1-as kvalifikacinis etapas

1 užėjimas / 28 vietos / Šeštadienis   2013-11-23 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 235 194 192 211 226 198 1256 209.33
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 165 234 171 226 218 216 1230 205.00
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 244 211 159 199 195 172 1180 196.67
4. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 179 170 211 193 202 208 1163 193.83
5. Arnas Amolevičius JUNGTINIS BK 0 226 157 180 179 242 175 1159 193.17
6. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 213 157 225 203 203 157 1158 193.00
7. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 218 168 201 185 166 202 1140 190.00
8. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 190 188 214 166 197 173 1128 188.00
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 202 198 155 187 175 145 1062 177.00
10. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 164 163 159 163 191 190 1030 171.67
11. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 180 145 192 180 140 168 1005 167.50

2 užėjimas / 28 vietos / Šeštadienis   2013-11-23 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 183 277 150 222 188 239 1259 209.83
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 218 212 181 180 247 196 1234 205.67
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 183 214 243 178 199 201 1218 203.00
4. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 219 179 182 193 223 194 1190 198.33
5. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 140 216 195 227 196 167 1141 190.17
6. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 181 216 192 184 189 165 1127 187.83
7. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 246 182 182 182 138 178 1108 184.67
8. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 201 205 168 159 168 185 1086 181.00
9. Rytis Trumpa JUNGTINIS BK 0 165 202 223 166 160 168 1084 180.67
10. Aurimas Baikovas JUNGTINIS BK 0 177 164 183 203 140 189 1056 176.00
11. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 204 156 147 191 146 140 984 164.00
12. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 162 174 165 154 130 165 950 158.33

3 užėjimas / 28 vietos / Sekmadienis   2013-11-24 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 203 214 236 266 234 186 1339 223.17
2. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 182 202 247 232 203 212 1278 213.00
3. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 234 180 185 187 236 253 1275 212.50
4. Paulius Spancerna JUNGTINIS BK 0 207 208 246 188 171 215 1235 205.83
5. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 154 257 185 180 225 194 1195 199.17
6. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK Moterys 0 189 174 194 200 223 194 1174 195.67
7. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 176 192 172 236 194 171 1141 190.17
8. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 191 183 167 236 189 166 1132 188.67
9. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 164 161 207 226 192 159 1109 184.83
10. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 172 156 192 206 177 194 1097 182.83
11. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 5 161 186 204 135 217 193 1096 182.67
12. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 206 203 142 174 159 208 1092 182.00
13. Tomas Bezgėla STRAIKAS PLIUS 0 143 183 187 207 189 181 1090 181.67
14. Valdas Krukauskas NESPLITAS Vyrai I 0 159 189 182 203 155 198 1086 181.00
15. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 167 161 182 163 200 179 1052 175.33
16. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 175 145 206 170 185 169 1050 175.00
17. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 178 186 148 211 151 170 1044 174.00
18. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 193 156 143 181 179 180 1032 172.00
19. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 168 158 184 176 166 166 1018 169.67
20. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 155 204 169 153 181 132 994 165.67
21. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 186 150 179 157 146 167 985 164.17
22. Giedrius Burneikis JUNGTINIS BK 0 147 141 125 159 173 204 949 158.17
23. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 164 175 150 130 162 168 949 158.17
24. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 151 144 165 165 150 123 898 149.67

4 užėjimas / 28 vietos / Sekmadienis   2013-11-24 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 257 171 186 211 192 257 1274 212.33
2. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 223 146 165 183 222 211 1150 191.67
3. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 180 176 182 202 181 198 1119 186.50
4. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 183 147 193 195 203 1114 185.67
5. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI Senjorai 5 194 151 186 178 212 166 1087 181.17
6. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 205 158 182 155 205 176 1081 180.17
7. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 212 203 179 105 167 192 1058 176.33
8. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS Senjorai 0 180 197 192 168 171 136 1044 174.00
9. Andžėjus Vaitkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 155 167 168 173 165 189 1017 169.50
10. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 173 168 144 158 155 188 986 164.33
11. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI Moterys 0 146 178 150 156 140 150 920 153.33
12. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 167 167 129 124 175 108 870 145.00

