Kvalifikacija • 1 etapas

1 užėjimas (20 vietų) ♦ Sekmadienis   2019-02-03 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 226 189 223 159 205 203 1205 200.83
2. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 5 175 193 209 164 216 200 1157 192.83
3. Nerijus Gerdvilis APOLONAS Vyrai I 0 159 236 199 188 168 197 1147 191.17
4. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 226 198 164 170 199 186 1143 190.50
5. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 174 201 210 165 198 173 1121 186.83
6. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 199 185 183 186 208 147 1108 184.67
7. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 180 189 179 198 163 186 1095 182.50
8. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 158 170 137 198 177 246 1086 181.00
9. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 187 197 178 174 167 149 1052 175.33
10. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 157 180 141 177 203 190 1048 174.67
11. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 195 215 196 150 155 136 1047 174.50
12. Gretas Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 192 133 187 171 155 184 1022 170.33
13. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 139 178 133 201 170 199 1020 170.00
14. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 163 145 158 180 212 153 1011 168.50
15. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 147 131 189 179 170 163 979 163.17
16. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 138 167 159 186 153 167 970 161.67
17. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 5 145 160 161 136 191 174 967 161.17
18. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 198 157 132 167 158 125 937 156.17
19. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 137 183 154 119 174 142 909 151.50
20. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 149 147 139 141 121 125 822 137.00

2 užėjimas (20 vietų) ♦ Sekmadienis   2019-02-03 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 171 162 233 225 179 246 1216 202.67
2. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 195 140 170 204 224 223 1156 192.67
3. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Vyrai II 0 224 178 198 211 145 177 1133 188.83
4. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 158 163 193 205 202 192 1113 185.50
5. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 146 153 212 210 207 182 1110 185.00
6. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 170 184 196 192 169 192 1103 183.83
7. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 189 163 190 162 194 190 1088 181.33
8. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 202 213 160 177 192 137 1081 180.17
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 179 158 137 219 206 180 1079 179.83
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 151 207 214 158 206 135 1071 178.50
11. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 165 152 155 162 220 212 1066 177.67
12. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 153 197 190 164 186 176 1066 177.67
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 162 200 206 162 183 149 1062 177.00
14. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 173 182 153 188 184 171 1051 175.17
15. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 145 201 158 137 182 213 1036 172.67
16. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 146 192 190 150 170 177 1025 170.83
17. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 137 154 167 193 210 148 1009 168.17
18. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 156 130 179 143 168 219 995 165.83
19. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 151 168 152 134 160 158 923 153.83
20. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 144 131 121 155 192 157 900 150.00

3 užėjimas (ATŠAUKTAS)   2019-02-04 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra

4 užėjimas (20 vietų) ♦ Antradienis   2019-02-05 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 211 248 167 226 187 184 1223 203.83
2. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 212 243 167 140 191 223 1176 196.00
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 219 194 159 196 223 170 1161 193.50
4. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 148 164 201 206 210 230 1159 193.17
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 204 154 221 195 198 178 1150 191.67
6. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 187 167 152 141 200 233 1080 180.00
7. Sigitas Žilėnas Senjorai 0 152 209 209 173 180 141 1064 177.33
8. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 186 173 168 139 206 179 1051 175.17
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 208 168 175 168 135 168 1022 170.33
10. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 134 194 176 183 167 163 1017 169.50
11. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 170 190 151 141 199 149 1000 166.67
12. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 158 154 161 177 207 138 995 165.83
13. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 171 153 158 179 158 172 991 165.17
14. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Vyrai II 0 177 155 143 152 172 170 969 161.50
15. Gintaras Truskauskas Vyrai II 0 176 154 141 159 150 187 967 161.17
16. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 128 176 156 132 157 191 940 156.67
17. Karolis Murauskas APOLONAS Vyrai II 0 132 158 139 159 185 157 930 155.00
18. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 160 129 132 129 164 186 900 150.00
19. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 190 122 157 133 135 163 900 150.00
20. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 157 132 117 122 160 183 871 145.17

