I-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 24 vietos - Sekmadienis   2014-10-19 14:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 211 180 222 256 233 217 1319 219.83
2. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 192 170 216 208 224 212 1222 203.67
3. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 182 222 177 194 240 203 1218 203.00
4. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 146 178 206 248 236 180 1194 199.00
5. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 187 196 200 180 214 213 1190 198.33
6. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 247 191 159 193 191 189 1170 195.00
7. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 169 165 208 182 226 190 1140 190.00
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 167 195 180 198 179 212 1131 188.50
9. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 131 170 214 167 186 240 1108 184.67
10. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS 0 163 219 224 155 155 185 1101 183.50
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 174 205 188 163 165 198 1093 182.17
12. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 168 180 176 162 236 166 1088 181.33
13. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 177 184 180 160 178 203 1082 180.33
14. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 174 193 173 195 177 165 1077 179.50
15. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 192 169 169 241 146 160 1077 179.50
16. Vidas Petrauskas SPA VILNIUS 0 181 163 193 149 232 152 1070 178.33
17. Albertas Toločka APOLONAS 0 162 221 170 165 177 171 1066 177.67
18. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 169 200 182 170 155 186 1062 177.00
19. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS Senjorai 0 207 160 200 163 152 169 1051 175.17
20. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 126 234 147 183 178 180 1048 174.67
21. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 180 182 178 161 190 150 1041 173.50
22. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 0 180 151 204 162 183 150 1030 171.67
23. Petras Deršonas SPA VILNIUS Senjorai 0 156 151 165 189 146 167 974 162.33
24. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 140 149 143 191 191 149 963 160.50

2 užėjimas - 24 vietos - Sekmadienis   2014-10-19 17:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 172 189 212 187 217 247 1224 204.00
2. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 221 163 178 216 182 204 1164 194.00
3. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 185 197 213 198 155 192 1140 190.00
4. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 220 175 208 190 154 164 1111 185.17
5. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 209 170 159 202 176 194 1110 185.00
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 176 150 213 180 160 206 1085 180.83
7. Kęstas Klimavičius KAROLINOS BK PLIUS 0 164 167 155 193 205 197 1081 180.17
8. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 181 184 179 165 201 169 1079 179.83
9. Ramūnas Žitkevičius KSK KĖGLIAI 0 177 171 151 194 190 184 1067 177.83
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 177 161 184 198 173 169 1062 177.00
11. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 183 190 148 168 192 179 1060 176.67
12. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 156 180 168 199 163 192 1058 176.33
13. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 163 176 155 168 165 223 1050 175.00
14. Albertas Toločka APOLONAS 0 192 184 181 148 169 157 1031 171.83
15. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 169 181 147 181 181 168 1027 171.17
16. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 122 148 165 207 198 169 1009 168.17
17. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 204 173 180 145 135 157 994 165.67
18. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 188 166 153 135 179 168 989 164.83
19. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 160 149 176 163 144 193 985 164.17
20. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 132 181 168 179 154 162 976 162.67
21. Kęstutis Sakalauskas STRAIKAS PLIUS 0 134 170 157 171 139 142 913 152.17

3 užėjimas - 24 vietos - Pirmadienis   2014-10-20 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 169 170 205 199 236 206 1185 197.50
2. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 184 187 180 190 202 223 1166 194.33
3. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 181 227 183 225 181 168 1165 194.17
4. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 150 209 229 183 185 175 1131 188.50
5. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 213 195 168 165 180 202 1123 187.17
6. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 170 198 184 191 201 178 1122 187.00
7. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 159 175 138 205 230 212 1119 186.50
8. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 210 182 189 202 142 174 1099 183.17
9. Dailius Raščius BOULINGO AKADEMIJA 0 160 168 178 151 231 210 1098 183.00
10. Kęstutis Sakalauskas STRAIKAS PLIUS 0 214 214 149 144 183 189 1093 182.17
11. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 156 187 182 159 188 190 1062 177.00
12. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 158 158 190 183 201 171 1061 176.83
13. Martynas Balčaitis JUNGTINIS BK 0 167 201 168 170 169 176 1051 175.17
14. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 169 160 209 196 157 138 1029 171.50
15. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 226 143 151 121 181 167 989 164.83
16. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 0 181 145 146 163 137 160 932 155.33
17. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 137 142 184 146 149 148 906 151.00