5 užėjimas / 28 vietos / Trečiadienis   2013-11-27 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 256 268 232 195 194 222 1367 227.83
2. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK Vyrai I 0 220 207 206 200 211 220 1264 210.67
3. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 188 204 203 255 222 173 1245 207.50
4. Andrius Polikevičius STRAIKAS PLIUS 0 214 201 187 168 237 226 1233 205.50
5. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK Vyrai I 0 203 142 193 242 213 223 1216 202.67
6. Artūras Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 235 211 186 169 224 180 1205 200.83
7. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 163 255 202 181 210 164 1175 195.83
8. Livija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 13 179 192 175 235 172 190 1143 190.50
9. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 202 163 161 214 198 175 1113 185.50
10. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 205 184 170 150 146 193 1048 174.67
11. Vytautas Pekarskis JUNGTINIS BK 0 182 182 169 186 161 163 1043 173.83
12. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 154 165 169 205 163 161 1017 169.50
13. Marija Jagnieškutė KLAIPĖDOS BŪRYS Jaunimas 8 181 193 152 164 166 153 1009 168.17
14. Rita Zaveckienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 154 186 188 111 137 149 925 154.17
15. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 8 128 117 176 175 116 115 827 137.83
16. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 113 98 117 152 137 127 744 124.00

6 užėjimas / 28 vietos / Ketvirtadienis   2013-11-28 18:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 209 217 205 234 205 197 1267 211.17
2. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 190 195 203 206 232 174 1200 200.00
3. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 159 170 235 200 197 222 1183 197.17
4. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 210 191 194 146 210 170 1121 186.83
5. Sigitas Surblys KLAIPĖDOS BK 0 180 178 194 159 204 174 1089 181.50
6. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS Senjorai 5 165 146 213 184 185 193 1086 181.00
7. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 177 188 174 144 148 181 1012 168.67
8. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 121 227 149 169 162 174 1002 167.00
9. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 158 165 178 132 159 161 953 158.83
10. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 154 149 162 180 174 125 944 157.33
11. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 160 172 146 119 142 174 913 152.17
12. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 108 145 130 112 158 141 794 132.33

7 užėjimas / 28 vietos / Penktadienis   2013-11-29 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Žanas Šembergas KLAIPĖDOS BK 0 180 166 209 190 175 246 1166 194.33
2. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 193 201 160 214 178 208 1154 192.33
3. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 205 241 160 179 155 194 1134 189.00
4. Remigijus Spudas 300 0 186 200 191 213 156 181 1127 187.83
5. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 190 180 188 194 229 146 1127 187.83
6. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 173 178 182 195 172 190 1090 181.67
7. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 193 201 152 194 204 145 1089 181.50
8. Andrius Navickas APOLONAS 0 135 205 191 200 152 177 1060 176.67
9. Andrius Greblikas APOLONAS 0 173 149 170 180 166 199 1037 172.83
10. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 186 162 141 197 161 184 1031 171.83
11. Artūras Smilgys 300 0 157 154 137 121 162 166 897 149.50

8 užėjimas / 28 vietos / Penktadienis   2013-11-29 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Nerijus Akockas 300 Vyrai I 0 203 215 205 150 201 188 1162 193.67
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 206 216 179 162 214 170 1147 191.17
3. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 183 177 161 219 200 182 1122 187.00
4. Remigijus Spudas 300 0 204 154 231 175 181 149 1094 182.33
5. Lukas Žakaris 300 Vyrai I 0 192 173 151 203 134 201 1054 175.67
6. Audrius Biliūnas ŠIAULIŲ BK 0 191 174 160 157 192 178 1052 175.33
7. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 151 143 189 234 161 167 1045 174.17
8. Jonas Šilgalis APOLONAS Senjorai 5 165 182 164 156 162 211 1040 173.33
9. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 168 159 154 169 180 173 1003 167.17
10. Emilija Perminaitė KLAIPĖDOS BK Jaunimas 8 144 164 145 137 191 133 914 152.33
11. Artūras Smilgys 300 0 136 173 151 148 144 140 892 148.67

