1-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas (24 vietos) - Sekmadienis   2016-11-27 11:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 238 205 200 219 186 139 1187 197.83
2. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 0 167 188 195 238 198 188 1174 195.67
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 214 183 219 178 194 159 1147 191.17
4. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 182 196 139 160 211 226 1114 185.67
5. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 183 175 152 176 188 231 1105 184.17
6. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 157 147 244 186 200 152 1086 181.00
7. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 191 197 173 151 140 192 1044 174.00
8. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 175 180 166 183 155 169 1028 171.33
9. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 13 170 175 172 184 144 180 1025 170.83
10. Dainius Rudys Mėgėjai Mėgėjai 0 149 175 168 179 168 176 1015 169.17
11. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 0 192 156 154 201 143 154 1000 166.67
12. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 186 135 157 156 214 137 985 164.17
13. Irmantas Petkus Mėgėjai Mėgėjai 0 138 124 173 162 192 166 955 159.17
14. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 147 181 148 163 159 156 954 159.00
15. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 162 147 146 180 155 132 922 153.67
16. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 149 141 162 117 133 188 890 148.33

2 užėjimas (24 vietos) - Sekmadienis   2016-11-27 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 202 186 185 257 210 247 1287 214.50
2. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 179 222 236 160 204 204 1205 200.83
3. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 234 161 183 200 191 218 1187 197.83
4. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 203 202 139 179 238 207 1168 194.67
5. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 195 187 175 234 172 199 1162 193.67
6. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 197 205 172 208 185 191 1158 193.00
7. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 224 198 167 163 207 198 1157 192.83
8. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 217 192 186 175 216 171 1157 192.83
9. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 165 179 149 200 212 236 1141 190.17
10. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 173 220 212 162 172 189 1128 188.00
11. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 171 191 206 169 195 173 1105 184.17
12. Audrius Bukauskas PORTO BOULINGAS 0 190 187 223 182 171 145 1098 183.00
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 156 192 225 171 132 213 1089 181.50
14. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 185 173 206 197 143 178 1082 180.33
15. Aurelijus Matonis Mėgėjai Mėgėjai 0 160 166 188 202 191 161 1068 178.00
16. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 147 159 205 220 155 135 1021 170.17
17. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 155 191 164 181 154 161 1006 167.67
18. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 176 176 156 170 160 158 996 166.00
19. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 170 125 191 134 191 156 967 161.17
20. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 165 167 144 154 146 188 964 160.67
21. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS Moterys 0 156 144 137 135 188 185 945 157.50
22. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 131 121 186 210 144 142 934 155.67
23. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 5 152 195 135 159 128 153 922 153.67
24. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 143 155 155 172 137 762 152.40

3 užėjimas (24 vietos) - Sekmadienis   2016-11-27 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 183 232 266 225 219 253 1378 229.67
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 212 214 249 251 195 246 1367 227.83
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 216 160 222 215 228 207 1248 208.00
4. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 176 185 236 225 207 193 1222 203.67
5. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 180 169 176 181 206 237 1149 191.50
6. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 0 168 180 176 195 227 187 1133 188.83
7. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 194 164 183 162 174 207 1084 180.67
8. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 169 155 168 173 215 200 1080 180.00
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 175 164 190 188 177 169 1063 177.17
10. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 142 136 157 163 193 182 973 162.17

4 užėjimas (24 vietos) - Antradienis   2016-11-29 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 181 227 220 265 182 233 1308 218.00
2. Julius Sipavičius GINTARINIS STRAIKAS 0 223 234 183 197 202 191 1230 205.00
3. Vitalij Kuzmenko Mėgėjai Mėgėjai 0 213 191 151 226 199 229 1209 201.50
4. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 197 222 219 202 193 176 1209 201.50
5. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 169 205 196 197 189 225 1181 196.83
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 150 200 201 162 238 222 1173 195.50
7. Pavel Gritskevich GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 231 180 192 190 150 190 1133 188.83
8. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 203 175 156 201 181 204 1120 186.67
9. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 195 210 174 171 163 178 1091 181.83
10. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 0 218 243 162 153 130 184 1090 181.67
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 203 182 183 154 169 185 1076 179.33
12. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 168 192 200 188 171 154 1073 178.83
13. Edvinas Špačkauskas GINTARINIS STRAIKAS 0 215 152 169 158 151 194 1039 173.17
14. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 160 168 159 158 170 189 1004 167.33
15. Drąsius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Mėgėjai 0 178 156 185 123 158 165 965 160.83
16. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 200 210 139 147 138 128 962 160.33

