Kvalifikacija (1 etapas)

1 Užėjimas (24 vietos) Sekmadienis   2018-11-11 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 220 226 216 215 214 208 1299 216.50
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 258 175 223 212 182 193 1243 207.17
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 235 179 161 211 247 1214 202.33
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 210 198 145 226 186 248 1213 202.17
5. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 209 171 157 212 181 199 1129 188.17
6. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 210 194 180 166 172 201 1123 187.17
7. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 167 173 190 155 205 232 1122 187.00
8. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 142 195 144 196 237 182 1096 182.67
9. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 219 177 175 152 159 154 1036 172.67
10. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 180 181 172 195 144 150 1022 170.33
11. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 177 148 199 172 171 144 1011 168.50
12. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 168 193 163 151 189 145 1009 168.17
13. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 126 166 166 149 157 193 957 159.50
14. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 145 143 151 153 113 169 874 145.67

ATŠAUKTAS - 2 Užėjimas (24 vietos) Antradienis   2018-11-13 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra

3 Užėjimas (24 vietos) Ketvirtadienis   2018-11-15 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 180 184 233 195 182 233 1207 201.17
2. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 237 213 244 127 185 191 1197 199.50
3. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 214 137 206 202 224 213 1196 199.33
4. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 213 220 225 163 168 184 1173 195.50
5. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 185 190 154 208 173 236 1146 191.00
6. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 149 183 195 216 213 187 1143 190.50
7. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 173 214 128 205 204 200 1124 187.33
8. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 197 186 161 197 221 160 1122 187.00
9. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 237 155 179 183 174 172 1100 183.33
10. Kęstutis Jurgelevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 170 177 186 156 210 1090 181.67
11. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 194 210 225 148 148 163 1088 181.33
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 163 181 139 205 183 190 1061 176.83
13. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 139 188 181 181 177 186 1052 175.33
14. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 155 169 247 154 158 164 1047 174.50
15. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 142 209 129 197 162 201 1040 173.33
16. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 163 164 160 185 143 214 1029 171.50
17. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 173 162 166 173 177 165 1016 169.33
18. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 125 185 183 172 148 161 974 162.33

4 Užėjimas (24 vietos) Penktadienis   2018-11-16 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 256 241 257 169 243 225 1391 231.83
2. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 226 245 202 181 192 245 1291 215.17
3. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 223 219 214 200 224 195 1275 212.50
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 212 199 135 170 246 178 1140 190.00
5. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 168 179 212 161 173 232 1125 187.50
6. Remigijus Nausėda GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 204 205 167 169 177 194 1116 186.00
7. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 182 198 194 187 157 197 1115 185.83
8. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 246 171 183 167 175 171 1113 185.50
9. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 203 193 161 147 199 209 1112 185.33
10. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 170 206 212 170 171 171 1100 183.33
11. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 157 185 141 177 205 220 1085 180.83
12. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 183 166 199 191 165 159 1063 177.17
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 162 167 198 183 180 157 1047 174.50
14. Andžejus  Vaitkus KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 166 160 194 167 170 169 1026 171.00
15. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 166 179 174 169 172 157 1017 169.50
16. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 134 165 167 171 144 204 985 164.17
17. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 150 127 164 146 156 240 983 163.83
18. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 131 211 157 148 150 183 980 163.33
19. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 157 153 145 147 146 196 944 157.33
20. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 132 179 147 115 0 0 573 143.25

5 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-11-17 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 233 235 148 236 228 187 1267 211.17
2. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 200 206 209 168 209 231 1223 203.83
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 167 237 174 203 208 223 1212 202.00
4. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 222 203 205 169 217 148 1164 194.00
5. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 179 150 192 228 193 203 1145 190.83
6. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 160 210 208 170 180 204 1132 188.67
7. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 192 215 147 214 211 149 1128 188.00
8. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 188 167 184 179 180 205 1103 183.83
9. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 137 165 182 182 225 184 1075 179.17
10. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 188 214 177 179 141 173 1072 178.67
11. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 151 181 181 179 167 177 1036 172.67
12. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 190 157 180 119 182 200 1028 171.33
13. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 181 183 172 171 167 151 1025 170.83
14. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 200 147 170 147 175 178 1017 169.50
15. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 181 168 181 167 137 177 1011 168.50
16. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 111 169 169 151 193 162 955 159.17
17. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 148 142 140 176 123 131 860 143.33
18. Daina Daubarienė JUNGTINIS BK Moterys 0 105 139 123 115 156 138 776 129.33