9 užėjimas / 28 vietos / Penktadienis   2013-11-29 19:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Sigitas Surblys KLAIPĖDOS BK 0 223 233 191 202 227 234 1310 218.33
2. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS Senjorai 0 214 166 172 279 245 203 1279 213.17
3. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 205 234 222 242 192 179 1274 212.33
4. Andrius Andruška KLAIPĖDOS BK 0 167 236 235 235 192 203 1268 211.33
5. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 213 254 214 177 220 173 1251 208.50
6. Laimutis Rekštys JUNGTINIS BK 0 198 227 212 211 191 204 1243 207.17
7. Darius Baltrimas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 247 144 173 226 208 185 1183 197.17
8. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 157 199 231 181 180 234 1182 197.00
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 246 148 156 174 197 254 1175 195.83
10. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 158 183 196 226 201 184 1148 191.33
11. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 179 170 179 225 171 216 1140 190.00
12. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS Moterys 0 172 189 164 239 197 177 1138 189.67
13. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS BK 0 192 194 209 196 148 180 1119 186.50
14. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 169 182 173 156 195 211 1086 181.00
15. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 208 149 182 157 221 169 1086 181.00
16. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 180 198 173 206 140 187 1084 180.67
17. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 159 182 183 190 182 182 1078 179.67
18. Artūras Selenis KLAIPĖDOS BK 0 202 242 163 175 124 160 1066 177.67
19. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS Vyrai I 0 207 166 203 155 160 169 1060 176.67
20. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 202 190 179 150 173 159 1053 175.50
21. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 162 172 178 176 159 202 1049 174.83
22. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 176 211 170 190 152 147 1046 174.33
23. Aurimas Keraitis ŽIRMŪNŲ BSK 0 172 159 180 200 150 178 1039 173.17
24. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 163 207 172 140 180 169 1031 171.83
25. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 172 153 154 152 204 194 1029 171.50
26. Valerijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 0 153 149 188 157 151 156 954 159.00
27. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 153 151 146 177 134 185 946 157.67
28. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 146 149 158 184 106 171 914 152.33

10 užėjimas / 28 vietos / Šeštadienis   2013-11-30 10:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 198 204 244 225 226 181 1278 213.00
2. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK Vyrai I 0 174 172 231 258 204 220 1259 209.83
3. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 179 170 211 210 266 186 1222 203.67
4. Nijolė Žukienė NESPLITAS Senjorai 8 205 173 251 197 195 187 1208 201.33
5. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA Moterys 0 181 182 213 199 212 217 1204 200.67
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 191 223 244 151 206 183 1198 199.67
7. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 179 219 183 237 160 185 1163 193.83
8. Marius Steponavičius ŽIRMŪNŲ BSK 0 180 191 185 213 182 204 1155 192.50
9. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 175 138 245 198 201 174 1131 188.50
10. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 199 140 211 165 220 193 1128 188.00
11. Algimantas Stonkus KLAIPĖDOS BŪRYS 0 198 194 190 170 203 164 1119 186.50
12. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 168 196 192 182 183 186 1107 184.50
13. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 170 201 192 157 181 197 1098 183.00
14. Egidijus Bublys ŠIAULIŲ BK 0 199 145 212 134 211 187 1088 181.33
15. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 178 236 160 204 184 122 1084 180.67
16. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 186 141 197 175 195 166 1060 176.67
17. Ugnius Petkevičius ŠIAULIŲ BK 0 162 201 159 154 210 170 1056 176.00
18. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 190 150 149 236 169 157 1051 175.17
19. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 151 182 184 202 160 169 1048 174.67
20. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 156 183 188 129 209 182 1047 174.50
21. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS BK 0 147 158 215 144 169 204 1037 172.83
22. Česlovas Ignatovičius APOLONAS 0 156 163 157 181 179 193 1029 171.50
23. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 183 184 179 162 161 146 1015 169.17
24. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 146 137 140 148 191 181 943 157.17
25. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 156 141 143 148 160 182 930 155.00
26. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 145 168 170 126 160 139 908 151.33