4 užėjimas - 24 vietos - Antradienis   2014-10-21 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 213 188 213 206 205 182 1207 201.17
2. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 190 190 204 191 225 199 1199 199.83
3. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 198 216 179 184 188 223 1188 198.00
4. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 198 195 163 214 207 189 1166 194.33
5. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 191 202 188 204 180 200 1165 194.17
6. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 191 222 159 183 238 161 1154 192.33
7. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 168 203 174 197 166 1101 183.50
8. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 152 173 222 188 162 199 1096 182.67
9. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 198 161 158 212 176 184 1089 181.50
10. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 171 222 142 213 158 175 1081 180.17
11. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 168 182 180 148 212 168 1058 176.33
12. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 182 204 164 163 164 161 1038 173.00
13. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 160 159 224 189 114 180 1026 171.00
14. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 157 127 203 187 183 160 1017 169.50
15. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 171 163 176 171 170 162 1013 168.83
16. Diana Vapsvė APOLONAS Moterys 0 114 120 113 347 115.67

5 užėjimas - 24 vietos - Trečiadienis (atšauktas)   2014-10-22 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

6 užėjimas - 24 vietos - Ketvirtadienis   2014-10-23 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 194 216 181 245 173 211 1220 203.33
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 208 177 161 181 222 212 1161 193.50
3. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 165 242 212 152 194 186 1151 191.83
4. Andrius Greblikas APOLONAS 0 189 207 143 180 175 239 1133 188.83
5. Audrius Bukauskas PORTO BOULINGAS 0 161 203 158 212 210 186 1130 188.33
6. Nerijus Gerdvilis APOLONAS 0 214 191 203 183 179 160 1130 188.33
7. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 202 213 203 162 183 166 1129 188.17
8. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 196 170 200 193 192 173 1124 187.33
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 186 206 197 163 179 186 1117 186.17
10. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 197 175 183 196 205 161 1117 186.17
11. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 189 163 188 213 205 157 1115 185.83
12. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 206 162 185 195 147 205 1100 183.33
13. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 5 174 178 167 160 224 181 1084 180.67
14. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 0 222 135 115 182 181 243 1078 179.67
15. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS Moterys 0 165 179 188 172 173 195 1072 178.67
16. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 164 189 143 197 212 166 1071 178.50
17. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 190 189 153 184 181 170 1067 177.83
18. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 149 161 202 177 168 193 1050 175.00
19. Giedrius Šalkus 300 0 179 163 155 186 183 165 1031 171.83
20. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 232 113 205 128 158 194 1030 171.67
21. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 167 167 132 177 182 163 988 164.67
22. Darius Oželis PORTO BOULINGAS 0 156 155 185 161 170 157 984 164.00
23. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 148 130 164 213 158 166 979 163.17
24. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS Moterys 0 136 142 143 152 160 152 885 147.50

7 užėjimas - 24 vietos - Penktadienis (atšauktas)   2014-10-24 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

