II kvalifikacinis etapas

II kvalifikacinis etapas 1-8 Mėgėjai 5-11 Senjorai   2018-04-15 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 174 260 203 150 187 219 1193 198.83
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 212 232 173 190 184 191 1182 197.00
3. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 5 151 195 193 250 196 175 1160 193.33
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 162 205 235 155 182 207 1146 191.00
5. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 227 150 193 211 172 192 1145 190.83
6. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 222 193 169 153 190 200 1127 187.83
7. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 183 198 185 168 217 173 1124 187.33
8. Kastytis Vitkus Mėgėjai Mėgėjai 0 182 165 202 180 209 185 1123 187.17
9. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 179 201 160 191 184 192 1107 184.50
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 168 154 184 246 170 183 1105 184.17
11. Erikas Jansonas Mėgėjai Mėgėjai 0 187 209 163 196 167 176 1098 183.00
12. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 199 184 159 185 175 188 1090 181.67
13. Žydrūnas Mikulevičius Mėgėjai 0 224 130 201 199 169 148 1071 178.50
14. Deividas Colkevičius Mėgėjai 0 167 140 217 153 210 164 1051 175.17
15. Kęstutis Tumosa SPA VILNIUS Mėgėjai 0 129 157 181 170 196 166 999 166.50

II kvalifikacinis etapas 1-11 Moterys 1-4 Senjorai   2018-04-15 11:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 240 195 158 199 188 177 1157 192.83
2. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 143 248 209 228 164 159 1151 191.83
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 194 180 152 196 202 192 1116 186.00
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 206 192 193 179 157 186 1113 185.50
5. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 189 190 183 165 194 183 1104 184.00
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 196 190 151 212 200 147 1096 182.67
7. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 196 201 172 164 180 180 1093 182.17
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 180 173 171 169 204 189 1086 181.00
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 193 195 201 152 180 164 1085 180.83
10. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 181 150 191 190 184 182 1078 179.67
11. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 208 168 182 166 160 188 1072 178.67
12. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 150 172 165 187 201 172 1047 174.50
13. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 167 164 148 182 217 168 1046 174.33
14. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 186 201 153 150 160 172 1022 170.33
15. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 182 173 185 156 120 153 969 161.50

II kvalifikacinis etapas 1-20 Vyrai   2018-04-15 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 213 258 171 256 259 221 1378 229.67
2. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 245 215 247 224 209 213 1353 225.50
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 242 189 235 214 213 248 1341 223.50
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 193 221 254 209 235 187 1299 216.50
5. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 268 192 232 168 227 200 1287 214.50
6. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 168 223 258 214 205 216 1284 214.00
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 212 221 217 172 224 235 1281 213.50
8. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 232 244 197 188 227 1267 211.17
9. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK Vyrai I 0 256 216 181 201 233 161 1248 208.00
10. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 160 207 224 185 224 246 1246 207.67
11. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 213 180 157 250 196 238 1234 205.67
12. Laurynas Narušis APOLONAS Vyrai I 7 165 214 211 233 221 185 1229 204.83
13. Domantas Čepulis SPA VILNIUS Vyrai I 0 189 213 223 177 196 215 1213 202.17
14. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 178 214 181 194 204 212 1183 197.17
15. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 172 173 231 223 225 143 1167 194.50
16. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 245 173 162 164 216 190 1150 191.67
17. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 178 184 212 209 216 149 1148 191.33
18. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Vyrai I 0 214 194 216 175 154 190 1143 190.50
19. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 154 201 148 210 177 232 1122 187.00
20. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 197 194 198 192 176 128 1085 180.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 1 0 212 221 217 172 224 235 1281 213.50 2696 224.67
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 213 258 171 256 259 221 1378 229.67 2613 217.75
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 160 207 224 185 224 246 1246 207.67 2602 216.83
4. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 245 215 247 224 209 213 1353 225.50 2593 216.08
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 242 189 235 214 213 248 1341 223.50 2580 215.00
6. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 179 232 244 197 188 227 1267 211.17 2565 213.75
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 268 192 232 168 227 200 1287 214.50 2509 209.08
8. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 193 221 254 209 235 187 1299 216.50 2494 207.83
9. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 168 223 258 214 205 216 1284 214.00 2493 207.75
10. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 1 0 256 216 181 201 233 161 1248 208.00 2459 204.92
11. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 1 0 213 180 157 250 196 238 1234 205.67 2449 204.08
12. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 178 214 181 194 204 212 1183 197.17 2422 201.83
13. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 165 214 211 233 221 185 1229 204.83 2412 201.00
14. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 1 0 189 213 223 177 196 215 1213 202.17 2390 199.17
15. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 1 0 178 184 212 209 216 149 1148 191.33 2385 198.75
16. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 214 194 216 175 154 190 1143 190.50 2356 196.33
17. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 1 0 172 173 231 223 225 143 1167 194.50 2352 196.00
18. Aidas Borodinas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 245 173 162 164 216 190 1150 191.67 2333 194.42
19. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 154 201 148 210 177 232 1122 187.00 2315 192.92
20. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 197 194 198 192 176 128 1085 180.83 2262 188.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 194 180 152 196 202 192 1116 186.00 2360 196.67
2. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 180 173 171 169 204 189 1086 181.00 2256 188.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 206 192 193 179 157 186 1113 185.50 2218 184.83
4. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 196 190 151 212 200 147 1096 182.67 2213 184.42
5. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 181 150 191 190 184 182 1078 179.67 2201 183.42
6. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 1 0 189 190 183 165 194 183 1104 184.00 2194 182.83
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 208 168 182 166 160 188 1072 178.67 2185 182.08
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 186 201 153 150 160 172 1022 170.33 2147 178.92
9. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 150 172 165 187 201 172 1047 174.50 2132 177.67
10. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 167 164 148 182 217 168 1046 174.33 2121 176.75
11. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 1 0 182 173 185 156 120 153 969 161.50 2041 170.08
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laurynas Narušis APOLONAS 1 7 165 214 211 233 221 185 1229 204.83 2412 201.00
2. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 1 0 189 213 223 177 196 215 1213 202.17 2390 199.17
3. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 151 195 193 250 196 175 1160 193.33 2329 194.08
4. Andrej Storožev APOLONAS 1 7 183 198 185 168 217 173 1124 187.33 2277 189.75
5. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA 1 13 199 184 159 185 175 188 1090 181.67 2215 184.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 143 248 209 228 164 159 1151 191.83 2348 195.67
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 10 212 232 173 190 184 191 1182 197.00 2347 195.58
3. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 240 195 158 199 188 177 1157 192.83 2345 195.42
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 174 260 203 150 187 219 1193 198.83 2314 192.83
5. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 13 193 195 201 152 180 164 1085 180.83 2303 191.92
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 196 201 172 164 180 180 1093 182.17 2301 191.75
7. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 227 150 193 211 172 192 1145 190.83 2286 190.50
8. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 222 193 169 153 190 200 1127 187.83 2281 190.08
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 162 205 235 155 182 207 1146 191.00 2279 189.92
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 168 154 184 246 170 183 1105 184.17 2262 188.50
11. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 179 201 160 191 184 192 1107 184.50 2231 185.92
Įkelta per: 0.25 sec.