Kvalifikacija (1 etapas)

1 Užėjimas (24 vietos) Sekmadienis   2018-10-07 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra

2 Užėjimas (20 vietų) Sekmadienis   2018-10-07 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 264 194 173 246 188 234 1299 216.50
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 217 238 213 220 213 176 1277 212.83
3. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 173 248 203 178 192 193 1187 197.83
4. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 164 184 228 222 214 164 1176 196.00
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 164 209 235 193 170 176 1147 191.17
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 193 213 176 149 203 178 1112 185.33
7. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 198 166 212 190 180 160 1106 184.33
8. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 180 211 166 181 189 175 1102 183.67
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 174 179 155 192 232 166 1098 183.00
10. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 209 158 179 169 180 199 1094 182.33
11. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 184 178 178 175 196 181 1092 182.00
12. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 159 191 187 187 193 150 1067 177.83
13. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 172 183 168 179 162 184 1048 174.67
14. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 119 155 188 179 162 226 1029 171.50
15. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 233 189 181 117 158 131 1009 168.17
16. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 193 186 205 133 162 130 1009 168.17
17. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 222 114 155 187 134 179 991 165.17
18. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 165 143 127 167 207 168 977 162.83

3 Užėjimas (16 vietų) Sekmadienis   2018-10-07 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra

4 Užėjimas (20 vietų) Trečiadienis   2018-10-10 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 185 191 176 248 200 195 1195 199.17
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 193 185 202 213 219 171 1183 197.17
3. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 217 238 172 171 173 190 1161 193.50
4. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 171 195 193 217 197 179 1152 192.00
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 229 163 199 175 184 176 1126 187.67
6. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 184 200 152 225 142 170 1073 178.83
7. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 163 204 193 152 176 162 1050 175.00
8. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 194 213 188 147 145 145 1032 172.00

5 Užėjimas (20 vietų) Ketvirtadienis   2018-10-11 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 225 207 231 171 212 224 1270 211.67
2. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 225 179 227 238 192 186 1247 207.83
3. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK Vyrai II 0 217 202 217 188 176 213 1213 202.17
4. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 204 215 235 171 202 172 1199 199.83
5. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 199 205 172 221 206 193 1196 199.33
6. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 237 167 178 217 220 160 1179 196.50
7. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 205 180 177 164 257 190 1173 195.50
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 161 201 210 222 200 148 1142 190.33
9. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 205 163 164 233 170 171 1106 184.33
10. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 194 214 149 159 155 223 1094 182.33
11. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Vyrai I 0 197 204 171 173 150 196 1091 181.83
12. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 139 246 203 191 147 161 1087 181.17
13. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 176 172 181 194 164 177 1064 177.33
14. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 166 162 198 179 206 133 1044 174.00
15. Edvinas Špačkauskas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 201 169 171 155 156 177 1029 171.50
16. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 168 168 170 163 169 182 1020 170.00
17. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 151 141 173 182 195 167 1009 168.17
18. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 156 176 163 145 135 195 970 161.67
19. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 212 168 145 154 107 168 954 159.00

6 Užėjimas (20 vietų) Penktadienis   2018-10-12 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai II 0 234 201 225 212 180 223 1275 212.50
2. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 170 193 244 184 221 210 1222 203.67
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 195 199 243 170 178 201 1186 197.67
4. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 5 189 154 217 192 174 234 1160 193.33
5. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 172 176 222 143 221 194 1128 188.00
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 158 161 179 192 191 244 1125 187.50
7. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 179 176 173 170 211 200 1109 184.83
8. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS Vyrai II 0 134 177 210 200 189 188 1098 183.00
9. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 181 211 203 138 191 166 1090 181.67
10. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS Vyrai II 0 159 173 180 154 190 173 1029 171.50
11. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 159 195 153 204 151 156 1018 169.67
12. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 181 168 187 200 143 125 1004 167.33
13. Gretas Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 177 174 132 160 137 177 957 159.50
14. Rimvydas Balžekas Vyrai II 0 147 155 144 157 156 132 891 148.50

