1-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas (20 vietų) - Trečiadienis   2017-04-26 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 188 177 225 191 232 189 1202 200.33
2. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 223 206 207 164 196 195 1191 198.50
3. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 202 177 179 233 200 187 1178 196.33
4. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 212 188 204 190 181 1159 193.17
5. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK Senjorai 0 167 207 213 178 204 179 1148 191.33
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 136 198 249 197 163 157 1100 183.33
7. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 158 213 190 144 202 191 1098 183.00
8. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 186 171 211 172 184 144 1068 178.00
9. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 190 165 176 147 179 209 1066 177.67
10. Klaudijus Rimkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 213 193 127 166 175 163 1037 172.83
11. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 202 152 151 188 145 181 1019 169.83
12. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 136 199 157 188 182 141 1003 167.17
13. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 134 166 176 156 202 159 993 165.50
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 138 179 204 160 167 138 986 164.33
15. Egidijus Ramuckas JUNGTINIS BK 0 180 154 169 168 147 159 977 162.83
16. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 145 136 211 156 162 164 974 162.33
17. Kastytis Vitkus Mėgėjai Mėgėjai 0 157 176 166 132 131 160 922 153.67
18. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 158 140 165 140 172 145 920 153.33
19. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 169 162 137 140 132 171 911 151.83
20. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS Vyrai I 0 137 178 157 134 156 1 763 127.17

2 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2017-04-28 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 158 214 184 172 182 208 1118 186.33
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 203 144 178 186 236 168 1115 185.83
3. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 184 179 180 154 169 235 1101 183.50
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 161 214 191 187 153 185 1091 181.83
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 182 191 221 153 192 145 1084 180.67
6. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 158 204 185 136 203 185 1071 178.50
7. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 199 235 165 162 186 116 1063 177.17
8. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 191 198 178 165 168 160 1060 176.67
9. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 205 150 161 184 188 171 1059 176.50
10. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 192 189 167 177 173 160 1058 176.33
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 180 188 150 221 137 178 1054 175.67
12. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 167 222 170 176 149 167 1051 175.17
13. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 203 145 171 179 166 164 1028 171.33
14. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 149 163 182 176 146 180 996 166.00
15. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 142 172 132 172 176 172 966 161.00
16. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 0 164 164 142 153 173 159 955 159.17
17. Adolfas Siurbis Mėgėjai Mėgėjai 10 163 177 128 154 146 183 951 158.50
18. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 128 141 183 195 143 138 928 154.67

3 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2017-04-28 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 203 220 184 156 186 231 1180 196.67
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 234 206 142 170 181 208 1141 190.17
3. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 216 156 197 188 176 204 1137 189.50
4. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 171 222 135 202 208 170 1108 184.67
5. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 197 166 178 188 192 176 1097 182.83
6. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 188 154 178 165 199 185 1069 178.17
7. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 175 212 204 128 166 140 1025 170.83
8. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 156 198 147 188 194 139 1022 170.33
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 154 163 182 173 172 175 1019 169.83
10. Aidas Borodinas Mėgėjai Mėgėjai 0 167 158 161 162 186 179 1013 168.83
11. Deividas Colkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 148 190 160 168 167 176 1009 168.17
12. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 144 183 155 172 195 154 1003 167.17
13. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 163 156 168 168 177 161 993 165.50
14. Kristė Ribikauskaitė Mėgėjai Mėgėjai 8 166 156 173 187 151 159 992 165.33
15. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 174 166 176 178 173 125 992 165.33
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 171 138 161 180 173 164 987 164.50
17. Mykolas Jokubauskis APOLONAS Mėgėjai 12 150 154 142 188 218 127 979 163.17
18. Valentas Vaičiūnas Mėgėjai Mėgėjai 0 147 170 165 180 141 160 963 160.50
19. Robertas Colkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 118 146 181 181 124 171 921 153.50
20. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 159 182 140 130 151 151 913 152.17