8 užėjimas - 28 vietos - Penktadienis (padidintas vietų skaičius)   2014-10-24 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 200 195 255 180 221 200 1251 208.50
2. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 195 222 160 225 220 225 1247 207.83
3. Raimundas Pocius JUNGTINIS BK 0 207 149 209 203 244 222 1234 205.67
4. Paulius Pocius JUNGTINIS BK 0 173 209 225 155 210 259 1231 205.17
5. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 192 169 176 225 202 206 1170 195.00
6. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 157 188 211 178 245 188 1167 194.50
7. Kęstas Klimavičius KAROLINOS BK PLIUS 0 171 221 170 199 224 171 1156 192.67
8. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 182 213 220 191 181 164 1151 191.83
9. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 191 192 167 178 209 203 1140 190.00
10. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 187 198 167 170 214 202 1138 189.67
11. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 165 179 174 201 220 193 1132 188.67
12. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 169 178 174 198 193 207 1119 186.50
13. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 5 186 161 177 185 222 180 1111 185.17
14. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 5 184 188 150 240 169 175 1106 184.33
15. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 150 211 193 156 198 194 1102 183.67
16. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 176 185 185 198 186 156 1086 181.00
17. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 160 235 138 167 196 178 1074 179.00
18. Algirdas Motiejūnas ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 141 196 190 158 222 1073 178.83
19. Martynas Balčaitis JUNGTINIS BK 0 152 203 200 131 161 189 1036 172.67
20. Drąsius Kietis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 218 151 184 143 151 182 1029 171.50
21. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 8 194 187 149 147 135 196 1008 168.00
22. Kęstutis Sakalauskas STRAIKAS PLIUS 0 200 163 170 145 170 128 976 162.67
23. Albertas Toločka APOLONAS 0 151 169 146 168 175 161 970 161.67
24. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 156 176 162 159 158 159 970 161.67
25. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 177 192 153 126 162 156 966 161.00
26. Artūras Smilgys 300 0 114 159 175 132 156 180 916 152.67
27. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 12 136 169 134 132 184 156 911 151.83
28. Diana Vapsvė APOLONAS Moterys 0 126 142 123 169 137 170 867 144.50

9 užėjimas - 24 vietos - Penktadienis   2014-10-24 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 206 167 194 206 256 201 1230 205.00
2. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 182 195 214 205 178 238 1212 202.00
3. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 202 190 184 188 188 212 1164 194.00
4. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 182 191 191 254 149 191 1158 193.00
5. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 183 170 189 165 211 215 1133 188.83
6. Mindaugas Šlegeris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 210 189 170 190 178 194 1131 188.50
7. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 212 181 196 214 194 130 1127 187.83
8. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 167 243 180 169 155 193 1107 184.50
9. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 165 187 195 193 191 169 1100 183.33
10. Mantvidas Čepelionis NESPLITAS 0 213 181 186 135 186 189 1090 181.67
11. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 205 157 189 188 166 169 1074 179.00
12. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 214 176 135 169 191 179 1064 177.33
13. Donatas Sekreckis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 176 170 159 165 229 155 1054 175.67
14. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 177 187 167 149 182 189 1051 175.17
15. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 236 149 160 160 157 182 1044 174.00
16. Ervinas Richteris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 171 134 186 184 169 182 1026 171.00
17. Mantas Vaišvilas APOLONAS 0 161 148 180 178 160 194 1021 170.17
18. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 130 186 155 170 162 213 1016 169.33
19. Audrius Kulbokas STRAIKAS PLIUS 0 137 211 176 189 172 127 1012 168.67
20. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 155 167 168 166 191 158 1005 167.50
21. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 156 173 144 173 174 170 990 165.00
22. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS Senjorai 0 168 175 185 122 143 143 936 156.00
23. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 170 145 174 133 160 142 924 154.00
24. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 105 186 130 133 188 122 864 144.00

10 užėjimas - 40 vietų - Šeštadienis   2014-10-25 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 175 236 243 202 211 201 1268 211.33
2. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 196 192 201 225 223 220 1257 209.50
3. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA Vyrai I 0 174 182 233 227 234 204 1254 209.00
4. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK Vyrai I 0 183 203 192 204 255 192 1229 204.83
5. Domas Amolevičius KLAIPĖDOS BK 0 184 205 237 170 212 182 1190 198.33
6. Gediminas Gužys STRAIKAS PLIUS 0 166 199 197 169 212 226 1169 194.83
7. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 188 191 183 185 173 213 1133 188.83
8. Donatas Sekreckis SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 173 202 201 175 220 161 1132 188.67
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 190 194 181 205 182 165 1117 186.17
10. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 219 180 173 157 173 210 1112 185.33
11. Vaidotas Baranauskas JUNGTINIS BK 0 188 165 232 157 190 179 1111 185.17
12. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 216 130 198 180 226 161 1111 185.17
13. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 167 138 184 254 180 156 1079 179.83
14. Domantas Čepulis SPA VILNIUS Jaunimas 5 215 162 217 158 151 174 1077 179.50
15. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS Senjorai 0 172 177 174 182 213 159 1077 179.50
16. Rokas Rudžinskas ŽIRMŪNŲ BSK Jaunimas 5 184 184 190 144 178 194 1074 179.00
17. Ervinas Richteris SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 0 225 210 181 176 134 146 1072 178.67
18. Petras Deršonas SPA VILNIUS Senjorai 0 173 218 190 161 150 179 1071 178.50
19. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 177 192 187 177 191 144 1068 178.00
20. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 0 186 206 157 150 159 204 1062 177.00
21. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 166 155 211 142 191 181 1046 174.33
22. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 161 176 179 158 181 182 1037 172.83
23. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 213 175 153 152 187 153 1033 172.17
24. Vaidas Paškevičius STRAIKAS PLIUS 0 177 162 180 172 181 154 1026 171.00
25. Andrius Andreikėnas APOLONAS 0 134 210 174 166 151 183 1018 169.67
26. Romanas Vaitiekūnas APOLONAS 0 127 196 155 173 196 160 1007 167.83
27. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 151 151 173 193 187 143 998 166.33
28. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 8 136 153 131 199 135 215 969 161.50
29. Romas Rudzinskas ŽIRMŪNŲ BSK 0 189 139 123 122 163 165 901 150.17
30. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 111 188 159 141 101 146 846 141.00

