I-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas - 20 vietų - Antradienis   2014-04-22 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Gerdvilis ŽIRMŪNŲ BSK 0 278 202 167 225 223 179 1274 212.33
2. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 183 192 150 204 194 278 1201 200.17
3. Remigijus Spudas 300 0 179 187 181 213 222 187 1169 194.83
4. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 170 181 204 202 182 195 1134 189.00
5. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 147 161 212 193 166 213 1092 182.00
6. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 170 161 180 179 202 183 1075 179.17
7. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 210 163 170 189 178 164 1074 179.00
8. Artūras Smilgys 300 0 158 127 201 152 149 150 937 156.17

2 užėjimas - 20 vietų - Antradienis   2014-04-22 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 199 203 208 206 166 226 1208 201.33
2. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 229 182 206 218 182 182 1199 199.83
3. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 207 178 226 203 169 195 1178 196.33
4. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 182 160 195 195 197 220 1149 191.50
5. Giedrius Šalkus 300 0 202 194 145 203 183 218 1145 190.83
6. Rokas Barzda 300 Jaunimas 0 172 178 205 206 194 174 1129 188.17
7. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 160 169 233 158 194 162 1076 179.33
8. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 189 174 157 136 168 169 993 165.50

3 užėjimas - 20 vietų - Trečiadienis   2014-04-23 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 207 229 224 186 215 202 1263 210.50
2. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 182 220 216 179 232 225 1254 209.00
3. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 203 170 214 172 256 201 1216 202.67
4. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 190 212 184 224 215 189 1214 202.33
5. Arvydas Musteikis APOLONAS Senjorai 0 181 216 215 202 157 204 1175 195.83
6. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 165 205 166 193 190 185 1104 184.00
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 192 157 195 169 168 203 1084 180.67
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 192 196 156 217 167 154 1082 180.33
9. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 167 169 142 182 197 207 1064 177.33
10. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 180 181 172 136 172 190 1031 171.83
11. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 192 173 126 172 166 172 1001 166.83
12. Nikita Rancev APOLONAS Jaunimas 5 132 152 133 178 161 167 923 153.83

4 užėjimas - 20 vietų - Trečiadienis   2014-04-23 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 190 216 174 170 153 257 1160 193.33
2. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK Moterys 0 177 193 190 167 195 234 1156 192.67
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 187 172 196 192 203 175 1125 187.50
4. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 176 201 165 178 197 182 1099 183.17
5. Violeta Musteikienė APOLONAS Moterys 0 141 166 208 171 133 204 1023 170.50
6. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 193 168 159 172 144 170 1006 167.67
7. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 8 144 148 142 230 159 174 997 166.17
8. Nikita Rancev APOLONAS Jaunimas 5 161 110 165 141 179 198 954 159.00
9. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 170 154 121 172 139 126 882 147.00
10. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 114 120 128 147 118 161 788 131.33

5 užėjimas - 20 vietų - Ketvirtadienis   2014-04-24 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 254 209 192 225 210 171 1261 210.17
2. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 0 198 211 227 230 164 224 1254 209.00
3. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 186 210 246 208 180 206 1236 206.00
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 235 201 182 216 203 186 1223 203.83
5. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 194 225 183 200 204 210 1216 202.67
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 203 167 179 197 195 201 1142 190.33
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 209 174 198 164 200 186 1131 188.50
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 189 144 147 177 249 192 1098 183.00
9. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 188 175 169 199 174 179 1084 180.67
10. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 153 200 180 158 176 153 1020 170.00
11. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 138 176 168 154 187 169 992 165.33
12. Artūras Smilgys 300 0 149 137 140 136 145 155 862 143.67

6 užėjimas - 20 vietų - Ketvirtadienis   2014-04-24 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 207 214 214 203 224 259 1321 220.17
2. Gintaras Žičkus 300 0 200 222 257 212 169 201 1261 210.17
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 184 185 182 257 203 219 1230 205.00
4. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 212 214 202 182 189 202 1201 200.17
5. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 223 184 177 214 166 227 1191 198.50
6. Jurgis Kidykas 300 Senjorai 5 162 195 171 215 192 205 1140 190.00
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 180 159 198 212 196 173 1118 186.33
8. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 169 213 156 192 194 181 1105 184.17
9. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 200 166 178 205 181 162 1092 182.00
10. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 157 150 193 199 183 187 1069 178.17
11. Arvydas Aršauskas NESPLITAS Vyrai I 0 167 168 198 160 168 154 1015 169.17
12. Aurika Aršauskienė NESPLITAS Moterys 0 180 181 180 171 153 124 989 164.83

