1-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas (24 vietos) - Sekmadienis   2016-10-30 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Mėgėjai 0 192 195 204 181 218 257 1247 207.83
2. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 170 179 188 165 224 245 1171 195.17
3. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 170 193 196 185 226 1161 193.50
4. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 178 202 183 231 194 173 1161 193.50
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 233 191 160 155 210 199 1148 191.33
6. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 205 171 196 173 235 166 1146 191.00
7. Mantas Bernikas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 158 183 180 168 242 210 1141 190.17
8. Darius Bartašius ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 216 160 143 167 212 226 1124 187.33
9. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 196 183 181 171 172 195 1098 183.00
10. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 193 193 184 214 140 171 1095 182.50
11. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 182 153 194 160 188 180 1057 176.17
12. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 176 183 215 169 167 147 1057 176.17
13. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 185 183 189 139 146 198 1040 173.33
14. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 164 141 163 199 159 166 992 165.33
15. Michail Storožev APOLONAS 0 143 180 203 127 154 163 970 161.67
16. Rimas Moisevičius ŽIRMŪNŲ BSK Mėgėjai 0 168 156 125 155 162 181 947 157.83
17. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 152 158 132 145 153 184 924 154.00
18. Aurimas Ežerskis Mėgėjai Mėgėjai 0 135 147 152 183 150 151 918 153.00

2 užėjimas (20 vietų) - Sekmadienis   2016-10-30 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 248 241 235 267 222 247 1460 243.33
2. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 214 210 212 205 157 195 1193 198.83
3. Laurynas Narušis APOLONAS 7 296 162 177 178 148 200 1161 193.50
4. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 225 170 162 186 227 167 1137 189.50
5. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 187 168 168 192 204 212 1131 188.50
6. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 179 179 174 159 217 198 1106 184.33
7. Audrius Bukauskas PORTO BOULINGAS 0 187 181 174 173 223 158 1096 182.67
8. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 203 174 201 204 145 153 1080 180.00
9. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 164 198 191 211 134 168 1066 177.67
10. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 134 161 188 181 173 212 1049 174.83
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 161 172 234 155 134 190 1046 174.33
12. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 13 128 158 194 196 180 189 1045 174.17
13. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 144 186 169 164 172 203 1038 173.00
14. Jolanta Kontvainienė APOLONAS Moterys 0 209 105 183 158 216 154 1025 170.83
15. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 147 148 181 178 190 156 1000 166.67
16. Kipras Kriaučiūnas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Mėgėjai 7 188 149 185 123 175 177 997 166.17
17. Eimantas Daunoras BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 0 164 132 170 187 175 148 976 162.67
18. Eglė Daunoraitė BOULINGO AKADEMIJA Mėgėjai 13 185 135 118 161 157 183 939 156.50
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 145 132 176 152 158 169 932 155.33
20. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 140 126 162 149 153 107 837 139.50

9 užėjimas (32 vietos) - Šeštadienis   2016-11-05 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 234 220 236 259 201 257 1407 234.50
2. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 188 245 186 268 255 207 1349 224.83
3. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 258 187 210 238 214 202 1309 218.17
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 161 193 259 227 233 234 1307 217.83
5. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS Mėgėjai 0 182 245 234 173 200 244 1278 213.00
6. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 202 217 211 191 227 226 1274 212.33
7. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 225 214 210 174 212 210 1245 207.50
8. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 202 210 203 204 183 223 1225 204.17
9. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 244 151 204 227 186 201 1213 202.17
10. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 238 171 204 203 214 173 1203 200.50
11. Edvinas Špačkauskas GINTARINIS STRAIKAS 0 150 216 243 168 196 203 1176 196.00
12. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 155 186 212 226 188 208 1175 195.83
13. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 191 184 200 180 177 218 1150 191.67
14. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 197 153 209 167 157 258 1141 190.17
15. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 192 204 226 158 187 157 1124 187.33
16. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 171 193 225 175 129 216 1109 184.83
17. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 178 178 200 142 213 191 1102 183.67
18. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 236 188 179 172 168 150 1093 182.17
19. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 170 233 179 167 181 151 1081 180.17
20. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK Moterys 0 150 178 169 179 179 202 1057 176.17
21. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 167 183 169 183 164 190 1056 176.00
22. Rimas Moisevičius ŽIRMŪNŲ BSK Mėgėjai 0 125 187 144 235 160 193 1044 174.00
23. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 184 145 149 149 204 184 1015 169.17
24. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 143 191 212 166 152 131 995 165.83
25. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 210 180 123 165 118 189 985 164.17
26. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 171 154 156 158 156 184 979 163.17
27. Egidijus Ramuckas JUNGTINIS BK 0 177 176 153 189 148 136 979 163.17
28. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 157 174 163 134 161 189 978 163.00
29. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 152 169 142 166 180 156 965 160.83