11 užėjimas / 28 vietos / Šeštadienis   2013-11-30 13:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 224 241 220 247 232 176 1340 223.33
2. Andrius Gasparavičius APOLONAS Vyrai I 0 215 248 232 182 189 233 1299 216.50
3. Arūnas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 0 170 184 236 188 215 223 1216 202.67
4. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK Senjorai 0 195 176 219 211 200 187 1188 198.00
5. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK Vyrai I 0 197 168 199 220 224 164 1172 195.33
6. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 181 170 235 195 181 203 1165 194.17
7. Andrius Greblikas APOLONAS 0 192 195 219 213 138 203 1160 193.33
8. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 167 182 174 191 231 204 1149 191.50
9. Algirdas Jagnieškus VILNIAUS BK 0 227 169 150 216 197 172 1131 188.50
10. Alvydas Talačka KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 202 173 188 194 184 182 1123 187.17
11. Arūnas Šapoka SPA VILNIUS BK 0 214 230 160 170 144 190 1108 184.67
12. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 209 147 187 173 198 182 1096 182.67
13. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 149 209 157 203 179 165 1062 177.00
14. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 161 201 160 158 215 156 1051 175.17
15. Artūras Smilgevičius NESPLITAS 0 200 154 185 165 176 167 1047 174.50
16. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 186 222 148 161 177 151 1045 174.17
17. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 173 159 150 172 207 165 1026 171.00
18. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 188 195 180 158 169 128 1018 169.67
19. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK Senjorai 0 141 175 171 170 191 168 1016 169.33
20. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS Senjorai 5 180 142 152 205 189 130 998 166.33
21. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 133 156 173 171 213 138 984 164.00
22. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS Senjorai 8 174 174 194 122 134 151 949 158.17
23. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Moterys 0 165 140 155 145 198 145 948 158.00
24. Andrius Navickas APOLONAS 0 123 160 134 164 191 126 898 149.67
25. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 10 166 123 134 145 144 135 847 141.17