4 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2017-04-29 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 177 193 220 248 223 204 1265 210.83
2. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 185 192 233 193 185 237 1225 204.17
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 243 207 202 171 214 169 1206 201.00
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 200 191 222 223 201 168 1205 200.83
5. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 184 222 195 160 175 203 1139 189.83
6. Nerijus Gerdvilis APOLONAS Vyrai I 0 206 213 189 172 148 204 1132 188.67
7. Aidas Borodinas Mėgėjai Mėgėjai 0 174 166 201 196 185 183 1105 184.17
8. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 177 173 147 160 224 215 1096 182.67
9. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 163 225 167 174 164 192 1085 180.83
10. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 194 163 150 185 200 189 1081 180.17
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 163 204 180 179 163 189 1078 179.67
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 160 159 172 172 236 175 1074 179.00
13. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 156 190 160 179 204 168 1057 176.17
14. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 174 158 162 191 173 178 1036 172.67
15. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 177 179 163 191 169 140 1019 169.83
16. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK Moterys 0 184 200 155 121 170 170 1000 166.67
17. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 153 170 158 183 144 169 977 162.83
18. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 142 122 192 208 154 159 977 162.83
19. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 141 154 138 156 188 183 960 160.00
20. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 165 201 142 163 140 137 948 158.00

5 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2017-04-29 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 201 194 183 166 244 207 1195 199.17
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 189 223 213 232 157 180 1194 199.00
3. Klaudijus Rimkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 219 223 179 169 212 183 1185 197.50
4. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 177 177 217 205 182 209 1167 194.50
5. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 176 189 170 188 186 223 1132 188.67
6. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 205 184 183 157 177 199 1105 184.17
7. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 145 197 186 160 195 203 1086 181.00
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 235 154 151 161 180 192 1073 178.83
9. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 181 186 166 176 171 190 1070 178.33
10. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 169 182 196 124 161 195 1027 171.17
11. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 161 166 188 168 162 172 1017 169.50
12. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Mėgėjai 0 144 204 153 222 160 131 1014 169.00
13. Michail Storožev APOLONAS 0 159 156 176 166 200 145 1002 167.00
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 147 167 156 158 175 193 996 166.00
15. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 195 166 136 138 169 171 975 162.50
16. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 145 121 183 159 161 190 959 159.83
17. Romas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 150 137 146 180 156 189 958 159.67
18. Valentas Vaičiūnas Mėgėjai Mėgėjai 0 170 200 151 147 124 128 920 153.33
19. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 146 159 132 181 176 120 914 152.33
20. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 144 134 175 136 109 173 871 145.17

6 užėjimas (20 vietų) - Šeštadienis   2017-04-29 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 220 176 210 200 209 192 1207 201.17
2. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 195 210 244 183 159 190 1181 196.83
3. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 158 224 218 196 184 199 1179 196.50
4. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 191 245 193 197 170 178 1174 195.67
5. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 145 197 207 150 186 234 1119 186.50
6. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 174 174 214 167 170 213 1112 185.33
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 158 170 206 157 218 183 1092 182.00
8. Deividas Colkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 150 232 201 141 202 166 1092 182.00
9. Aivaras Arnašius Mėgėjai Mėgėjai 0 168 162 171 180 184 211 1076 179.33
10. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 164 188 156 180 171 201 1060 176.67
11. Michail Storožev APOLONAS 0 196 183 145 192 187 157 1060 176.67
12. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 131 161 193 202 190 175 1052 175.33
13. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Mėgėjai 0 172 175 137 201 189 157 1031 171.83
14. Gintaras Mažulaitis Mėgėjai Mėgėjai 0 182 166 154 135 200 171 1008 168.00
15. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 169 144 166 155 155 201 990 165.00
16. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 175 129 176 133 188 174 975 162.50
17. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 197 195 139 113 150 132 926 154.33
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 154 161 167 131 155 154 922 153.67
19. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 127 141 155 193 144 158 918 153.00
20. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 180 176 170 114 104 135 879 146.50

8 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2017-04-30 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 235 227 238 202 200 197 1299 216.50
2. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 246 195 182 167 183 215 1188 198.00
3. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 212 165 179 211 187 207 1161 193.50
4. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 175 196 177 196 167 209 1120 186.67
5. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 167 170 181 173 226 188 1105 184.17
6. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 190 175 160 189 216 174 1104 184.00
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 186 156 200 205 188 1101 183.50
8. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 178 199 167 201 201 148 1094 182.33
9. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 135 189 167 202 205 179 1077 179.50
10. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 175 184 213 169 141 179 1061 176.83
11. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 166 177 146 180 207 1060 176.67
12. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 179 170 178 167 208 139 1041 173.50
13. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 181 139 163 180 210 165 1038 173.00
14. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 152 148 135 222 168 157 982 163.67
15. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 121 154 205 212 165 124 981 163.50
16. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 155 170 190 143 146 157 961 160.17
17. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 155 154 160 167 142 181 959 159.83
18. Martynas Balčaitis Mėgėjai Mėgėjai 0 151 186 131 145 139 158 910 151.67
19. Laurynas Narušis APOLONAS 7 118 139 156 127 150 194 884 147.33
20. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 138 144 134 186 109 167 878 146.33