11 užėjimas - 24 vietos - Šeštadienis   2014-10-25 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 192 155 185 209 256 188 1185 197.50
2. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA Vyrai I 0 182 206 227 198 214 156 1183 197.17
3. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 193 161 235 166 208 196 1159 193.17
4. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 223 157 180 225 180 186 1151 191.83
5. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 196 146 221 211 178 172 1124 187.33
6. Vadim Jukovič BOULINGO AKADEMIJA 0 200 150 194 224 179 159 1106 184.33
7. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 180 163 190 175 193 204 1105 184.17
8. Rolandas Čebatoriūnas BOULINGO AKADEMIJA 0 188 187 208 146 185 180 1094 182.33
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 179 160 159 197 165 222 1082 180.33
10. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 177 161 217 174 197 139 1065 177.50
11. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK Moterys 0 147 160 141 204 222 167 1041 173.50
12. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 164 163 177 161 210 164 1039 173.17
13. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 179 174 147 137 187 200 1024 170.67
14. Gintaras Jančauskas SPA VILNIUS 0 202 146 155 192 146 172 1013 168.83
15. Nikita Rancev APOLONAS Jaunimas 5 172 134 183 194 168 147 998 166.33
16. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 137 144 161 149 192 196 979 163.17
17. Rimvydas Žilinskas APOLONAS 0 156 171 152 150 190 142 961 160.17
18. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS 0 165 160 172 124 188 146 955 159.17
19. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 203 123 144 163 104 192 929 154.83
20. Jelena Perminienė KLAIPĖDOS BŪRYS Moterys 0 159 126 146 160 160 160 911 151.83
21. Aurelija Keturkaitė APOLONAS Senjorai 0 194 153 165 137 136 123 908 151.33
22. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 12 133 149 152 158 154 147 893 148.83
23. Diana Vapsvė APOLONAS Moterys 0 129 129 168 166 162 139 893 148.83
24. Vidas Petrauskas SPA VILNIUS 0 134 126 144 154 200 119 877 146.17

12 užėjimas - 24 vietos - Šeštadienis   2014-10-25 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 243 181 205 214 198 223 1264 210.67
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 200 213 213 239 194 202 1261 210.17
3. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 211 179 174 214 206 244 1228 204.67
4. Vaidas Radvilavičius SPA VILNIUS 0 208 184 236 183 232 164 1207 201.17
5. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 163 166 187 187 210 230 1143 190.50
6. Mindaugas Raulinaitis BOULINGO AKADEMIJA 0 195 194 187 155 169 216 1116 186.00
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 169 189 152 214 212 169 1105 184.17
8. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 162 185 171 188 217 177 1100 183.33
9. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 196 171 130 207 177 200 1081 180.17
10. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 144 161 193 201 197 169 1065 177.50
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 149 152 170 191 213 178 1053 175.50
12. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 174 214 147 160 166 187 1048 174.67
13. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 181 165 119 155 179 234 1033 172.17
14. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 162 172 193 188 161 149 1025 170.83
15. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 198 165 157 168 139 174 1001 166.83
16. Domantas Čepulis SPA VILNIUS Jaunimas 5 222 112 185 166 164 151 1000 166.67
17. Gytautas Čepelionis NESPLITAS 0 157 191 170 157 155 146 976 162.67
18. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 137 193 153 155 171 163 972 162.00
19. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 166 179 149 172 130 159 955 159.17
20. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 166 172 148 181 135 148 950 158.33
21. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK Senjorai 0 133 153 132 183 180 168 949 158.17
22. Mantas Vaišvilas APOLONAS 0 153 215 152 132 121 143 916 152.67
23. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 126 172 172 144 130 148 892 148.67
24. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 127 105 143 150 168 125 818 136.33