8 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-11-04 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 253 175 205 203 223 234 1293 215.50
2. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK Moterys 0 208 267 200 186 212 214 1287 214.50
3. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 203 226 222 186 176 247 1260 210.00
4. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 242 197 197 192 156 268 1252 208.67
5. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 145 227 218 176 195 250 1211 201.83
6. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 5 177 194 247 212 165 200 1195 199.17
7. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 189 174 224 203 191 186 1167 194.50
8. Paulius Bagužis APOLONAS 0 201 189 214 183 204 176 1167 194.50
9. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 183 213 175 174 172 248 1165 194.17
10. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 198 203 169 179 180 192 1121 186.83
11. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 204 209 206 147 183 163 1112 185.33
12. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 165 192 192 204 169 184 1106 184.33
13. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 176 226 167 139 161 177 1046 174.33
14. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 166 156 148 177 200 167 1014 169.00

7 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-11-04 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 204 182 223 221 231 185 1246 207.67
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 214 223 227 179 205 191 1239 206.50
3. Darius Bartašius ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 209 178 160 236 199 190 1172 195.33
4. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 201 233 212 160 202 151 1159 193.17
5. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 167 222 205 186 185 190 1155 192.50
6. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 191 118 174 202 219 201 1105 184.17
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 175 179 191 134 203 212 1094 182.33
8. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 13 159 151 184 174 153 183 1004 167.33
9. Elijus Marcišauskas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 150 126 167 132 190 163 928 154.67

6 užėjimas (20 vietų) - Penktadienis   2016-11-04 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Marius Šiaudkulis ŠIAULIŲ BK 0 206 177 223 213 211 258 1288 214.67
2. Paulius Bagužis APOLONAS 0 236 180 183 237 174 213 1223 203.83
3. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 180 199 234 185 194 196 1188 198.00
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 192 190 226 173 217 178 1176 196.00
5. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 194 203 178 188 188 215 1166 194.33
6. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Moterys 0 220 187 191 194 201 167 1160 193.33
7. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 8 189 163 207 191 182 180 1112 185.33
8. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 181 186 166 162 158 163 1016 169.33
9. Michail Storožev APOLONAS 0 169 146 148 162 140 163 928 154.67
10. Andrej Storožev APOLONAS Mėgėjai 7 113 138 163 188 141 130 873 145.50