9 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2017-04-30 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 206 192 168 189 209 185 1149 191.50
2. Petras Deršonas SPA VILNIUS Senjorai 0 230 172 151 201 183 170 1107 184.50
3. Deividas Colkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 171 156 202 231 188 150 1098 183.00
4. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 190 156 220 180 190 159 1095 182.50
5. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 137 206 187 159 207 189 1085 180.83
6. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 125 159 191 170 231 205 1081 180.17
7. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 179 174 154 174 192 190 1063 177.17
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 155 182 195 195 153 178 1058 176.33
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 190 172 174 162 169 182 1049 174.83
10. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 0 177 132 183 147 202 198 1039 173.17
11. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 204 166 148 191 157 167 1033 172.17
12. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 173 132 233 159 175 149 1021 170.17
13. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS Vyrai I 0 178 178 179 164 153 157 1009 168.17
14. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 173 168 161 156 171 143 972 162.00
15. Adolfas Siurbis Mėgėjai Mėgėjai 10 189 168 148 108 185 150 948 158.00
16. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 160 155 197 134 124 173 943 157.17
17. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 134 159 128 162 180 168 931 155.17
18. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK Moterys 0 167 136 169 150 138 165 925 154.17
19. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 146 143 161 167 164 128 909 151.50
20. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 130 148 107 177 168 176 906 151.00

10 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2017-04-30 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 189 195 179 223 185 212 1183 197.17
2. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 180 234 195 176 162 187 1134 189.00
3. Laurynas Narušis APOLONAS 7 208 188 191 211 186 150 1134 189.00
4. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 213 221 203 145 187 160 1129 188.17
5. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 165 196 170 185 173 233 1122 187.00
6. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 217 162 157 198 155 215 1104 184.00
7. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 192 205 153 183 182 182 1097 182.83
8. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 153 203 168 179 203 179 1085 180.83
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 171 170 187 202 177 171 1078 179.67
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 165 206 180 179 163 184 1077 179.50
11. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 168 188 161 192 178 179 1066 177.67
12. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 152 202 146 180 193 166 1039 173.17
13. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 188 162 163 146 204 172 1035 172.50
14. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 184 134 120 184 194 189 1005 167.50
15. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 202 149 171 161 180 129 992 165.33
16. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 192 151 157 125 158 169 952 158.67
17. Gintaras Mažulaitis Mėgėjai Mėgėjai 0 176 194 140 142 155 145 952 158.67
18. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 147 125 160 181 183 144 940 156.67
19. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 156 145 161 155 122 163 902 150.33
20. Valentas Vaičiūnas Mėgėjai Mėgėjai 0 126 130 160 173 104 126 819 136.50