13 užėjimas - 12 vietų - Šeštadienis   2014-10-25 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 172 217 181 212 223 223 1228 204.67
2. Artūras Smilgevičius NESPLITAS 0 156 195 183 151 151 260 1096 182.67
3. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 187 199 165 168 175 197 1091 181.83
4. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 164 183 169 206 201 168 1091 181.83
5. Rolandas Šmidtas NESPLITAS Vyrai I 0 200 173 164 197 193 147 1074 179.00
6. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 177 164 154 148 221 199 1063 177.17
7. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 154 181 144 197 210 174 1060 176.67
8. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 167 154 178 186 155 199 1039 173.17
9. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 173 166 173 134 162 225 1033 172.17
10. Paulius Bagužis APOLONAS Vyrai I 0 207 157 147 174 169 159 1013 168.83
11. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 169 195 138 191 144 173 1010 168.33
12. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK Moterys 0 137 180 169 179 151 119 935 155.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 2 0 211 180 222 256 233 217 1319 219.83 1319 219.83
2. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 2 0 175 236 243 202 211 201 1268 211.33 1268 211.33
3. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 2 0 243 181 205 214 198 223 1264 210.67 1264 210.67
4. Žanas Sergejevas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 196 192 201 225 223 220 1257 209.50 1257 209.50
5. Dainius Žaltauskas BOULINGO AKADEMIJA 1 0 174 182 233 227 234 204 1254 209.00 1254 209.00
6. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 195 222 160 225 220 225 1247 207.83 1247 207.83
7. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 206 167 194 206 256 201 1230 205.00 1230 205.00
8. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 2 0 183 203 192 204 255 192 1229 204.83 1229 204.83
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 211 179 174 214 206 244 1228 204.67 1228 204.67
10. Arnoldas Jurgelevičius SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 172 189 212 187 217 247 1224 204.00 1224 204.00
11. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 194 216 181 245 173 211 1220 203.33 1220 203.33
12. Nerijus Akockas 300 2 0 182 195 214 205 178 238 1212 202.00 1212 202.00
13. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 213 188 213 206 205 182 1207 201.17 1207 201.17
14. Paulius Bagdonas SPORTINIO BOULINGO ASOCIACIJA 3 0 187 196 200 180 214 213 1190 198.33 1190 198.33
15. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 169 170 205 199 236 206 1185 197.50 1185 197.50
16. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 2 0 192 155 185 209 256 188 1185 197.50 1185 197.50
17. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 157 188 211 178 245 188 1167 194.50 1167 194.50
18. Ignas Vildžiūnas KLAIPĖDOS BK 3 0 202 190 184 188 188 212 1164 194.00 1164 194.00
19. Kęstutis Drūteika ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 182 191 191 254 149 191 1158 193.00 1158 193.00
20. Paulius Bagužis APOLONAS 3 0 223 157 180 225 180 186 1151 191.83 1151 191.83
21. Edvinas Skarbalius STRAIKAS PLIUS 3 0 182 213 220 191 181 164 1151 191.83 1151 191.83
22. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 187 198 167 170 214 202 1138 189.67 1138 189.67
23. Lukas Žakaris 300 1 0 189 163 188 213 205 157 1115 185.83 1115 185.83
24. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 210 182 189 202 142 174 1099 183.17 1099 183.17
25. Rolandas Šmidtas NESPLITAS 1 0 200 173 164 197 193 147 1074 179.00 1074 179.00
26. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 177 192 187 177 191 144 1068 178.00 1068 178.00
27. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 1 0 137 193 153 155 171 163 972 162.00 972 162.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 3 0 200 195 255 180 221 200 1251 208.50 1251 208.50
2. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 182 222 177 194 240 203 1218 203.00 1218 203.00