5 užėjimas (20 vietų) ♦ Trečiadienis   2019-02-06 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 245 194 215 204 236 180 1274 212.33
2. Albertas Toločka APOLONAS Vyrai II 0 181 202 178 193 234 199 1187 197.83
3. Dailius Raščius KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 160 178 179 188 185 230 1120 186.67
4. Andrej Storožev APOLONAS Vyrai II 7 156 231 177 189 210 154 1117 186.17
5. Dainius Žaltauskas Vyrai II 0 188 168 174 206 168 187 1091 181.83
6. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 175 184 178 187 192 174 1090 181.67
7. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 139 187 199 203 198 157 1083 180.50
8. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 163 173 216 158 184 171 1065 177.50
9. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 169 180 169 219 145 161 1043 173.83
10. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 7 144 177 199 173 202 148 1043 173.83
11. Gintaras Žukas NESPLITAS Senjorai 0 184 200 184 146 142 168 1024 170.67
12. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 170 154 180 170 195 155 1024 170.67
13. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 175 169 192 170 130 147 983 163.83
14. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 156 170 183 156 129 166 960 160.00
15. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 161 187 167 153 144 131 943 157.17
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 146 145 146 156 160 187 940 156.67
17. Mindaugas Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 179 170 103 144 184 127 907 151.17
18. Silvestras Boravskis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Vyrai II 0 182 152 124 161 109 128 856 142.67
19. Darius Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 135 136 163 104 155 153 846 141.00
20. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 159 133 124 163 0 0 579 144.75

6 užėjimas (20 vietų) ♦ Ketvirtadienis   2019-02-07 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 179 261 172 213 221 241 1287 214.50
2. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 122 244 160 204 287 213 1230 205.00
3. Nerijus Gerdvilis APOLONAS Vyrai I 0 184 204 204 205 187 228 1212 202.00
4. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Vyrai II 0 176 182 224 160 181 224 1147 191.17
5. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 208 151 170 211 191 1115 185.83
6. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 178 155 193 191 172 222 1111 185.17
7. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 169 161 181 215 172 188 1086 181.00
8. Tomas Jonaitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 177 183 166 170 181 173 1050 175.00
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 169 191 135 132 146 247 1020 170.00
10. Andrius Andreikėnas APOLONAS Vyrai II 0 177 162 154 170 181 175 1019 169.83
11. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 176 151 207 160 138 185 1017 169.50
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 170 180 172 163 145 182 1012 168.67
13. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 189 161 158 177 140 181 1006 167.67
14. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 7 207 158 165 166 152 151 999 166.50
15. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 150 150 159 167 159 175 960 160.00
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 159 136 166 134 175 188 958 159.67
17. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 208 148 182 112 144 153 947 157.83
18. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 150 159 152 139 126 197 923 153.83
19. Mindaugas Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 144 187 139 147 168 133 918 153.00
20. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 165 127 142 123 184 144 885 147.50

7 užėjimas (ATŠAUKTAS)   2019-02-08 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra

8 užėjimas (20 vietų) ♦ Penktadienis   2019-02-08 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 278 201 237 223 189 257 1385 230.83
2. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 192 166 193 205 166 246 1168 194.67
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 162 179 200 205 214 192 1152 192.00
4. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 179 176 212 191 159 209 1126 187.67
5. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 206 235 155 171 178 175 1120 186.67
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 191 194 168 200 177 189 1119 186.50
7. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 150 211 204 190 170 173 1098 183.00
8. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 201 136 175 165 205 207 1089 181.50
9. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 144 200 198 190 170 156 1058 176.33
10. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 191 165 199 141 183 178 1057 176.17
11. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 5 171 199 184 171 154 160 1039 173.17
12. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 203 156 166 147 192 169 1033 172.17
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 168 154 176 198 162 164 1022 170.33
14. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 184 156 157 201 116 185 999 166.50
15. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 158 193 125 183 156 178 993 165.50
16. Gretas Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 190 141 167 144 148 164 954 159.00
17. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 174 155 177 156 144 148 954 159.00
18. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 177 136 168 141 146 137 905 150.83
19. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 128 123 148 203 175 126 903 150.50

