Kvalifikacija (2 etapas)

1-12 vietos Vyrai A; 1-12 vietos Senjorai   2018-11-18 09:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 264 205 201 293 186 211 1360 226.67
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 266 212 206 218 205 223 1330 221.67
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 212 185 204 245 238 200 1284 214.00
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 192 194 195 223 213 242 1259 209.83
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 234 236 215 203 172 187 1247 207.83
6. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 201 237 188 184 222 194 1226 204.33
7. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 188 227 175 193 189 226 1198 199.67
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 167 205 214 192 162 257 1197 199.50
9. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 238 221 193 167 195 156 1170 195.00
10. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 183 219 185 166 245 171 1169 194.83
11. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 164 193 174 215 198 219 1163 193.83
12. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 159 247 176 232 156 179 1149 191.50
13. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 177 204 166 188 181 232 1148 191.33
14. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 190 197 217 162 179 163 1108 184.67
15. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 189 178 180 215 183 149 1094 182.33
16. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 182 183 157 203 183 180 1088 181.33
17. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 166 201 172 175 187 166 1067 177.83
18. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 192 198 211 142 156 164 1063 177.17
19. Remigijus Nausėda GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 158 178 155 193 190 180 1054 175.67
20. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 172 141 182 135 219 158 1007 167.83
21. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 195 152 138 164 157 182 988 164.67
22. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 197 138 130 161 170 174 970 161.67
23. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 126 140 170 169 189 157 951 158.50
24. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 131 140 170 116 159 166 882 147.00

1-9 vietos Moterys; 1-15 vietos Vyrai B   2018-11-18 12:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 192 204 180 259 204 190 1229 204.83
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 222 173 191 216 205 206 1213 202.17
3. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 198 171 213 209 213 189 1193 198.83
4. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 192 258 127 208 192 208 1185 197.50
5. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 202 204 205 188 169 194 1162 193.67
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 196 166 175 213 179 223 1152 192.00
7. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 189 223 167 207 180 182 1148 191.33
8. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 192 203 201 179 178 188 1141 190.17
9. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 200 159 188 203 190 189 1129 188.17
10. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 213 189 164 176 174 193 1109 184.83
11. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 208 189 224 145 188 144 1098 183.00
12. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 208 161 211 160 165 192 1097 182.83
13. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 189 167 207 163 202 166 1094 182.33
14. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 155 133 181 191 215 210 1085 180.83
15. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 155 152 157 192 223 204 1083 180.50
16. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 215 206 156 168 158 1059 176.50
17. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 211 179 149 193 156 170 1058 176.33
18. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 179 133 183 160 168 226 1049 174.83
19. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 138 203 181 168 200 147 1037 172.83
20. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 150 166 163 199 198 160 1036 172.67
21. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 167 185 150 197 129 165 993 165.50
22. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 174 153 195 181 161 120 984 164.00
23. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 166 160 174 161 161 161 983 163.83
24. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 171 161 188 139 148 145 952 158.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 264 205 201 293 186 211 1360 226.67 2645 220.42
2. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 234 236 215 203 172 187 1247 207.83 2638 219.83
3. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 266 212 206 218 205 223 1330 221.67 2573 214.42
4. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 212 185 204 245 238 200 1284 214.00 2559 213.25
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 167 205 214 192 162 257 1197 199.50 2496 208.00
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 192 194 195 223 213 242 1259 209.83 2481 206.75
7. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 238 221 193 167 195 156 1170 195.00 2461 205.08
8. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 1 0 201 237 188 184 222 194 1226 204.33 2423 201.92
9. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 183 219 185 166 245 171 1169 194.83 2383 198.58
10. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 159 247 176 232 156 179 1149 191.50 2361 196.75
11. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 177 204 166 188 181 232 1148 191.33 2327 193.92
12. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 192 198 211 142 156 164 1063 177.17 2209 184.08
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 192 204 180 259 204 190 1229 204.83 2456 204.67
2. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 192 258 127 208 192 208 1185 197.50 2392 199.33
3. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 198 171 213 209 213 189 1193 198.83 2366 197.17
4. Deividas Vilbikas APOLONAS 1 0 213 189 164 176 174 193 1109 184.83 2310 192.50
5. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 192 203 201 179 178 188 1141 190.17 2305 192.08
6. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 208 189 224 145 188 144 1098 183.00 2295 191.25
7. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 202 204 205 188 169 194 1162 193.67 2294 191.17
8. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 189 223 167 207 180 182 1148 191.33 2276 189.67
9. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 208 161 211 160 165 192 1097 182.83 2269 189.08
10. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 200 159 188 203 190 189 1129 188.17 2221 185.08
11. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 1 0 211 179 149 193 156 170 1058 176.33 2198 183.17
12. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 1 0 155 133 181 191 215 210 1085 180.83 2175 181.25
13. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 138 203 181 168 200 147 1037 172.83 2161 180.08
14. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 174 153 195 181 161 120 984 164.00 2106 175.50
15. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 171 161 188 139 148 145 952 158.67 2080 173.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 222 173 191 216 205 206 1213 202.17 2426 202.17
2. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 196 166 175 213 179 223 1152 192.00 2258 188.17
3. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 155 152 157 192 223 204 1083 180.50 2216 184.67
4. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 189 167 207 163 202 166 1094 182.33 2179 181.58
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 215 206 156 168 158 1059 176.50 2172 181.00
6. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 179 133 183 160 168 226 1049 174.83 2149 179.08
7. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 167 185 150 197 129 165 993 165.50 2125 177.08
8. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 1 0 150 166 163 199 198 160 1036 172.67 2119 176.58
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 166 160 174 161 161 161 983 163.83 2055 171.25
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 264 205 201 293 186 211 1360 226.67 2645 220.42
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 188 227 175 193 189 226 1198 199.67 2323 193.58
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 164 193 174 215 198 219 1163 193.83 2316 193.00
3. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 189 178 180 215 183 149 1094 182.33 2290 190.83
4. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 190 197 217 162 179 163 1108 184.67 2204 183.67
5. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 1 0 182 183 157 203 183 180 1088 181.33 2188 182.33
6. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 172 141 182 135 219 158 1007 167.83 2176 181.33
7. Remigijus Nausėda GINTARINIS STRAIKAS 1 0 158 178 155 193 190 180 1054 175.67 2170 180.83
8. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 166 201 172 175 187 166 1067 177.83 2130 177.50
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 195 152 138 164 157 182 988 164.67 2110 175.83
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 197 138 130 161 170 174 970 161.67 2110 175.83
11. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 126 140 170 169 189 157 951 158.50 2059 171.58
12. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 1 0 131 140 170 116 159 166 882 147.00 1945 162.08
Įkelta per: 0.24 sec.