7 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-10-13 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 201 191 225 199 198 187 1201 200.17
2. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 203 167 202 182 204 198 1156 192.67
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 165 200 215 179 177 194 1130 188.33
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 174 159 186 188 201 214 1122 187.00
5. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai II 0 181 163 173 184 196 196 1093 182.17
6. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 141 207 172 216 176 155 1067 177.83
7. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK Vyrai II 0 180 130 127 175 189 175 976 162.67
8. Modestas Šleika Vyrai II 0 165 160 139 159 182 157 962 160.33
9. Rimas Moisevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai II 0 167 142 154 136 156 180 935 155.83
10. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 149 156 133 128 183 180 929 154.83
11. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 179 148 135 154 136 171 923 153.83
12. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 126 136 193 169 119 169 912 152.00
13. Rimvydas Balžekas Vyrai II 0 137 151 141 187 165 130 911 151.83

8 Užėjimas (24 vietos) Šeštadienis   2018-10-13 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 210 201 201 260 164 217 1253 208.83
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 211 177 217 184 213 186 1188 198.00
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 166 176 198 236 173 217 1166 194.33
4. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 193 170 215 170 195 193 1136 189.33
5. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 147 216 182 192 178 205 1120 186.67
6. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 160 180 193 177 177 221 1108 184.67
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 188 167 182 171 211 174 1093 182.17
8. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 163 147 215 168 165 225 1083 180.50
9. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 188 212 153 196 146 186 1081 180.17
10. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA Vyrai II 0 150 156 197 157 213 199 1072 178.67
11. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 201 176 156 190 166 179 1068 178.00
12. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 159 184 185 182 151 202 1063 177.17
13. Erikas Jansonas APOLONAS Vyrai II 0 171 152 171 195 174 192 1055 175.83
14. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK Vyrai II 0 167 165 213 181 173 156 1055 175.83
15. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 169 199 193 189 170 133 1053 175.50
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 166 173 167 173 181 190 1050 175.00
17. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 154 156 175 201 201 163 1050 175.00
18. Vilmantas Jurgutis APOLONAS Vyrai II 0 154 197 167 193 138 159 1008 168.00
19. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 185 124 200 168 151 165 993 165.50
20. Deividas Vilbikas APOLONAS Vyrai II 0 176 188 148 140 152 181 985 164.17
21. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK Vyrai II 0 158 192 180 144 167 127 968 161.33
22. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 150 167 154 162 144 170 947 157.83
23. Karolis Murauskas APOLONAS Vyrai II 0 130 169 158 166 159 148 930 155.00
24. Mindaugas Matutis APOLONAS Vyrai II 0 152 152 139 151 120 168 882 147.00