9 užėjimas (28 vietos) ♦ Šeštadienis   2019-02-09 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 214 181 244 169 217 267 1292 215.33
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 257 189 266 198 184 171 1265 210.83
3. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 198 227 170 239 175 198 1207 201.17
4. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 192 225 203 146 178 223 1167 194.50
5. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 228 225 201 165 160 185 1164 194.00
6. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 152 197 239 190 178 187 1143 190.50
7. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 178 152 182 231 186 201 1130 188.33
8. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 179 171 169 225 177 195 1116 186.00
9. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 159 184 230 170 189 179 1111 185.17
10. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 182 135 202 179 211 167 1076 179.33
11. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 167 144 178 195 207 178 1069 178.17
12. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 169 165 131 191 180 228 1064 177.33
13. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 170 165 203 165 155 204 1062 177.00
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 159 178 163 218 141 189 1048 174.67
15. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 182 168 172 205 165 146 1038 173.00
16. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 150 198 167 172 204 146 1037 172.83
17. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 166 175 162 168 175 187 1033 172.17
18. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Vyrai II 7 183 177 162 176 164 171 1033 172.17
19. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 193 165 214 151 134 161 1018 169.67
20. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 142 152 128 180 250 159 1011 168.50
21. Darius Drižys NESPLITAS Vyrai II 0 175 179 160 161 135 189 999 166.50
22. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS Vyrai II 0 160 185 169 160 168 151 993 165.50
23. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 5 140 133 164 208 158 179 982 163.67
24. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 124 220 154 121 180 178 977 162.83
25. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 149 155 169 159 144 168 944 157.33
26. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 144 176 156 155 169 139 939 156.50
27. Gintaras Žukas NESPLITAS Senjorai 0 153 155 157 139 156 133 893 148.83
28. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 129 142 127 166 150 168 882 147.00

10 užėjimas (20 vietų) ♦ Šeštadienis   2019-02-09 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Tomas Jonaitis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 174 256 243 190 236 174 1273 212.17
2. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 224 191 241 234 207 155 1252 208.67
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 235 179 170 190 182 204 1160 193.33
4. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 214 193 169 173 166 216 1131 188.50
5. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 173 192 184 159 147 247 1102 183.67
6. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 167 200 185 177 160 158 1047 174.50
7. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 170 181 200 159 179 156 1045 174.17
8. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 157 168 170 167 158 216 1036 172.67
9. Dainius Bulota KAROLINOS BK PLIUS Senjorai 0 156 193 183 182 152 158 1024 170.67
10. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 139 173 194 139 148 228 1021 170.17
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 152 170 166 150 207 146 991 165.17
12. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 169 157 157 184 178 135 980 163.33
13. Kąstytis Vitkus Vyrai II 0 131 184 144 178 138 200 975 162.50
14. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 162 145 138 200 160 169 974 162.33
15. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 131 180 190 135 176 160 972 162.00
16. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 148 197 127 181 151 167 971 161.83
17. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 186 123 158 191 161 145 964 160.67
18. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 137 138 184 196 145 123 923 153.83
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 159 129 152 128 183 159 910 151.67
20. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 153 130 149 121 147 191 891 148.50

