189 253 192 197 1232 205.33 2519 209.92
4. Nerijus Gerdvilis APOLONAS 1 0 226 197 187 227 178 227 1242 207.00 2454 204.50
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 152 206 175 159 203 254 1149 191.50 2441 203.42
6. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 157 164 214 175 215 222 1147 191.17 2421 201.75
7. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 224 220 214 207 207 176 1248 208.00 2415 201.25
8. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 198 185 205 201 170 211 1170 195.00 2403 200.25
9. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 1 0 155 211 184 225 190 206 1171 195.17 2401 200.08
10. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 179 211 191 188 196 256 1221 203.50 2336 194.67
11. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 194 180 213 192 188 173 1140 190.00 2308 192.33
12. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 159 195 164 155 139 199 1011 168.50 2142 178.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Albertas Toločka APOLONAS 1 0 219 172 206 234 224 195 1250 208.33 2437 203.08
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 182 172 225 226 183 180 1168 194.67 2433 202.75
3. Dainius Žaltauskas 1 0 254 217 163 213 257 187 1291 215.17 2382 198.50
4. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 1 0 223 197 180 224 181 214 1219 203.17 2379 198.25
5. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 169 203 205 192 211 197 1177 196.17 2341 195.08
6. Dailius Raščius KAROLINOS BK PLIUS 1 0 192 173 231 226 189 178 1189 198.17 2319 193.25
7. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 1 0 242 213 236 140 158 201 1190 198.33 2316 193.00
8. Andrej Storožev APOLONAS 1 7 155 169 165 209 221 212 1131 188.50 2307 192.25
9. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 1 0 138 117 191 180 221 241 1088 181.33 2244 187.00
10. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 184 198 182 173 159 175 1071 178.50 2228 185.67
11. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 175 231 204 211 156 160 1137 189.50 2223 185.25
12. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 214 180 147 205 198 162 1106 184.33 2222 185.17
13. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 161 164 204 221 172 147 1069 178.17 2190 182.50
14. Rimvydas Žilinskas APOLONAS 1 0 135 200 150 182 156 200 1023 170.50 2170 180.83
15. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 1 0 162 181 154 141 222 169 1029 171.50 2162 180.17
16. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 133 163 156 153 161 143 909 151.50 2125 177.08
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 171 188 189 211 161 224 1144 190.67 2257 188.08
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 215 191 171 183 185 180 1125 187.50 2215 184.58
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 206 203 194 176 151 160 1090 181.67 2209 184.08
4. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 157 158 136 166 224 192 1033 172.17 2159 179.92
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 141 189 190 153 216 157 1046 174.33 2135 177.92
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 161 182 163 194 181 200 1081 180.17 2114 176.17
7. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 179 178 181 140 154 169 1001 166.83 2021 168.42
8. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 166 166 160 139 146 150 927 154.50 1989 165.75
9. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 143 133 151 141 150 168 886 147.67 1951 162.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 221 180 189 253 192 197 1232 205.33 2519 209.92
2. Andrej Storožev APOLONAS 1 7 155 169 165 209 221 212 1131 188.50 2307 192.25
3. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 184 198 182 173 159 175 1071 178.50 2228 185.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 157 189 199 149 213 194 1101 183.50 2353 196.08
2. Sigitas Žilėnas 1 0 181 205 175 210 232 184 1187 197.83 2251 187.58
3. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 182 195 167 185 189 182 1100 183.33 2243 186.92
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 199 155 161 201 192 202 1110 185.00 2198 183.17
5. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 1 0 173 178 212 190 156 161 1070 178.33 2181 181.75
6. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 176 217 188 159 193 176 1109 184.83 2178 181.50
7. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 185 157 174 128 184 179 1007 167.83 2157 179.75
8. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 5 185 196 179 150 143 181 1034 172.33 2154 179.50
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 160 147 165 171 140 256 1039 173.17 2129 177.42
10. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 148 161 172 186 171 167 1005 167.50 2123 176.92
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 179 135 114 126 210 131 895 149.17 1961 163.42
Įkelta per: 0.20 sec.