9 Užėjimas (16 vietų) Šeštadienis   2018-10-13 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 264 194 173 246 188 234 1299 216.50 1299 216.50
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 3 0 217 238 213 220 213 176 1277 212.83 1277 212.83
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 210 201 201 260 164 217 1253 208.83 1253 208.83
4. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 225 179 227 238 192 186 1247 207.83 1247 207.83
5. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 170 193 244 184 221 210 1222 203.67 1222 203.67
6. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 204 215 235 171 202 172 1199 199.83 1199 199.83
7. Arnoldas  Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 185 191 176 248 200 195 1195 199.17 1195 199.17
8. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 173 248 203 178 192 193 1187 197.83 1187 197.83
9. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 205 180 177 164 257 190 1173 195.50 1173 195.50
10. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 193 170 215 170 195 193 1136 189.33 1136 189.33
11. Audrius Leleika ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 198 166 212 190 180 160 1106 184.33 1106 184.33
12. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 1 0 197 204 171 173 150 196 1091 181.83 1091 181.83
13. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 2 0 141 207 172 216 176 155 1067 177.83 1067 177.83
14. Edvinas Špačkauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 201 169 171 155 156 177 1029 171.50 1029 171.50
15. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 193 186 205 133 162 130 1009 168.17 1009 168.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 234 201 225 212 180 223 1275 212.50 1275 212.50
2. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 1 0 217 202 217 188 176 213 1213 202.17 1213 202.17
3. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 1 0 199 205 172 221 206 193 1196 199.33 1196 199.33
4. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 2 0 211 177 217 184 213 186 1188 198.00 1188 198.00
5. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 189 154 217 192 174 234 1160 193.33 1160 193.33
6. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 2 0 172 176 222 143 221 194 1128 188.00 1128 188.00
7. Aivaras Arnašius JUNGTINIS BK 1 0 147 216 182 192 178 205 1120 186.67 1120 186.67
8. Sigitas Baužys KLAIPĖDOS BK 1 0 205 163 164 233 170 171 1106 184.33 1106 184.33
9. Rolandas Čebatoriūnas KAROLINOS BK PLIUS 1 0 134 177 210 200 189 188 1098 183.00 1098 183.00
10. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 181 163 173 184 196 196 1093 182.17 1093 182.17
11. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 176 172 181 194 164 177 1064 177.33 1064 177.33
12. Erikas Jansonas APOLONAS 1 0 171 152 171 195 174 192 1055 175.83 1055 175.83
13. Klaudijus Rimkevičius JUNGTINIS BK 1 0 167 165 213 181 173 156 1055 175.83 1055 175.83
14. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 166 162 198 179 206 133 1044 174.00 1044 174.00
15. Šarūnas Milinauskas JUNGTINIS BK 1 0 119 155 188 179 162 226 1029 171.50 1029 171.50
16. Vidas Valinčius GINTARINIS STRAIKAS 1 0 159 173 180 154 190 173 1029 171.50 1029 171.50
17. Benas Bajorinas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 159 195 153 204 151 156 1018 169.67 1018 169.67
18. Vilmantas Jurgutis APOLONAS 1 0 154 197 167 193 138 159 1008 168.00 1008 168.00
19. Deividas Vilbikas APOLONAS 1 0 176 188 148 140 152 181 985 164.17 985 164.17
20. Andrius Pelakauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 0 165 143 127 167 207 168 977 162.83 977 162.83
21. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 1 0 180 130 127 175 189 175 976 162.67 976 162.67
22. Simonas Kontvainas KLAIPĖDOS BK 2 0 158 192 180 144 167 127 968 161.33 968 161.33
23. Modestas Šleika 1 0 165 160 139 159 182 157 962 160.33 962 160.33
24. Gretas Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 177 174 132 160 137 177 957 159.50 957 159.50
25. Rimas Moisevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 167 142 154 136 156 180 935 155.83 935 155.83
26. Karolis Murauskas APOLONAS 1 0 130 169 158 166 159 148 930 155.00 930 155.00
27. Rimvydas Balžekas 2 0 137 151 141 187 165 130 911 151.83 911 151.83
28. Mindaugas Matutis APOLONAS 1 0 152 152 139 151 120 168 882 147.00 882 147.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 237 167 178 217 220 160 1179 196.50 1179 196.50
2. Jūratė Palamaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 164 184 228 222 214 164 1176 196.00 1176 196.00
3. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 2 0 203 167 202 182 204 198 1156 192.67 1156 192.67
4. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 160 180 193 177 177 221 1108 184.67 1108 184.67
5. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 180 211 166 181 189 175 1102 183.67 1102 183.67
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 194 214 149 159 155 223 1094 182.33 1094 182.33
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 188 167 182 171 211 174 1093 182.17 1093 182.17
8. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 201 176 156 190 166 179 1068 178.00 1068 178.00
9. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 169 199 193 189 170 133 1053 175.50 1053 175.50
10. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 166 173 167 173 181 190 1050 175.00 1050 175.00
11. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 168 168 170 163 169 182 1020 170.00 1020 170.00
12. Violeta Kuliavienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 222 114 155 187 134 179 991 165.17 991 165.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 264 194 173 246 188 234 1299 216.50 1299 216.50
2. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 189 154 217 192 174 234 1160 193.33 1160 193.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 195 199 243 170 178 201 1186 197.67 1186 197.67
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 166 176 198 236 173 217 1166 194.33 1166 194.33
3. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 217 238 172 171 173 190 1161 193.50 1161 193.50
4. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 171 195 193 217 197 179 1152 192.00 1152 192.00
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 164 209 235 193 170 176 1147 191.17 1147 191.17
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 229 163 199 175 184 176 1126 187.67 1126 187.67
7. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 158 161 179 192 191 244 1125 187.50 1125 187.50
8. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 174 159 186 188 201 214 1122 187.00 1122 187.00
9. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 181 211 203 138 191 166 1090 181.67 1090 181.67
10. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 13 139 246 203 191 147 161 1087 181.17 1087 181.17
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 163 147 215 168 165 225 1083 180.50 1083 180.50
12. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 5 188 212 153 196 146 186 1081 180.17 1081 180.17
13. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA 1 0 154 156 175 201 201 163 1050 175.00 1050 175.00
14. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 2 8 194 213 188 147 145 145 1032 172.00 1032 172.00
15. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 5 150 167 154 162 144 170 947 157.83 947 157.83
Įkelta per: 0.32 sec.