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 183 170 189 165 211 215 1133 188.83 1133 188.83
4. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 188 191 183 185 173 213 1133 188.83 1133 188.83
5. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 212 181 196 214 194 130 1127 187.83 1127 187.83
6. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 3 0 169 189 152 214 212 169 1105 184.17 1105 184.17
7. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 165 187 195 193 191 169 1100 183.33 1100 183.33
8. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 3 0 187 199 165 168 175 197 1091 181.83 1091 181.83
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 168 180 176 162 236 166 1088 181.33 1088 181.33
10. Ramunė Brasaitė PORTO BOULINGAS 1 0 165 179 188 172 173 195 1072 178.67 1072 178.67
11. Marija Jagnieškutė VILNIAUS BK 2 0 147 160 141 204 222 167 1041 173.50 1041 173.50
12. Violeta Musteikienė APOLONAS 3 0 167 154 178 186 155 199 1039 173.17 1039 173.17
13. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 3 0 122 148 165 207 198 169 1009 168.17 1009 168.17
14. Jelena Perminienė KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 159 126 146 160 160 160 911 151.83 911 151.83
15. Diana Vapsvė APOLONAS 3 0 129 129 168 166 162 139 893 148.83 893 148.83
16. Meilė Vidūnaitė SPA VILNIUS 1 0 136 142 143 152 160 152 885 147.50 885 147.50
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 172 217 181 212 223 223 1228 204.67 1228 204.67
2. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 1 0 192 169 176 225 202 206 1170 195.00 1170 195.00
3. Jurgis Kidykas 300 1 5 247 191 159 193 191 189 1170 195.00 1170 195.00
4. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 221 163 178 216 182 204 1164 194.00 1164 194.00
5. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 165 242 212 152 194 186 1151 191.83 1151 191.83
6. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 3 5 163 166 187 187 210 230 1143 190.50 1143 190.50
7. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 167 195 180 198 179 212 1131 188.50 1131 188.50
8. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 213 195 168 165 180 202 1123 187.17 1123 187.17
9. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 186 206 197 163 179 186 1117 186.17 1117 186.17
10. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 5 186 161 177 185 222 180 1111 185.17 1111 185.17
11. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 5 184 188 150 240 169 175 1106 184.33 1106 184.33
12. Arvydas Slanina STRAIKAS PLIUS 3 0 206 162 185 195 147 205 1100 183.33 1100 183.33
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 176 185 185 198 186 156 1086 181.00 1086 181.00
14. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 5 174 178 167 160 224 181 1084 180.67 1084 180.67
15. Alfredas Okunevičius SPA VILNIUS 3 0 172 177 174 182 213 159 1077 179.50 1077 179.50
16. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 2 0 205 157 189 188 166 169 1074 179.00 1074 179.00
17. Petras Deršonas SPA VILNIUS 2 0 173 218 190 161 150 179 1071 178.50 1071 178.50
18. Audrius Grybauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 0 144 161 193 201 197 169 1065 177.50 1065 177.50
19. Silvinas Sakalauskas BOULINGO AKADEMIJA 2 5 183 190 148 168 192 179 1060 176.67 1060 176.67
20. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 177 187 167 149 182 189 1051 175.17 1051 175.17
21. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 3 8 164 163 177 161 210 164 1039 173.17 1039 173.17
22. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 5 161 176 179 158 181 182 1037 172.83 1037 172.83
23. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 173 166 173 134 162 225 1033 172.17 1033 172.17
24. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 213 175 153 152 187 153 1033 172.17 1033 172.17
25. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 5 157 127 203 187 183 160 1017 169.50 1017 169.50
26. Aurelija Keturkaitė APOLONAS 3 8 194 187 149 147 135 196 1008 168.00 1008 168.00
27. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 204 173 180 145 135 157 994 165.67 994 165.67
Įkelta per: 0.26 sec.