5 užėjimas (24 vietos) - Trečiadienis   2016-11-30 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 181 209 215 178 194 247 1224 204.00
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 166 258 186 182 167 191 1150 191.67
3. Aurelijus Matonis Mėgėjai Mėgėjai 0 172 204 151 182 213 222 1144 190.67
4. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 174 169 194 232 208 146 1123 187.17
5. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 150 205 204 174 190 189 1112 185.33
6. Kęstutis Jurgelevičius KLAIPĖDOS BK 0 179 244 157 173 183 160 1096 182.67
7. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 5 161 171 156 204 170 188 1050 175.00
8. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 169 143 190 183 181 162 1028 171.33
9. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 175 151 151 160 211 150 998 166.33
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 149 135 191 190 167 159 991 165.17
11. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 8 163 139 157 145 151 129 884 147.33
12. Tomas Povilavičius Mėgėjai Mėgėjai 0 168 134 134 158 132 126 852 142.00

6 užėjimas (24 vietos) - Penktadienis   2016-12-02 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 268 248 193 183 212 203 1307 217.83
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 193 210 220 209 236 214 1282 213.67
3. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 222 217 196 164 232 190 1221 203.50
4. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 156 225 192 209 197 200 1179 196.50
5. Arūnas Zajauskas KLAIPĖDOS BK 0 165 194 184 203 203 211 1160 193.33
6. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 189 211 210 166 178 171 1125 187.50
7. Vladas Petrauskas KLAIPĖDOS BK 0 180 193 211 183 174 172 1113 185.50
8. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 189 183 179 179 169 182 1081 180.17
9. Dainius Rudys Mėgėjai Mėgėjai 0 171 166 158 192 209 178 1074 179.00
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 165 200 181 191 147 184 1068 178.00
11. Irmantas Petkus Mėgėjai Mėgėjai 0 193 200 182 153 160 177 1065 177.50
12. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 173 198 147 168 167 200 1053 175.50
13. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 163 199 174 170 141 201 1048 174.67
14. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 152 164 155 169 216 187 1043 173.83
15. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 145 161 168 174 163 199 1010 168.33
16. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 167 143 190 161 166 165 992 165.33
17. Raimondas Martinkus GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 195 128 181 154 173 158 989 164.83
18. Michail Storožev APOLONAS 0 113 162 150 164 164 168 921 153.50
19. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 138 177 159 156 154 123 907 151.17
20. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 153 120 141 154 130 145 843 140.50

7 užėjimas (24 vietos) - Penktadienis   2016-12-02 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 247 190 236 226 198 257 1354 225.67
2. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 226 183 224 212 248 255 1348 224.67
3. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 228 214 253 224 236 186 1341 223.50
4. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 184 221 188 225 201 245 1264 210.67
5. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 201 195 224 227 193 216 1256 209.33
6. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 240 170 188 200 254 199 1251 208.50
7. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 206 179 195 212 216 212 1220 203.33
8. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 243 192 189 209 170 173 1176 196.00
9. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 194 186 216 186 179 193 1154 192.33
10. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 190 187 224 194 173 173 1141 190.17
11. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 169 184 222 171 233 150 1129 188.17
12. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 223 140 157 233 161 211 1125 187.50
13. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 165 224 150 259 169 147 1114 185.67
14. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 193 227 175 182 128 207 1112 185.33
15. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 174 196 194 191 149 206 1110 185.00
16. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 170 214 164 189 187 183 1107 184.50
17. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 5 187 176 190 181 166 184 1084 180.67
18. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 154 200 176 179 204 162 1075 179.17
19. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 192 192 201 170 171 144 1070 178.33
20. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Mėgėjai 0 137 188 128 215 166 212 1046 174.33
21. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 158 160 249 139 169 170 1045 174.17
22. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 158 183 172 177 146 166 1002 167.00
23. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 176 168 184 136 155 170 989 164.83
24. Michail Storožev APOLONAS 0 168 185 155 148 141 186 983 163.83
25. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 179 132 165 177 162 165 980 163.33
26. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 151 165 153 197 119 148 933 155.50
27. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 155 149 161 160 149 145 919 153.17