11 užėjimas (12 vietų) ♦ Šeštadienis   2019-02-09 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 203 195 231 208 191 205 1233 205.50
2. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 195 209 176 235 191 161 1167 194.50
3. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 160 188 221 171 203 217 1160 193.33
4. Dailius Raščius KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 202 172 143 204 199 210 1130 188.33
5. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 155 170 193 199 226 183 1126 187.67
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 150 202 153 193 225 195 1118 186.33
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 192 157 174 199 198 170 1090 181.67
8. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 169 184 190 181 142 173 1039 173.17
9. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 190 162 148 162 156 202 1020 170.00
10. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 175 127 151 136 154 173 916 152.67
11. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 134 135 123 116 178 152 838 139.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 278 201 237 223 189 257 1385 230.83 1385 230.83
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 214 181 244 169 217 267 1292 215.33 1292 215.33
3. Laurynas Narušis APOLONAS 4 7 179 261 172 213 221 241 1287 214.50 1287 214.50
4. Donatas Lengvinas NESPLITAS 3 0 245 194 215 204 236 180 1274 212.33 1274 212.33
5. Tomas Jonaitis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 174 256 243 190 236 174 1273 212.17 1273 212.17
6. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 4 0 203 195 231 208 191 205 1233 205.50 1233 205.50
7. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 1 0 122 244 160 204 287 213 1230 205.00 1230 205.00
8. Nerijus Gerdvilis APOLONAS 2 0 184 204 204 205 187 228 1212 202.00 1212 202.00
9. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 4 0 192 166 193 205 166 246 1168 194.67 1168 194.67
10. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 195 209 176 235 191 161 1167 194.50 1167 194.50
11. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 5 0 214 193 169 173 166 216 1131 188.50 1131 188.50
12. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 184 208 151 170 211 191 1115 185.83 1115 185.83
13. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 187 167 152 141 200 233 1080 180.00 1080 180.00
14. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 1 0 179 158 137 219 206 180 1079 179.83 1079 179.83
15. Dainius Burevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 165 152 155 162 220 212 1066 177.67 1066 177.67
16. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 2 0 169 184 190 181 142 173 1039 173.17 1039 173.17
17. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 2 0 157 168 170 167 158 216 1036 172.67 1036 172.67
18. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 145 201 158 137 182 213 1036 172.67 1036 172.67
19. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 1 0 161 187 167 153 144 131 943 157.17 943 157.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 257 189 266 198 184 171 1265 210.83 1265 210.83
2. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 2 0 171 162 233 225 179 246 1216 202.67 1216 202.67
3. Albertas Toločka APOLONAS 1 0 181 202 178 193 234 199 1187 197.83 1187 197.83
4. Andrej Storožev APOLONAS 3 7 212 243 167 140 191 223 1176 196.00 1176 196.00
5. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 228 225 201 165 160 185 1164 194.00 1164 194.00
6. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 1 0 160 188 221 171 203 217 1160 193.33 1160 193.33
7. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 5 175 193 209 164 216 200 1157 192.83 1157 192.83
8. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 1 0 195 140 170 204 224 223 1156 192.67 1156 192.67
9. Rimvydas Žilinskas APOLONAS 2 0 176 182 224 160 181 224 1147 191.17 1147 191.17
10. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 1 0 224 178 198 211 145 177 1133 188.83 1133 188.83
11. Dailius Raščius KAROLINOS BK PLIUS 2 0 202 172 143 204 199 210 1130 188.33 1130 188.33
12. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 3 0 179 176 212 191 159 209 1126 187.67 1126 187.67
13. Erikas Jansonas APOLONAS 2 0 174 201 210 165 198 173 1121 186.83 1121 186.83
14. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 179 171 169 225 177 195 1116 186.00 1116 186.00
15. Dainius Žaltauskas 1 0 188 168 174 206 168 187 1091 181.83 1091 181.83
16. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 2 0 158 170 137 198 177 246 1086 181.00 1086 181.00
17. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 4 0 202 213 160 177 192 137 1081 180.17 1081 180.17
18. Deividas Vilbikas APOLONAS 2 0 186 173 168 139 206 179 1051 175.17 1051 175.17
19. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 3 7 144 177 199 173 202 148 1043 173.83 1043 173.83
20. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 166 175 162 168 175 187 1033 172.17 1033 172.17
21. Gretas Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 192 133 187 171 155 184 1022 170.33 1022 170.33
22. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 4 0 139 178 133 201 170 199 1020 170.00 1020 170.00
23. Andrius Andreikėnas APOLONAS 1 0 177 162 154 170 181 175 1019 169.83 1019 169.83
24. Darius Drižys NESPLITAS 2 0 175 179 160 161 135 189 999 166.50 999 166.50
25. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK 1 0 156 130 179 143 168 219 995 165.83 995 165.83
26. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 2 0 158 193 125 183 156 178 993 165.50 993 165.50
27. Aleksandras Semaškevičius APOLONAS 1 0 160 185 169 160 168 151 993 165.50 993 165.50
28. Kąstytis Vitkus 1 0 131 184 144 178 138 200 975 162.50 975 162.50
29. Gintaras Truskauskas 1 0 176 154 141 159 150 187 967 161.17 967 161.17
30. Karolis Murauskas APOLONAS 1 0 132 158 139 159 185 157 930 155.00 930 155.00
31. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 137 138 184 196 145 123 923 153.83 923 153.83
32. Mindaugas Drižys NESPLITAS 2 0 144 187 139 147 168 133 918 153.00 918 153.00
33. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK 1 0 137 183 154 119 174 142 909 151.50 909 151.50
34. Silvestras Boravskis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 182 152 124 161 109 128 856 142.67 856 142.67
35. Mindaugas Matutis APOLONAS 1 0 149 147 139 141 121 125 822 137.00 822 137.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 155 170 193 199 226 183 1126 187.67 1126 187.67
2. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 191 194 168 200 177 189 1119 186.50 1119 186.50
3. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 158 163 193 205 202 192 1113 185.50 1113 185.50
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 2 0 192 157 174 199 198 170 1090 181.67 1090 181.67
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 3 0 201 136 175 165 205 207 1089 181.50 1089 181.50
6. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 163 173 216 158 184 171 1065 177.50 1065 177.50
7. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 170 165 203 165 155 204 1062 177.00 1062 177.00
8. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 203 156 166 147 192 169 1033 172.17 1033 172.17
9. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 4 0 190 162 148 162 156 202 1020 170.00 1020 170.00
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 2 0 170 180 172 163 145 182 1012 168.67 1012 168.67
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 184 156 157 201 116 185 999 166.50 999 166.50
12. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 2 0 186 123 158 191 161 145 964 160.67 964 160.67
13. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 150 159 152 139 126 197 923 153.83 923 153.83
14. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 151 168 152 134 160 158 923 153.83 923 153.83
15. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 2 0 175 127 151 136 154 173 916 152.67 916 152.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 4 7 179 261 172 213 221 241 1287 214.50 1287 214.50
2. Andrej Storožev APOLONAS 3 7 212 243 167 140 191 223 1176 196.00 1176 196.00
3. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 5 175 193 209 164 216 200 1157 192.83 1157 192.83
4. Mykolas Jokubauskis APOLONAS 3 7 144 177 199 173 202 148 1043 173.83 1043 173.83
5. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 150 159 152 139 126 197 923 153.83 923 153.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 5 224 191 241 234 207 155 1252 208.67 1252 208.67
2. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 204 154 221 195 198 178 1150 191.67 1150 191.67
3. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 226 198 164 170 199 186 1143 190.50 1143 190.50
4. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 206 235 155 171 178 175 1120 186.67 1120 186.67
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 3 5 150 202 153 193 225 195 1118 186.33 1118 186.33
6. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 4 0 159 184 230 170 189 179 1111 185.17 1111 185.17
7. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 175 184 178 187 192 174 1090 181.67 1090 181.67
8. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 189 163 190 162 194 190 1088 181.33 1088 181.33
9. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 167 144 178 195 207 178 1069 178.17 1069 178.17
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 153 197 190 164 186 176 1066 177.67 1066 177.67
11. Sigitas Žilėnas 1 0 152 209 209 173 180 141 1064 177.33 1064 177.33
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 162 200 206 162 183 149 1062 177.00 1062 177.00
13. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 3 0 187 197 178 174 167 149 1052 175.33 1052 175.33
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 5 0 159 178 163 218 141 189 1048 174.67 1048 174.67
15. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 10 167 200 185 177 160 158 1047 174.50 1047 174.50
16. Gintaras Žukas NESPLITAS 2 0 184 200 184 146 142 168 1024 170.67 1024 170.67
17. Dainius Bulota KAROLINOS BK PLIUS 1 0 156 193 183 182 152 158 1024 170.67 1024 170.67
18. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 170 154 180 170 195 155 1024 170.67 1024 170.67
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 13 169 191 135 132 146 247 1020 170.00 1020 170.00
20. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 2 0 189 161 158 177 140 181 1006 167.67 1006 167.67
21. Antanas Čenys APOLONAS 2 5 140 133 164 208 158 179 982 163.67 982 163.67
22. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 1 0 128 123 148 203 175 126 903 150.50 903 150.50
23. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 5 165 127 142 123 184 144 885 147.50 885 147.50
Įkelta per: 0.59 sec.