12 užėjimas / 28 vietos / Šeštadienis   2013-11-30 16:00

Vieta Vardas pavardė Klubas Divizionas Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis
1. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 223 213 181 253 202 279 1351 225.17
2. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS Vyrai I 0 216 213 223 197 221 195 1265 210.83
3. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK Vyrai I 0 243 227 190 214 189 182 1245 207.50
4. Raimondas Narušis APOLONAS Vyrai I 0 269 171 182 215 185 175 1197 199.50
5. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 0 213 217 201 154 169 211 1165 194.17
6. Airidas Baranauskas 300 Jaunimas 0 156 299 149 144 169 243 1160 193.33
7. Emilis Smilgevičius NESPLITAS Jaunimas 0 186 174 177 166 233 221 1157 192.83
8. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK Vyrai I 0 219 150 202 171 203 198 1143 190.50
9. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 183 222 187 162 156 213 1123 187.17
10. Evaldas Liubertas NESPLITAS 0 168 189 203 170 206 185 1121 186.83
11. Vaidotas Krencius BOULINGO AKADEMIJA 0 198 193 175 218 157 176 1117 186.17
12. Paulius Bagužis STRAIKAS PLIUS 0 179 188 233 142 185 187 1114 185.67
13. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK Moterys 0 202 181 210 187 171 158 1109 184.83
14. Gytautas Čepelionis NESPLITAS Jaunimas 0 209 151 182 200 203 163 1108 184.67
15. Mindaugas Bartkevičius JUNGTINIS BK 0 174 232 200 153 189 149 1097 182.83
16. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS Senjorai 5 176 229 193 173 149 174 1094 182.33
17. Domantas Čepulis SPA VILNIUS BK Jaunimas 5 187 203 173 174 146 208 1091 181.83
18. Aurimas Keraitis ŽIRMŪNŲ BSK 0 204 161 208 180 176 158 1087 181.17
19. Saulius Gedgaudas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 0 194 168 170 162 187 194 1075 179.17
20. Mantas Liubertas NESPLITAS 0 171 177 179 168 181 175 1051 175.17
21. Ignas Vildžiūnas APOLONAS Vyrai I 0 200 155 213 153 185 139 1045 174.17
22. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK Moterys 0 169 176 190 146 210 147 1038 173.00
23. Gytis Dailidėnas NESPLITAS 0 188 183 198 137 161 160 1027 171.17
24. Andrius Navickas APOLONAS 0 201 172 119 179 210 136 1017 169.50
25. Žilvinas Čenkus APOLONAS 0 202 150 182 153 160 152 999 166.50
26. Vaidas Mitkevičius KLAIPĖDOS BK 0 160 162 190 161 164 159 996 166.00
27. Šarūnas Milinauskas BOULINGO AKADEMIJA 0 149 148 181 187 155 173 993 165.50
28. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS Moterys 0 135 182 170 170 156 150 963 160.50
29. Kristina Čenytė APOLONAS Moterys 0 148 170 156 178 182 129 963 160.50
30. Laurynas Narušis APOLONAS Jaunimas 10 164 155 165 141 124 147 896 149.33
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Aidas Daniūnas STRAIKAS PLIUS 3 0 256 268 232 195 194 222 1367 227.83 1367 227.83
2. Paulius Bagdonas STRAIKAS PLIUS 3 0 223 213 181 253 202 279 1351 225.17 1351 225.17
3. Rolandas Reika KLAIPĖDOS BK 3 0 224 241 220 247 232 176 1340 223.33 1340 223.33
4. Laimonas Senkus ŠIAULIŲ BK 2 0 203 214 236 266 234 186 1339 223.17 1339 223.17
5. Andrius Gasparavičius APOLONAS 2 0 215 248 232 182 189 233 1299 216.50 1299 216.50
6. Andrius Pocius KLAIPĖDOS BK 3 0 182 202 247 232 203 212 1278 213.00 1278 213.00
7. Arnoldas Jurgelevičius JUNGTINIS BK 3 0 234 180 185 187 236 253 1275 212.50 1275 212.50
8. Žilvinas Perminas KLAIPĖDOS BK 1 0 257 171 186 211 192 257 1274 212.33 1274 212.33
9. Linas Sasnauskas STRAIKAS PLIUS 3 0 216 213 223 197 221 195 1265 210.83 1265 210.83
10. Tomas Jonaitis VILNIAUS BK 1 0 220 207 206 200 211 220 1264 210.67 1264 210.67
11. Laimontas Dinius ŠIAULIŲ BK 3 0 174 172 231 258 204 220 1259 209.83 1259 209.83
12. Nerijus Balčytis KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 235 194 192 211 226 198 1256 209.33 1256 209.33
13. Michail Voločko KLAIPĖDOS BK 3 0 243 227 190 214 189 182 1245 207.50 1245 207.50
14. Kęstutis Gudauskas STRAIKAS PLIUS 1 0 188 204 203 255 222 173 1245 207.50 1245 207.50
15. Žanas Sergejevas STRAIKAS PLIUS 3 0 218 212 181 180 247 196 1234 205.67 1234 205.67