8 užėjimas (24 vietos) - Šeštadienis   2016-12-03 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 237 236 259 257 290 258 1537 256.17
2. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 247 230 236 159 245 209 1326 221.00
3. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 232 266 197 182 183 192 1252 208.67
4. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 189 169 243 193 237 200 1231 205.17
5. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 203 198 216 223 178 187 1205 200.83
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 191 204 172 179 245 196 1187 197.83
7. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 222 160 277 142 193 184 1178 196.33
8. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 224 178 192 148 181 246 1169 194.83
9. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 189 245 168 215 182 148 1147 191.17
10. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 199 183 139 224 180 218 1143 190.50
11. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 171 176 131 190 212 225 1105 184.17
12. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 219 169 195 155 157 204 1099 183.17
13. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 179 170 153 201 200 193 1096 182.67
14. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 200 139 196 184 141 160 1020 170.00
15. Michail Storožev APOLONAS 0 170 165 191 150 184 154 1014 169.00
16. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 165 133 160 176 192 181 1007 167.83
17. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 133 221 149 157 199 146 1005 167.50
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 176 142 169 119 172 204 982 163.67
19. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 135 157 153 180 136 158 919 153.17
20. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 149 144 158 152 199 116 918 153.00
21. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 146 138 137 141 160 136 858 143.00

9 užėjimas (24 vietos) - Šeštadienis   2016-12-03 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 258 183 254 225 228 185 1333 222.17
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 201 204 256 225 192 224 1302 217.00
3. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 187 227 244 193 176 268 1295 215.83
4. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 255 203 214 185 241 192 1290 215.00
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 225 213 226 231 180 203 1278 213.00
6. Audrius Bukauskas PORTO BOULINGAS 0 235 201 257 190 164 192 1239 206.50
7. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 172 180 235 184 247 217 1235 205.83
8. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 181 182 235 185 245 195 1223 203.83
9. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 247 207 202 193 192 159 1200 200.00
10. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 201 177 223 215 186 195 1197 199.50
11. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 265 177 193 178 183 172 1168 194.67
12. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 187 236 159 170 179 219 1150 191.67
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 164 169 176 182 199 249 1139 189.83
14. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 178 182 193 191 164 192 1100 183.33
15. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 183 186 153 170 224 177 1093 182.17
16. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 192 181 174 156 179 200 1082 180.33
17. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 189 190 169 214 120 179 1061 176.83
18. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 162 171 134 189 209 180 1045 174.17
19. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 186 158 178 160 170 178 1030 171.67
20. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 182 187 153 172 179 153 1026 171.00
21. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 151 181 198 144 180 165 1019 169.83
22. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS Moterys 0 157 179 155 179 151 169 990 165.00
23. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Mėgėjai 0 203 143 143 171 170 148 978 163.00
24. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Moterys 5 142 183 175 165 158 151 974 162.33
25. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 129 193 145 155 158 177 957 159.50
26. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 160 132 186 161 120 194 953 158.83
27. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK 0 137 172 160 172 171 118 930 155.00

10 užėjimas (24 vietos) - Šeštadienis   2016-12-03 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 260 179 234 193 256 213 1335 222.50
2. Algirdas Motiejūnas APOLONAS Vyrai I 0 190 228 212 193 248 188 1259 209.83
3. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 185 162 191 215 236 244 1233 205.50
4. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 213 224 215 205 151 215 1223 203.83
5. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 161 222 196 190 237 194 1200 200.00
6. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 248 123 154 205 245 224 1199 199.83
7. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 223 181 235 182 166 205 1192 198.67
8. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 224 215 191 183 160 215 1188 198.00
9. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 191 200 209 178 216 192 1186 197.67
10. Elvinas Paluckas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 163 198 227 213 188 152 1141 190.17
11. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 201 197 184 163 212 181 1138 189.67
12. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 192 197 171 155 227 187 1129 188.17
13. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 170 187 170 202 170 208 1107 184.50
14. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 167 228 151 195 190 161 1092 182.00
15. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 252 169 173 142 195 160 1091 181.83
16. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 183 189 183 161 192 178 1086 181.00
17. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 180 230 181 149 125 196 1061 176.83
18. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 184 122 162 216 178 175 1037 172.83
19. Darius Bartašius ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 130 183 189 179 181 167 1029 171.50
20. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 158 168 156 177 187 163 1009 168.17
21. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 169 171 143 179 149 185 996 166.00
22. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 152 154 179 150 178 176 989 164.83
23. Drąsius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Mėgėjai 0 138 151 179 186 163 165 982 163.67
24. Elijus Marcišauskas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 130 126 158 201 189 171 975 162.50
25. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK 0 149 193 184 147 156 140 969 161.50
26. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 174 146 139 177 139 172 947 157.83
27. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 149 159 159 134 146 139 886 147.67