5 užėjimas (20 vietų) - Ketvirtadienis   2016-11-03 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 238 246 219 205 228 256 1392 232.00
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 204 201 197 197 247 201 1247 207.83
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Senjorai 0 242 235 169 191 153 252 1242 207.00
4. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 204 212 184 204 211 216 1231 205.17
5. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 211 191 185 227 189 225 1228 204.67
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 214 193 203 166 237 211 1224 204.00
7. Albertas Toločka ŽIRMŪNŲ BSK 0 233 199 223 159 212 190 1216 202.67
8. Donatas Lengvinas NESPLITAS Vyrai I 0 178 178 214 212 197 191 1170 195.00
9. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK Senjorai 0 242 189 181 170 192 191 1165 194.17
10. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 195 180 212 137 213 187 1124 187.33
11. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 184 211 190 158 176 198 1117 186.17
12. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 194 170 173 168 181 204 1090 181.67
13. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 154 191 164 180 173 219 1081 180.17
14. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 204 180 199 159 182 131 1055 175.83
15. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 192 175 181 170 159 171 1048 174.67
16. Artūras Smilgys ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 162 164 200 182 171 165 1044 174.00
17. Modestas Šleika Mėgėjai Mėgėjai 0 131 162 187 206 150 161 997 166.17
18. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 159 187 171 161 133 180 991 165.17
19. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 169 163 175 168 153 161 989 164.83
20. Tautvydas Lekavičius JUNGTINIS BK 0 150 191 152 152 161 178 984 164.00

10 užėjimas (28 vietos) - Šeštadienis   2016-11-05 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rūta Ryliškienė NESPLITAS Moterys 0 235 194 258 265 202 189 1343 223.83
2. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 190 248 278 188 184 171 1259 209.83
3. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK Vyrai I 0 192 192 213 176 249 234 1256 209.33
4. Nerijus Akockas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 189 227 181 196 233 225 1251 208.50
5. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 190 224 167 206 198 210 1195 199.17
6. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 177 244 155 188 200 224 1188 198.00
7. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 233 180 225 213 175 146 1172 195.33
8. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 204 212 182 159 209 195 1161 193.50
9. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 10 178 207 183 150 221 192 1131 188.50
10. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 187 206 167 229 169 169 1127 187.83
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 152 195 201 196 173 204 1121 186.83
12. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 191 183 180 184 201 179 1118 186.33
13. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 177 180 215 182 179 172 1105 184.17
14. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 202 216 163 178 181 150 1090 181.67
15. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS Moterys 0 199 181 162 159 205 182 1088 181.33
16. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 193 170 170 184 194 176 1087 181.17
17. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 174 139 207 197 164 204 1085 180.83
18. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 5 140 160 174 175 215 174 1038 173.00
19. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 129 169 168 204 183 171 1024 170.67
20. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 187 208 146 137 166 176 1020 170.00
21. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 158 179 182 153 141 170 983 163.83
22. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK Moterys 0 183 150 158 189 135 166 981 163.50
23. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 170 147 159 127 198 173 974 162.33
24. Dainius Burevičius GINTARINIS STRAIKAS 0 123 158 126 221 165 143 936 156.00

3 užėjimas (20 vietų) - Pirmadienis   2016-10-31 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Akockas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 216 224 204 195 211 233 1283 213.83
2. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 197 245 247 158 256 161 1264 210.67
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 212 168 182 268 191 212 1233 205.50
4. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK Senjorai 0 182 212 222 201 140 268 1225 204.17
5. Mantas Bernikas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 168 230 170 182 227 188 1165 194.17
6. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 193 178 198 236 163 174 1142 190.33
7. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 181 186 175 175 205 187 1109 184.83
8. Raimondas Martinkus GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 149 176 203 191 170 215 1104 184.00
9. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 199 160 203 135 204 183 1084 180.67
10. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 166 181 174 161 216 178 1076 179.33
11. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 131 201 155 143 185 257 1072 178.67
12. Elijus Marcišauskas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 162 176 158 212 213 149 1070 178.33
13. Gediminas Šlyžius GINTARINIS STRAIKAS Mėgėjai 0 165 171 166 187 158 215 1062 177.00
14. Modestas Šleika Mėgėjai Mėgėjai 0 151 122 214 156 212 170 1025 170.83
15. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK Moterys 0 217 146 175 158 158 170 1024 170.67
16. Gediminas Kiela ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 176 148 193 170 157 148 992 165.33