6 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-11-17 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 181 187 174 223 182 226 1173 195.50
2. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 206 256 199 156 152 203 1172 195.33
3. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 287 141 184 178 173 206 1169 194.83
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 199 193 173 215 190 191 1161 193.50
5. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 167 197 191 190 209 186 1140 190.00
6. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 243 170 204 179 179 157 1132 188.67
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 170 247 159 149 202 179 1106 184.33
8. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK Vyrai II 0 160 183 147 170 208 222 1090 181.67
9. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 231 160 139 181 169 203 1083 180.50
10. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 196 164 156 179 192 191 1078 179.67
11. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 178 201 181 180 162 161 1063 177.17
12. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 164 182 167 191 190 167 1061 176.83
13. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 136 197 192 201 177 158 1061 176.83
14. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 189 169 188 195 158 148 1047 174.50
15. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 127 186 189 185 125 203 1015 169.17
16. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 145 167 146 193 196 162 1009 168.17
17. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 165 157 172 197 165 146 1002 167.00
18. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 174 163 155 173 137 190 992 165.33
19. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 159 169 155 167 160 170 980 163.33
20. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 136 144 191 204 153 150 978 163.00
21. Kąstytis Vitkus Vyrai II 0 172 180 139 136 155 189 971 161.83
22. Karolis Murauskas APOLONAS Vyrai II 0 162 183 166 174 146 120 951 158.50
23. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 162 138 156 166 157 154 933 155.50
24. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 153 163 176 161 147 132 932 155.33

7 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-11-17 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 157 219 224 197 257 173 1227 204.50
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 169 176 248 221 215 193 1222 203.67
3. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 189 222 222 183 169 209 1194 199.00
4. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 229 217 149 196 181 181 1153 192.17
5. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 203 210 149 224 169 178 1133 188.83
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 207 167 146 191 193 204 1108 184.67
7. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 179 190 201 175 174 1100 183.33
8. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 169 212 195 132 191 193 1092 182.00
9. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 172 205 179 211 117 198 1082 180.33
10. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 179 140 196 162 185 207 1069 178.17
11. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 201 170 162 193 160 182 1068 178.00
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 176 181 203 160 154 181 1055 175.83
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 164 160 171 204 185 157 1041 173.50
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 202 128 154 190 196 166 1036 172.67
15. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 189 148 181 184 153 177 1032 172.00
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 171 216 155 160 167 160 1029 171.50
17. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 165 192 198 148 116 177 996 166.00
18. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 146 162 154 173 153 190 978 163.00
19. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 111 179 138 152 223 162 965 160.83
20. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 175 145 143 158 168 155 944 157.33
21. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 153 139 196 165 120 163 936 156.00
22. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 133 170 184 147 163 132 929 154.83
23. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 174 187 140 178 137 0 816 163.20
24. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS Vyrai II 0 141 183 168 169 129 0 790 158.00
25. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 133 200 151 0 0 0 484 161.33

