2-as kvalifikacinis etapas

1-8 Vyrų I divizionas; 1-14 Senjorai; 1-6 Mėgėjai   2017-03-12 09:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 198 266 204 268 258 236 1430 238.33
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 217 247 246 193 257 237 1397 232.83
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 195 187 232 192 242 212 1260 210.00
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 179 200 231 197 184 234 1225 204.17
5. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 187 196 203 196 205 199 1186 197.67
6. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 180 212 194 179 236 173 1174 195.67
7. Aidas Borodinas Mėgėjai Mėgėjai 0 201 153 226 175 212 199 1166 194.33
8. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 206 202 184 171 195 207 1165 194.17
9. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 187 182 160 190 248 196 1163 193.83
10. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 190 171 210 193 224 168 1156 192.67
11. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 197 186 234 198 174 163 1152 192.00
12. Pavel Gritskevich GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 185 202 192 179 199 180 1137 189.50
13. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 171 201 237 189 140 190 1128 188.00
14. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 196 182 171 185 180 206 1120 186.67
15. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 187 182 153 182 242 173 1119 186.50
16. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 183 157 193 199 192 186 1110 185.00
17. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 202 155 164 205 154 227 1107 184.50
18. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 160 179 177 211 211 161 1099 183.17
19. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 170 168 178 205 166 196 1083 180.50
20. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 182 196 184 183 155 183 1083 180.50
21. Klaudijus Rimkevičius Mėgėjai Mėgėjai 0 154 172 179 189 191 184 1069 178.17
22. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 115 214 176 183 186 190 1064 177.33
23. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 178 186 156 188 186 142 1036 172.67
24. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 167 195 135 171 180 178 1026 171.00
25. Vitalij Kuzmenko Mėgėjai Mėgėjai 0 134 190 129 167 181 210 1011 168.50
26. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 176 152 180 186 171 144 1009 168.17
27. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 151 135 169 164 159 180 958 159.67

1-10 Moterys; 1-18 Vyrų II divizionas   2017-03-12 12:30

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 196 224 208 235 194 186 1243 207.17
2. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 207 156 194 210 232 191 1190 198.33
3. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 216 203 167 160 229 195 1170 195.00
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 194 218 172 170 227 175 1156 192.67
5. Julius Sipavičius GINTARINIS STRAIKAS 0 176 192 168 238 201 180 1155 192.50
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 207 173 159 227 180 202 1148 191.33
7. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 182 142 248 210 154 197 1133 188.83
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 188 147 198 210 169 218 1130 188.33
9. Elvinas Paluckas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 171 190 207 172 190 179 1109 184.83
10. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK 0 161 189 137 177 222 218 1104 184.00
11. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 242 151 146 189 211 163 1102 183.67
12. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 171 169 224 172 195 156 1087 181.17
13. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 167 154 170 202 168 225 1086 181.00
14. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 212 169 182 180 168 159 1070 178.33
15. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 156 169 189 157 219 156 1046 174.33
16. Audrius Bukauskas PORTO BOULINGAS 0 169 193 118 211 156 193 1040 173.33
17. Marija Jagnieškutė APOLONAS Moterys 0 179 170 176 157 174 180 1036 172.67
18. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 166 158 175 168 199 160 1026 171.00
19. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 153 165 141 201 168 196 1024 170.67
20. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 171 162 171 179 191 146 1020 170.00
21. Robertas Samulis JUNGTINIS BK 0 171 146 174 151 200 176 1018 169.67
22. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 162 159 192 174 157 166 1010 168.33
23. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 166 127 178 197 154 182 1004 167.33
24. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 153 178 197 149 191 128 996 166.00
25. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 176 187 151 145 158 177 994 165.67
26. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 149 175 151 175 179 138 967 161.17
27. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 130 165 181 169 141 167 953 158.83
28. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 224 147 155 108 159 154 947 157.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 198 266 204 268 258 236 1430 238.33 2753 229.42
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 217 247 246 193 257 237 1397 232.83 2743 228.58
3. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 179 200 231 197 184 234 1225 204.17 2459 204.92
4. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 195 187 232 192 242 212 1260 210.00 2447 203.92
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS 1 0 180 212 194 179 236 173 1174 195.67 2424 202.00
6. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 202 155 164 205 154 227 1107 184.50 2376 198.00
7. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 1 0 206 202 184 171 195 207 1165 194.17 2368 197.33
8. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 182 196 184 183 155 183 1083 180.50 2318 193.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 207 173 159 227 180 202 1148 191.33 2325 193.75
2. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 207 156 194 210 232 191 1190 198.33 2253 187.75
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 156 169 189 157 219 156 1046 174.33 2163 180.25
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 166 158 175 168 199 160 1026 171.00 2137 178.08
5. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 1 0 171 169 224 172 195 156 1087 181.17 2133 177.75
6. Marija Jagnieškutė APOLONAS 1 0 179 170 176 157 174 180 1036 172.67 2123 176.92
7. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 153 178 197 149 191 128 996 166.00 2104 175.33
8. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 176 187 151 145 158 177 994 165.67 2087 173.92
9. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 1 0 166 127 178 197 154 182 1004 167.33 2069 172.42
10. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 130 165 181 169 141 167 953 158.83 2067 172.25
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 190 171 210 193 224 168 1156 192.67 2401 200.08
2. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 1 5 196 182 171 185 180 206 1120 186.67 2388 199.00
3. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 1 5 187 196 203 196 205 199 1186 197.67 2378 198.17
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 187 182 160 190 248 196 1163 193.83 2267 188.92
5. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 10 160 179 177 211 211 161 1099 183.17 2260 188.33
6. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 115 214 176 183 186 190 1064 177.33 2255 187.92
7. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 171 201 237 189 140 190 1128 188.00 2248 187.33
8. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 183 157 193 199 192 186 1110 185.00 2247 187.25
9. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 187 182 153 182 242 173 1119 186.50 2216 184.67
10. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 170 168 178 205 166 196 1083 180.50 2203 183.58
11. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 178 186 156 188 186 142 1036 172.67 2139 178.25
12. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 176 152 180 186 171 144 1009 168.17 2106 175.50
13. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 151 135 169 164 159 180 958 159.67 2026 168.83
Įkelta per: 0.29 sec.