4 užėjimas (20 vietų) - Trečiadienis   2016-11-02 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 241 227 241 247 218 214 1388 231.33
2. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 221 205 257 190 173 201 1247 207.83
3. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA Senjorai 5 206 205 188 177 177 228 1181 196.83
4. Modestas Čečkauskas ŠIAULIŲ BK 0 192 161 235 181 214 191 1174 195.67
5. Marius Šiaudkulis ŠIAULIŲ BK 0 195 153 205 213 247 161 1174 195.67
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 154 199 245 169 202 195 1164 194.00
7. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 222 177 206 168 201 178 1152 192.00
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 177 165 176 226 189 202 1135 189.17
9. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 182 155 157 211 170 202 1077 179.50
10. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 186 176 179 191 140 201 1073 178.83
11. Gintautas Raudys JUNGTINIS BK 0 200 173 178 131 211 172 1065 177.50
12. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 205 167 193 180 169 145 1059 176.50
13. Aleksandras Zuikovas JUNGTINIS BK 0 212 192 166 136 170 181 1057 176.17
14. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 226 166 184 144 150 168 1038 173.00
15. Raimundas Nakas STRAIKAS PLIUS 0 160 206 136 203 193 135 1033 172.17
16. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 168 185 153 174 182 165 1027 171.17
17. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 189 173 182 162 157 156 1019 169.83
18. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 194 194 141 162 135 183 1009 168.17
19. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 189 182 121 128 137 195 952 158.67
20. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 127 161 164 123 161 174 910 151.67