7 užėjimas - ATŠAUKTAS - Penktadienis   2014-04-25 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp Suma Vidurkis
Duomenų nėra

8 užėjimas - 20 vietų - Penktadienis   2014-04-25 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 193 236 205 253 232 210 1329 221.50
2. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 214 204 156 196 240 216 1226 204.33
3. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 158 208 196 255 160 245 1222 203.67
4. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 187 169 199 219 236 205 1215 202.50
5. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 201 208 170 206 193 178 1156 192.67
6. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 175 183 168 205 175 238 1144 190.67
7. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 140 162 173 163 207 218 1063 177.17
8. Giedrius Šalkus 300 0 192 182 188 181 151 148 1042 173.67
9. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 173 177 166 141 214 170 1041 173.50
10. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 190 171 177 162 137 158 995 165.83

9 užėjimas - 24 vietos - Penktadienis   2014-04-25 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 245 212 158 212 231 247 1305 217.50
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 199 225 178 219 213 255 1289 214.83
3. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 211 188 235 145 213 229 1221 203.50
4. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 165 223 232 169 194 185 1168 194.67
5. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 187 170 185 179 173 254 1148 191.33
6. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 179 172 180 210 222 172 1135 189.17
7. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 212 168 185 162 194 210 1131 188.50
8. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 182 186 178 170 195 216 1127 187.83
9. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 175 209 150 183 209 198 1124 187.33
10. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 182 187 215 212 190 136 1122 187.00
11. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 180 181 244 174 159 172 1110 185.00
12. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 170 203 187 190 173 177 1100 183.33
13. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 166 183 209 169 153 208 1088 181.33
14. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 188 179 167 157 207 183 1081 180.17
15. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 204 179 158 162 193 166 1062 177.00
16. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 168 152 197 174 197 173 1061 176.83
17. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 164 178 189 142 154 214 1041 173.50
18. Diana Vapsvienė APOLONAS Moterys 0 135 189 199 165 161 180 1029 171.50
19. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 177 139 182 160 184 177 1019 169.83
20. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 196 170 202 176 129 145 1018 169.67
21. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 183 192 166 172 149 148 1010 168.33
22. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 164 177 170 158 169 158 996 166.00
23. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 183 151 188 130 150 164 966 161.00
24. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 142 166 149 188 153 156 954 159.00

10 užėjimas - 32 vietos - Šeštadienis   2014-04-26 09:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 187 209 212 178 251 211 1248 208.00
2. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 170 165 173 220 251 185 1164 194.00
3. Romanas Vaitiekūnas APOLONAS 0 203 225 205 183 156 182 1154 192.33
4. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 149 181 192 232 201 192 1147 191.17
5. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 167 196 247 167 205 161 1143 190.50
6. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 166 232 165 189 206 182 1140 190.00
7. Giedrius Šalkus 300 0 173 192 185 230 185 173 1138 189.67
8. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 203 182 201 192 194 162 1134 189.00
9. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 161 159 184 226 195 185 1110 185.00
10. Kęstutis Gumbrys APOLONAS 0 150 173 148 157 233 220 1081 180.17
11. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 162 177 169 183 194 191 1076 179.33
12. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 132 201 223 170 177 168 1071 178.50
13. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 134 177 185 181 163 213 1053 175.50
14. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 160 168 182 179 173 184 1046 174.33
15. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 160 156 140 161 235 193 1045 174.17
16. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 161 147 169 169 202 189 1037 172.83
17. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 0 176 200 161 161 145 182 1025 170.83
18. Andrius Andreikėnas APOLONAS 0 155 180 177 149 158 190 1009 168.17
19. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 169 135 185 148 169 152 958 159.67
20. Valentinas Pinelis BOULINGO AKADEMIJA 0 148 136 118 141 141 176 860 143.33