16. Mindaugas Skuminas VILNIAUS BK 1 0 203 142 193 242 213 223 1216 202.67 1216 202.67
17. Raimondas Narušis APOLONAS 2 0 269 171 182 215 185 175 1197 199.50 1197 199.50
18. Nerijus Akockas 300 2 0 203 215 205 150 201 188 1162 193.67 1162 193.67
19. Ignas Vildžiūnas APOLONAS 3 0 167 182 174 191 231 204 1149 191.50 1149 191.50
20. Vakaris Žumbakys ŽIRMŪNŲ BSK 3 0 158 183 196 226 201 184 1148 191.33 1148 191.33
21. Dovydas Dusevičius ŽIRMŪNŲ BSK 2 0 199 140 211 165 220 193 1128 188.00 1128 188.00
22. Lukas Žakaris 300 3 0 190 180 188 194 229 146 1127 187.83 1127 187.83
23. Valdas Krukauskas NESPLITAS 1 0 159 189 182 203 155 198 1086 181.00 1086 181.00
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Daiva Selenienė KLAIPĖDOS BK 2 0 205 234 222 242 192 179 1274 212.33 1274 212.33
2. Rūta Ryliškienė BOULINGO AKADEMIJA 2 0 181 182 213 199 212 217 1204 200.67 1204 200.67
3. Daiva Perminienė KLAIPĖDOS BK 1 0 244 211 159 199 195 172 1180 196.67 1180 196.67
4. Laima Spancernienė JUNGTINIS BK 1 0 189 174 194 200 223 194 1174 195.67 1174 195.67
5. Jūratė Palaimaitė STRAIKAS PLIUS 2 0 172 189 164 239 197 177 1138 189.67 1138 189.67
6. Leta Anužienė KLAIPĖDOS BK 2 0 164 161 207 226 192 159 1109 184.83 1109 184.83
7. Ingrida Daukėlienė ŠIAULIŲ BK 1 0 202 181 210 187 171 158 1109 184.83 1109 184.83
8. Vitalija Lingevičienė KLAIPĖDOS BK 1 0 246 182 182 182 138 178 1108 184.67 1108 184.67
9. Žaneta Šmidtienė NESPLITAS 3 0 162 172 178 176 159 202 1049 174.83 1049 174.83
10. Julija Užubalytė KLAIPĖDOS BK 3 0 169 176 190 146 210 147 1038 173.00 1038 173.00
11. Kristina Čenytė APOLONAS 2 0 148 170 156 178 182 129 963 160.50 963 160.50
12. Daiva Kupstienė KSK KĖGLIAI 2 0 164 175 150 130 162 168 949 158.17 949 158.17
13. Valerija Perminaitė KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 0 165 140 155 145 198 145 948 158.00 948 158.00
14. Rita Zaveckienė KLAIPĖDOS BK 1 0 154 186 188 111 137 149 925 154.17 925 154.17
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
Duomenų nėra
Vieta Vardas pavardė Klubas Žaista kartų Hcp P1 P2 P3 P4 P5 P6 Suma Vidurkis Bendra suma Bendras vidurkis
1. Sergej Vasiljev KLAIPĖDOS BŪRYS 3 0 214 166 172 279 245 203 1279 213.17 1279 213.17
2. Timofej Muravjov KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 209 217 205 234 205 197 1267 211.17 1267 211.17
3. Nijolė Žukienė NESPLITAS 2 8 205 173 251 197 195 187 1208 201.33 1208 201.33
4. Anatolijus Perminas KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 190 195 203 206 232 174 1200 200.00 1200 200.00
5. Romualdas Varnelis ŽIRMŪNŲ BSK 1 0 195 176 219 211 200 187 1188 198.00 1188 198.00
6. Audrius Grybauskas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 0 213 217 201 154 169 211 1165 194.17 1165 194.17
7. Leonas Grižas KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 2 5 183 222 187 162 156 213 1123 187.17 1123 187.17
8. Alvydas Talačka KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 1 0 202 173 188 194 184 182 1123 187.17 1123 187.17
9. Eligijus Mikša STRAIKAS PLIUS 2 0 180 176 182 202 181 198 1119 186.50 1119 186.50
10. Kazys Požėra KSK KĖGLIAI 2 5 161 186 204 135 217 193 1096 182.67 1096 182.67
11. Eugenijus Stankevičius KAUNO KĖGLIŲ KLUBAS 3 5 176 229 193 173 149 174 1094 182.33 1094 182.33
12. Romualdas Skabickas STRAIKAS PLIUS 3 5 193 201 152 194 204 145 1089 181.50 1089 181.50
13. Rimontas Bukauskas GINTARINIS STRAIKAS 1 5 165 146 213 184 185 193 1086 181.00 1086 181.00
14. Kęstutis Barauskas STRAIKAS PLIUS 2 0 167 161 182 163 200 179 1052 175.33 1052 175.33
15. Jonas Šilgalis APOLONAS 1 5 165 182 164 156 162 211 1040 173.33 1040 173.33
16. Valentas Vaičiūnas JUNGTINIS BK 3 0 172 153 154 152 204 194 1029 171.50 1029 171.50
17. Janina Skabickienė STRAIKAS PLIUS 2 8 121 227 149 169 162 174 1002 167.00 1002 167.00
18. Nijolė Jagnieškienė KLAIPĖDOS BŪRYS 1 8 128 117 176 175 116 115 827 137.83 827 137.83
19. Algimantas Jagnieškus KLAIPĖDOS BŪRYS 2 0 108 145 130 112 158 141 794 132.33 794 132.33
Įkelta per: 0.32 sec.