11 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2017-04-30 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 160 206 239 172 190 195 1162 193.67
2. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 226 202 198 171 158 206 1161 193.50
3. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 155 191 185 181 220 227 1159 193.17
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 196 152 196 223 184 204 1155 192.50
5. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 161 233 160 172 177 235 1138 189.67
6. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK Moterys 0 170 181 193 164 220 177 1105 184.17
7. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 169 166 216 180 154 218 1103 183.83
8. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 212 179 184 197 161 170 1103 183.83
9. Gintaras Mažulaitis Mėgėjai Mėgėjai 0 147 177 200 186 185 200 1095 182.50
10. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 156 202 183 219 178 149 1087 181.17
11. Aidas Borodinas Mėgėjai Mėgėjai 0 136 146 182 213 179 203 1059 176.50
12. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 166 158 233 151 178 164 1050 175.00
13. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 166 234 159 171 178 132 1040 173.33
14. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 160 197 158 123 190 171 999 166.50
15. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 157 178 170 166 132 186 989 164.83
16. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 220 173 117 146 168 144 968 161.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 177 193 220 248 223 204 1265 210.83 1265 210.83
2. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 2 0 220 176 210 200 209 192 1207 201.17 1207 201.17
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 243 207 202 171 214 169 1206 201.00 1206 201.00
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 2 0 200 191 222 223 201 168 1205 200.83 1205 200.83
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS 2 0 195 210 244 183 159 190 1181 196.83 1181 196.83
6. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 1 0 202 177 179 233 200 187 1178 196.33 1178 196.33
7. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 191 245 193 197 170 178 1174 195.67 1174 195.67
8. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 3 0 212 165 179 211 187 207 1161 193.50 1161 193.50
9. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 4 0 226 202 198 171 158 206 1161 193.50 1161 193.50
10. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 155 191 185 181 220 227 1159 193.17 1159 193.17
11. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 184 212 188 204 190 181 1159 193.17 1159 193.17
12. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 196 152 196 223 184 204 1155 192.50 1155 192.50
13. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 3 0 176 189 170 188 186 223 1132 188.67 1132 188.67
14. Nerijus Gerdvilis APOLONAS 1 0 206 213 189 172 148 204 1132 188.67 1132 188.67
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 174 174 214 167 170 213 1112 185.33 1112 185.33
16. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 178 199 167 201 201 148 1094 182.33 1094 182.33
17. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 163 204 180 179 163 189 1078 179.67 1078 179.67
18. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 191 198 178 165 168 160 1060 176.67 1060 176.67
19. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 169 182 196 124 161 195 1027 171.17 1027 171.17
20. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 2 0 178 178 179 164 153 157 1009 168.17 1009 168.17
21. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 152 148 135 222 168 157 982 163.67 982 163.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 2 0 235 227 238 202 200 197 1299 216.50 1299 216.50
2. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 2 0 175 196 177 196 167 209 1120 186.67 1120 186.67
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 203 144 178 186 236 168 1115 185.83 1115 185.83
4. Renata Ruškienė JUNGTINIS BK 1 0 170 181 193 164 220 177 1105 184.17 1105 184.17
5. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 186 156 200 205 188 1101 183.50 1101 183.50
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 158 170 206 157 218 183 1092 182.00 1092 182.00
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 161 214 191 187 153 185 1091 181.83 1091 181.83
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 168 188 161 192 178 179 1066 177.67 1066 177.67
9. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 156 198 147 188 194 139 1022 170.33 1022 170.33
10. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK 1 0 184 200 155 121 170 170 1000 166.67 1000 166.67
11. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 3 0 160 197 158 123 190 171 999 166.50 999 166.50
12. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 2 0 121 154 205 212 165 124 981 163.50 981 163.50
13. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 2 0 153 170 158 183 144 169 977 162.83 977 162.83
14. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 220 173 117 146 168 144 968 161.33 968 161.33
15. Rasa Germanavičienė JUNGTINIS BK 2 0 141 154 138 156 188 183 960 160.00 960 160.00
16. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 2 0 127 141 155 193 144 158 918 153.00 918 153.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 2 0 188 177 225 191 232 189 1202 200.33 1202 200.33
2. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 10 189 223 213 232 157 180 1194 199.00 1194 199.00
3. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 223 206 207 164 196 195 1191 198.50 1191 198.50
4. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 2 5 158 224 218 196 184 199 1179 196.50 1179 196.50
5. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 160 206 239 172 190 195 1162 193.67 1162 193.67
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 206 192 168 189 209 185 1149 191.50 1149 191.50
7. Vilmantas Bagdonavičius JUNGTINIS BK 1 0 167 207 213 178 204 179 1148 191.33 1148 191.33
8. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 3 0 161 233 160 172 177 235 1138 189.67 1138 189.67
9. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 2 5 216 156 197 188 176 204 1137 189.50 1137 189.50
10. Arvydas Musteikis APOLONAS 2 5 165 196 170 185 173 233 1122 187.00 1122 187.00
11. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 158 214 184 172 182 208 1118 186.33 1118 186.33
12. Petras Deršonas SPA VILNIUS 1 0 230 172 151 201 183 170 1107 184.50 1107 184.50
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 190 175 160 189 216 174 1104 184.00 1104 184.00
14. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 145 197 186 160 195 203 1086 181.00 1086 181.00
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 13 235 154 151 161 180 192 1073 178.83 1073 178.83
16. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 8 188 154 178 165 199 185 1069 178.17 1069 178.17
17. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 131 161 193 202 190 175 1052 175.33 1052 175.33
18. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 190 172 174 162 169 182 1049 174.83 1049 174.83
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 5 202 152 151 188 145 181 1019 169.83 1019 169.83
20. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 5 184 134 120 184 194 189 1005 167.50 1005 167.50
21. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 0 147 167 156 158 175 193 996 166.00 996 166.00
22. Romas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 150 137 146 180 156 189 958 159.67 958 159.67
Įkelta per: 0.38 sec.