11 užėjimas - 20 vietų - Šeštadienis   2014-04-26 12:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 245 194 154 196 227 239 1255 209.17
2. Mindaugas Šlegeris STRAIKAS PLIUS 0 157 192 255 187 201 243 1235 205.83
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 200 226 223 189 183 214 1235 205.83
4. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 248 243 191 163 176 214 1235 205.83
5. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 199 222 201 181 225 164 1192 198.67
6. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 200 166 233 185 189 1164 194.00
7. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 177 222 146 205 191 212 1153 192.17
8. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 186 181 185 241 192 154 1139 189.83
9. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 217 173 187 173 199 178 1127 187.83
10. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 202 193 179 186 175 173 1108 184.67
11. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 166 148 212 211 171 199 1107 184.50
12. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 190 169 180 183 201 179 1102 183.67
13. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 185 179 184 163 195 178 1084 180.67
14. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 149 170 156 193 181 180 1029 171.50
15. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 10 137 169 190 152 181 179 1008 168.00
16. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 179 152 140 199 169 152 991 165.17
17. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 175 144 169 147 172 179 986 164.33
18. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 133 180 195 191 150 121 970 161.67
19. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 153 127 188 197 151 144 960 160.00
20. Diana Vapsvienė APOLONAS Moterys 0 147 190 129 168 154 128 916 152.67

12 užėjimas - 20 vietų - Šeštadienis   2014-04-26 15:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 225 209 209 258 219 196 1316 219.33
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 212 196 258 237 178 1274 212.33
3. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 200 219 268 179 194 178 1238 206.33
4. Audrius Remeika STRAIKAS PLIUS 0 187 217 202 226 227 178 1237 206.17
5. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 185 206 204 209 241 191 1236 206.00
6. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 194 213 179 208 226 203 1223 203.83
7. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 203 184 193 192 183 227 1182 197.00
8. Antanas Čenys APOLONAS Senjorai 0 167 200 181 235 204 187 1174 195.67
9. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 195 191 203 172 183 203 1147 191.17
10. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 220 178 175 164 246 157 1140 190.00
11. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 165 197 190 206 195 183 1136 189.33
12. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 223 211 175 158 214 152 1133 188.83
13. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 151 160 205 172 221 211 1120 186.67
14. Sergėjus Fiodorovas ŽIRMŪNŲ BSK 0 214 188 179 171 188 157 1097 182.83
15. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA Senjorai 5 184 153 164 215 182 190 1088 181.33
16. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 164 152 203 190 125 167 1001 166.83
17. Faustas Matiukas BOULINGO AKADEMIJA 0 135 190 180 137 178 172 992 165.33
18. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 167 178 183 152 144 167 991 165.17
19. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 144 174 123 179 169 153 942 157.00
20. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 173 148 167 166 176 830 166.00

