II-as kvalifikacinis etapas

Vyrai II dvizionas ( 1 - 20 )   2014-04-27 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 202 236 230 187 259 215 1329 221.50
2. Remigijus Spudas 300 0 204 173 244 194 211 226 1252 208.67
3. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 169 234 213 201 213 208 1238 206.33
4. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 172 189 213 208 215 212 1209 201.50
5. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 190 277 165 182 194 199 1207 201.17
6. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 204 173 172 199 215 234 1197 199.50
7. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 189 197 210 193 189 214 1192 198.67
8. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 208 218 159 201 204 177 1167 194.50
9. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 195 191 203 216 223 136 1164 194.00
10. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 198 180 161 205 201 205 1150 191.67
11. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 0 167 211 203 193 184 186 1144 190.67
12. Romanas Vaitiekūnas APOLONAS 0 267 159 197 176 137 190 1126 187.67
13. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 180 203 170 166 200 193 1112 185.33
14. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 176 192 195 202 178 158 1101 183.50
15. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 182 188 187 164 197 179 1097 182.83
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 146 196 178 173 246 157 1096 182.67
17. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 153 192 201 188 159 186 1079 179.83
18. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 165 168 197 200 165 178 1073 178.83
19. Gintaras Žičkus 300 0 194 170 165 136 200 131 996 166.00
20. Giedrius Šalkus 300 0 126 149 125 129 176 192 897 149.50

Senjorai ( 1 - 12 ) Moterys ( 1 - 8 )   2014-04-27 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 214 205 204 227 147 200 1197 199.50
2. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 216 179 213 173 201 191 1173 195.50
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 152 200 167 203 187 201 1110 185.00
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 169 176 201 176 191 189 1102 183.67
5. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 178 154 184 196 204 184 1100 183.33
6. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 185 160 233 141 183 193 1095 182.50
7. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 166 183 169 187 196 177 1078 179.67
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 178 186 194 148 178 190 1074 179.00
9. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 183 219 154 172 177 164 1069 178.17
10. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 159 176 178 193 194 159 1059 176.50
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 176 225 167 184 156 149 1057 176.17
12. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 192 179 192 174 137 176 1050 175.00
13. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 122 206 216 168 205 131 1048 174.67
14. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 163 213 139 173 213 141 1042 173.67
15. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 185 170 155 154 191 186 1041 173.50
16. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 122 192 200 171 172 178 1035 172.50
17. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 180 183 181 169 168 154 1035 172.50
18. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 155 180 193 184 149 167 1028 171.33
19. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 166 164 182 197 137 167 1013 168.83

Jaunimas ( 1 - 5 ) Vyrai I divizionas ( 1 - 15 )   2014-04-27 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 199 168 183 258 267 201 1276 212.67
2. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 211 196 196 178 225 239 1245 207.50
3. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 202 192 227 206 184 216 1227 204.50
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 195 192 246 190 183 215 1221 203.50
5. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 202 220 181 193 214 207 1217 202.83
6. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 165 214 223 169 245 199 1215 202.50
7. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 180 227 200 203 189 210 1209 201.50
8. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 246 184 195 201 203 172 1201 200.17
9. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 175 172 192 213 193 235 1180 196.67
10. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 248 197 187 140 203 181 1156 192.67
11. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 171 187 210 205 168 212 1153 192.17
12. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 207 202 176 151 172 237 1145 190.83
13. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 191 201 174 216 184 161 1127 187.83
14. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 162 157 201 211 224 165 1120 186.67
15. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 162 178 203 188 170 188 1089 181.50
16. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 154 157 212 169 224 172 1088 181.33
17. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 175 171 198 182 170 178 1074 179.00
18. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 219 182 158 169 183 137 1048 174.67
19. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 170 172 180 138 168 166 994 165.67
20. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 159 118 205 144 136 161 923 153.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 1 0 246 184 195 201 203 172 1201 200.17 2530 210.83
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS 1 0 195 192 246 190 183 215 1221 203.50 2526 210.50
3. Raimondas Narušis APOLONAS 1 0 199 168 183 258 267 201 1276 212.67 2511 209.25
4. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 1 0 175 172 192 213 193 235 1180 196.67 2496 208.00
5. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 1 0 211 196 196 178 225 239 1245 207.50 2481 206.75
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 1 0 202 192 227 206 184 216 1227 204.50 2475 206.25
7. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 207 202 176 151 172 237 1145 190.83 2466 205.50
8. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 171 187 210 205 168 212 1153 192.17 2442 203.50
9. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 1 0 202 220 181 193 214 207 1217 202.83 2440 203.33
10. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 180 227 200 203 189 210 1209 201.50 2432 202.67
11. Nerijus Akockas 300 1 0 165 214 223 169 245 199 1215 202.50 2406 200.50
12. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 1 0 162 157 201 211 224 165 1120 186.67 2350 195.83
13. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 248 197 187 140 203 181 1156 192.67 2320 193.33
14. Lukas Žakaris 300 1 0 175 171 198 182 170 178 1074 179.00 2300 191.67
15. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 170 172 180 138 168 166 994 165.67 2134 177.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 216 179 213 173 201 191 1173 195.50 2351 195.92
2. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 152 200 167 203 187 201 1110 185.00 2345 195.42
3. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 214 205 204 227 147 200 1197 199.50 2339 194.92
4. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 159 176 178 193 194 159 1059 176.50 2275 189.58
5. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 163 213 139 173 213 141 1042 173.67 2264 188.67
6. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 1 0 155 180 193 184 149 167 1028 171.33 2243 186.92
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 1 0 192 179 192 174 137 176 1050 175.00 2206 183.83
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 1 0 180 183 181 169 168 154 1035 172.50 2203 183.58
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 166 183 169 187 196 177 1078 179.67 2270 189.17
2. Antanas Čenys APOLONAS 1 0 185 160 233 141 183 193 1095 182.50 2269 189.08
3. Nijolė Žukienė NESPLITAS 1 8 169 176 201 176 191 189 1102 183.67 2233 186.08
4. Jurgis Kidykas 300 1 5 183 219 154 172 177 164 1069 178.17 2209 184.08
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 5 176 225 167 184 156 149 1057 176.17 2201 183.42
6. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 1 0 178 154 184 196 204 184 1100 183.33 2198 183.17
7. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 122 192 200 171 172 178 1035 172.50 2183 181.92
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 8 178 186 194 148 178 190 1074 179.00 2156 179.67
9. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 1 0 185 170 155 154 191 186 1041 173.50 2141 178.42
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 1 5 122 206 216 168 205 131 1048 174.67 2112 176.00
11. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 1 5 166 164 182 197 137 167 1013 168.83 2101 175.08
Įkelta per: 0.25 sec.