11 užėjimas (12 vietų) - Šeštadienis   2016-11-05 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Domantas Čepulis SPA VILNIUS 5 250 236 205 201 214 194 1300 216.67
2. Vytis Kaminskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 231 191 255 136 212 203 1228 204.67
3. Gintaras Žičkus ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 182 233 199 212 162 204 1192 198.67
4. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 182 170 205 216 227 179 1179 196.50
5. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 10 191 186 183 182 206 200 1148 191.33
6. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 160 176 162 211 201 223 1133 188.83
7. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 182 213 193 193 179 158 1118 186.33
8. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 0 166 202 174 183 224 143 1092 182.00
9. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 13 206 203 176 160 153 183 1081 180.17
10. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 158 215 158 191 171 178 1071 178.50
11. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 163 160 173 196 196 142 1030 171.67
12. Elijus Marcišauskas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 0 191 149 135 133 140 124 872 145.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 248 241 235 267 222 247 1460 243.33 1460 243.33
2. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 234 220 236 259 201 257 1407 234.50 1407 234.50
3. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 238 246 219 205 228 256 1392 232.00 1392 232.00
4. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 241 227 241 247 218 214 1388 231.33 1388 231.33
5. Donatas Lengvinas NESPLITAS 2 0 258 187 210 238 214 202 1309 218.17 1309 218.17
6. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 253 175 205 203 223 234 1293 215.50 1293 215.50
7. Nerijus Akockas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 216 224 204 195 211 233 1283 213.83 1283 213.83
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 202 217 211 191 227 226 1274 212.33 1274 212.33
9. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 203 226 222 186 176 247 1260 210.00 1260 210.00
10. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 190 248 278 188 184 171 1259 209.83 1259 209.83
11. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 2 0 192 192 213 176 249 234 1256 209.33 1256 209.33
12. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 204 201 197 197 247 201 1247 207.83 1247 207.83
13. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 3 0 190 224 167 206 198 210 1195 199.17 1195 199.17
14. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 214 210 212 205 157 195 1193 198.83 1193 198.83
15. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 4 0 180 199 234 185 194 196 1188 198.00 1188 198.00
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 204 209 206 147 183 163 1112 185.33 1112 185.33
17. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 1 0 159 187 171 161 133 180 991 165.17 991 165.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Rūta Ryliškienė NESPLITAS 2 0 235 194 258 265 202 189 1343 223.83 1343 223.83
2. Jūratė Budrytė JUNGTINIS BK 2 0 208 267 200 186 212 214 1287 214.50 1287 214.50
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 214 193 203 166 237 211 1224 204.00 1224 204.00
4. Kristina Rulytė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 0 155 186 212 226 188 208 1175 195.83 1175 195.83
5. Violeta Musteikienė APOLONAS 1 0 183 213 175 174 172 248 1165 194.17 1165 194.17
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 154 199 245 169 202 195 1164 194.00 1164 194.00
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 177 165 176 226 189 202 1135 189.17 1135 189.17
8. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 1 0 199 181 162 159 205 182 1088 181.33 1088 181.33
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 186 176 179 191 140 201 1073 178.83 1073 178.83
10. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 205 167 193 180 169 145 1059 176.50 1059 176.50
11. Živilė Ramuckienė JUNGTINIS BK 1 0 150 178 169 179 179 202 1057 176.17 1057 176.17
12. Jolanta Kontvainienė APOLONAS 1 0 209 105 183 158 216 154 1025 170.83 1025 170.83
13. Estela Baranauskienė JUNGTINIS BK 3 0 217 146 175 158 158 170 1024 170.67 1024 170.67
14. Lina Palianskienė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 143 191 212 166 152 131 995 165.83 995 165.83
15. Daiva Trumpienė JUNGTINIS BK 1 0 183 150 158 189 135 166 981 163.50 981 163.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 204 182 223 221 231 185 1246 207.67 1246 207.67
2. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 225 214 210 174 212 210 1245 207.50 1245 207.50
3. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 242 235 169 191 153 252 1242 207.00 1242 207.00
4. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 1 0 182 212 222 201 140 268 1225 204.17 1225 204.17
5. Edmundas Levandavičius BOULINGO AKADEMIJA 2 5 145 227 218 176 195 250 1211 201.83 1211 201.83
6. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 5 177 194 247 212 165 200 1195 199.17 1195 199.17
7. Jurgis Kidykas ŠIAULIŲ BOULINGO ASOCIACIJA 2 5 206 205 188 177 177 228 1181 196.83 1181 196.83
8. Rimantas Daubaras JUNGTINIS BK 2 0 242 189 181 170 192 191 1165 194.17 1165 194.17
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 178 202 183 231 194 173 1161 193.50 1161 193.50
10. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 191 184 200 180 177 218 1150 191.67 1150 191.67
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 10 191 186 183 182 206 200 1148 191.33 1148 191.33
12. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 233 191 160 155 210 199 1148 191.33 1148 191.33
13. Antanas Pakinkis KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 225 170 162 186 227 167 1137 189.50 1137 189.50
14. Albinas Dambrauskas BOULINGO AKADEMIJA 4 0 160 176 162 211 201 223 1133 188.83 1133 188.83
15. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 2 10 178 207 183 150 221 192 1131 188.50 1131 188.50
16. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 0 182 213 193 193 179 158 1118 186.33 1118 186.33
17. Violeta Kuliavienė SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 2 8 189 163 207 191 182 180 1112 185.33 1112 185.33
18. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 2 5 181 186 175 175 205 187 1109 184.83 1109 184.83
19. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 13 191 118 174 202 219 201 1105 184.17 1105 184.17
20. Raimondas Martinkus GINTARINIS STRAIKAS 1 0 149 176 203 191 170 215 1104 184.00 1104 184.00
21. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 236 188 179 172 168 150 1093 182.17 1093 182.17
22. Stasys Munčys GINTARINIS STRAIKAS 1 0 166 202 174 183 224 143 1092 182.00 1092 182.00
23. Asta Dambrauskienė BOULINGO AKADEMIJA 1 8 164 198 191 211 134 168 1066 177.67 1066 177.67
24. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 2 13 128 158 194 196 180 189 1045 174.17 1045 174.17
25. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 5 140 160 174 175 215 174 1038 173.00 1038 173.00
26. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 3 5 163 160 173 196 196 142 1030 171.67 1030 171.67
27. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 1 0 127 161 164 123 161 174 910 151.67 910 151.67
Įkelta per: 0.31 sec.