8 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-11-17 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 197 221 253 222 186 206 1285 214.17
2. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 266 180 198 196 187 174 1201 200.17
3. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 178 177 190 214 245 193 1197 199.50
4. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 189 171 161 186 259 213 1179 196.50
5. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 227 164 179 202 189 167 1128 188.00
6. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 209 146 220 191 179 141 1086 181.00
7. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 191 148 187 166 211 142 1045 174.17
8. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 188 179 179 148 172 157 1023 170.50
9. Kąstytis Vitkus Vyrai II 0 153 155 136 194 180 190 1008 168.00
10. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 169 161 143 168 174 192 1007 167.83
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 155 172 187 147 141 177 979 163.17
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 135 146 148 158 168 127 882 147.00
13. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 138 139 126 170 184 124 881 146.83
14. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 135 127 119 128 178 192 879 146.50
15. Karolis Murauskas APOLONAS Vyrai II 0 168 160 113 178 134 112 865 144.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 256 241 257 169 243 225 1391 231.83 1391 231.83
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 220 226 216 215 214 208 1299 216.50 1299 216.50
3. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 226 245 202 181 192 245 1291 215.17 1291 215.17
4. Laurynas Narušis APOLONAS 3 7 197 221 253 222 186 206 1285 214.17 1285 214.17
5. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 223 219 214 200 224 195 1275 212.50 1275 212.50
6. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 258 175 223 212 182 193 1243 207.17 1243 207.17
7. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 2 0 169 176 248 221 215 193 1222 203.67 1222 203.67
8. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 2 0 181 235 179 161 211 247 1214 202.33 1214 202.33
9. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 2 0 167 237 174 203 208 223 1212 202.00 1212 202.00
10. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 1 0 178 177 190 214 245 193 1197 199.50 1197 199.50
11. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 189 171 161 186 259 213 1179 196.50 1179 196.50
12. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 185 190 154 208 173 236 1146 191.00 1146 191.00
13. Žingirdas Naimavičius KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 179 150 192 228 193 203 1145 190.83 1145 190.83
14. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 4 0 209 171 157 212 181 199 1129 188.17 1129 188.17
15. Kęstutis Jurgelevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 191 170 177 186 156 210 1090 181.67 1090 181.67
16. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 201 170 162 193 160 182 1068 178.00 1068 178.00
17. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 163 181 139 205 183 190 1061 176.83 1061 176.83
18. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 4 0 151 181 181 179 167 177 1036 172.67 1036 172.67
19. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 148 142 140 176 123 131 860 143.33 860 143.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 157 219 224 197 257 173 1227 204.50 1227 204.50
2. Aurelijus Matonis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 180 184 233 195 182 233 1207 201.17 1207 201.17
3. Deividas Vilbikas APOLONAS 2 0 266 180 198 196 187 174 1201 200.17 1201 200.17
4. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 237 213 244 127 185 191 1197 199.50 1197 199.50
5. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 181 187 174 223 182 226 1173 195.50 1173 195.50
6. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 206 256 199 156 152 203 1172 195.33 1172 195.33
7. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 2 0 222 203 205 169 217 148 1164 194.00 1164 194.00
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 167 197 191 190 209 186 1140 190.00 1140 190.00
9. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 2 0 243 170 204 179 179 157 1132 188.67 1132 188.67
10. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 2 0 227 164 179 202 189 167 1128 188.00 1128 188.00
11. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 2 0 192 215 147 214 211 149 1128 188.00 1128 188.00
12. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 2 0 173 214 128 205 204 200 1124 187.33 1124 187.33
13. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 197 186 161 197 221 160 1122 187.00 1122 187.00
14. Domas Gedrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 169 212 195 132 191 193 1092 182.00 1092 182.00
15. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 1 0 160 183 147 170 208 222 1090 181.67 1090 181.67
16. Erikas Jansonas APOLONAS 2 0 209 146 220 191 179 141 1086 181.00 1086 181.00
17. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK 1 0 172 205 179 211 117 198 1082 180.33 1082 180.33
18. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 2 0 137 165 182 182 225 184 1075 179.17 1075 179.17
19. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 155 169 247 154 158 164 1047 174.50 1047 174.50
20. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK 3 0 191 148 187 166 211 142 1045 174.17 1045 174.17
21. Andžejus  Vaitkus KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 166 160 194 167 170 169 1026 171.00 1026 171.00
22. Kąstytis Vitkus 2 0 153 155 136 194 180 190 1008 168.00 1008 168.00
23. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 2 0 159 169 155 167 160 170 980 163.33 980 163.33
24. Mindaugas Matutis APOLONAS 2 0 136 144 191 204 153 150 978 163.00 978 163.00
25. Karolis Murauskas APOLONAS 2 0 162 183 166 174 146 120 951 158.50 951 158.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 210 198 145 226 186 248 1213 202.17 1213 202.17
2. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 203 210 149 224 169 178 1133 188.83 1133 188.83
3. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 2 0 160 210 208 170 180 204 1132 188.67 1132 188.67
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 246 171 183 167 175 171 1113 185.50 1113 185.50
5. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 170 247 159 149 202 179 1106 184.33 1106 184.33
6. Kristina  Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 237 155 179 183 174 172 1100 183.33 1100 183.33
7. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 2 0 157 185 141 177 205 220 1085 180.83 1085 180.83
8. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 1 0 231 160 139 181 169 203 1083 180.50 1083 180.50
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 188 214 177 179 141 173 1072 178.67 1072 178.67
10. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 127 186 189 185 125 203 1015 169.17 1015 169.17
11. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 2 0 175 145 143 158 168 155 944 157.33 944 157.33
12. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 145 143 151 153 113 169 874 145.67 874 145.67
13. Daina Daubarienė JUNGTINIS BK 1 0 105 139 123 115 156 138 776 129.33 776 129.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 3 7 197 221 253 222 186 206 1285 214.17 1285 214.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 214 137 206 202 224 213 1196 199.33 1196 199.33
2. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 287 141 184 178 173 206 1169 194.83 1169 194.83
3. Arvydas Musteikis APOLONAS 2 5 229 217 149 196 181 181 1153 192.17 1153 192.17
4. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 212 199 135 170 246 178 1140 190.00 1140 190.00
5. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 5 168 179 212 161 173 232 1125 187.50 1125 187.50
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 167 173 190 155 205 232 1122 187.00 1122 187.00
7. Remigijus Nausėda GINTARINIS STRAIKAS 1 0 204 205 167 169 177 194 1116 186.00 1116 186.00
8. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 207 167 146 191 193 204 1108 184.67 1108 184.67
9. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 3 0 170 206 212 170 171 171 1100 183.33 1100 183.33
10. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 142 195 144 196 237 182 1096 182.67 1096 182.67
11. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 1 0 178 201 181 180 162 161 1063 177.17 1063 177.17
12. Kęstutis Kandrotas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 183 166 199 191 165 159 1063 177.17 1063 177.17
13. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 139 188 181 181 177 186 1052 175.33 1052 175.33
14. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 162 167 198 183 180 157 1047 174.50 1047 174.50
15. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 202 128 154 190 196 166 1036 172.67 1036 172.67
16. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 4 10 171 216 155 160 167 160 1029 171.50 1029 171.50
17. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 1 0 200 147 170 147 175 178 1017 169.50 1017 169.50
18. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 177 148 199 172 171 144 1011 168.50 1011 168.50
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 169 161 143 168 174 192 1007 167.83 1007 167.83
20. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 162 138 156 166 157 154 933 155.50 933 155.50
Įkelta per: 0.29 sec.