13 užėjimas - 20 vietų - Šeštadienis   2014-04-26 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 201 194 198 184 183 185 1145 190.83
2. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 205 202 163 180 183 197 1130 188.33
3. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 184 213 164 164 203 199 1127 187.83
4. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 203 149 198 182 171 216 1119 186.50
5. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 200 201 153 219 189 147 1109 184.83
6. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 157 166 177 169 196 223 1088 181.33
7. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 204 213 201 145 182 139 1084 180.67
8. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 191 162 174 161 210 171 1069 178.17
9. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 158 171 223 160 161 194 1067 177.83
10. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 164 179 154 177 179 181 1034 172.33
11. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 197 162 174 150 164 184 1031 171.83
12. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 166 180 184 156 159 156 1001 166.83
13. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 10 159 177 146 165 145 191 983 163.83
14. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 153 162 144 171 118 234 982 163.67
15. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 185 127 142 181 141 190 966 161.00
16. Diana Vapsvienė APOLONAS Moterys 0 209 152 131 149 163 149 953 158.83
17. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 161 162 156 141 161 143 924 154.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 2 0 193 236 205 253 232 210 1329 221.50 1329 221.50
2. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 207 214 214 203 224 259 1321 220.17 1321 220.17
3. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 3 0 225 209 209 258 219 196 1316 219.33 1316 219.33
4. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 245 212 158 212 231 247 1305 217.50 1305 217.50
5. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 199 225 178 219 213 255 1289 214.83 1289 214.83
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 2 0 187 209 212 178 251 211 1248 208.00 1248 208.00
7. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 2 0 185 206 204 209 241 191 1236 206.00 1236 206.00
8. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 248 243 191 163 176 214 1235 205.83 1235 205.83
9. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 184 185 182 257 203 219 1230 205.00 1230 205.00
10. Lukas Žakaris 300 3 0 214 204 156 196 240 216 1226 204.33 1226 204.33
11. Egidijus Preikša ŠIAULIŲ BK 1 0 194 213 179 208 226 203 1223 203.83 1223 203.83
12. Vytautas Gykis ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 235 201 182 216 203 186 1223 203.83 1223 203.83
13. Nerijus Akockas 300 3 0 223 184 177 214 166 227 1191 198.50 1191 198.50
14. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 3 0 191 200 166 233 185 189 1164 194.00 1164 194.00
15. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 3 0 220 178 175 164 246 157 1140 190.00 1140 190.00
16. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 186 181 185 241 192 154 1139 189.83 1139 189.83
17. Valdas Krukauskas NESPLITAS 1 0 169 213 156 192 194 181 1105 184.17 1105 184.17
18. Deimantas Kukuris ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 185 179 184 163 195 178 1084 180.67 1084 180.67
19. Arvydas Aršauskas NESPLITAS 1 0 167 168 198 160 168 154 1015 169.17 1015 169.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 2 0 200 226 223 189 183 214 1235 205.83 1235 205.83
2. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 1 0 158 208 196 255 160 245 1222 203.67 1222 203.67
3. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 1 0 194 225 183 200 204 210 1216 202.67 1216 202.67
4. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 187 169 199 219 236 205 1215 202.50 1215 202.50
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 1 0 207 178 226 203 169 195 1178 196.33 1178 196.33
6. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 165 223 232 169 194 185 1168 194.67 1168 194.67
7. Jolanta Kontvainienė VILNIAUS BK 2 0 177 193 190 167 195 234 1156 192.67 1156 192.67
8. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 203 167 179 197 195 201 1142 190.33 1142 190.33
9. Diana Vapsvienė APOLONAS 3 0 135 189 199 165 161 180 1029 171.50 1029 171.50
10. Violeta Musteikienė APOLONAS 2 0 141 166 208 171 133 204 1023 170.50 1023 170.50
11. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 1 0 193 168 159 172 144 170 1006 167.67 1006 167.67
12. Kristina Čenytė APOLONAS 3 0 164 152 203 190 125 167 1001 166.83 1001 166.83
13. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 1 0 189 174 157 136 168 169 993 165.50 993 165.50
14. Aurika Aršauskienė NESPLITAS 1 0 180 181 180 171 153 124 989 164.83 989 164.83
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 199 222 201 181 225 164 1192 198.67 1192 198.67
2. Arvydas Musteikis APOLONAS 1 0 181 216 215 202 157 204 1175 195.83 1175 195.83
3. Antanas Čenys APOLONAS 2 0 167 200 181 235 204 187 1174 195.67 1174 195.67
4. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 187 170 185 179 173 254 1148 191.33 1148 191.33
5. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 175 183 168 205 175 238 1144 190.67 1144 190.67
6. Jurgis Kidykas 300 2 5 162 195 171 215 192 205 1140 190.00 1140 190.00
7. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 209 174 198 164 200 186 1131 188.50 1131 188.50
8. Vitalijus Gylys BOULINGO AKADEMIJA 2 0 170 203 187 190 173 177 1100 183.33 1100 183.33
9. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 189 144 147 177 249 192 1098 183.00 1098 183.00
10. Sergej Zubrecov BOULINGO AKADEMIJA 2 5 184 153 164 215 182 190 1088 181.33 1088 181.33
11. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 1 8 192 196 156 217 167 154 1082 180.33 1082 180.33
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 2 5 167 169 142 182 197 207 1064 177.33 1064 177.33
13. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 140 162 173 163 207 218 1063 177.17 1063 177.17
14. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 164 178 189 142 154 214 1041 173.50 1041 173.50
15. Aurelija Keturkaitė BOULINGO AKADEMIJA 2 8 180 181 172 136 172 190 1031 171.83 1031 171.83
16. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 153 162 144 171 118 234 982 163.67 982 163.67
17. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 2 8 161 162 156 141 161 143 924 154.00 924 154.00
Įkelta per: 0.43 sec.