11 užėjimas (24 vietos) - Šeštadienis   2016-12-03 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 233 182 208 197 180 177 1177 196.17
2. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 193 235 193 199 191 142 1153 192.17
3. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 194 193 191 206 181 170 1135 189.17
4. Rimvydas Žilinskas APOLONAS Mėgėjai 0 161 147 157 185 172 226 1048 174.67
5. Drąsius Bagdonas ŠIAULIŲ BK Mėgėjai 0 181 177 160 158 145 171 992 165.33
6. Michail Storožev APOLONAS 0 133 123 132 183 172 168 911 151.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 237 236 259 257 290 258 1537 256.17 1537 256.17
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 183 232 266 225 219 253 1378 229.67 1378 229.67
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 212 214 249 251 195 246 1367 227.83 1367 227.83
4. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 247 190 236 226 198 257 1354 225.67 1354 225.67
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS 2 0 226 183 224 212 248 255 1348 224.67 1348 224.67
6. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 3 0 260 179 234 193 256 213 1335 222.50 1335 222.50
7. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 258 183 254 225 228 185 1333 222.17 1333 222.17
8. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 181 227 220 265 182 233 1308 218.00 1308 218.00
9. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 268 248 193 183 212 203 1307 217.83 1307 217.83
10. Algirdas Motiejūnas APOLONAS 3 0 190 228 212 193 248 188 1259 209.83 1259 209.83
11. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 216 160 222 215 228 207 1248 208.00 1248 208.00
12. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 5 0 213 224 215 205 151 215 1223 203.83 1223 203.83
13. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 2 0 197 222 219 202 193 176 1209 201.50 1209 201.50
14. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 234 161 183 200 191 218 1187 197.83 1187 197.83
15. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 191 200 209 178 216 192 1186 197.67 1186 197.67
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 225 213 226 231 180 203 1278 213.00 1278 213.00
2. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 3 0 191 204 172 179 245 196 1187 197.83 1187 197.83
3. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 2 0 150 200 201 162 238 222 1173 195.50 1173 195.50
4. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 2 0 224 178 192 148 181 246 1169 194.83 1169 194.83
5. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 2 0 187 236 159 170 179 219 1150 191.67 1150 191.67
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 166 258 186 182 167 191 1150 191.67 1150 191.67
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 214 183 219 178 194 159 1147 191.17 1147 191.17
8. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 190 187 224 194 173 173 1141 190.17 1141 190.17
9. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 2 0 223 140 157 233 161 211 1125 187.50 1125 187.50
10. Inga Malinauskienė KLAIPĖDOS BK 2 0 203 175 156 201 181 204 1120 186.67 1120 186.67
11. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK 4 5 187 176 190 181 166 184 1084 180.67 1084 180.67
12. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 2 0 157 179 155 179 151 169 990 165.00 990 165.00
13. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 3 0 170 125 191 134 191 156 967 161.17 967 161.17
14. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 2 0 149 144 158 152 199 116 918 153.00 918 153.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Šiaučiulis BOULINGO AKADEMIJA 1 5 202 186 185 257 210 247 1287 214.50 1287 214.50
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 193 210 220 209 236 214 1282 213.67 1282 213.67
3. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 172 180 235 184 247 217 1235 205.83 1235 205.83
4. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 201 177 223 215 186 195 1197 199.50 1197 199.50
5. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 1 5 238 205 200 219 186 139 1187 197.83 1187 197.83
6. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 5 217 192 186 175 216 171 1157 192.83 1157 192.83
7. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 2 0 199 183 139 224 180 218 1143 190.50 1143 190.50
8. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 10 164 169 176 182 199 249 1139 189.83 1139 189.83
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 5 0 201 197 184 163 212 181 1138 189.67 1138 189.67
10. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 2 10 173 220 212 162 172 189 1128 188.00 1128 188.00
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 174 169 194 232 208 146 1123 187.17 1123 187.17
12. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 183 175 152 176 188 231 1105 184.17 1105 184.17
13. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 171 191 206 169 195 173 1105 184.17 1105 184.17
14. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 3 5 195 210 174 171 163 178 1091 181.83 1091 181.83
15. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 252 169 173 142 195 160 1091 181.83 1091 181.83
16. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 3 0 157 147 244 186 200 152 1086 181.00 1086 181.00
17. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 1 0 192 192 201 170 171 144 1070 178.33 1070 178.33
18. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 191 197 173 151 140 192 1044 174.00 1044 174.00
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 13 152 164 155 169 216 187 1043 173.83 1043 173.83
20. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 8 175 180 166 183 155 169 1028 171.33 1028 171.33
21. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 2 13 170 175 172 184 144 180 1025 170.83 1025 170.83
22. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 5 175 151 151 160 211 150 998 166.33 998 166.33
23. Raimondas Martinkus GINTARINIS STRAIKAS 1 0 195 128 181 154 173 158 989 164.83 989 164.83
24. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 2 8 147 181 148 163 159 156 954 159.00 954 159.00
Įkelta per: 0.31 sec.