II-as kvalifikacinis etapas

Vyrai 2 divizionas (1-20) - Moterys (1-8) - Senjorai (1-12)   2014-10-26 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 202 169 203 252 243 203 1272 212.00
2. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 192 220 203 186 200 176 1177 196.17
3. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 222 171 254 165 188 170 1170 195.00
4. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 224 221 177 196 211 131 1160 193.33
5. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 168 253 156 173 211 188 1149 191.50
6. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 0 197 238 183 167 154 196 1135 189.17
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 168 171 189 233 165 201 1127 187.83
8. Donatas Sekreckis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 216 168 243 166 162 160 1115 185.83
9. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 191 134 183 223 156 226 1113 185.50
10. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 186 197 185 177 188 177 1110 185.00
11. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 152 146 201 210 190 207 1106 184.33
12. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 5 175 159 216 211 183 162 1106 184.33
13. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 171 200 214 171 166 181 1103 183.83
14. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 148 193 172 188 202 193 1096 182.67
15. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 188 159 164 203 208 174 1096 182.67
16. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 167 159 165 224 200 179 1094 182.33
17. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 192 177 174 198 161 187 1089 181.50
18. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 205 191 168 166 199 160 1089 181.50
19. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 189 192 152 226 181 148 1088 181.33
20. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 176 181 199 198 170 160 1084 180.67
21. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 178 160 201 204 174 156 1073 178.83
22. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 198 182 178 176 175 159 1068 178.00
23. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 202 131 175 188 173 195 1064 177.33
24. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 192 180 165 198 141 188 1064 177.33
25. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 187 192 174 166 164 180 1063 177.17
26. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 203 178 177 195 154 154 1061 176.83
27. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 151 171 182 207 204 138 1053 175.50
28. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 154 155 182 187 168 203 1049 174.83
29. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 0 159 157 160 167 202 199 1044 174.00
30. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 186 183 193 170 150 161 1043 173.83
31. Kęstas Klimavičius KAROLINOS BK PLIUS 0 190 154 170 162 180 170 1026 171.00
32. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 178 156 170 162 161 197 1024 170.67
33. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 203 159 142 152 156 189 1001 166.83
34. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 149 158 159 182 159 187 994 165.67
35. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 163 149 128 179 205 126 950 158.33
36. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 166 150 115 203 174 133 941 156.83
37. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 129 166 191 142 142 161 931 155.17
38. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 173 173 173.00

Vyrai 1 divizionas (1-15)   2014-10-26 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 224 221 189 213 167 267 1281 213.50
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 257 212 215 185 224 187 1280 213.33
3. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 214 180 166 179 220 246 1205 200.83
4. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 235 169 195 207 181 213 1200 200.00
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 218 233 190 188 195 157 1181 196.83
6. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 169 217 179 184 222 207 1178 196.33
7. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 215 204 159 205 212 173 1168 194.67
8. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 189 235 150 181 202 207 1164 194.00
9. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 161 164 247 149 176 254 1151 191.83
10. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 187 167 190 217 190 192 1143 190.50
11. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 172 214 204 206 157 162 1115 185.83
12. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 181 168 214 158 190 181 1092 182.00
13. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 135 160 165 240 173 202 1075 179.17
14. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 165 194 192 185 170 148 1054 175.67
15. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 202 162 147 142 236 148 1037 172.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 1 0 257 212 215 185 224 187 1280 213.33 2548 212.33
2. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 224 221 189 213 167 267 1281 213.50 2501 208.42
3. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 1 0 214 180 166 179 220 246 1205 200.83 2434 202.83
4. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 169 217 179 184 222 207 1178 196.33 2432 202.67
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 218 233 190 188 195 157 1181 196.83 2411 200.92
6. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 1 0 181 168 214 158 190 181 1092 182.00 2411 200.92
7. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 187 167 190 217 190 192 1143 190.50 2407 200.58
8. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 235 169 195 207 181 213 1200 200.00 2390 199.17
9. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 189 235 150 181 202 207 1164 194.00 2388 199.00
10. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 215 204 159 205 212 173 1168 194.67 2375 197.92
11. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 1 0 172 214 204 206 157 162 1115 185.83 2372 197.67
12. Nerijus Akockas 300 1 0 161 164 247 149 176 254 1151 191.83 2363 196.92
13. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 202 162 147 142 236 148 1037 172.83 2284 190.33
14. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 165 194 192 185 170 148 1054 175.67 2282 190.17
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 135 160 165 240 173 202 1075 179.17 2260 188.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 168 171 189 233 165 201 1127 187.83 2345 195.42
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 202 131 175 188 173 195 1064 177.33 2315 192.92
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 148 193 172 188 202 193 1096 182.67 2223 185.25
4. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 152 146 201 210 190 207 1106 184.33 2211 184.25
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 192 180 165 198 141 188 1064 177.33 2197 183.08
6. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 1 0 188 159 164 203 208 174 1096 182.67 2187 182.25
7. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 1 0 154 155 182 187 168 203 1049 174.83 2182 181.83
8. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 166 150 115 203 174 133 941 156.83 2041 170.08
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 176 181 199 198 170 160 1084 180.67 2312 192.67
2. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 171 200 214 171 166 181 1103 183.83 2234 186.17
3. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 186 197 185 177 188 177 1110 185.00 2233 186.08
4. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 178 160 201 204 174 156 1073 178.83 2224 185.33
5. Jurgis Kidykas 300 1 5 151 171 182 207 204 138 1053 175.50 2223 185.25
6. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 5 175 159 216 211 183 162 1106 184.33 2217 184.75
7. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 1 0 198 182 178 176 175 159 1068 178.00 2168 180.67
8. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 1 5 178 156 170 162 161 197 1024 170.67 2167 180.58
9. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 203 159 142 152 156 189 1001 166.83 2165 180.42
10. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 1 0 149 158 159 182 159 187 994 165.67 2164 180.33
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 129 166 191 142 142 161 931 155.17 2048 170.67
Įkelta per: 0.21 sec.